SEGÍTSÉG!

4 éve 7 hónapja - 4 éve 7 hónapja #119236 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN
Én válaszolok mindenre:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 7 hónapja #119237 Írta: McLepi
Megválaszolva: McLepi
:ohmy: :lol: :P
Akik eddig hozzászóltak, azokat mind tisztelem játéktudásuk miatt.
Sajnos a felvetésem ZÖMÉBEN úgy látszik nincs tapasztalatuk.
Gyanítom nem is izgat benneteket a téma.
Kár (mert engem komolyan érint játékélmény tekintetében is), de sebaj.
Evvan oszt passz. :sick:

4 éve 7 hónapja #119240 Írta: Dodge94HUN
Nincs ilyen basszus. Én az RHM-t 40 körül kezdtem, végére 50-re húztam fel. ISU-t megint 40 körül kezdtem, 60 köré húztam fel. AMX 50120, Leo PTA, 50B, Type 61 és az összes high tier medem mindig 55-60 körül volt/van.

4 éve 7 hónapja - 4 éve 7 hónapja #119244 Írta: McLepi
Mint említettem T8 alatti jelenségre (WG belenyúlásra) gyanakszom "bizonyos" okokból, indokkal (T10 felé gyorsítás, haladási "késztetés"). :sick:

Kieg.: Azon merengek, hogy miért engednék ki a féket kb. 300 csata után.
Arra tippelek, hogy ennyibe saccolhatták meg a "megtartósnak" kezelt tank csataszámát (nem "büntetik" tovább).
Elvégre bárkinek lehet kis kedvence, ha amúgy halad tovább... :sick:
Csak az zavar, hogy ha a feltevésem igaz, akkor ez erősen deformálja az önértékelésem. Legalábbis a statokra biztosan nem érdemes hallgatni, mert belenyúlás miatt torzak (T8 alatt, tankonként csataszámtól függően).

4 éve 7 hónapja #119263 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

McLepi beküldte: Mint említettem T8 alatti jelenségre (WG belenyúlásra) gyanakszom "bizonyos" okokból, indokkal (T10 felé gyorsítás, haladási "késztetés"). :sick:

Figyelj én nem tudom nem vettem ilyet észre. Én azt figyelte meg hogy vannak napok-hetek amikor egyáltalán nem adja a játék. Szóval gondolok itt olyanra hogy vagy nagyon rossz csapatokba dobál vagy folyton 2 tierrel nagyobba vagy van egy otvar nagy átütésem és folyamatosan mindenről lepattanok, folyamatosan az átlag alatt (jóval) kevesebbet sebzek..... aztán hirtelen mintha nem lett volna semmi elkezdi adni és minden talál minden szép és jó én ezt vettem észre

A történelem nagy kérdéseit nem határozatokkal, hanem vassal meg vérrel döntik el.

4 éve 7 hónapja - 4 éve 7 hónapja #119265 Írta: kopuler
Megválaszolva: kopuler

dani99211 beküldte: Üdv!

Olyan problémám lenne, hogy Win 8.1 alatt nem indul el a játék. Ezt írja a hibaüzenet: A(z) C:\Windows\SYSTEM32\d3dx9_43.dll nem Windows rendszerhez lett tervezve, vagy hibát tartalmaz. Újra is telepítettem a játékot, ugyanezt csinálja. Win7-nél nem volt ilyen problémám.

Ez a DirectX egy dll file-a. Ne a játékot, hanem a DirectX-et telepítsd újra. A legújabbat telepítsd.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dani99211

4 éve 7 hónapja #119269 Írta: eldegor
Megválaszolva: eldegor
Egy jó tanács: ha ennyi energiát belefektetsz a tanulásba /cikkek, videók, stb./ sokkal jobban jársz, mint ha ilyen-olyan elméleteket kezdessz gyártani majd próbálni megerősítést találni ezekre.

Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Dodge94HUN

4 éve 7 hónapja - 4 éve 7 hónapja #119274 Írta: McLepi
Próbáltam már rájönni az ilyen "szopóálarc" menetrendjére, de mindig befuccsolt.
Volt, hogy napokig mindig naponta váltott pontosan éjfélkor (sorozatvereség ritka győzelemmel, éjféltől sorozatgyőzelem ritka vereséggel, éjfélkor vissza).
Mintha nem RNG lett volna, hogy melyik csapat kapja azt a bizonyos +/- alapból járó átütést.
Azonban túl sok minden bekavar. Amint jön egy "event" minden borul.
Mostanság BRUTÁL jól megy Heavyval (A Top of tree-nél erre utaltak is mások).
LT-kkel vegyes a kép.
A stock LT-im jól muzsikálnak... Napi szorzózásra.
A maxosok viszont... :S :(
Szinte fel se tűnik az általad említett téma, annyira helyzetfüggőnek érzem.

eldegor: OK. :sick:

4 éve 7 hónapja #119279 Írta: kopuler
Megválaszolva: kopuler

McLepi beküldte: Lenne egy fura felvetésem.
Nem lehetséges, hogy van a WoT-ban valamiféle barátságos MM, vagy egyéb "védelem"/segítség a nooboknak (extra cammo, bónusz átütés, stb.), vagy...?

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Múltkor olyan csatához volt szerencsém ahol az ellenfélnél 15 tanból 11 autoloaderes volt, nálunk meg volt 4.
Hogy mit tud az MM és mit nem, azt mi sose fogjuk megtudni.

"No én kaptam olyat is, hogy nálunk 0, ellenfélnél 2x3 fős szakasz."
Ez szerintem normális, már ha normálisnak lehet mondani, az egyiket ide a méásikat oda rakhatta volna, de Ph3lan szerintem azt mondta, hogy egy szakasz max 3 főből állhat amit jól mondott, nem azt mondta, hogy egy csapatban csak egy szakasz lehet. Ha vannak szakaszos küldik, akkor szinte az a ritka, ha nincs szakasz a csapatokban, van, hogy solo egyénből van 4-5 a többi szakaszban van.

4 éve 7 hónapja - 4 éve 7 hónapja #119363 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap
Lehet, lemaradtam valamiről, de mostanában (köszönhetően a zászlóknak) egyre többször látok orosz, kínai és japó játékosokat az EU szervereken belül. Ez lehetséges, vagy csak megbomlott a téridő-kontínyum? :woohoo:
...mondjuk ettől a csajtól nekem is megbomlana :lol:
Mellékletek:

4 éve 7 hónapja - 4 éve 7 hónapja #119372 Írta: Volvo_elcsap
A Military Parade 2015 cikkhez az istenért nem enged hozzászólni, már volt firefox újraindítás, gép restart, ki-be jelentkezés, stb...szóval ide írom, mert ide talán még engedi (sőt, csak fórumokhoz enged hozzászólni, cikkekhez egyáltalán nem, kaptam valami bant, vagy mi a rák? :S ):
Kíváncsi vagyok, a kedvezmények összevonhatóak-e a top of the tree akció kedvezményeivel? Pl. AMX1390 holnaptól 30 + 15% kedvezménnyel lesz majd? Holnap kiderül. Ja, Jacktor, egy észrevétel a 15% kedvezmény minden tier 7, 8, 9-es járműre vonatkozik, de a leírás szerint most "15% kedvezmény minden tier IX-X-es normál jármű árából" szerepel. Ide kellene még egy nyolcast biggyeszteni. Tx.

4 éve 7 hónapja #119373 Írta: Dodge94HUN
Én norvég vagyok :P

4 éve 7 hónapja #119375 Írta: Volvo_elcsap

Dodge94HUN beküldte: Én norvég vagyok :P

A ÁLLAT :woohoo: :silly:

4 éve 7 hónapja #119387 Írta: gemini7Sky
Megválaszolva: gemini7Sky
a zászló azt jelzi milyen nyelven használja az illető a wot klienset ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Volvo_elcsap

4 éve 7 hónapja #119407 Írta: Simula
Megválaszolva: Simula

gemini7Sky beküldte: a zászló azt jelzi milyen nyelven használja az illető a wot klienset ;)

Most már bármilyen zászlót be lehet állítani a www.modxvm.com/ oldalon belépve a beállítások részben.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.