SEGÍTSÉG!

4 éve 4 hónapja #97385 Írta: 3g0_L3g02
Megválaszolva: 3g0_L3g02
És benne van az Allah Akbar hang mod vagy csak én vook vak??

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #97386 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

3g0_L3g02 beküldte: És benne van az Allah Akbar hang mod vagy csak én vook vak??

Nos, irányomban ez is jó kérdés, mert amióta kijött a 9.5, azóta nem néztem a pakkot, itt meló helyen meg nem tudom letölteni sem, hogy megnézzem.

TROLLdoys
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

play4stats.com/...olls2/

4 éve 4 hónapja #97388 Írta: vbnc
Megválaszolva: vbnc
Sziasztok. Gép szakértők segítségét kérném. Írtam Jactornak egy levelet, azt javasolta másoljam be ide is, hátha valaki tud segíteni. :) Szóval a problémám a következő:

"Üdv.

Először is ne haragudj, hogy ilyenekkel zaklatlak, biztos van sok más dolgod, de Te vagy az utolsó reményem, és nem elképzelhetetlen, hogy Te sem tudsz segíteni sajnos, de megpróbálom.

Kezdeném az elején..

Régebben kollégiumban laktam, és a számítógépemen 15-20 fpsnél nem ment fentebb az fps WoT-ban, csak akkor, ha a földet/eget,/mapon kívüli tájakat néztem, olyankor 100 is volt. (minden low grafikán van.)

Több gép szakértő is megnézte a gépemet, és simán megfelel a minimális követelményeknek, indokolatlan a kevés fps. Aztán egyik patch után történt, hogy hirtelen ugyanolyan beállításokkal 80-90 fps-em lett stabilan - szintén koleszban - 1 hétig. (Ekkor a grafikát is fel tudtam venni, és úgy is stabil 50 fpsem volt!) 1 hét után hirtelen vissza 15-20 fps.. Grafika vissza low-ra, de akkor is 15-20 fps. Win reinstall, driverek, minden kipróbáltam, ahogy írtam, több számgép zsenitől kértem segítséget, de nem lett fpsem. Vártam a többi patchet, utána se.

Idén nyáron haza költöztem, összedugtam gépet, stabil 80-90 fps egész nyáron! Most felköltöztem Pestre albérletbe, összedugtam gépet - természetesen minden ugyanaz -, érthetetlen 15-20 fps, visszatért a koleszos jelenség.. (Internettel nem lehet gond, FPS laggom van mindig, az internet a koliban is gyors volt, és itt is az albérletben)

Azt szeretném kérdezni, hogy van-e valami tipped, hogy mi lehet a dolog hátterében? Én - és bárki akit kérdeztem - tanácstalan vagyok. Csak bízom benne, hátha van vmi jó ötleted, lehet hogy valamit a WoT-tal kellene csinálnom!?

Számomra érthetetlen ez a jelenség.. Röviden újra: koliban 15-20 fps, vmelyik patch után 1 hétig 80-90, aztán ismét 15-20...! Otthon 80-90 fps... Most albérletben 15-20 fps. :D Röhej! Teljesen ugyanazzal a géppel! És múlt hét szerdán (február 4.) még otthon játszottam vele, teljesen rendben volt. Azóta ma próbáltam albérletben, hát már nincs rendben, pedig semmi patch nem jött, és semmit nem állítottam át.

Egy képen csatolom azért a rendszer adataimat, de ezekkel simán mennie kéne a játéknak, még akkor is, ha nem egy atomerőmű. De ha egyszer megy 80-90 fps-sel, akkor bármikor mennie kéne.. :S :D! Videó kártya: ati radeon hd 4850

Bocsi a zavarásért, és köszönöm, ha legalább elolvastad ezt a hosszú levelet. Remélem, tudsz segíteni, de én már feladtam. :D Annyi mindent próbáltam régen a koliban, hogy elképzelésem sincs mi lehet még a gond. Azt hittem a patch-ekkel véglegesen jó lett, hisz nyáron otthon végig jó volt, de úgy látszik itt nem a patch-csen van a hangsúly, hanem hogy otthon voltam.. :D "

Bármilyen ötletet szívesen fogadok. Nem tudom, mit nem próbáltam még, ami megjavíthatja. Koleszos időkben már laptopon játszottam, mert feladtam az egészet, most viszont nem szívesen hurcolnám magammal azt is, csak a játék miatt.. :D
Mellékletek:

4 éve 4 hónapja #97389 Írta: 3g0_L3g02
Megválaszolva: 3g0_L3g02
Köszi a segítéget :pinch:

4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #97403 Írta: Daddy56
Megválaszolva: Daddy56

vbnc beküldte: Sziasztok. Gép szakértők segítségét kérném. Írtam Jactornak egy levelet, azt javasolta másoljam be ide is, hátha valaki tud segíteni. :) Szóval a problémám a következő:

"Üdv.

