SEGÍTSÉG!

6 éve 4 hónapja #1514 Írta: Szokeresz
Megválaszolva: Szokeresz
Halihó!

Januárban regeltem a Wot-ra és nagyon tetszik a játék. Amikor van lehetőségem a kislányomat /8éves/ elhozom az anyukájától hozzám. Meglátta a játékot és egész nap nem tudtam elrángatni a számítógép elől :) Még nemigazán tud játszani, csak mozog a tankkal, egyszerre még nem tudja használni a billt és az egeret :cheer:

Arra gondoltam, hogy létrehoznék neki is egy accountot, hogy amikor itt játszik nálam, olyankor ne az én accommal menjen.
A kérdésem pedig az, hogy megbüntetnek- e ezért, vagy lehet- e egyáltalán lehetőség erre, hogy egy ip címen 2 account is szerepeljen bünti nélkül?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #1515 Írta: Pitya78
Megválaszolva: Pitya78
Szia Lehet több accod is, nem tiltja semmi.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szokeresz

6 éve 4 hónapja #1518 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar
Tisztázzuk ezt az ügyet egyszer és mindenkorra. Végeztem egy kis nyomozást az ügyben, és most leírom az eredményeket. Ezek után mindenki maga döntse el, hogy mit cselekszik.

Az EULA megtiltja, hogy régiónként egynél több accountod legyen (azért nem szervert írok, mert pont ma reggel állítottak szolgálatba még egy szervert az EU-ban, természetesen nem arra gondoltam, hogy most már lehet itt kettő).

Ha a fórumra nem postolsz egyszerre mind a két nickeddel, nem igazán fogják nézni. Ha mégis észreveszik, azonnal ban.

Az accountokat nem csak IP alapján nézik (hiszen akkor az egy LAN-ból játszókat azonnal kivágnák), hanem más azonosítási lehetőségek is vannak.

Ez természetesen nem jelenti azt, hogy egy gépről többen több accot ne használhatnának (ha probléma van, a felhasználónak kell bizonyítani az igazát).

Mindent egybevetve, ahogy azt korábban is írtam, amíg nem követ el valaki az egyik accjával szabálysértést, és kap bant (és lép be a másikkal), addig nem sűrűn lehet probléma.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szokeresz

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #1519 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
NP. én ma kaptam egy 3 napos bannedet, amiért 390 es pingel betoltam egy batchatet egy árokba. A fellebbezésre a válasz az volt hogy sajnálják, akkor is viselnem kell a büntetést, ha technikai okai voltak.Indítsam újra amodemet, meg ne menjen a hátérbe böngésző... köszi ..küldtem sreent is a replayből nekik az se hatotta meg őket. A társam Lailo, akinek a batchatjét egy e100 kitolta 10 tank elé meghalni meg az volt a válasz: sajnáljuk, nem tehetünk semmit, de ha akarja letilthatja a játékost, nekik nincs hozzá semmi közük. Én 5 tickettet küldtem , mindre ugyan ez volt a válasz, sajnálja WG, de nincs beleszólása ilyenekbe, tiltsam le, vagy kerüljem el őket. Elég fura játék, ahol a cseh, meg lengyel buzik előnyt élveznek a magyar meg bekaphatja. Mert általában ezekkel szemben szoktam küldeni ticket-et . Na mindegy.

6 éve 4 hónapja #1520 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8
Soha nem volt igazán helyünk ebben a kbszott gödörben,és csodálkozol ezen ?
Pogányként érkeztünk,szétrúgtunk pár segget,de Istvánunknak be kellet nyalnia magát hogy maradásunk legyen,valahogy mindig is tüske maradunk európa szemében,és ezt mindig is érzem valahol.
Butaságnak hangzik de valahogy minden online játékban éreztem ezt a magyar leszarjuk feelinget.
Jómultkor elindult a játék két szlovák albérlő azonnal belelőtt a nagymagyaroszágos klánlogómba..mivel provokációnak vettem pár perc múlva kilőttem mind a 2 albérlőt..és még én lettem feljelentve..mondjuk kb letojom...

