SEGÍTSÉG! [régi]

8 éve 11 hónapja #111376 Írta: bela455
Megválaszolva: bela455
Szia. Hasznalhatod az enyemet is. bela455 es ha akarod nezd meg tudsz hasznalni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jackal_hun
Téma zárolva.
8 éve 11 hónapja #111381 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Szia Szete! Tényleg off, de lehet, hogy a régi fórumozók megérdemelnénrk egy magánbeszélgetések topicot.
Kérlek ne tekintsd tolakodásnak, illetve akkor válaszolj, ha nem bántja az inkognítódat, de Mekegi az ország mely megyéjében, vagy régiójában rabolja a hozzá hasonlók szívét?
Gondolom, ö afféle állandó lakos a tanyán.
Téma zárolva.
8 éve 11 hónapja - 8 éve 11 hónapja #111388 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Szia Balista1!

Öröm hallani, hogy itt is, ott is felbukkannak az edények. :D
Nem művészet ez, hanem egy egyszerű termék előállító szakma.
Pár éve egy fazekas találkozón Németh János mondta, hogy "A görög fazekasok nem művészek voltak mikor az amforáikat csinálták, csak jó szakemberek. Művészek csak az utókor szemében lettek."
Régebben volt több fazekas család is, igaz az elmúlt 30-35 évben csak három maradt, majd kb. 2005 környékén csak mi maradtunk.
Péter, Gyula, Gergely és Máté a sanszos szignó :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1
Téma zárolva.
8 éve 11 hónapja #111394 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Akkor ezekszerint az út menti áruda is a tiétek.
Nincs okotok a szerénykedésre. Magam, mindenkire nagy tisztelettel tekintek, akik két kezük munkájával -tehetségükkel- képesek előállítani bármit is, ami másnak örömet, esztétikai élményt okoz. Remélem a családi tradíciót még sok generáció követi.
Téma zárolva.
8 éve 11 hónapja #111408 Írta: Lucfenyő
Megválaszolva: Lucfenyő
Sziasztok!

A vbaddict.net Marks of Excellence és Mastery Badges számai (mennyi xp kell adott tankkal a tankászhoz, ill. mennyi sebzés a mark of excellencehez) tuti biztosak vagy valamilyen kalkuláció eredményei?

Köszi
Téma zárolva.
8 éve 11 hónapja #111415 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Balista1:
Köszönöm! A tradíció folytatásában én is reménykedem :)

Lucfenyő:
Az ADU által feltöltött adatok alapján, számított értékek...
Azt viszont nem tudom, hogy pl a "Tank ász"-hoz tartozó XP-t csak a felhasználók által gyűjtött XP-ből számolja, vagy figyeli-e az XP-hez kapott minősítésedet is... (mármint midnenkiét :D )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lucfenyő
Téma zárolva.
8 éve 11 hónapja #111432 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Ez totál off téma de máshova nem fért be :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Thothem, nejo12
Téma zárolva.
8 éve 11 hónapja #111560 Írta: SzervaUr
Megválaszolva: SzervaUr
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ha vk 30.02m-ből átültetem a 100% legénységet 3 skillel a pantherbe átképzés nélkül, akkor az "csak" annyival jár, hogy nem fejlődnek a legények? Most kipróbáltam és pl a 6. érzék működik, tehát a képzettséget/képességet elvileg használják. Még nincs szívem eladni a vk-t ezért nem képeztem át őket, viszont a panthert fejleszteném. Az akció alatt vettem meg ma mentem vele csak egy kört. No de a lényeg, hogy nagy balgaság így használni?

Üdv
Téma zárolva.
8 éve 11 hónapja #111563 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
Ha bele raktad akkor elméletileg pirosan van az alap képzettség és 75%-on, tehát gyengébb mindenben. Nem érdemes hosszútávon így használni, és igen... a legénység ebben az esetben nem fejlődik.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SzervaUr
Téma zárolva.
8 éve 11 hónapja #111565 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0

Vivaldi esetleg?:D

Köszönöm, ennyi elég, már így ki kell hagynom néhány embert, mert nem fog kiférni oldalra a sok szám:D

Kellene még nekem világoskék,sárga,piros játékos:
1600-1999 közötti WN8
650-899 közötti WN8
450-649 közötti WN8
450 alatti WN8

Ha esetleg valaki feláldozná magát:D

Illetve unicum és superunicum ha lenne ilyen (ez esetben csalni fogunk és reméljük Dyaebl és Camador nem olvassa a fórumot:D)


ha varsz 1-2 hetet tudok adni 1600-1999 kozottit:D, de ha a mostani jo akkor van egy majdnem vilagoskek:D.
elore mondom sok csatam van ligth es med tankkal (>50%).
Téma zárolva.
8 éve 11 hónapja #111571 Írta: SzervaUr
Megválaszolva: SzervaUr

Ha bele raktad akkor elméletileg pirosan van az alap képzettség és 75%-on, tehát gyengébb mindenben. Nem érdemes hosszútávon így használni, és igen... a legénység ebben az esetben nem fejlődik.


Köszönöm! Így van, piros és 75%. Nem gondoltam hosszú távra, csak legalább egy modult nyerjek addig is míg nem fejlesztem át őket a pantherbe.
Téma zárolva.
8 éve 11 hónapja - 8 éve 11 hónapja #111579 Írta: Greg1616
Megválaszolva: Greg1616
Sziasztok.
Azzal fordulok hozzátok, hogy van 1 olyan problémám, hogy eltűnt a játékból több nemzet fejlesztési fája. pl a német is, és emellett ha a német tankomnak akarom megnézni a fejlesztéseit azok sincsenek meg.
Ezek láthatóak a mellékelt 2 képen.
Tudnátok segíteni mi lehet a probléma?





És launcher indításkor ezt is kiírja, de ha ok-ra megyek akkor eltudom indítani a játékot.

Mellékletek:
Téma zárolva.
8 éve 11 hónapja #111587 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

Sziasztok.
Azzal fordulok hozzátok, hogy van 1 olyan problémám, hogy eltűnt a játékból több nemzet fejlesztési fája. pl a német is, és emellett ha a német tankomnak akarom megnézni a fejlesztéseit azok sincsenek meg.
Ezek láthatóak a mellékelt 2 képen.
Tudnátok segíteni mi lehet a probléma?





És launcher indításkor ezt is kiírja, de ha ok-ra megyek akkor eltudom indítani a játékot.


Modok? Nethiba?
Téma zárolva.
8 éve 11 hónapja #111646 Írta: Totti0
Megválaszolva: Totti0
Sziasztok!
Nekem az lenne a problémám hogy a betöltő képernyőnél és annak a háromnegyedénél kifagy kidob a winbe a program működése leáll...kivettem az összes modokat akkor is újra raktam akkor is...win8am van eddig mint minden mint a karika csapás csak most kezdett el .....

Köszönöm a válaszokat a segitségeket
Téma zárolva.
8 éve 11 hónapja - 8 éve 11 hónapja #111683 Írta: CrossMetal1
Megválaszolva: CrossMetal1
Greg1616 nekem az xvm zavart be. A 9.6.1 xvm-el feülírtam és jó lett.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Greg1616
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.