SEGÍTSÉG!

5 éve 2 hónapja #95447 Írta: Laysman1975
Megválaszolva: Laysman1975
Sziasztok
Vettem egy új laptopot, és nem indul el a játék egyáltalán.
Dell a gép Win7 van rajta, comodo vírusirtó.
Nem vagyok egy computerguru, de a 6 éves Todhibámon szépen minden gond nélkül ment a játék, nem fullban, de ment.
Kis ablakot kinyitja, indítás után felvillan valami azt ennyi.
Ha van ötletetek várom sok szeretettel.

Üdvözle

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #95456 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Laysman1975 beküldte: Sziasztok
Vettem egy új laptopot, és nem indul el a játék egyáltalán.
Dell a gép Win7 van rajta, comodo vírusirtó.
Nem vagyok egy computerguru, de a 6 éves Todhibámon szépen minden gond nélkül ment a játék, nem fullban, de ment.
Kis ablakot kinyitja, indítás után felvillan valami azt ennyi.
Ha van ötletetek várom sok szeretettel.

Üdvözle

driver frissítés?

Betanított magfizikus

5 éve 2 hónapja #95472 Írta: HighExplosive
Megválaszolva: HighExplosive
Sziasztok!

Sürgösen segitség kellene!
A dolog úgy néz ki,hogy van egy fajta bug-om ,amit sajna nem tudok kiküszöbölni sehogy!Mégpedig az ,hogy a garázsomból nem tudok tankot eladni,mert mielött beirnám az összeget és le OK-nám,bezárul saját magától... :blink:
ùjra telepitettem a játékot teljesen,egy mod sincs fennt az alapokon kivül,szóval nem értem mi lehet a naj!
Ha esetleg valaki tapasztalt ilyet már,és van megoldás,azt szivesen kipróbálnám!
Illetve érdekelne ,hogy win8-on az appdata-ban a Wot beállitásokat hogy tudom törölni,mert lehet azzal is megoldódna!
Köszi a help-et elöre is!

5 éve 2 hónapja #95474 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT

KlicsK0 beküldte: Sziasztok!

A dolog úgy néz ki,hogy van egy fajta bug-om ,amit sajna nem tudok kiküszöbölni sehogy!Mégpedig az ,hogy a garázsomból nem tudok tankot eladni,mert mielött beirnám az összeget és le OK-nám,bezárul saját magától... :blink:
ùjra telepitettem a játékot teljesen,egy mod sincs fennt az alapokon kivül,szóval nem értem mi lehet a naj!
Ha esetleg valaki tapasztalt ilyet már,és van megoldás,azt szivesen kipróbálnám!
Illetve érdekelne ,hogy win8-on az appdata-ban a Wot beállitásokat hogy tudom törölni,mert lehet azzal is megoldódna!

Kapcsold ki a numlock-ot a billenytüzeten. WOT-ban még nem volt gondom vele, de máshol mág megtréfált, a régi billentyüzetemen ugyanis akkor se jobban világított mikor be volt kapcsolva és hogy még vidámabb legyen elég volt kicsit erösebben megnyomni mellette a / -t hogy bekapcsoljon.

Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.

5 éve 2 hónapja #95478 Írta: axelfooley
Megválaszolva: axelfooley

Szia.
eu.wargaming.ne...ew/361
Itt van egy lehetőség, hátha segít.

Nem az a hülye, aki elbassza, hanem az, aki nem tudja megmagyarázni.

5 éve 2 hónapja #95488 Írta: Laysman1975
Melyik?
Most újra telepítem direktx-el együtt majd meglátom most mit csinál.
65%-on áll a letöltés, kb 2 óra még, ha akkor sem megy írok újra.

5 éve 2 hónapja #95507 Írta: Laysman1975

Szia

Nekem ugyan ezt csinálta.
Beírtam az összeget, enter, és utána ok. Így már ment.
Remélem segítettem.

5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #95512 Írta: JackassJana
Megválaszolva: JackassJana

taki791 beküldte: ha jól látom és jól emlékszem a parancsnok 106%-on lesz fullon alapképzetség szerint, a többiek 116%-on, ventilátok és egyebek miatt a 100% nem 100%.... az egyik embered már 116%-os ott már újra a skillek fejlődnek....elvileg

