Jelenleg 496 vendég és nincs tag online

SEGÍTSÉG!

5 éve 2 hete #120389 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

holczermate beküldte: Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy lenne-e köztetek valaki aki kipörgetné nekem a t95e2-t? T28 prot.-nál járok; második cső rajta van plusz 30 k xp nagyjából. Kreditszerzés miatt van még egy t25 és egy t67 is. Egy nap prémre elegendő gold mennyiség is van még az accon. Az illető természetesen úgy fejleszti ki az E4-et ahogy akarja, minden ami az accon van rendelkezhet vele. A honorálás természetesen nem maradna el ( gold, prémnap, prémjármű, alkohol, "happygirls" stb... :D ).
Akit érdekel a dolog az itt felkereshet: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. vagy a játékban holczermate néven.
Uff :)
ui.:És természetesen utána az accot is megtarthatja az illető :)

Na hát mért nem a drága klántársakat keresed ezzel fel elöször ide vele :DDDDDDDDDDDDD

A történelem nagy kérdéseit nem határozatokkal, hanem vassal meg vérrel döntik el.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hete #120391 Írta: holczermate
Megválaszolva: holczermate

Sveryxx beküldte:

holczermate beküldte: Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy lenne-e köztetek valaki aki kipörgetné nekem a t95e2-t? T28 prot.-nál járok; második cső rajta van plusz 30 k xp nagyjából. Kreditszerzés miatt van még egy t25 és egy t67 is. Egy nap prémre elegendő gold mennyiség is van még az accon. Az illető természetesen úgy fejleszti ki az E4-et ahogy akarja, minden ami az accon van rendelkezhet vele. A honorálás természetesen nem maradna el ( gold, prémnap, prémjármű, alkohol, "happygirls" stb... :D ).
Akit érdekel a dolog az itt felkereshet: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. vagy a játékban holczermate néven.
Uff :)
ui.:És természetesen utána az accot is megtarthatja az illető :)

Na hát mért nem a drága klántársakat keresed ezzel fel elöször ide vele :DDDDDDDDDDDDD

Este 7 fele leszek TS-en megbeszéljük :)

5 éve 2 hete - 5 éve 2 hete #120393 Írta: holczermate
Megválaszolva: holczermate
"Na hát mért nem a drága klántársakat keresed ezzel fel elöször ide vele :DDDDDDDDDDDDD"

Gondolom te az örömlányok és/vagy alkohol opciót választod a "nyeremények" közül :lol: :whistle:

5 éve 2 hete #120397 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

holczermate beküldte: "Na hát mért nem a drága klántársakat keresed ezzel fel elöször ide vele :DDDDDDDDDDDDD"

Gondolom te az örömlányok és/vagy alkohol opciót választod a "nyeremények" közül :lol: :whistle:

Hát valami ilyesmibe gondolkodtam igen XDXDXD

A történelem nagy kérdéseit nem határozatokkal, hanem vassal meg vérrel döntik el.

5 éve 2 hete #120429 Írta: zsolt77
Megválaszolva: zsolt77
Hali! Olyan gonddal küzdök, hogy eltűnt a garázsomból az IS és az IS-3, az IS full ki volt húzva, az IS-3 még nem. Járt márt valaki így hogy hipp meg hopp és eltűnik egy tank a garázsból? Ha igen meg oszthatná velem, hogy hogyan bírta vissza szerezni. Meg nem tudom valaki tudja-e hogy hol lehet a WOT-nak üzenetet küldeni mert ezt szóvá kéne tennem nekik.

Köszi

5 éve 2 hete #120431 Írta: 99lufi
Megválaszolva: 99lufi

zsolt77 beküldte: Hali! Olyan gonddal küzdök, hogy eltűnt a garázsomból az IS és az IS-3, az IS full ki volt húzva, az IS-3 még nem. Járt márt valaki így hogy hipp meg hopp és eltűnik egy tank a garázsból? Ha igen meg oszthatná velem, hogy hogyan bírta vissza szerezni. Meg nem tudom valaki tudja-e hogy hol lehet a WOT-nak üzenetet küldeni mert ezt szóvá kéne tennem nekik.

Köszi

nem lehet hogy valamelyik filter be van pipálva a járgánysor elején??

5 éve 2 hete #120433 Írta: 99lufi
Megválaszolva: 99lufi

zeroveritas beküldte: Sziasztok!

Olyan kérdésem van, hogy hogyan- vagy minek az átírásával lehet azt javítani, hogy a táras tankoknál mutassa a célkereszt a tárban levő lőszerek mennyiségét?

Próbáltam alap célzómodot, Kellermanost, de egyiknél sem írja.

Köszi!
zero

pedig az alap wotos célkereszt is (írja)jelzi a lőszermennyiséget tárasoknál.... :whistle:

5 éve 2 hete - 5 éve 2 hete #120440 Írta: Gomezz
Megválaszolva: Gomezz

5 éve 2 hete #120474 Írta: zeroveritas
Megválaszolva: zeroveritas
Ja bocs az alapból a bővítettet próbáltam, az hibás, meg a kellermanos. Most feltettem másikat, az mutatja (peig a kellermanét favorizálom)

Dudálj nyugodtan, éppen újratöltök!