6 éve 4 hónapja #1522 Írta: Wrathe

6 éve 4 hónapja #1523 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8
Ne még fél 3 sincs és siemka :-) Neeeeeeee

6 éve 4 hónapja #1524 Írta: Pitya78
Megválaszolva: Pitya78
Kb annyira figyelik, mint a rendőrök a közterületi kameràkat.. Ha tènyleg nem adsz okot a nyomozàsra a WG-nek akk semmi gond sem lehet a kèt acc-al.

6 éve 4 hónapja #1525 Írta: Szokeresz
Megválaszolva: Szokeresz
Köszi mindenkinek a válaszokat :cheer:

6 éve 4 hónapja #1552 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Sziasztok!
Hogyan tudok klánt létrehozni?
Kerestem a wot oldalán az erre utaló linket stb gondolom aranyba kerül de nem találtam azt a menüt vagy linket!

6 éve 4 hónapja #1553 Írta: RadarJ
Megválaszolva: RadarJ
Hali!

Egyszerűen. Bemész WoT hivatalos oldalán arra, hogy Community ott kattintasz a Clans-ra. Felhoz egy másik oldalt ahol klán kerese meg a többi van és Jobb oldalon a fejléc alatt van egy olyan hogy Create Clan. Ennyi.

Ja, igen a Klán létrehozásnak anyagi vonzata van 2500 gold plusz ha egyedi zászlót vagy logót akarsz az még 1500 G
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RAZERXX

6 éve 4 hónapja #1554 Írta: mystys
Megválaszolva: mystys
Sziasztok!

Viszonylag új vagyok a játékban, és bevallom nem is nagyon olvasgattam a fórumot, ezért elnézést kérek, ha sűrűn látott kérdéseket teszek fel és a válaszokat előre is köszönöm.

1. Igaz, hogy az orosz tankok, harckocsik erősebbek a játékban? (Én a Tigrisre gyűjtenék, csak hallottam egy ilyet...) Vagy esetleg jól vannak balance-olva?

2. Ha van pár haverom, akkor egy csatán belül tudunk együtt (esetleg egymás ellen) menni mindenféle anyagi vonzat nélkül? (Gondolom, nem árt, hogy nagyjából azonos szintű járműveink legyenek.)

3. Ha van egy III-as vagy IV-es szintű tankom és betesz VII-VIII-as szintűekhez, ahol csak én és az ellenség egy játékosa (tehát összesen ketten) vagyunk ilyen kis szintűek akkor mit tudok csinálni? Bekamikázézom magam, hogy felderítsem a nagyoknak a terepet? Vagy megpróbálom megkeresni az ellenfél kis szintűét és igyekszem őt kiiktatni? Esetleg más dolgom lenne? Nagyok ellen (1000-1500 hp) VS az én kis"autóm" (200-400 hp) esélytelen. :)

Bocsánat a sok(?) és lehet, hogy számotokra már buta kérdésért. Remélem kapok választ és nem csak olyat, hogy "már vannak a kérdéseimre válaszok, csak olvass utána!" :)

Bízva a legjobbakban:
mystys

6 éve 4 hónapja #1555 Írta: Szemi_G
Megválaszolva: Szemi_G
Szia!

Hát lássuk:
1. Sokan érzik ezt, mármint hogy az oroszoknak a saját járművüket alkotják erősebbre. De általánosságban a következőt lehet mondani:
- A nemzetek járművei összességében kiegyensúlyozottak
- Minden jármű annyit ér, amennyire kezelni tudod és úgy játszol vele, ahogy azt kitalálták (pl. a Tigris nem frontvonal beli harcra jó, hanem támogató/sniper tanknak)

2. 2 lehetőséged van ismerőseiddel közös csatákra:
- Szakaszban (úgy tudom, hogy prémium nélkül csak 2 fős szakasz hozható létre - míg prémiummal 3 fős) harcoltok
- Gyakorló csata keretében harcoltok egymással

3. Vannak olyan tankok (főként könnyű tankok), amiket jóval magasabb szintű járművek közé tesz be. Ilyenkor egyértelműen a feladatod az, hogy a gyorsabb, mozgékonyabb járműveddel derítsd fel az ellenfelet (de ne öngyilkos módon), találd meg az ellenfél tűzéreit (arty) és szedd darabokra.

