SEGÍTSÉG! [régi]

9 éve 1 hónapja #97482 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Bízom benne, hogy örökre. Addíg is borogasd!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: andeZit
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja #97484 Írta: andeZit
Megválaszolva: andeZit
Megosztom veletek miért történt hátha érdekel valakit. Lakewill mapon egyedül mentem a városba és visszafordultam és megtörtént az incidens.
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja #97485 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
A csapatsebzésre, team killre az én érrtékrendem szerint nincs elfogadható magyarázat, ha csak nem téged kezdtek sorzni többen szándékosan, minden ok nélkül.
Tudom a választ a kérdésere, de majd segít olyan, aki nagyobb empátiával rendelkezik az efféle viselkedés iránt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pitt600, Black_Sheep_01
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja #97486 Írta: andeZit
Megválaszolva: andeZit
Én meg azt nem fogadom el ha kék és zöld játékosok nem tudják a helyüket. Rossz löveglehajlású orosz tankjaikkal erőltetik a völgyet és a várost leszarják. Kék és zöld játékosoktól többet vár az ember és szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Vagy aranyért vették azt a jó wn8 statot? Mert akkor még lehet megesik a szívem rajtuk.
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja #97488 Írta: pitt600
Megválaszolva: pitt600

Én meg azt nem fogadom el ha kék és zöld játékosok nem tudják a helyüket. Rossz löveglehajlású orosz tankjaikkal erőltetik a völgyet és a várost leszarják. Kék és zöld játékosoktól többet vár az ember és szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Vagy aranyért vették azt a jó wn8 statot? Mert akkor még lehet megesik a szívem rajtuk.


Üdv
Kezdem érteni miért noobozák a magyarokat.
A játékban szabályok vannak független attól, hogy jók vagy rosszak a csapattársak.
A leg fontosabb szabály, hogy csapattársra nem lövünk (szándékosan)
Miért wotozól? Van más online játék is.
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja #97489 Írta: andeZit
Megválaszolva: andeZit
Mert az mennyivel jobb ha valakinek profi statjai vannak és megy mint az ökör a vakvilágba. A szabály ilyenkor abszolút nem érdekel. Azt meg hogy miért wotozok azt én döntsem el ne más. A kérdésemre válaszolj, vagy ha nincs rá agyi kapacitásod jegeld ezt a topicot.
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja - 9 éve 1 hónapja #97491 Írta: pitt600
Megválaszolva: pitt600

Mert az mennyivel jobb ha valakinek profi statjai vannak és megy mint az ökör a vakvilágba. A szabály ilyenkor abszolút nem érdekel. Azt meg hogy miért wotozok azt én döntsem el ne más. A kérdésemre válaszolj, vagy ha nincs rá agyi kapacitásod jegeld ezt a topicot.


Ne idegeskedj inkább menjél wotozni és lőj szét 1-2 csapattársat hátha attól megnyugszol.
Lőd szét a Maus segét mikor mászik fel a hegyre vagy a spottert mikor bemegy a városba,de ne feled az az ő tanklyuk mi maximum csak írhatunk nekik,hogy mit kellene csinálnia.
És remélem végleges bannt kapsz
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja #97492 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Hagyd a fenébe Pitt. Tenyérbemászó kis pöcs. Sokat kell még tanulnia. Leginkább tiszteletet mások iránt. Hadd nézegesse büszkén a kék színét.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pitt600
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja #97493 Írta: andeZit
Megválaszolva: andeZit

Mert az mennyivel jobb ha valakinek profi statjai vannak és megy mint az ökör a vakvilágba. A szabály ilyenkor abszolút nem érdekel. Azt meg hogy miért wotozok azt én döntsem el ne más. A kérdésemre válaszolj, vagy ha nincs rá agyi kapacitásod jegeld ezt a topicot.


Ne idegeskedj inkább menjél wotozni és lőj szét 1-2 csapattársat hátha attól megnyugszol.
Lőd szét a Maus segét mikor mászik fel a hegyre vagy a spottert mikor bemegy a városba,de ne feled az az ő tanklyuk mi maximum csak írhatunk nekik,hogy mit kellene csinálnia.
És remélem végleges bannt kapsz


"Lőd", "segét", "tanklyuk"? Öreg menj vissza általános iskolába. Gyakorold a helyesírást és a néma értő olvasást mert még mindig nem a kérdésemre válaszoltál, ebből azt tudom lekövetkeztetni hogy gond van az értelmező készségeddel. Azzal meg hogy itt huszárkodsz nekem nem leszel okosabb. Isten veled, minden jót! Majd találkozunk ha visszajöttél a suliból.

Hagyd a fenébe Pitt. Tenyérbemászó kis pöcs. Sokat kell még tanulnia. Leginkább tiszteletet mások iránt. Hadd nézegesse büszkén a kék színét.


