SEGÍTSÉG! [régi]

9 éve 1 hónapja #97510 Írta: Petike75
Megválaszolva: Petike75
Itt semmi nem változott. Ha értelmetlen és stb. amit ír támad a helyesírással. Igazán okos vagy=andeZit grat. Így tovább. :sick:
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja #97511 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN

Mert az mennyivel jobb ha valakinek profi statjai vannak és megy mint az ökör a vakvilágba. A szabály ilyenkor abszolút nem érdekel. Azt meg hogy miért wotozok azt én döntsem el ne más. A kérdésemre válaszolj, vagy ha nincs rá agyi kapacitásod jegeld ezt a topicot.


Ne idegeskedj inkább menjél wotozni és lőj szét 1-2 csapattársat hátha attól megnyugszol.
Lőd szét a Maus segét mikor mászik fel a hegyre vagy a spottert mikor bemegy a városba,de ne feled az az ő tanklyuk mi maximum csak írhatunk nekik,hogy mit kellene csinálnia.
És remélem végleges bannt kapsz


"Lőd", "segét", "tanklyuk"? Öreg menj vissza általános iskolába. Gyakorold a helyesírást és a néma értő olvasást mert még mindig nem a kérdésemre válaszoltál, ebből azt tudom lekövetkeztetni hogy gond van az értelmező készségeddel. Azzal meg hogy itt huszárkodsz nekem nem leszel okosabb. Isten veled, minden jót! Majd találkozunk ha visszajöttél a suliból.

Hagyd a fenébe Pitt. Tenyérbemászó kis pöcs. Sokat kell még tanulnia. Leginkább tiszteletet mások iránt. Hadd nézegesse büszkén a kék színét.


Indokold meg kérlek miért vagyok tenyérbemászó. Tiszteletnek kölcsönösnek kell lennie. Te nem tiszteltél meg azzal hogy válaszolsz az egyszerű kérdésemre, akkor én se veszlek sokba téged. Nem vagyok rá büszke, először lettem kék.


"Lőd", "segét", "tanklyuk"? Öreg, menj vissza általános iskolába. Gyakorold a helyesírást és a néma értő olvasást, mert még mindig nem a kérdésemre válaszoltál. Ebből azt tudom lekövetkeztetni arra tudok következtetni, hogy gond van az értelmező készségeddel (inkább képesség). Azzal meg, hogy itt huszárkodsz nekem, nem leszel okosabb. Isten veled, minden jót! Majd találkozunk, ha visszajöttél a suliból.

Szerintem abban a teremben még lesz hely ;)

Hat csapattárs meglövéséért tényleg járna a ban, főleg, hogy három után automatikusan kékülsz.

Ugyanakkor egyre gyakrabban lövök én is csapattársra EGYSZER, amikor folyamatosan blockol vagy a scout hátul campel és miatta veszítjük el a meccset.
Pont ma volt Lakevillen, hogy a scoutok a mocsárba mentek vagy hátul kempeltek és minket láthatatlanul lőttek. Ezután én is meglőttem az egyik scoutunkat, aki utána reportolt és elvárta, hogy az egész csapat így tegyen, de egy szintén top-tier játékos is nekem adott igazat.
Hat csapattárs meglövése viszont egyértelműen elítélendő.
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja #97512 Írta: andeZit
Megválaszolva: andeZit

Az nagy tapasztalat ha 14 tank egy sarokban megáll ugye? Nagy tudás kell hozzá.


Tökéletesen életszerű, hogy a kék-zöld játékosok megállnak egy sarokban. Sőt, mindenki a sarokban tobzódik rajtad, a HŐSön kívül. Replay van erről a csatáról? Tudom, tudom, nincs bekapcsolva/csak a legutolsó csatát veszi fel/nem adok nektek/stb... Hihető.


Megnyugodhatsz ha be lett volna kapcsolva itt lenne. ;)
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja - 9 éve 1 hónapja #97513 Írta: andeZit
Megválaszolva: andeZit

Mert az mennyivel jobb ha valakinek profi statjai vannak és megy mint az ökör a vakvilágba. A szabály ilyenkor abszolút nem érdekel. Azt meg hogy miért wotozok azt én döntsem el ne más. A kérdésemre válaszolj, vagy ha nincs rá agyi kapacitásod jegeld ezt a topicot.


Ne idegeskedj inkább menjél wotozni és lőj szét 1-2 csapattársat hátha attól megnyugszol.
Lőd szét a Maus segét mikor mászik fel a hegyre vagy a spottert mikor bemegy a városba,de ne feled az az ő tanklyuk mi maximum csak írhatunk nekik,hogy mit kellene csinálnia.
És remélem végleges bannt kapsz


"Lőd", "segét", "tanklyuk"? Öreg menj vissza általános iskolába. Gyakorold a helyesírást és a néma értő olvasást mert még mindig nem a kérdésemre válaszoltál, ebből azt tudom lekövetkeztetni hogy gond van az értelmező készségeddel. Azzal meg hogy itt huszárkodsz nekem nem leszel okosabb. Isten veled, minden jót! Majd találkozunk ha visszajöttél a suliból.