Bár nem szeretted volna hallani, hogy "olvass utána", de igazából tényleg ebből tanulsz a legtöbbet.
Nekem már 5000 csatával a hátam mögött is sok olvasni és nézni valóm van, mert ezzel a csataszámmal is sokak szemében kezdő vagyok.

Sok sikert a játékhoz!

Üdv,
Szemi_G
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mystys

6 éve 4 hónapja #1556 Írta: frutiur
Megválaszolva: frutiur
mystys
hazudnék ha azt mondanám, hogy nem köpködtem kv1-re még...én is új vagyok viszonylag , eléggé kezdő és folyton azt tapasztalom, hogy azt az orosz csodát a legnehezebb belőni, viszont annak ellenére, hogy ugye elvileg ők gyenge célzással rendelkeznek nem látom misselni őket. Ja és uyge harap akkorát mint a buszkerék. én spec angol heavy és med vonalat vinném és mindig úgymond kihívás a sok kv1 -et elkapni. Azt viszont nem magyarázza meg nekem senki, hogy amikor crusa-val "szaladgálok" dimbekdombok között hol a tenger hupikék és a kv1 odalő 1-et és vége a játéknak...mozgó target messziről 1hit:D azt nem kell megmagyarázni, olyankor kicsit inkább nem játszom pár percig.
né vagyok a hülye, hogy angol heavyt húzok lehet de nekem tetszik ez a nemzet nagyon és hát bizony meg kellett vegyem a toppos bökőt, hogy jó legyen nem csak a követelményeket. Onnantól viszont, hogy megvettem (amúgy tegnap sikerült) a kv1 kijátszható és megdönthető , szal happiness!
a kv2 meg szerintem egy hiba a mátrixban. Tegye fel a kezét aki még nem küldte el a búsba a kv2-t (a kv2 plyereken kívl)

6 éve 4 hónapja #1557 Írta: mystys
Megválaszolva: mystys
Köszönöm! :)

1. Én nem érzem, még nem is tapasztaltam, csak egy haveromnak mondtam, hogy én a tigrisre gyűjtök, azt szeretném majd, ha nagyobb leszek, és akkor mondta, hogy az oroszok a legjobbak. Igen, azt pl. már olvastam, hogy a Tigris sniper tank, amivel nincs is semmi bajom, nekem az jobban tetszik, hogy messzebbről lő, és nem kell bemenni..., ha bemegyek engem mindig szanaszét lőnek, annyira még nem ismerem a pályákat, hogy tudjam, hogy hol lehetne jól megbújni, vagy beosonni.

más: Utána olvasni, utána olvastam már pár dolognak... viszont fórumokon elolvasni az összes hsz-t... sajnos időm nem engedi, ezért, ha úgy látom, hogy a tagok az utolsó 1-2 oldalból normálisak, akkor írok, ha nem akkor inkább nem mélyedek bele az adott témával kapcsolatos fórumba! :) Itt szerencsére a "normálisak" jöttek le, ezért írtam is! :)

Még egyszer köszönöm a válaszodat!

Ha már a térkép nem-ismerete... találtam már mapokat. Viszont, hogy hova érdemes állni, merre érdemes menni, valami stratégiai térképet még nem. Létezik ilyen? Valószínű, hogy akik cw-t mennek van saját stratégiájuk, hogy ki-merre, de amikor betesz egy ilyen random csatába, akkor van valami íratlan, vagy írott szabály, hogy mi újság? Indulási sorrendet is találtam már, amit senki nem tart be! :)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.