Alap esetben teljesen kiképzett parancsnok 100%-os mindenféle "Módosítok" nélkül.
- Szellőzéssel +5% (Felszerelések és fogyócikkek)
- Elit alakulattal +5% (Képességek és készségek)
- +10% ami megnöveli a legénység képesség szintjét nemzetenként változik: Német járműnél csokoládé (Felszerelések és fogyócikkek)
Így alakul a pk.-nál összesen 120% ami a maximum.
A további legénységi tagoknál az előbb felsoroltakhoz jön még egy ún. parancsnoki bónusz ami 11% illetve 12%.
SZUM= 100% (képzetség szint)+ 12% (pk.bónusz (csokival) nélküle 11%) +5% (Képességek és készségek (Elit alakulat)) +15% (Felszerelések és fogyócikkek (csoki+szellőzés)) = 132%

5 éve 2 hónapja #95518 Írta: klini7
Megválaszolva: klini7
hali.

valaki segitsen légyszi hogy miért nem tudok belépni a játékba.állandóan azt irja ki bejelentkezés után hogy frissitsem az alakalmazást.a legfrisseb launchert használom mégsem működik(nem tudom mit akar még frissiteni).van egy laptopom is arról tökéletesen működik.ha valaki tud segiteni vagy találkozott már ilyen problémával azt megköszönném.további szép napot.

5 éve 2 hónapja #95527 Írta: axelfooley
Megválaszolva: axelfooley

klini7 beküldte: hali.

valaki segitsen légyszi hogy miért nem tudok belépni a játékba.állandóan azt irja ki bejelentkezés után hogy frissitsem az alakalmazást.a legfrisseb launchert használom mégsem működik(nem tudom mit akar még frissiteni).van egy laptopom is arról tökéletesen működik.ha valaki tud segiteni vagy találkozott már ilyen problémával azt megköszönném.további szép napot.

Hali. Töröld a modokat, és utána menni fog.

Nem az a hülye, aki elbassza, hanem az, aki nem tudja megmagyarázni.

5 éve 2 hónapja #95542 Írta: Private_Norby
Megválaszolva: Private_Norby
Hali egy olyan problémám van hogy nem tudom megnézni replayt.Tagnap újraraktam a játékot is,se mod se semmi csak a szűz játék.Végignyálaztam már az összes fórumot de ilyen hibát nem ir senki.Megnyitom a fájlt ahogy kell,el is indul.Viszont a játékoslista a csata elött üres marad.A töltésjelző csík is végigmegy,utánna viszon lefagy.CTRL+ALT+DEL segit csak.Azt elfelejtettem mondani hogy ez csak a régebbi verziónál van.Amostani mükődik,viszont megkérdezi lejátszás elött,hogy biztos le akarom e játszani mert régebbi verzió.Igenre klikk aztán jön a hiba amit leirtam.Ha valaki tud segiteni azt megköszönöm.

5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #95546 Írta: gdavid093
Megválaszolva: gdavid093
Sziasztok!

Elrontottam a replayeket, eltűnt a segédprogram amivel meglehet nézni őket, és véletlenül rosszat társítottam, a wotlauncher-t, amivel csak magát a játékot indítja el. Hiába próbálom társítani magát a world of tanks-ot, nem engedi. Próbáltam már letörölni a játékot, majd újratelepíteni de semmi. Valaki tudna valami megoldást?

Válaszokat előre is köszönöm!

5 éve 2 hónapja #95548 Írta: gdavid093

Private_Norby beküldte: Hali egy olyan problémám van hogy nem tudom megnézni replayt.Tagnap újraraktam a játékot is,se mod se semmi csak a szűz játék.Végignyálaztam már az összes fórumot de ilyen hibát nem ir senki.Megnyitom a fájlt ahogy kell,el is indul.Viszont a játékoslista a csata elött üres marad.A töltésjelző csík is végigmegy,utánna viszon lefagy.CTRL+ALT+DEL segit csak.Azt elfelejtettem mondani hogy ez csak a régebbi verziónál van.Amostani mükődik,viszont megkérdezi lejátszás elött,hogy biztos le akarom e játszani mert régebbi verzió.Igenre klikk aztán jön a hiba amit leirtam.Ha valaki tud segiteni azt megköszönöm.

Elvileg létezik egy ilyen mod program, ami elérhetővé teszi a régebbi mod-ok visszajátszásait. Szerintem youtube a barátod ebben az esetben. Biztos van fent róla videó!

5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #95549 Írta: 99lufi
Megválaszolva: 99lufi
CrawlingChaos,

azt áruld már el légyszíves, hogy sikerült az NA szerveren regelni mert engem automatikusan az EU-ra irányít lokalizáció alapján és utána már nem enged az NA-ra semmilyen formában.
Köszi a választ előre is ;)

5 éve 2 hónapja #95550 Írta: gdavid093

Ezt tálaltam nagy hirtelen, de ha rákeresel Linkin1994, Karvaly, vagy Ph3lan videóira, azt hiszem valamelyikük pont beszél erről.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.