SEGÍTSÉG! [régi]

8 éve 10 hónapja #120950 Írta: zeroveritas
Megválaszolva: zeroveritas
A res mappába frissítésenként tesz egy másik script könyvtárat, azt húzd át a res_mods beli scriptre, írd felül és jó lesz
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #120961 Írta: bulbasaur55
Megválaszolva: bulbasaur55

Sziasztok.
Létezik olyan,hogy 30x zoom mod van fölrakva és ha nincs a célzókör beszűkülve és rá közelitek az ellenre akkor elfelejt célozni?


Létezik, amikor még anno használtam zoom modot nekem is volt vele probléma, megoldást nemtudok azt majd valami nálam okosabb talán leírja :D
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #120993 Írta: Get200
Megválaszolva: Get200

Sziasztok.
Létezik olyan,hogy 30x zoom mod van fölrakva és ha nincs a célzókör beszűkülve és rá közelitek az ellenre akkor elfelejt célozni?


Nem felejt el célozni csak annyira közelről látod a célkeresztet, hogy az lesz az érzésed, elfelejtett célozni :) de a szórása ugyan olyan, mint zoom nélkül csak akkor nem tűnik fel ennyire
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #121005 Írta: EddieCivic4g
Megválaszolva: EddieCivic4g
Másnak is tűnt el szabad hely a barakkból? Egyesével kell a legénységet pakolnom a tankok között, mert minden nemzetnél pont 3 szabad hely van. Amit fejből tudok, az usa 7, japán 5 szabad hely volt, de most csak 3-3 van. Nem vettem új tankot, nem képeztem új legénységet. Vagy ez is a 9.7 okossága?
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #121150 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Másnak is tűnt el szabad hely a barakkból? Egyesével kell a legénységet pakolnom a tankok között, mert minden nemzetnél pont 3 szabad hely van. Amit fejből tudok, az usa 7, japán 5 szabad hely volt, de most csak 3-3 van. Nem vettem új tankot, nem képeztem új legénységet. Vagy ez is a 9.7 okossága?


Szerintem a barakk helyeket eddig sem nemzetenként nézte, hanem volt fix 16 barakkhelyed, vagy ha bővítettél, akkor ennek a többszöröse, és ez account szinten megy, nem nemzetenként. Ha összességben meg van az x-szer 16 férőhelyed, akkor nem változott semmi, csak a korábbihoz képest valamelyik tankod legénységét beküldted a barakkba.
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #121159 Írta: EddieCivic4g
Megválaszolva: EddieCivic4g

Másnak is tűnt el szabad hely a barakkból? Egyesével kell a legénységet pakolnom a tankok között, mert minden nemzetnél pont 3 szabad hely van. Amit fejből tudok, az usa 7, japán 5 szabad hely volt, de most csak 3-3 van. Nem vettem új tankot, nem képeztem új legénységet. Vagy ez is a 9.7 okossága?


Szerintem a barakk helyeket eddig sem nemzetenként nézte, hanem volt fix 16 barakkhelyed, vagy ha bővítettél, akkor ennek a többszöröse, és ez account szinten megy, nem nemzetenként. Ha összességben meg van az x-szer 16 férőhelyed, akkor nem változott semmi, csak a korábbihoz képest valamelyik tankod legénységét beküldted a barakkba.


Pont ez az, hogy korábban a T34 6 fős legénységét egy gombnyomással beküldtem a barakkba. Tegnap nyomnám a gombot, de nem engedi, mert nincs elég hely. Más tankból nem vettem ki a legénységet, új tankot sem vettem/pláne nem új legénységgel/. Japán ugyanez, Chi-Nu-Kai 5 fős legénysége egy gombnyomással a barakkba, most nem engedi, mert csak 3 szabad hely van. Szintén nem vettem tankot, se legénységet.
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #121164 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Másnak is tűnt el szabad hely a barakkból? Egyesével kell a legénységet pakolnom a tankok között, mert minden nemzetnél pont 3 szabad hely van. Amit fejből tudok, az usa 7, japán 5 szabad hely volt, de most csak 3-3 van. Nem vettem új tankot, nem képeztem új legénységet. Vagy ez is a 9.7 okossága?


Szerintem a barakk helyeket eddig sem nemzetenként nézte, hanem volt fix 16 barakkhelyed, vagy ha bővítettél, akkor ennek a többszöröse, és ez account szinten megy, nem nemzetenként. Ha összességben meg van az x-szer 16 férőhelyed, akkor nem változott semmi, csak a korábbihoz képest valamelyik tankod legénységét beküldted a barakkba.


Pont ez az, hogy korábban a T34 6 fős legénységét egy gombnyomással beküldtem a barakkba. Tegnap nyomnám a gombot, de nem engedi, mert nincs elég hely. Más tankból nem vettem ki a legénységet, új tankot sem vettem/pláne nem új legénységgel/. Japán ugyanez, Chi-Nu-Kai 5 fős legénysége egy gombnyomással a barakkba, most nem engedi, mert csak 3 szabad hely van. Szintén nem vettem tankot, se legénységet.


