SEGÍTSÉG!

4 éve 5 hónapja #120474 Írta: zeroveritas
Megválaszolva: zeroveritas
Ja bocs az alapból a bővítettet próbáltam, az hibás, meg a kellermanos. Most feltettem másikat, az mutatja (peig a kellermanét favorizálom)

Dudálj nyugodtan, éppen újratöltök!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 5 hónapja #120478 Írta: zsolt77
Megválaszolva: zsolt77
Sajna nincs ki kapcsolva ill be kapcsolva semmi szűrés, hogy csak melyik tankokat lehessen látni. Keresztfiam fiókja igazából amivel bajok vannak, az a szar én magam húztam ki neki az Is-böl az IS-3-at aztán jött a KV-85 ugye ott megvariálták az orosz nehéz tankokat aztán kb. úgy 3-4 hónapig nem is játszott. A napokba el akartam neki kezdeni húzni az IS-3 at hogy legyen IS-8 aztán nézem nincs a garázsba. Gondoltam el adta vagy valami aztán meg néztem a fejlesztés mappába ott meg ugye vissza lehet venni ami volt már, látszik meg a modulok hozzá, na itt semmi, mintha nem is lett volna. KV-85 van IS , IS-3 meg sehol mintha nem is lett volna meg csak a szar én magam húztam ki neki és vettem is meg.
Akkor tudja valaki, hogy a WOT fele ezt hol tudnám jelezni valahol csak lehet írni nekik.

Köszi!

4 éve 5 hónapja - 4 éve 5 hónapja #120495 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

zsolt77 beküldte: Sajna nincs ki kapcsolva ill be kapcsolva semmi szűrés, hogy csak melyik tankokat lehessen látni. Keresztfiam fiókja igazából amivel bajok vannak, az a szar én magam húztam ki neki az Is-böl az IS-3-at aztán jött a KV-85 ugye ott megvariálták az orosz nehéz tankokat aztán kb. úgy 3-4 hónapig nem is játszott. A napokba el akartam neki kezdeni húzni az IS-3 at hogy legyen IS-8 aztán nézem nincs a garázsba. Gondoltam el adta vagy valami aztán meg néztem a fejlesztés mappába ott meg ugye vissza lehet venni ami volt már, látszik meg a modulok hozzá, na itt semmi, mintha nem is lett volna. KV-85 van IS , IS-3 meg sehol mintha nem is lett volna meg csak a szar én magam húztam ki neki és vettem is meg.
Akkor tudja valaki, hogy a WOT fele ezt hol tudnám jelezni valahol csak lehet írni nekik.

Köszi!

Hát, ha a fejlesztésbe sincs kipipálva, akkor eladhatta. Két lehetőség van, egyik hogy a keresztfiad, másik, hogy feltörték az accountot... (Ne komoly feltörésre gondolj, lehet, hogy az egyik osztálytársa/barátja akart borsot törni az orra alá… Jelszóváltoztatást nem hiába szajkózzák.)
Bár írhatsz a WG-nek, de olyan nagy reményt ne fűzz hozzá. Max meg tudják mondani, hogy mikor adták el a tankokat.
Na, várjunk már… Ha a fejlesztés is hiányzik (Nem lehet pontosan kivenni a szövegedből.), akkor vagy rossz accountot húztál (kicsi rá az esély), vagy adat vesztés volt a WG-nél. Mostanába ilyen bejelentésre nem emlékszem, persze az is lehet, hogy nem verik nagydobra.
Jut eszembe, ha már írsz a WG-nek, nagyon válogasd meg a szavaidat, mert megosztott accountnál kevés büntetendőbb van a WG szemében. (Teljesen megértem.) Tehát egyes személy egyes szám mindenűt, és arról az email cím küld a levelet, amiről nyitottátok az accountot!

4 éve 5 hónapja #120552 Írta: zsolt77
Eladva tuti nem lett az IS meg az IS-3 mert akkor vissza vehetné bármikor a fejlesztési menü alatt, ott ugye ha volt egy tankod és eladod akkor bármimkor vissza veheted ha később úgy jön kedved, de itt sajnos a KV-85 után semmi nem vehető vissza az az valahova eltűnt lehet az adat vesztés volt amit te is írtál sőt 100% hogy az történt. Akkor megy a WOT-nak egy levél azt joccak.

4 éve 5 hónapja #120560 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Esetleg a "service record" menüpontban (nem tudom mire van magyarítva) van olyan opció jobb fent, hogy csak a garázsban lévő tankok statjait mutatja. Nézd meg, az IS3 benne marad-e, mert akkor megvan, csak megjelenítési gond lehet.

4 éve 5 hónapja #120565 Írta: VindiqueV
Megválaszolva: VindiqueV
Nekem nem engedi feltelepíteni a teszt szervert... volt már minden, törlés, átnevezés flush disk stb. de ez írja ki:
"the data you obtained from the update service is incorrect. please see the log file"
valakinek valami ötlet?
nem láttam kiírva hogy le lenne zárva a szerver vagy újraindítás lenne...:/

4 éve 5 hónapja #120591 Írta: zsolt77

treffhetes10 beküldte: Esetleg a "service record" menüpontban (nem tudom mire van magyarítva) van olyan opció jobb fent, hogy csak a garázsban lévő tankok statjait mutatja. Nézd meg, az IS3 benne marad-e, mert akkor megvan, csak megjelenítési gond lehet.