Először is ne haragudj, hogy ilyenekkel zaklatlak, biztos van sok más dolgod, de Te vagy az utolsó reményem, és nem elképzelhetetlen, hogy Te sem tudsz segíteni sajnos, de megpróbálom.

Kezdeném az elején..

Régebben kollégiumban laktam, és a számítógépemen 15-20 fpsnél nem ment fentebb az fps WoT-ban, csak akkor, ha a földet/eget,/mapon kívüli tájakat néztem, olyankor 100 is volt. (minden low grafikán van.)

Nekem a Win7 64 bitesen a kompatibilis beállítás hozta meg a sikert (eddig legalább is ;) ) XP SP3-ra állítottam...
Újabban meg a ping-el "küzdök", de az állítólag kimondottan szolgáltató oldali hiba.. :woohoo:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: vbnc

4 éve 4 hónapja #97413 Írta: TRIXXON
Megválaszolva: TRIXXON

vbnc beküldte: Sziasztok. Gép szakértők segítségét kérném. Írtam Jactornak egy levelet, azt javasolta másoljam be ide is, hátha valaki tud segíteni. :) Szóval a problémám a következő:

...Régebben kollégiumban laktam, és a számítógépemen 15-20 fpsnél nem ment fentebb az fps WoT-ban, csak akkor, ha a földet/eget,/mapon kívüli tájakat néztem, olyankor 100 is volt. (minden low grafikán van.)

Több gép szakértő is megnézte a gépemet, és simán megfelel a minimális követelményeknek, indokolatlan a kevés fps. Aztán egyik patch után történt, hogy hirtelen ugyanolyan beállításokkal 80-90 fps-em lett stabilan - szintén koleszban - 1 hétig. (Ekkor a grafikát is fel tudtam venni, és úgy is stabil 50 fpsem volt!) 1 hét után hirtelen vissza 15-20 fps.. Grafika vissza low-ra, de akkor is 15-20 fps. Win reinstall, driverek, minden kipróbáltam, ahogy írtam, több számgép zsenitől kértem segítséget, de nem lett fpsem. Vártam a többi patchet, utána se.

Idén nyáron haza költöztem, összedugtam gépet, stabil 80-90 fps egész nyáron! Most felköltöztem Pestre albérletbe, összedugtam gépet - természetesen minden ugyanaz -, érthetetlen 15-20 fps, visszatért a koleszos jelenség.. (Internettel nem lehet gond, FPS laggom van mindig, az internet a koliban is gyors volt, és itt is az albérletben)

Azt szeretném kérdezni, hogy van-e valami tipped, hogy mi lehet a dolog hátterében? Én - és bárki akit kérdeztem - tanácstalan vagyok. Csak bízom benne, hátha van vmi jó ötleted, lehet hogy valamit a WoT-tal kellene csinálnom!?

Számomra érthetetlen ez a jelenség..:D

Szia!

Előrebocsátanám, hogy nem vagyok gépszakértő, csak sok éves használati tapasztalatom van.

Nagyon sokat szokott segíteni ehhez hasonló problémákon, ha a GameBooster nevű (ingyenes) programot feltelepíted, ami kimondottan arra való, hogy játék idején "felgyorsítsa" a gépedet a játék céljából (erőforrásokat csoportosít át).

Ha Windows 7 operációs rendszer fut a gépeden, akkor fel tudom ajánlani a "W.o.T gyorsítása Windows 7 rendszer alatt" című, 36 oldalas Word dokumentumomat, amiben részletesen le van írva (és képekkel is bemutatva), hogy milyen beállításokat célszerű megcsinálni (és napi pár perces karbantartást), hogy stabilan 55-65 körüli vagy magasabb FPS-ed legyen, ha gyenge géped van a játékhoz.

Ez a 36 oldal nem csodaszer, de akik megcsinálták az abban leírtakat, mindenki javulásról számolt be. :-)

Ha érdekel, juttas el hozzám egy e-mail címet vagy Facebook oldal címet és elküldöm az anyagot csatolásban.
(A játékban is kereshetsz, ott is TRIXXON a nevem.)

4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #97420 Írta: Zedetu
Megválaszolva: Zedetu
Szia, én jelentkezem a doksira. Címem:

Előre is köszi :)

TRIXXON beküldte:

...Régebben kollégiumban laktam, és a számítógépemen 15-20 fpsnél nem ment fentebb az fps WoT-ban, csak akkor, ha a földet/eget,/mapon kívüli tájakat néztem, olyankor 100 is volt. (minden low grafikán van.)

Számomra érthetetlen ez a jelenség..:D

Szia!