5 éve 2 hete #120478 Írta: zsolt77
Sajna nincs ki kapcsolva ill be kapcsolva semmi szűrés, hogy csak melyik tankokat lehessen látni. Keresztfiam fiókja igazából amivel bajok vannak, az a szar én magam húztam ki neki az Is-böl az IS-3-at aztán jött a KV-85 ugye ott megvariálták az orosz nehéz tankokat aztán kb. úgy 3-4 hónapig nem is játszott. A napokba el akartam neki kezdeni húzni az IS-3 at hogy legyen IS-8 aztán nézem nincs a garázsba. Gondoltam el adta vagy valami aztán meg néztem a fejlesztés mappába ott meg ugye vissza lehet venni ami volt már, látszik meg a modulok hozzá, na itt semmi, mintha nem is lett volna. KV-85 van IS , IS-3 meg sehol mintha nem is lett volna meg csak a szar én magam húztam ki neki és vettem is meg.
Akkor tudja valaki, hogy a WOT fele ezt hol tudnám jelezni valahol csak lehet írni nekik.

Köszi!

5 éve 2 hete - 5 éve 2 hete #120495 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

zsolt77 beküldte: Sajna nincs ki kapcsolva ill be kapcsolva semmi szűrés, hogy csak melyik tankokat lehessen látni. Keresztfiam fiókja igazából amivel bajok vannak, az a szar én magam húztam ki neki az Is-böl az IS-3-at aztán jött a KV-85 ugye ott megvariálták az orosz nehéz tankokat aztán kb. úgy 3-4 hónapig nem is játszott. A napokba el akartam neki kezdeni húzni az IS-3 at hogy legyen IS-8 aztán nézem nincs a garázsba. Gondoltam el adta vagy valami aztán meg néztem a fejlesztés mappába ott meg ugye vissza lehet venni ami volt már, látszik meg a modulok hozzá, na itt semmi, mintha nem is lett volna. KV-85 van IS , IS-3 meg sehol mintha nem is lett volna meg csak a szar én magam húztam ki neki és vettem is meg.
Akkor tudja valaki, hogy a WOT fele ezt hol tudnám jelezni valahol csak lehet írni nekik.

Köszi!

Hát, ha a fejlesztésbe sincs kipipálva, akkor eladhatta. Két lehetőség van, egyik hogy a keresztfiad, másik, hogy feltörték az accountot... (Ne komoly feltörésre gondolj, lehet, hogy az egyik osztálytársa/barátja akart borsot törni az orra alá… Jelszóváltoztatást nem hiába szajkózzák.)
Bár írhatsz a WG-nek, de olyan nagy reményt ne fűzz hozzá. Max meg tudják mondani, hogy mikor adták el a tankokat.
Na, várjunk már… Ha a fejlesztés is hiányzik (Nem lehet pontosan kivenni a szövegedből.), akkor vagy rossz accountot húztál (kicsi rá az esély), vagy adat vesztés volt a WG-nél. Mostanába ilyen bejelentésre nem emlékszem, persze az is lehet, hogy nem verik nagydobra.
Jut eszembe, ha már írsz a WG-nek, nagyon válogasd meg a szavaidat, mert megosztott accountnál kevés büntetendőbb van a WG szemében. (Teljesen megértem.) Tehát egyes személy egyes szám mindenűt, és arról az email cím küld a levelet, amiről nyitottátok az accountot!

5 éve 2 hete #120552 Írta: zsolt77
Eladva tuti nem lett az IS meg az IS-3 mert akkor vissza vehetné bármikor a fejlesztési menü alatt, ott ugye ha volt egy tankod és eladod akkor bármimkor vissza veheted ha később úgy jön kedved, de itt sajnos a KV-85 után semmi nem vehető vissza az az valahova eltűnt lehet az adat vesztés volt amit te is írtál sőt 100% hogy az történt. Akkor megy a WOT-nak egy levél azt joccak.

5 éve 2 hete #120560 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Esetleg a "service record" menüpontban (nem tudom mire van magyarítva) van olyan opció jobb fent, hogy csak a garázsban lévő tankok statjait mutatja. Nézd meg, az IS3 benne marad-e, mert akkor megvan, csak megjelenítési gond lehet.

5 éve 2 hete #120565 Írta: VindiqueV
Megválaszolva: VindiqueV
Nekem nem engedi feltelepíteni a teszt szervert... volt már minden, törlés, átnevezés flush disk stb. de ez írja ki:
"the data you obtained from the update service is incorrect. please see the log file"
valakinek valami ötlet?
nem láttam kiírva hogy le lenne zárva a szerver vagy újraindítás lenne...:/

5 éve 2 hete #120591 Írta: zsolt77

treffhetes10 beküldte: Esetleg a "service record" menüpontban (nem tudom mire van magyarítva) van olyan opció jobb fent, hogy csak a garázsban lévő tankok statjait mutatja. Nézd meg, az IS3 benne marad-e, mert akkor megvan, csak megjelenítési gond lehet.

Sajnos márt végig állítgattunk minden lehetséges lehetőséget, közben írtunk a WOT-nak azt írták vissza, ők nem tudják meg találni az IS tankokat a Robin fiókjába, hogy volt-e, de ha be tudja bizonyítani, hogy volt vissza kapja. Szal akkor lehet adat vesztésük volt még is, egyébként ma csata közben össze futottam valakivel ő is pont ezzel küzd most. De ezt így be bizonyítani nehéz lesz sajna mert nincs márt meg semmi bizonyítós kép vagy ismétlés vagy akármi.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.