Sajnos márt végig állítgattunk minden lehetséges lehetőséget, közben írtunk a WOT-nak azt írták vissza, ők nem tudják meg találni az IS tankokat a Robin fiókjába, hogy volt-e, de ha be tudja bizonyítani, hogy volt vissza kapja. Szal akkor lehet adat vesztésük volt még is, egyébként ma csata közben össze futottam valakivel ő is pont ezzel küzd most. De ezt így be bizonyítani nehéz lesz sajna mert nincs márt meg semmi bizonyítós kép vagy ismétlés vagy akármi.

4 éve 5 hónapja #120608 Írta: zeroveritas

Red_Darth_Wader beküldte:

zeroveritas beküldte: Sziasztok!

Olyan kérdésem van, hogy hogyan- vagy minek az átírásával lehet azt javítani, hogy a táras tankoknál mutassa a célkereszt a tárban levő lőszerek mennyiségét?

Próbáltam alap célzómodot, Kellermanost, de egyiknél sem írja.

Köszi!
zero

Szia!

Itt egy megoldás a problémádra (véletlenül én most ezt használom, ezért bírtam képet készíteni róla, amit lejjebb csatoltam), de ezen kívül még kb. 10 db. célzóMOD-ot ismerek, ami kiírja a célkereszt mellett/alatt, hogy a táras tankban éppen mennyi lőszer van az ágyúba betárazva.

Innen töltheted le:
wothungary.hu/c...ts-097

ARTY nézőpont nincs benne!
(Ez nekem nem is kell, mert nem arty-zok, viszont éppen ezért nagyon FPS-barát célzóMOD, semmit nem csökkent az FPS-en. Mert, talán tudod, hogy a legtöbb célzóMOD, pláne, ha van arty nézőpontja is, 5-10 FPS-t is képes csökkenteni.)

A garázsban, a bal felső sarokban (vagy csata közben az Esc gombot megnyomva) Menü-Beállítások-Hajszálkereszt fülre kattinva Árkád és Sniper lehetőségben beállíthatsz különböző megjelenési formákat neki.
Amit a képen látsz, az Árkád és Sniper módban is ugyanaz a megjelenítési forma (mert én az egyszerűség híve vagyok):
Jelző: Átlós
Középső jelző: Célkereszt I.
Szórásjelző: Kör II.
Lövegjelző: Célkereszt II.

Ugyanúgy kell telepíteni, mint bármilyen más MOD-ot (azaz: a res_mods mappába).
Persze, előtte ne felejtsd el kicsomagolni, mert tömörítve érkezik a gépedre.

Egyszerű célzóMOD mint egy faék, magyarul írja ki az információkat (azt a keveset, amit betűvel ír ki).
Pl.:
Kiírja, hogy mennyi életed van még %-ban (én éppen ezt szeretem jobban, mint amikor "egységet" ír ki).
Kiírja természetesen, hogy az ágyúba betöltött lőszertípusból mennyi van a tankban még (Sniper módban nem írja ezt ki, hogy ne zavarjon a célzásban).
Kiírja milliszekundumban, hogy milyen messze van a becélzott pont.
A középen látható célkereszt alapszíne fehér és akkor is az marad, ha becélzol egy ellenséges tankot és a becélzott ponton át bírod lőni a páncélt, de ha nem bírod átlőni, akkor a fehér kereszt ronda-piros (pirosas-narancs) színre vált és akkor lesz ismét fehér, amikor olyan pontra mutatsz vele, ahol át bírja ütni a páncélt.

És amit te keresel, az a célzókörön belül, a célkereszttől kicsit jobbra lent látható... annyi lövedék ábrája, amennyi a tankod ágyújának tárába belefér.
Ez a kép az 59-16 táras könnyű tankról készült.

Használd egészséggel! :-)

Köszi, éppen ezt töltöttem le én is.

4 éve 5 hónapja #120609 Írta: zeroveritas
Tesztszerveren a korábbi tankjainkat hozza fel, uh lehet, hogy abban bent van az IS. Töltsd le oszt próbáld meg. Ha hozza, akkor üzend meg nekik.

4 éve 5 hónapja #120619 Írta: eddi11
Megválaszolva: eddi11
Sziasztok!

Egy olyan mod-ot keresek ami ki írja hogy menyit sebezek csata közben.

Olyat találtam hogy ki írja engem menyiszer és menyit sebeztek de nekem nem az kell. :)

XWM-et vagy mod pakot nem szeretnek felpekolni.

4 éve 5 hónapja #120626 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun
Érdekes oldal az összes missionnel:

test.tanks.gg/e...ssions

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect

4 éve 5 hónapja #120628 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs

eddi11 beküldte: Sziasztok!

Olyat találtam hogy ki írja engem menyiszer és menyit sebeztek de nekem nem az kell. :)

Szerintem rakd fel az XVM-et, de ne aktiváld a statokat.

4 éve 5 hónapja #120633 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN

Kovacs beküldte:

eddi11 beküldte: Sziasztok!

Szerintem rakd fel az XVM-et, de ne aktiváld a statokat.

Vagy 0rzy használ valami minimal hitlogot. Ha streamel, akkor nézz bele a streamjébe és a chaten szokták linkelni azt néha.

4 éve 5 hónapja #120639 Írta: eddi11
Megválaszolva: eddi11
Köszönöm gyors válaszotokat! :)

4 éve 5 hónapja #120714 Írta: thompi
Megválaszolva: thompi

Miért én kaptam a nagykalibert? Nem volt semmi spotom, szóval nemigazán értem...
Mellékletek:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.