MOndom, azt tudod ellenőrizni, hogy a totál férőhelyek száma 16 többszörös-e. Ha nem vettél barakk bővítést, akkor éppen 16 helyednek kell lennie. Ha egyszer vettél, akkor 32-nek stb. Ha a totál annyi, amennyinek lennie kell, akkor hidd el csak az lehet a különbség, hogy valamelyik tankod legénysége időközben bekerült. Ha nem látsz csak 10 legénységi tagot összesen minden nemzet figyelembe vételével a barakkban, meg 3 üres helyet, akkor nyugodt szívvel fordulhatsz a supporthoz, mert akkor tényleg szőr van a palacsintában.
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #121174 Írta: EddieCivic4g
Megválaszolva: EddieCivic4g

Másnak is tűnt el szabad hely a barakkból? Egyesével kell a legénységet pakolnom a tankok között, mert minden nemzetnél pont 3 szabad hely van. Amit fejből tudok, az usa 7, japán 5 szabad hely volt, de most csak 3-3 van. Nem vettem új tankot, nem képeztem új legénységet. Vagy ez is a 9.7 okossága?


Szerintem a barakk helyeket eddig sem nemzetenként nézte, hanem volt fix 16 barakkhelyed, vagy ha bővítettél, akkor ennek a többszöröse, és ez account szinten megy, nem nemzetenként. Ha összességben meg van az x-szer 16 férőhelyed, akkor nem változott semmi, csak a korábbihoz képest valamelyik tankod legénységét beküldted a barakkba.


Pont ez az, hogy korábban a T34 6 fős legénységét egy gombnyomással beküldtem a barakkba. Tegnap nyomnám a gombot, de nem engedi, mert nincs elég hely. Más tankból nem vettem ki a legénységet, új tankot sem vettem/pláne nem új legénységgel/. Japán ugyanez, Chi-Nu-Kai 5 fős legénysége egy gombnyomással a barakkba, most nem engedi, mert csak 3 szabad hely van. Szintén nem vettem tankot, se legénységet.


MOndom, azt tudod ellenőrizni, hogy a totál férőhelyek száma 16 többszörös-e. Ha nem vettél barakk bővítést, akkor éppen 16 helyednek kell lennie. Ha egyszer vettél, akkor 32-nek stb. Ha a totál annyi, amennyinek lennie kell, akkor hidd el csak az lehet a különbség, hogy valamelyik tankod legénysége időközben bekerült. Ha nem látsz csak 10 legénységi tagot összesen minden nemzet figyelembe vételével a barakkban, meg 3 üres helyet, akkor nyugodt szívvel fordulhatsz a supporthoz, mert akkor tényleg szőr van a palacsintában.


Azt hiszem, máshol lesz a probléma. Nézegettem a barakkot, állítgattam a szűrőket ide-oda, aztán egyszer csak 7 szabad hely lett a 3 helyett. Viszont jelenleg azt írja, hogy 73 férőhelyes a barakkom,/66 foglalt + 7 szabad hely/ ami sehogy sem a 16 egész többszöröse :)

Ja és csak a HRMOD gun sound, meg egy bővített célkereszt mod van, semmi statisztika, xvm, vagy más olyan, ami a menük megjelenítésébe bekavar.
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #121182 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Másnak is tűnt el szabad hely a barakkból? Egyesével kell a legénységet pakolnom a tankok között, mert minden nemzetnél pont 3 szabad hely van. Amit fejből tudok, az usa 7, japán 5 szabad hely volt, de most csak 3-3 van. Nem vettem új tankot, nem képeztem új legénységet. Vagy ez is a 9.7 okossága?


Szerintem a barakk helyeket eddig sem nemzetenként nézte, hanem volt fix 16 barakkhelyed, vagy ha bővítettél, akkor ennek a többszöröse, és ez account szinten megy, nem nemzetenként. Ha összességben meg van az x-szer 16 férőhelyed, akkor nem változott semmi, csak a korábbihoz képest valamelyik tankod legénységét beküldted a barakkba.


Pont ez az, hogy korábban a T34 6 fős legénységét egy gombnyomással beküldtem a barakkba. Tegnap nyomnám a gombot, de nem engedi, mert nincs elég hely. Más tankból nem vettem ki a legénységet, új tankot sem vettem/pláne nem új legénységgel/. Japán ugyanez, Chi-Nu-Kai 5 fős legénysége egy gombnyomással a barakkba, most nem engedi, mert csak 3 szabad hely van. Szintén nem vettem tankot, se legénységet.


MOndom, azt tudod ellenőrizni, hogy a totál férőhelyek száma 16 többszörös-e. Ha nem vettél barakk bővítést, akkor éppen 16 helyednek kell lennie. Ha egyszer vettél, akkor 32-nek stb. Ha a totál annyi, amennyinek lennie kell, akkor hidd el csak az lehet a különbség, hogy valamelyik tankod legénysége időközben bekerült. Ha nem látsz csak 10 legénységi tagot összesen minden nemzet figyelembe vételével a barakkban, meg 3 üres helyet, akkor nyugodt szívvel fordulhatsz a supporthoz, mert akkor tényleg szőr van a palacsintában.


