SEGÍTSÉG! [régi]

8 éve 10 hónapja #118317 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf
Ma érdekes buggal találkoztam. Obj 416-al harcolok, egyszer csak mintha véget érne a csata, fekete képernyő, majd visszaléptet a garázsba. Kiírja, hogy szerverhiba, visszairányítva a garázsba. A csata egyértelműen nem ért véget, viszont a tankom ott áll a garázsban, mintha el se indultam volna.
Mellékletek:
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #118416 Írta: HotelKilo
Megválaszolva: HotelKilo
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne a mostani ranked team match-hez, hogy csináltunk egy csapatot 12 taggal... mentünk is pár csatát, de nem tudunk kirakni embereket, hogy újak jöhessenek. Csak úgy lehetséges, hogy megkérjük az illetőt, hogy hagyja ott a csapatot? Nincs X ott a member listánál ahogy a videóban látható... Plz help, hogy kell kirakni az embereket?
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #118490 Írta: SgtBradly
Megválaszolva: SgtBradly
Ezt jól benéztem, véletlenül eladtam a T34-es prémium tankomat a T30 helyett, ezt vissza lehet csinálni valahogy? :huh:
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #118493 Írta: bulbasaur55
Megválaszolva: bulbasaur55

Ezt jól benéztem, véletlenül eladtam a T34-es prémium tankomat a T30 helyett, ezt vissza lehet csinálni valahogy? :huh:


Hát az cink :D

Én még nem csináltam ilyet, de haverom már igen. Vissza kaphatod a tankot amennyiben megvan az ára kreditben, ha minden igaz a supportnak kell írni ehhez.
Nem 100%, de biztos lesz itt olyan aki már csinált ilyet, én valami ilyesmire emlékszem.
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #118494 Írta: eldegor
Megválaszolva: eldegor

Ezt jól benéztem, véletlenül eladtam a T34-es prémium tankomat a T30 helyett, ezt vissza lehet csinálni valahogy? :huh:


írj a supportnak - állítólag 1x visszaadják /csak utána már vigyázz, többször nem mehet rá a macska a billentyűzetre/
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #118496 Írta: SgtBradly
Megválaszolva: SgtBradly
Köszi, már közben utána néztem és írtam is a supportnak, remélem vissza kapom.
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #118553 Írta: Istvan_Hungary
Megválaszolva: Istvan_Hungary
Szevasztok!

Tudja valaki közületek hogy a saját aranyamat hogy tudom másik felhasználónak elküldeni, tehát nem venni neki mert azt lehet.

Előre is köszi a válaszokat
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #118556 Írta: tibi144
Megválaszolva: tibi144

Szevasztok!

Tudja valaki közületek hogy a saját aranyamat hogy tudom másik felhasználónak elküldeni, tehát nem venni neki mert azt lehet.

Előre is köszi a válaszokat

Szia!
Nem lehet!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Istvan_Hungary
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #118557 Írta: Istvan_Hungary
Megválaszolva: Istvan_Hungary
:( Elég baj :(

Köszi a gyors választ
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #118617 Írta: pipimojom
Megválaszolva: pipimojom
Sziasztok!

Remélem nem láma kérdés... :)

Van-e értelme Leopard 1-re mozgás közbeni optikát tenni, ha a legénységi képzettségekkel (+venti) már eleve 450 méteren felül van a látótáv? (optikával 489m lenne).

Köszönöm!


Közben rájöttem, hogy igen! Csak jobban ki kellett nyitnom a szemem. :)
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #118630 Írta: Diablo1469
Megválaszolva: Diablo1469
Hali! :)

Létezik olyan Mod amelyik csata közben kiírja mennyit sebeztem?

Mintha láttam volna valami ilyesmit egy visszajátszásban, ott a bal felső sarokba irta ki a találatonkénti adott sebzést.
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #118680 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

Hali! :)

Létezik olyan Mod amelyik csata közben kiírja mennyit sebeztem?

Mintha láttam volna valami ilyesmit egy visszajátszásban, ott a bal felső sarokba irta ki a találatonkénti adott sebzést.


