SEGÍTSÉG!

4 éve 7 hónapja #95099 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1

SamanApo beküldte: Új számítógépem lett és a Wot telepítése után azt vettem észre hogy, az FPS a béka segge alatt van. A beállításokban levettem minimumra mindent de érdemi javulást nem értem el. Előre is köszönöm az egyéb FPS növelő ötleteket.

Menj át a wothungary oldalra. Ott éppen most foglalkozik egy hosszú cikk az FPS növelés lehetőségeivel.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 7 hónapja #95309 Írta: sziszadog
Megválaszolva: sziszadog
Sziasztok!
Az hogyan lehet,hogy egy csatán belül ketten is megkaptuk a "Szárnysegéd" kitüntetést?
Mellékletek:

4 éve 7 hónapja - 4 éve 7 hónapja #95370 Írta: JackassJana
Megválaszolva: JackassJana

sziszadog beküldte: Sziasztok!
Az hogyan lehet,hogy egy csatán belül ketten is megkaptuk a "Szárnysegéd" kitüntetést?

Szia!
Így már jártam én is...Egy csatán belül ketten kaptuk meg :woohoo:
Kicsit bugos?!
Pedig így szól a kitüntetés leírása:
Okozz sérülést, vagy semmisítsd meg a lánctalpát több ellenséges járműnek mint bárki más!
[/u]

4 éve 7 hónapja #95418 Írta: myky9090
Megválaszolva: myky9090
Sziasztok!

Van egy olyan lehetőség, hogy az elit járművekkel szerzett tapasztalati pontot át lehet konvertálni szabad tapasztalati ponttá. Ez hogyan lehetséges? Mi ennek a menete?

4 éve 7 hónapja #95420 Írta: Sztyepadzso
Megválaszolva: Sztyepadzso
Hi!
25 xp/arany áron tudod konvertálni. Máshogy nem. Jobb oldalt felül, kell rákattintani.

4 éve 7 hónapja #95426 Írta: myky9090
Hello!

Csak akkor tudsz szabad tp-t gyűjteni/venni, ha van aranyad? Az elit tankos xp-t nem tudod átváltani szabad tp-vé, hogy más tankot tudjak fejleszteni vele?
Csak azért mert van egy rakás belőle és már nem tudok vele mit kezdeni az elit tanknál...

4 éve 7 hónapja #95427 Írta: JackassJana
Megválaszolva: JackassJana

myky9090 beküldte: Hello!
Csak azért mert van egy rakás belőle és már nem tudok vele mit kezdeni az elit tanknál...

Dehogyis nem...Minden szerzet Tp a legénység fejlődését segíti, ha a kis négyzetben ez be van pipálva és az elit tank nem a "saját" Tp-jét gyűjti, amit aranyért később be lehet váltani szabad tapasztalattá.(1 gold=25 tp)

4 éve 7 hónapja #95430 Írta: myky9090
És mikor lehet beváltani aranyért az xp-t? Nekem a "Bevált" fül inaktív. Hiába kattintok a jobb felső sarokba, inaktív marad.

4 éve 7 hónapja #95435 Írta: bendzsi_a_haver
Megválaszolva: bendzsi_a_haver
Sziasztok!

Kicsit szontyolódva tapasztaltam, hogy az első megszerzett tier10es tankomon a legénység elfelejtett fejlődni.

Furán hangzik de igaz... a 2. skill/perk 100%-os kifejlődése után nem jelenik meg a kis + hogy kiválasszam mi legyen a harmadik képesség az embereimen.

Már próbálkoztam újraképezéssel és onnan újra 100%-ra emeléssel de nem javult semmit.
A képen láthatjátok, nincs % a másodikon, mégsincs meg a köv. kiválasztására a lehetőség...

Ha volt már hasonló élményetek vagy tudjátok a megoldást kérlek segítsetek!

Köszi! :kiss:

Nagyjából a játék indulása óta játszom ezzel az áldott-átkozott WOTtal.
Sok mindent ismerek benne, de mivel sose lankad a frissítés-balanszolás-bővítés-kiegészítés-újítás mánia a WGnél így nem vagyok mindentudó.
Ha mégis úgy érzed, hogy valamiben tudnék segíteni, írj bátran!

Remélem ez még belefér az aláírás fogalomba :D
Mellékletek:

4 éve 7 hónapja #95436 Írta: taki791
Megválaszolva: taki791
szia, a belinkelt kép alapján a legénységed alap képzettsége még csak 99%-os, ha 100%-os lesz a skill/perk %-ok újra fognak fejlődni!

4 éve 7 hónapja #95437 Írta: bendzsi_a_haver
De kint a főmenüben mégsem jelöli... :\

Sok mindent ismerek benne, de mivel sose lankad a frissítés-balanszolás-bővítés-kiegészítés-újítás mánia a WGnél így nem vagyok mindentudó.

4 éve 7 hónapja #95438 Írta: taki791
Megválaszolva: taki791
ha jól látom és jól emlékszem a parancsnok 106%-on lesz fullon alapképzetség szerint, a többiek 116%-on, ventillátok és egyebek miatt a 100% nem 100%.... az egyik embered már 116%-os ott már újra a skillek fejlődnek....elvileg

4 éve 7 hónapja #95439 Írta: bendzsi_a_haver
Köszi szépen! :)

4 éve 7 hónapja #95440 Írta: nakara
Megválaszolva: nakara
Újratelepítettem a gépet. Windows 7 van rajta, erős gép, szabad hely kb. 500 Gb a merevlemezen.
A játék telepítésekor a fájlokat letölti, majd a frissítések telepítése során kritikus hibát ír ki.
Mit lehet tenni?
Ez már a 34. próbálkozásom volt. Víruskeresőt kikapcsoltam, rendszergazdaként futtatom, stb. stb.

Naplófájl utolsó két sora:

02/02/2015 03:37:16 ERROR: patch installation. name: "wot_95.5187_client.patch", what: extract file error, msg: name="C:\Program Files (x86)\wargaming\Updates\wot_95.5187_client.patch" file="res\audio\ambient_water_coastal_line.fsb" to="C:\Program Files (x86)\wargaming"

02/02/2015 03:37:16 WARNING: Deletion of invalid patch: "wot_95.5187_client.patch".

Nincs semmilyen kiegészítő feltéve, a hivatalos oldalról töltök mindent.

4 éve 7 hónapja #95441 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Van aranyad? Ha nincsen akkor azért inaktív.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: myky9090

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.