Azt hiszem, máshol lesz a probléma. Nézegettem a barakkot, állítgattam a szűrőket ide-oda, aztán egyszer csak 7 szabad hely lett a 3 helyett. Viszont jelenleg azt írja, hogy 73 férőhelyes a barakkom,/66 foglalt + 7 szabad hely/ ami sehogy sem a 16 egész többszöröse :)

Ja és csak a HRMOD gun sound, meg egy bővített célkereszt mod van, semmi statisztika, xvm, vagy más olyan, ami a menük megjelenítésébe bekavar.

Emlékeim szerint, a személyes küldetésekkor és egyéb személyeket kapó küldetésekkor (kockatankok {polarbear, articfox, mamut}) a WG „megnövelte” a barakk férőhelyet. Ez biztos nem a modoktol függ.
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #121211 Írta: bogehu
Megválaszolva: bogehu

Másnak is tűnt el szabad hely a barakkból? Egyesével kell a legénységet pakolnom a tankok között, mert minden nemzetnél pont 3 szabad hely van. Amit fejből tudok, az usa 7, japán 5 szabad hely volt, de most csak 3-3 van. Nem vettem új tankot, nem képeztem új legénységet. Vagy ez is a 9.7 okossága?


Volt ilyen. A Chi Nu Kai volt a bűnös. Az történt, hogy amikor pár hete meg lehetett nyerni, akkor én teljesítettem a követelményeket, de mivel már megvolt korábbról, aranyat kaptam helyette. Nem sokkal később észleltem, hogy a barakkban elfogyott a hely. Mivel nem volt semmi logikus magyarázat erre, átvizsgáltam a barakkban dekkoló embereket és meglepetésemre találtam egy komplett 50%-os Chi Nu Kai-legénységet. A régiek nem lehettek, mert azokat annak idején egyből átképeztem valamelyik normál japán mediumra és azóta is a saját tankjukban ülnek. Szóval a jelek szerint a küldetés teljesítésekor aranyat és legénységet kaptam.
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #121413 Írta: Mercenarypros
Megválaszolva: Mercenarypros
Hát ez nem segitett
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #121414 Írta: Mercenarypros
Megválaszolva: Mercenarypros

Hello!
Olyan problémám lenne, hogy az uj frissités óta ha rámegyek az inditás gombra, semmit nem csinál a játék, még a feladatkezelőbe se jelenik meg. Újratelepités se oldotta meg a problémát Ha valaki tapasztalt már hasonlót, mit lehet ezzel kezdeni?


Úgy töröld le a játékot, hogy modokat sem hagysz benne, azokat is töröld. Valószínűleg mod zavar be. Én a revo uninstallert szoktam használni ha törölni kell valamit, az mindent kitöröl, ami a játékhoz tartozik.


Megvolt és ugyanugy szar
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #121416 Írta: Mercenarypros
Megválaszolva: Mercenarypros

A res mappába frissítésenként tesz egy másik script könyvtárat, azt húzd át a res_mods beli scriptre, írd felül és jó lesz


Ettől ugyanugy nem indul
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #121427 Írta: Kopasz
Megválaszolva: Kopasz
Sziasztok.
Azt szeretném kérdeni, hogy a játékon belül hogyan tudok ékezetet használni, amikor irok.
Angol nyelvü windows 7 et használok, de a start menüben hiába allitom át a nyelvet magyarra a játékban nem tudok ékezettekkel irni. A játék is magyarul gurul.
A válaszokat előre is köszönöm. :)
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #121435 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Sziasztok.
Azt szeretném kérdeni, hogy a játékon belül hogyan tudok ékezetet használni, amikor irok.
Angol nyelvü windows 7 et használok, de a start menüben hiába allitom át a nyelvet magyarra a játékban nem tudok ékezettekkel irni. A játék is magyarul gurul.
A válaszokat előre is köszönöm. :)

Hüm… Bocs most kötekedő kedvembe vagyok… Mért kéne magyar ékezetes betűket írni? Ha valamit meg akarsz osztani a harcostársakkal magyarul, akkor valószínűleg klán vagy szakasztársak, arra ott a TS. Ha meg írni akarsz, akkor meg nem árt, ha a többiek is veszik az adást, azaz angolul írsz. Mondom én ezt, a tíz szavas angoltudásommal… Egyébként meg ékezet nélkül is el lehet olvasni, ha valamit meg akar érteni az, akit érdekel. Alapvetően tíz karakternél hosszabb bejegyzéseket figyelmen kívül hagyok, ez játék harcról szól, nem pedig chat-elésről.

Bocs… Igazából nem neked szól a fenti beszólás, hanem azoknak, akik a chat felületen élik ki kicsinyes világukat…
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kopasz
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.