Indokold meg kérlek miért vagyok tenyérbemászó. Tiszteletnek kölcsönösnek kell lennie. Te nem tiszteltél meg azzal hogy válaszolsz az egyszerű kérdésemre, akkor én se veszlek sokba téged. Nem vagyok rá büszke, először lettem kék.
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja #97494 Írta: 3g0_L3g02
Megválaszolva: 3g0_L3g02

Üdv!

Meglőttem 6 csapattársamat (minden okom megvolt rá), kék lettem. Meddig fog tartani?






A bann remélem sokáig...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: andeZit
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja #97497 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Figyelem: Spoiler!


Indokold meg kérlek miért vagyok tenyérbemászó. Tiszteletnek kölcsönösnek kell lennie. Te nem tiszteltél meg azzal hogy válaszolsz az egyszerű kérdésemre, akkor én se veszlek sokba téged. Nem vagyok rá büszke, először lettem kék.


Engedd meg, hogy válaszoljak. Egy csatában a jó játékosok nem mindig a gyengék által elvárt helyekre mennek. A post-od alapján leragadtál ott, hogy heavy-k a városba, light-ok középre, med-ek a mocsárba. A kékek-zöldek elemezni szokták a saját és az ellenfél tankállományát, megnézik, hogy merre indul a csapatuk, és ennek megfelelően hoznak döntést. Ha Te elindulsz egyedül a városba, akkor megérdemelted volna, hogy téged lőjenek ki, ha már ilyen bolondul cselekszel. Egyedül csak meghalni lehet.
Ez egy csapatjáték, nem botok támogatnak. Miért játszol bírót, amikor fogalmatlanabb vagy a csapattársaidnál? Ha nem tudsz alkalmazkodni a kialakult helyzethez, akkor sosem leszel kék játékos, maximum úgy, ha a csapattársaidat lövöd. 6 játékosnak tetted tönkre a körét, mert buta és alkalmazkodásra képtelen vagy. Abból a szempontból viszont szerencsés a játékosállomány, hogy hamarosan végleges ban-t kapsz, ha így folytatod. Folytasd csak.
A kékülés a sebzés mértékétől függően pár órától pár napig terjedhet. Ha továbbra is megtorlót játszol, akkor néhány nap ban, majd pár hét, végül permanens ban. Hajrá.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dafko, Balista1
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja #97503 Írta: dafko
Megválaszolva: dafko

Hagyd a fenébe Pitt. Tenyérbemászó kis pöcs. Sokat kell még tanulnia. Leginkább tiszteletet mások iránt. Hadd nézegesse büszkén a kék színét.


Indokold meg kérlek miért vagyok tenyérbemászó. Tiszteletnek kölcsönösnek kell lennie. Te nem tiszteltél meg azzal hogy válaszolsz az egyszerű kérdésemre, akkor én se veszlek sokba téged. Nem vagyok rá büszke, először lettem kék.


Azért vagy tenyérbemászó,mert nem fogtad fel a játék lényegét sem. Ha direkt lősz a csapatra !!!"és ezt még hangoztatod is"!!! akkor megérdemled amit kapsz. A teamkill itt és máshol is főben járó bűn. Egyébként ezek után biztos soká leszel kék. Azért 6 tankot kilőni az már szégyen. Még ha meg is érdemlik.
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja - 9 éve 1 hónapja #97505 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Csak megsebezte őket. Ez, hatot kilőni még a csapattársi közül se tud.
Black Sheep leírta, amit nekem nem volt kedvem. Arcoskodik itt közben fogalma sincs a játékról. A kékek, zöldek nem azért indulnak valmerre, mert mind hülye, és vásárolt accja van, hanem talán valmit tudnak a játékról. Amit Ő nem mondhat el, viszont nekiáll igazságot osztani. A kékek, zöldek talán azért olyan színűek amilyenek, mert jobban átlátják a helyzetet, az ellenfél mozgását, a tankok és játékosok képességeit, össze tudnak dolgozni stb, de ez az eszébe se jut. Ő megszokott valamit, és hopp, egyszercsak nem úgy történnek a dolgok. Erre mi a reakciója? Mindenki meghülyült, majd Ő igazságot tesz.
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja #97508 Írta: andeZit
Megválaszolva: andeZit
Az nagy tapasztalat ha 14 tank egy sarokban megáll ugye? Nagy tudás kell hozzá.
Téma zárolva.
9 éve 1 hónapja #97509 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Az nagy tapasztalat ha 14 tank egy sarokban megáll ugye? Nagy tudás kell hozzá.


Tökéletesen életszerű, hogy a kék-zöld játékosok megállnak egy sarokban. Sőt, mindenki a sarokban tobzódik rajtad, a HŐSön kívül. Replay van erről a csatáról? Tudom, tudom, nincs bekapcsolva/csak a legutolsó csatát veszi fel/nem adok nektek/stb... Hihető.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.