Hagyd a fenébe Pitt. Tenyérbemászó kis pöcs. Sokat kell még tanulnia. Leginkább tiszteletet mások iránt. Hadd nézegesse büszkén a kék színét.


Indokold meg kérlek miért vagyok tenyérbemászó. Tiszteletnek kölcsönösnek kell lennie. Te nem tiszteltél meg azzal hogy válaszolsz az egyszerű kérdésemre, akkor én se veszlek sokba téged. Nem vagyok rá büszke, először lettem kék.


"Lőd", "segét", "tanklyuk"? Öreg, menj vissza általános iskolába. Gyakorold a helyesírást és a néma értő olvasást, mert még mindig nem a kérdésemre válaszoltál. Ebből azt tudom lekövetkeztetni arra tudok következtetni, hogy gond van az értelmező készségeddel (inkább képesség). Azzal meg, hogy itt huszárkodsz nekem, nem leszel okosabb. Isten veled, minden jót! Majd találkozunk, ha visszajöttél a suliból.

Szerintem abban a teremben még lesz hely ;)

Hat csapattárs meglövéséért tényleg járna a ban, főleg, hogy három után automatikusan kékülsz.

Ugyanakkor egyre gyakrabban lövök én is csapattársra EGYSZER, amikor folyamatosan blockol vagy a scout hátul campel és miatta veszítjük el a meccset.
Pont ma volt Lakevillen, hogy a scoutok a mocsárba mentek vagy hátul kempeltek és minket láthatatlanul lőttek. Ezután én is meglőttem az egyik scoutunkat, aki utána reportolt és elvárta, hogy az egész csapat így tegyen, de egy szintén top-tier játékos is nekem adott igazat.
Hat csapattárs meglövése viszont egyértelműen elítélendő.


"Szerintem lesz még abban a teremben hely ;)"

Mondat végén pont, jössz te is velünk. :)
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja #97514 Írta: Apa1972_hu
Megválaszolva: Apa1972_hu
Mindjárt holnap van, itt meg elkezdődött egy értelmetlen vita megint.....

Elég gyakran érzem úgy, hogy némelyek mintha teljesen hülyék lennének a játékban, mert nem oda mennek ahová kell, nem foglalnak/resetelnek amikor az kellene a győzelemhez, stb.
Mégse lövöldözöm seggbe őket....
Az a pár lövedék akkor már menjen inkább az ellenfélbe, és akkor hülyék ide vagy oda, én megtettem amit megtehettem abban a helyzetben.
Nyilván elmorzsolok egy két sünökkel és székeléssel kapcsolatot szót az orrom alatt, de ennyi...

Ebben a vitában azoknak van igazuk, akik elítélik az ilyen magatartást.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, pitt600
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja - 9 éve 1 hónapja #97526 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1
Voltam már nyertes csapatban úgy, hogy Redshire térképen A0-ban voltunk 14-en. :oops:
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja #97528 Írta: Vivaldi
Megválaszolva: Vivaldi
Sziasztok!

Megint itt az új frissítés. A játék nem elérhető " ki tudja meddig" .
Kezdődhet újra a kínlódás a modokkal.

Mai jelmondatom: " A türelem rózsát és WOT játékot terem...
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja - 9 éve 1 hónapja #97645 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
Sziasztok, szerintetek a kapott E5-ös legénységet rakjam be a chaffee tankba skill resetelés után? Csak mert a +1 ember miatt a BIA és az álca a hiányzó ember miatt elégé problémás aktiválni (mivel nincs rajta skill).

Szerk: most látom, hogy a T37-esen már 4 fős, most szívatják az embert?
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja #97654 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Sziasztok, szerintetek a kapott E5-ös legénységet rakjam be a chaffee tankba skill resetelés után? Csak mert a +1 ember miatt a BIA és az álca a hiányzó ember miatt elégé problémás aktiválni (mivel nincs rajta skill).

Szerk: most látom, hogy a T37-esen már 4 fős, most szívatják az embert?


