SEGÍTSÉG!

6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #1393 Írta: strelok9542
Megválaszolva: strelok9542
Sziasztok!

Nem találtam a kérdésemhez megfelelő témát,ezért úgy gondoltam ide írok...
Tegnap késő délután rendeltem aranyat (810) telefonos bejelentkezéssel. Beírtam a kódot,a gép bontott vonalat. Nem érkezett meg az arany, és elvileg kéne kapni e-mail-t is hogy aranyat vettem,ezt sem kaptam. Ezek után ellenőriztem a telefonszámlát, és rajta van hogy levonta a pénzt. Írtam a supportnak,de ők is csak annyit írtak hogy felvették a kapcsolatot valaki másokkal...Én ronthattam el valamit,vagy csak ilyen hosszú az átfutási idő?
válaszotokat előre is köszönöm!
s9542

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #1401 Írta: szkita117
Megválaszolva: szkita117
telefonon rendelni rizikós. Ismerősöm 1x000 aranyat rendelt, és 3 hónap szenvedés után jött meg. Wg még a híváslistát is bekérte.

6 éve 8 hónapja #1403 Írta: strelok9542
Megválaszolva: strelok9542
Csodálkozom hogy egy ekkora játékcég szereti (szeretné) átvágni az embereket...nekem még mindig nem írtak vissza,de olvastam angol fórumokon hogy volt akitől bekérték a híváslistát,úgyhogy ezzel már készülök...köszönöm a választ:)

6 éve 8 hónapja #1406 Írta: planeta7
Megválaszolva: planeta7
nincs miért ne játszhatnál 2-vel? nyugodtan játsz úgy

6 éve 8 hónapja #1408 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar

BAGETT beküldte: Na ja, ha ez is előny lehet egyeseknél. Viszont egyszerre kettővel úgyse tudsz belépni. Amíg az egyik le van tiltva valószínűleg használni se fogod. Nagyon résen kell lenniük, hogy észrevegyék amikor kilépsz az egyikkel és belépsz a másikkal. Ha mégis aggódsz előtte lépj fel újra a netre és változik az IP.

Ez így ilyen formában nem teljesen igaz, kérlek engedd meg hogy pótoljak benne egy hiányosságot:

Ez CSAK akkor működik, ha mobilinterneted van, vagy ADSL. Ha kábeles neted van, nagyon meg kell küzdeni érte, hogy változzon a WAN címed. Nem lehetetlen, de nem is könnyű.

Másrészt általában a klienseknek szokott lenni egyedi azonosítójuk (tehát elvileg látják, ha egy kliensből több accot használnak). Továbbá ezt nem élő emberek ellenőrzik, hanem számítógép (hivatalos wikin megvan az is, hogy hogyan), így a résen levés elég relatív fogalom.

Természetesen nincs rá garancia, hogy észre veszik még így sem. Az én tanácsaimat lehet úgy tekinteni, mint lehető legrosszabb eshetőség :)

Összefoglalva:
- Ha kliens azonosító létezik, akkor nem jó játék
- Ha nem, és tudsz IP-t váltani, akkor nem fognak utolérni
- Ha nem tudsz IP-t váltani, lásd első pont :D

6 éve 8 hónapja #1410 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Szerintem ennyire nem véresen komoly. Több példát is tudok, ahol többen játszanak egy gépről. Na jó ők többnyire civilizáltan gyilkolnak, tehát a WG nem fog kifejezetten rájuk vadászni. Mindenesetre ha már ezt sem tudják kiszűrni, tehát nem tudnak rá vadászni sem.
Meg miért is tennék? Anyagi kárt nem okoz nekik, idiótákból mindig lesz bőven, akármit is csinálnak. Ha meg egy elmeroggyant minden kitiltás után új acc-ot hoz létre akkor vagy csak alsó tierekben garázdálkodik ahol a kutyát se érdekli, vagy minden alkalommal vesz magának egy kv5-öt, amitől a WG vigyorogni fog.
És igen, bizonyítani ugyan nem tudom, de szerintem vannak ilyen tenyészenivaló pénzes bolondok is.

Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.

6 éve 8 hónapja #1416 Írta: szkita117
Ráadásul az EULA nem is tiltja hogy 1 embernek több accountja legyen.

6 éve 8 hónapja #1418 Írta: CsakaregE
Megválaszolva: CsakaregE
Nem tiltottak ki, semmi ilyet nem műveltem, nem azért kell még 1 acc, a több hely miatt lenne jó, a mostani acc megszeretnék tartani egy két tankot, a másikon meg ki próbálni pl: artykat amikkel még talán 2 xer játszottam. Kösszi a válaszokat!

