SEGÍTSÉG! [régi]

9 éve 1 hónapja #102078 Írta: KlintIsztvud
Megválaszolva: KlintIsztvud

Pitya, Tibi ezt akarta írni :)
[img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/pitya78/signature.png[/img]


Klint! Tudod Te mennyi ideig tartott megtalálnom a szögletes zárójelet!? Te meg nem hagysz villogni, hogy sikerült! :angry: :angry: :lol: :lol: :lol:


én most sem találtam, a kapcsost egyengettem ki, majd a satu pofájának élén raktam bele két vinklit :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja #102081 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Pitya, Tibi ezt akarta írni :)
[img]http://wotlabs.net/sig_dark/eu/pitya78/signature.png[/img]


Klint! Tudod Te mennyi ideig tartott megtalálnom a szögletes zárójelet!? Te meg nem hagysz villogni, hogy sikerült! :angry: :angry: :lol: :lol: :lol:


én most sem találtam, a kapcsost egyengettem ki, majd a satu pofájának élén raktam bele két vinklit :D


És kész az ácskapocs, az ancigli rögzítéséhez. :D
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja #102144 Írta: Diejocke
Megválaszolva: Diejocke
Sziasztok!

Account Resettel van valakinek tapasztalata, mert már 10 órája írtam a supportnak, és sem válasz, sem változás.
Általában mennyit kell várni?
2 napja lecseréltem a telszámomat, mert a régen megadott szám már nem élt és percek alatt válaszoltak

Köszi

Üdv
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja #102177 Írta: Ermac
Megválaszolva: Ermac
Kinek hogy megy az orosz?
Másodjára bukkan fel ez, de fogalmam sincs mi akarna lenni:
Mellékletek:
Téma zárolva.
9 éve 3 hete #102667 Írta: provolone
Megválaszolva: provolone
Üdv! Más is küzd azzal a problémával,hogy csata befejezése után kidobja a játék?
Téma zárolva.
9 éve 3 hete #102670 Írta: EddieCivic4g
Megválaszolva: EddieCivic4g

Üdv! Más is küzd azzal a problémával,hogy csata befejezése után kidobja a játék?


Nekem is csinálta, modok miatt van. Vagyis eddigi tapasztalatok alapján azok a modok dobálnak ki, amik a SCRIPTS mappába is beleírnak. Töröltem minden ilyen modot, csak az maradt, amiben nincs SCRIPTS mappa, azóta jó, 1x sem dobott ki 20 csata alatt.
Téma zárolva.
9 éve 3 hete #102672 Írta: Pugero
Megválaszolva: Pugero

Üdv! Más is küzd azzal a problémával,hogy csata befejezése után kidobja a játék?


Korábban szinte soha sem volt vele problémám, de az utóbbi időben elég rendszeressé vált. (30-40 csatánként biztos előfordul :silly: )
Téma zárolva.
9 éve 3 hete #102683 Írta: provolone
Megválaszolva: provolone
Modot nem használok. De köszi.Csak kicsit idegesítő.Van úgy hogy 20 csata és no problem,valamikor 5-ből 2-szer kivág.
Téma zárolva.
9 éve 3 hete #102686 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad

Üdv! Más is küzd azzal a problémával,hogy csata befejezése után kidobja a játék?


Én velem eddig sosem fordult elő,de szombaton egyszer ki dobott,de addig sem és az után sem. Magyarázatot nem is keresem,sokat nem kavart be vele :)
Téma zárolva.
9 éve 3 hete #102837 Írta: Pucin
Megválaszolva: Pucin
Mit jelent ez? Tartalék csata fizetségek teljesen felhasználva! Most írta és nem tudom miért??!!
Téma zárolva.
9 éve 3 hete - 9 éve 3 hete #102838 Írta: nejo12
Megválaszolva: nejo12

Mit jelent ez? Tartalék csata fizetségek teljesen felhasználva! Most írta és nem tudom miért??!!


A stroghold- nál az egyik aktiválható bónusz...2 órás időtartamig tart...több credit ez idő alatt... :lol:
Téma zárolva.
9 éve 3 hete #102846 Írta: JackassJana
Megválaszolva: JackassJana

Mit jelent ez? Tartalék csata fizetségek teljesen felhasználva! Most írta és nem tudom miért??!!


Üdv!
A pénzügyi egység nevű épületetek által ki lett használva a +x% (épület szintjétől függ) credit amit minden klán tag megkap bármely csata után 2 órás időintervallumban. Amit a parancsnok és a másodtiszt tud aktiválni.
Téma zárolva.
9 éve 3 hete #102999 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
melyik oldal statisztikái a legpontosabbak :
WOTlife
Wotinfo
Vbadict
vagy a noobmeter-é
mert ahány annyifélét mutatnak elég nagy eltéréssel :woohoo:
Téma zárolva.
9 éve 3 hete #103001 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Kinek hogy megy az orosz?
Másodjára bukkan fel ez, de fogalmam sincs mi akarna lenni:


Csak reklám. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ermac
Téma zárolva.
9 éve 3 hete #103003 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

melyik oldal statisztikái a legpontosabbak :
WOTlife
Wotinfo
Vbadict
vagy a noobmeter-é
mert ahány annyifélét mutatnak elég nagy eltéréssel :woohoo:


A legpontosabb, ha nem nézed. :) Az én meglátásom, tapasztalatom szerint, mindegyik más más időszakot vesz figyelembe, és ezért tűnik pontatlannak. Szerintem ne nézd minden nap csak mondjuk hetente, és akkor talán valamelyik a pontos értéket fogja mutatni. :) TALÁN... :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bodzy
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.