Előrebocsátanám, hogy nem vagyok gépszakértő, csak sok éves használati tapasztalatom van.

Nagyon sokat szokott segíteni ehhez hasonló problémákon, ha a GameBooster nevű (ingyenes) programot feltelepíted, ami kimondottan arra való, hogy játék idején "felgyorsítsa" a gépedet a játék céljából (erőforrásokat csoportosít át).

Ha Windows 7 operációs rendszer fut a gépeden, akkor fel tudom ajánlani a "W.o.T gyorsítása Windows 7 rendszer alatt" című, 36 oldalas Word dokumentumomat, amiben részletesen le van írva (és képekkel is bemutatva), hogy milyen beállításokat célszerű megcsinálni (és napi pár perces karbantartást), hogy stabilan 55-65 körüli vagy magasabb FPS-ed legyen, ha gyenge géped van a játékhoz.

Ez a 36 oldal nem csodaszer, de akik megcsinálták az abban leírtakat, mindenki javulásról számolt be. :-)

Ha érdekel, juttas el hozzám egy e-mail címet vagy Facebook oldal címet és elküldöm az anyagot csatolásban.
(A játékban is kereshetsz, ott is TRIXXON a nevem.)

4 éve 4 hónapja #97426 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2
Bocs Zedetu, bele kellett szerkesztenem, gondolom nem akarsz kéretlen leveleket, ismeretlenektől. :)

TROLLdoys

play4stats.com/...olls2/

4 éve 4 hónapja #97431 Írta: vbnc
Megválaszolva: vbnc
Köszi a válaszokat, próbálkozom, de sikertelen.
TRIXXON írtam neked játékban az e-mail címem.

Ahogy nézelődtem a játékban, most olyan hibaüzit kaptam, amit még sosem írt ki. Erről esetleg valaki tud valamit? (csatolva a kép) 2 gigám volt eddig is, amikor ment stabil 50-80 fps-sel, szóval az se változott.
Mellékletek:

4 éve 4 hónapja #97433 Írta: TRIXXON
Megválaszolva: TRIXXON

vbnc beküldte: Köszi a válaszokat, próbálkozom, de sikertelen.
TRIXXON írtam neked játékban az e-mail címem.

Ahogy nézelődtem a játékban, most olyan hibaüzit kaptam, amit még sosem írt ki. Erről esetleg valaki tud valamit? (csatolva a kép) 2 gigám volt eddig is, amikor ment stabil 50-80 fps-sel, szóval az se változott.

Szia!

Megkaptam az e-mail címedet a játékban és elküldtem rá a Word anyagot.

A csatolt képi hibaüzenet, amiről kérdezel ("Nem elég a memória, indítsa újra a játékot") nem a te gépeden lévő hiba! :-)

A WG elcseszte a 9.5-ös játékverzió memória-kezelését.
Ezt a hivatalos honlapjukon is elismerték és a 9.6 verzióban ígérik, hogy minden rendben lesz újból (mert az előző verziókban ilyen hiba nem volt).

Nekem atomerőművön fut a játék, mégis, ez a 9.5-ös verzió időnként ugyanazt a hibaüzenetet küldi, mint amit képen csatoltál.
Ilyenkor újra kell indítani a játékot, mert ha nem teszed, ő kiléptet a játékból.
Semmi más teendő nincs, ne kezdj el valamiféle hibát keresni a gépedben, mert nem ott van a hiba. :-)

4 éve 4 hónapja #97447 Írta: Zedetu
Megválaszolva: Zedetu
ahh ez anyósom titkos címe volt :-(

:)

Toydolls2 beküldte: Bocs Zedetu, bele kellett szerkesztenem, gondolom nem akarsz kéretlen leveleket, ismeretlenektől. :)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2

4 éve 4 hónapja #97455 Írta: Kemény
Megválaszolva: Kemény
Hali!

Nem arról volt szó, hogy megtarthatjuk a winter mód legénységeit?

Nekem eltűnt mind. Kellett volna valamit csinálni velük? (barakkba küldeni, átképezni)

4 éve 4 hónapja #97473 Írta: andeZit
Megválaszolva: andeZit
Üdv!

Meglőttem 6 csapattársamat (minden okom megvolt rá), kék lettem. Meddig fog tartani?

4 éve 4 hónapja #97475 Írta: pitt600
Megválaszolva: pitt600

andeZit beküldte: Üdv!

Meglőttem 6 csapattársamat (minden okom megvolt rá), kék lettem. Meddig fog tartani?

Üdv
Remélem bannolnak

Nyerhetsz csatát egyedül, de a háborút csapatban nyerik meg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1, andeZit

4 éve 4 hónapja #97480 Írta: andeZit
Megválaszolva: andeZit
Köszi!

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.