Van humorérzékük...
Én két legénységi tagot elkezdtem fejleszteni a Mamuton 75%-ról, amikor az első eresztés elérte a második skill 75%-ot, és második skillt nem választottam rájuk. Így elsőre mehetett a BiA, a másodikra gyűlt xp-ből credites átképzés után is 100%-ra kerül az alapképesség, és még valami marad a 2.-ra is.
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja #97690 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
Nálam most mind a négyen van egy BIA, meg valami 2. skillnek, a harmadik meg 50 ilt 58%-on áll (kettő embernek 50% van, másik kettőnek 58% O.o)

Lehet, hogy akkor átrakom őket, úgy is lassan meglesz a T37, most van 3k xp rajta, nem sok az a 2xk xp rá (asszem húszon valamennyi)
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja #97778 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN

Mindjárt holnap van, itt meg elkezdődött egy értelmetlen vita megint.....

Elég gyakran érzem úgy, hogy némelyek mintha teljesen hülyék lennének a játékban, mert nem oda mennek ahová kell, nem foglalnak/resetelnek amikor az kellene a győzelemhez, stb.
Mégse lövöldözöm seggbe őket....
Az a pár lövedék akkor már menjen inkább az ellenfélbe, és akkor hülyék ide vagy oda, én megtettem amit megtehettem abban a helyzetben.
Nyilván elmorzsolok egy két sünökkel és székeléssel kapcsolatot szót az orrom alatt, de ennyi...

Ebben a vitában azoknak van igazuk, akik elítélik az ilyen magatartást.


Én meg azt ítélem el, aki spotter tankba ül és halvány lila fingja sincs az egész szerepéről. Nyugodtan ítéljetek el, de az ilyennek én adok egy lövést, figyelmeztetésképpen.

andeZit, máris fejlődsz. Amire rá akartam világítani, hogy - jobb híján - más helyesírásába kötsz bele, miközben a tiédben is találni kivetnivalót.
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja #97801 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

Mindjárt holnap van, itt meg elkezdődött egy értelmetlen vita megint.....

Elég gyakran érzem úgy, hogy némelyek mintha teljesen hülyék lennének a játékban, mert nem oda mennek ahová kell, nem foglalnak/resetelnek amikor az kellene a győzelemhez, stb.
Mégse lövöldözöm seggbe őket....
Az a pár lövedék akkor már menjen inkább az ellenfélbe, és akkor hülyék ide vagy oda, én megtettem amit megtehettem abban a helyzetben.
Nyilván elmorzsolok egy két sünökkel és székeléssel kapcsolatot szót az orrom alatt, de ennyi...

Ebben a vitában azoknak van igazuk, akik elítélik az ilyen magatartást.


Én meg azt ítélem el, aki spotter tankba ül és halvány lila fingja sincs az egész szerepéről. Nyugodtan ítéljetek el, de az ilyennek én adok egy lövést, figyelmeztetésképpen.

andeZit, máris fejlődsz. Amire rá akartam világítani, hogy - jobb híján - más helyesírásába kötsz bele, miközben a tiédben is találni kivetnivalót.


Halvány lila fing? Miről beszélsz? Sötét piros, na még az sincs:D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Dodge94HUN
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja #97806 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
Beraktam őket, cska mikor resetelni akartam, nem értettem ,hogy miért nem kapok 2 fullos skillt, most esett le, hogy talán mert csak 80%-os a legénység :silly:
V stabot nem is vettem észre, hogy van hozzá :blink:
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja #97844 Írta: Jolikaneni
Megválaszolva: Jolikaneni
sziasztok ismét lenne egy kérdésem :-) sok reményt nem fűzök hozzá de gondoltam felteszem hátha vki tud rá válaszolni. otthonnról játszok inkább de a munkahelyemen van egy s478 2,6 ghz 2gb ram os gép amibe csak egy vga kell, illetve egy mobilinternet. szerintetek a munkahelyemről tudnám futtatni? természetesen nem high beállításokon. illetve mobilinternetről mit gondoltok? a counter strike global offensivet sikerült már így futtatnom némi laggal de annál sztem értehtő is ahogy futkároznak az emberek.
válaszotokat előre is köszönöm.
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja #97850 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT

sziasztok ismét lenne egy kérdésem :-) sok reményt nem fűzök hozzá de gondoltam felteszem hátha vki tud rá válaszolni. otthonnról játszok inkább de a munkahelyemen van egy s478 2,6 ghz 2gb ram os gép amibe csak egy vga kell, illetve egy mobilinternet. szerintetek a munkahelyemről tudnám futtatni? természetesen nem high beállításokon. illetve mobilinternetről mit gondoltok? a counter strike global offensivet sikerült már így futtatnom némi laggal de annál sztem értehtő is ahogy futkároznak az emberek.
válaszotokat előre is köszönöm.


Elvileg lehetséges, bár a játékot inkább ne mobilneten töltsd le. Ami az fps-t illeti, ez segíthet:
pkwot.blogspot....1.html
pkwot.blogspot....t.html
pkwot.blogspot....n.html
Kisérletezz ha ráérsz, de mindig csinálj elötte biztonsági másolatot.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.