Az RNG-ről röviden: A 350 hpba előbb mellé lősz, majd tracket lősz, majd fölét, majd lepattanót, mejd beleversz 332-t , majd megint mellé majd érkezik maciek_pl és t49 nagylöveggel 65km/h sebességgel 400 méterről futtában auto lockal kicsavarja....

6 éve 8 hónapja #1442 Írta: Cortez31
Megválaszolva: Cortez31
Üdv!

A kérdésem a következő.
Adott egy mobil internet havi 4gb adatforgalommal, ami bőven üti a havi wotozást, kb 1gb marad.
Ha Ts3 használnék mennyire dobná meg az adatforgalmamat?
Illetve a ping értéket hogyan befolyásolja? Jelenleg 130 körüli a pingem, de ez csalóka érték nagyon ritkán laggol. Szoktam időnként vezetékesről is játszani 40-es pingel, az mégis darabosabb.
Kösz!

6 éve 8 hónapja #1444 Írta: maxi8072
Megválaszolva: maxi8072
Sziasztok

Annyi lenne a kérdésem miért nem enged be a wot honlapjára azt irja ismeretlen hiba mitöl van valami globális hiba van vagy eggyedi?Prémiumom akartam meghosszabitani de nem tudom tippek miért nem enged be?

6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #1446 Írta: tinger
Megválaszolva: tinger

Cortez31 beküldte: Ha Ts3 használnék mennyire dobná meg az adatforgalmamat?

Szia, ez az egy amit találtam (2002-es topic, ts1), eszerint 640byte/sec/user, ami azt jelenti , hogy userenként és félóránként kb 1,2 Mb.
Napi 2 óra játék szakaszban 2 pajtival, 30 nap alatt ez kb 150 Mb. Ha egyedül vagy, ennek harmada. Nem tudom mit művel a 3-as a byte-ok terén, de ez vállalhatónak tűnik (ha nem téved a topic írója).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tibi144

6 éve 8 hónapja #1448 Írta: Cortez31
Köszönöm!

Igazából klántagság szempontjából érdekelne. Ez a kérdéskör az egyetlen kerékkötő. :)

6 éve 8 hónapja #1449 Írta: Cortez31
Engem beenged.

6 éve 8 hónapja #1452 Írta: enoidx
Megválaszolva: enoidx
Sziasztok.

Nekem egy érdekes megfigyelésem van és ezt szeretném tisztáztatni a játék fejlesztőivel de nem tudom, hogyan és hol kell ezt megtenni. Milyen formában? Angolul? Gondolom.

Leírom nektek is a problémám, hátha (okoskodás nélkül) tudtok rá magyarázatot.

M4 shermannál (minden a legutolsó fejlesztés) vettem észre mikor a legénység megkapta az elit alakulatot, hogy az 5% bizony nem annyi. Töltési idő (100%) : 4,29 -majd ventilátorral : 4,09 majd ea val: 4,03 nn

Klánból győzködtek az megvan úgy számol az de egy ló**szt.

Az M7 (közepes tank tier 5) vettem észre hogy a töltési időm 2,20 és a célzási pedig (papíron....Löveg QF 6 pounder Mk. III) 2,3, még is vagy 4 mp a valóságban, holott szinte egyszerre kellene működniük!!! Mikor célon állok és nem mozdítva lövök. Ez nagyon idegesítő, hisz sorozhatnám az ellent de nem bírom. Valamint itt is a 2.20 as töltésemre a ventilátor 0.05 öt vont csak le a 0.11 helyett! Így 2,15 lett a töltési időm. Most, hogy vettem rá egy célzás gyorsított egy hangyányival jobb de még így is szörnyű. Célra állás 3,5 körül lehet de akár 4mp is célzott lövés után is még fél mp maradt kb! másik, hogy nem akartam tenni rá gyorsítót mert vagy periszkópnak vagy álcahalónak kellene a hely!

Ha esetleg elkalandoztatok volna a kérdés még mindig az, hogy hol és milyen formában tudom a panaszomat benyújtani? Illetve ha a leírtak alapján valaki meg tudja tenni az jelezzen. Nem beszélek, írok angolul.

Köszönöm a segítségeteket előre is.

6 éve 8 hónapja #1458 Írta: szkita117
https://support.worldoftanks.eu/Default
Ide kell írni a supportnak, de az elit alakulat nem 5%-ot ad a töltésidőre, ha nem 5%-ot a legénység fő képességére.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.