SEGÍTSÉG!

4 éve 8 hónapja #97431 Írta: vbnc
Megválaszolva: vbnc
Köszi a válaszokat, próbálkozom, de sikertelen.
TRIXXON írtam neked játékban az e-mail címem.

Ahogy nézelődtem a játékban, most olyan hibaüzit kaptam, amit még sosem írt ki. Erről esetleg valaki tud valamit? (csatolva a kép) 2 gigám volt eddig is, amikor ment stabil 50-80 fps-sel, szóval az se változott.
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 8 hónapja #97433 Írta: TRIXXON
Megválaszolva: TRIXXON

vbnc beküldte: Köszi a válaszokat, próbálkozom, de sikertelen.
TRIXXON írtam neked játékban az e-mail címem.

Ahogy nézelődtem a játékban, most olyan hibaüzit kaptam, amit még sosem írt ki. Erről esetleg valaki tud valamit? (csatolva a kép) 2 gigám volt eddig is, amikor ment stabil 50-80 fps-sel, szóval az se változott.

Szia!

Megkaptam az e-mail címedet a játékban és elküldtem rá a Word anyagot.

A csatolt képi hibaüzenet, amiről kérdezel ("Nem elég a memória, indítsa újra a játékot") nem a te gépeden lévő hiba! :-)

A WG elcseszte a 9.5-ös játékverzió memória-kezelését.
Ezt a hivatalos honlapjukon is elismerték és a 9.6 verzióban ígérik, hogy minden rendben lesz újból (mert az előző verziókban ilyen hiba nem volt).

Nekem atomerőművön fut a játék, mégis, ez a 9.5-ös verzió időnként ugyanazt a hibaüzenetet küldi, mint amit képen csatoltál.
Ilyenkor újra kell indítani a játékot, mert ha nem teszed, ő kiléptet a játékból.
Semmi más teendő nincs, ne kezdj el valamiféle hibát keresni a gépedben, mert nem ott van a hiba. :-)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: vbnc

4 éve 8 hónapja #97447 Írta: Zedetu
Megválaszolva: Zedetu
ahh ez anyósom titkos címe volt :-(

:)

Toydolls2 beküldte: Bocs Zedetu, bele kellett szerkesztenem, gondolom nem akarsz kéretlen leveleket, ismeretlenektől. :)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2

4 éve 8 hónapja #97455 Írta: Kemény
Megválaszolva: Kemény
Hali!

Nem arról volt szó, hogy megtarthatjuk a winter mód legénységeit?

Nekem eltűnt mind. Kellett volna valamit csinálni velük? (barakkba küldeni, átképezni)

4 éve 8 hónapja #97473 Írta: andeZit
Megválaszolva: andeZit
Üdv!

Meglőttem 6 csapattársamat (minden okom megvolt rá), kék lettem. Meddig fog tartani?

4 éve 8 hónapja #97475 Írta: pitt600
Megválaszolva: pitt600

andeZit beküldte: Üdv!

Meglőttem 6 csapattársamat (minden okom megvolt rá), kék lettem. Meddig fog tartani?

Üdv
Remélem bannolnak

Nyerhetsz csatát egyedül, de a háborút csapatban nyerik meg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1, andeZit

4 éve 8 hónapja #97480 Írta: andeZit
Köszi!

4 éve 8 hónapja #97482 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Bízom benne, hogy örökre. Addíg is borogasd!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: andeZit

4 éve 8 hónapja #97484 Írta: andeZit
Megosztom veletek miért történt hátha érdekel valakit. Lakewill mapon egyedül mentem a városba és visszafordultam és megtörtént az incidens.

4 éve 8 hónapja #97485 Írta: Balista1
A csapatsebzésre, team killre az én érrtékrendem szerint nincs elfogadható magyarázat, ha csak nem téged kezdtek sorzni többen szándékosan, minden ok nélkül.
Tudom a választ a kérdésere, de majd segít olyan, aki nagyobb empátiával rendelkezik az efféle viselkedés iránt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pitt600, Black_Sheep_01

4 éve 8 hónapja #97486 Írta: andeZit
Én meg azt nem fogadom el ha kék és zöld játékosok nem tudják a helyüket. Rossz löveglehajlású orosz tankjaikkal erőltetik a völgyet és a várost leszarják. Kék és zöld játékosoktól többet vár az ember és szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Vagy aranyért vették azt a jó wn8 statot? Mert akkor még lehet megesik a szívem rajtuk.

4 éve 8 hónapja #97488 Írta: pitt600

andeZit beküldte: Én meg azt nem fogadom el ha kék és zöld játékosok nem tudják a helyüket. Rossz löveglehajlású orosz tankjaikkal erőltetik a völgyet és a várost leszarják. Kék és zöld játékosoktól többet vár az ember és szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Vagy aranyért vették azt a jó wn8 statot? Mert akkor még lehet megesik a szívem rajtuk.

Üdv
Kezdem érteni miért noobozák a magyarokat.
A játékban szabályok vannak független attól, hogy jók vagy rosszak a csapattársak.
A leg fontosabb szabály, hogy csapattársra nem lövünk (szándékosan)
Miért wotozól? Van más online játék is.

4 éve 8 hónapja #97489 Írta: andeZit
Mert az mennyivel jobb ha valakinek profi statjai vannak és megy mint az ökör a vakvilágba. A szabály ilyenkor abszolút nem érdekel. Azt meg hogy miért wotozok azt én döntsem el ne más. A kérdésemre válaszolj, vagy ha nincs rá agyi kapacitásod jegeld ezt a topicot.

4 éve 8 hónapja - 4 éve 8 hónapja #97491 Írta: pitt600

andeZit beküldte: Mert az mennyivel jobb ha valakinek profi statjai vannak és megy mint az ökör a vakvilágba. A szabály ilyenkor abszolút nem érdekel. Azt meg hogy miért wotozok azt én döntsem el ne más. A kérdésemre válaszolj, vagy ha nincs rá agyi kapacitásod jegeld ezt a topicot.

Ne idegeskedj inkább menjél wotozni és lőj szét 1-2 csapattársat hátha attól megnyugszol.
Lőd szét a Maus segét mikor mászik fel a hegyre vagy a spottert mikor bemegy a városba,de ne feled az az ő tanklyuk mi maximum csak írhatunk nekik,hogy mit kellene csinálnia.
És remélem végleges bannt kapsz

4 éve 8 hónapja #97492 Írta: Balista1
Hagyd a fenébe Pitt. Tenyérbemászó kis pöcs. Sokat kell még tanulnia. Leginkább tiszteletet mások iránt. Hadd nézegesse büszkén a kék színét.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pitt600

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.