2 is ;)

1)XVM. Ehhez az is hozzá tartozik, hogy látni fogod a saját és más játékosok átlag WN8-át.
2) In-game WN8 calc. Figyeli a sebzésed és ebböl láthatod, hogy a csatában éppen menniy WN8-at értél el. Legtöbbször orosz fórumokon lehet ezzel találkozni
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #119109 Írta: H4NN1BAL
Megválaszolva: H4NN1BAL
Milyen járművekkel lehet elkezdeni a Cromwell, IS2 ill. Rudy küldetéseket??
Azt írja,hogy "Csak azokkal a járművekkel harcolhatsz, amik már kaptak ×2".
Ez a leszorzózott járműveket jelenti??
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #119113 Írta: McLepi
Megválaszolva: McLepi
Lenne egy fura felvetésem.
Nem lehetséges, hogy van a WoT-ban valamiféle barátságos MM, vagy egyéb "védelem"/segítség a nooboknak (extra cammo, bónusz átütés, stb.), vagy...?

Inkább kifejtem mire gondolok.
Szerény 52%-os, 5,5k csatás játékosként a következőt figyeltem meg:
Szinte minden stock tankom, amiben skillmentes (alapok is 80akárhány %osak) legénység ül jellemzően 55% felett teljesít (pedig csak szorzózni megyek velük általában, amíg nem "épülnek ki").
Hogy mást ne mondjak M3 Lee 70% 37 csatával... :ohmy:
OP tank (nem gondolom komolyan).
LEHET, hogy kedvcsinálónak minden tank napi első csatájára kap némi rejtett boostot?
Csak az a stock tankom nem brutál WR-es jellemzően, amivel nem találom meg az összhangot gyorsan.
Még valami...
Sok tankommal "elfelejtek" jól játszani, amint elér egy 50-60-as csataszámot, vagy eléri a legénységem benne az alapskillekkel a 100%-ot.
Tökéletes példák sora közül kiemelném a Cruiser III-at, amivel 60% felett toltam (gyakran toptierként) naaaagy sikerélmények közepette....
Amíg nem lett a legénység alapskillje 100-as.
Azóta 164 csatával, kemény munkával elértem a 45%-ot. :S
Mostanság örülök ha nem lő ki egy T1 cunci goldspammer az első 1 percben pl. Mines-on (NEM a középső dombon - oda eszembe sem jut már felmenni egy közepes sebességű papírtankkal) amint kilátszik belőlem fél négyzetméter (75%-os cammo skillel). :angry:
Jellemzően 1gy/5v a szitum vele. :sick:
Ez tierfüggetlen megfigyelés: legmagasabb tierű tankommal is ez a helyzet (T25/2).
Rejtély, hogy ha megy felfelé a W8-am (szolidan - lassan tanulok), akkor miért zuhog pár hónap óta a WR-em FŐLEG több skilles legénységű tankokkal és összességében is (paradicsom 1k csatáig, utána 53-ra felmászás, majd lassú leépülés).
Korai öregedés/szenilitás?

+1 kérdés:
Ph3lan egyik oktatóvideójából rémlik, hogy nem lehet 3 fővel több szakaszban egy oldalon egy csatában - MM alapműködési szabály.
No én kaptam olyat is, hogy nálunk 0, ellenfélnél 2x3 fős szakasz.
Hogy a 8 TD vs. 8 Heavy (többi vegyes) szitukat ne is említsem.
Ezmiez?

NEM a WG-re szeretném fogni bénázásaim (mindig pontosan tudom, mit rontok el - csak nincs még a "kezemben" a játék, túl sok idő pedig ritkán van agyalgatni). 1szerűen furcsállom a fentebbi dolgokat.
Nem tűnnek "természetesnek"... :pinch:
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #119151 Írta: McLepi
Megválaszolva: McLepi
Nemrég olvastam egy fejlesztési hírcsokorban, hogy a WG T10 felé igyekszik terelni a játékosokat. Gondolom ez anyagilag is jobban megéri (nekik).

"Összeesküvés" elmélet következik:
Mi van ha ezt a WG pl. azzal valósítja meg (többek között), hogy "segít" fejlődni/haladni sok sikerélménnyel, de amint elér valaki egy nem T8-T10-es tankkal és/vagy legénységgel egy (szerintük) ideális fejlettségi szintet, akkor... :whistle:
Főleg ha nem prémes valaki... :oops:
1000 csata körül vettem 1 havi prémet - az alatt értem el a fentebb említett WR csúcsom. Amióta lejárt folyamatosan romlanak a képességeim... :S
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.