SEGÍTSÉG! [régi]

9 éve 2 hónapja - 9 éve 2 hónapja #94090 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

Sokkal több XP jár érte, ha mindenkit kilő a csapat.

Csak ez így nem igaz.

Mi a hiba?

Amit idéztem tőled. :)

Lásd wiki:

wiki.wargaming....redits

You will NOT get experience for:
  • Damaging an ally's tank, even if said ally is "blue"
  • Team-killing.
  • Shots that deal no hull damage, destroy no module or kill no crew member.
  • Shots that destroy a module that had already been destroyed prior (except when a repair pack has been used on it).
  • For receiving damage without fighting back. As stated above, your shells have to damage your attacker.
  • For receiving titles in the "hero of the battle" window.*
  • For receiving medals or completing achievements.
  • No bonus experience for a draw or a lost battle.
  • A specific bonus for "killing all enemy tanks" does not exist, but as listed above, the entire team receives more XP the more damage to enemy tanks is inflicted by the team.

Nem igazán fogsz észrevenni különbséget, ha maradék félhalott ellenfelet lemészárolják a csapattársak a térkép másik végében. Nincs értelme pl. az utolsó elbújt scout után rohangászni, cap és jól van. (Persze ha valakinek az kellene valamelyik epic medálhoz, én is megértő szoktam lenni)

szerk: a bold kiemelés nem nagyon látszott.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: adush_eu
Téma zárolva.
9 éve 2 hónapja #94091 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari
Figyelem: Spoiler!


Először vedd át a jutalmat utána lehet javítani...
Téma zárolva.
9 éve 2 hónapja #94092 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

Sokkal több XP jár érte, ha mindenkit kilő a csapat.

Csak ez így nem igaz.

Mi a hiba?

Amit idéztem tőled. :)

Lásd wiki:

wiki.wargaming....redits

You will NOT get experience for:
  • Damaging an ally's tank, even if said ally is "blue"
  • Team-killing.
  • Shots that deal no hull damage, destroy no module or kill no crew member.
  • Shots that destroy a module that had already been destroyed prior (except when a repair pack has been used on it).
  • For receiving damage without fighting back. As stated above, your shells have to damage your attacker.
  • For receiving titles in the "hero of the battle" window.*
  • For receiving medals or completing achievements.
  • No bonus experience for a draw or a lost battle.
  • A specific bonus for "killing all enemy tanks" does not exist, but as listed above, the entire team receives more XP the more damage to enemy tanks is inflicted by the team.

Nem igazán fogsz észrevenni különbséget, ha maradék félhalott ellenfelet lemészárolják a csapattársak a térkép másik végében. Nincs értelme pl. az utolsó elbújt scout után rohangászni, cap és jól van. (Persze ha valakinek az kellene valamelyik epic medálhoz, én is megértő szoktam lenni)

szerk: a bold kiemelés nem nagyon látszott.


Plusz a gond az hogy, a csapat kapja az XP-t, szóval a másik 10 aki szart sem csinált, miért is kap bármit? Miért nem az kapja, aki a legtöbbet sebezte? Szóval engem pl. nem érdekel hogy PirosPéter és NarancsNándi akik hátol ültek egy bokorban és a végén beleakadnak a menekülő scoutba, kapjanak több XP-t, ellenben úgy lehúzom a zászlót mint a pinty, ha ezért bármivel is többet kapok akár XP, akár pénz, akár Effiben
Téma zárolva.
9 éve 2 hónapja #94098 Írta: adush_eu
Megválaszolva: adush_eu
Aha, igazad lesz.
Nem jól fogalmaztam, azért jár jóval több xp, ha te még egy sebző lövést kiosztasz. Szerintem ezért érdemes hajtani arra a cap helyett.
Ha valakinek az EFFje magasabb, mint a WNX értéke (nagyobb intevallum esetén), akkor könnyen lehet, hogy túl sokszor foglal. Persze benne van, hogy foglalás lelövés miatt emelkedik meg, de az szinte lehetetlen, hogy ettől a WN8 fölé menjen az EFF.
Valószínűleg új információ lehet ez, ami segítheti abban, hogy gyorsabban haladjon a játékban.

tl;dr:
win>>dmg&kills>cap
Téma zárolva.
9 éve 2 hónapja - 9 éve 2 hónapja #94099 Írta: harassin
Megválaszolva: harassin

Hali,
Arra mi a magyarázat, hogy a játékban vagyok, rákattintok jobb egér után az eladás gombra, és miután megjelent a tank eladás ablak, 1-2 másodperc és be is záródik MAGÁTÓL, és akárhányszor próbálkozok ezt csinálja.
NEM MOD MIATT van, ezt már kipróbáltam...
Valaki ötlet?????????


Srácok barakk sem megoldás, beküldtem a 6 embert a T30-ból a barakkba és még úgy maradt 8 helyem.
Mondom, szó szerint az a helyzet, bejön az eladás ablak, ha kiválasztok valamit, ha nem 1-2 vagy 3 másodperc és bezáródik magától ha nem nyomok semmit csak várok akkor is.
Még azt megpróbálom, átmegyek barátomhoz bejelentkezek ott hátha a kliensem bebugolt.
Téma zárolva.
9 éve 2 hónapja #94103 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
Én két esetben szoktam foglalni:
1, ha az a bizonyos utolsó ellenfél a pálya másik részén van és van a csapatban minimum 2 játékos aki közelebb van hozzá és ki tudja lőni, ekkor nincs esélyem újabb lövés leadására, marad a foglalás :(

2, ha a győzelem egyedüli esélye, hogy befoglalunk és én is tudok foglalni :P

Minden más esetben a sebzést támogatom. Azon kívül, hogy több az xp* és mivel még mindig leginkább valamit farmolok, minden xp számít, na meg még egy dolog miatt:

több sebzés = több kredit



Oooooohhhh yeaaaahhh baaaaby B)

Mellesleg általános tapasztalat, hogy azok szoktak befoglalni, akik nem csináltak semmit, csak sunnyogtak a többiek után és nulla közeli sebzéssel foglaló medált kapnak. :sick:

*igen több. Lehet csak 10-20, de 10000 csata után ez már százezres nagyságrend. Na meg sokszor akkor foglalnak be a társak, amikor 5:1 közeli állás van és elég nagy esély van a sima győzelemre, de még alig van sebzés. Ilyenkor jelentős az xp és kredit veszteség foglalás esetén. Illetve amit már írtam, hogy a kicsi is számít nekem.
Aki meg a kicsit nem becsüli...
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DrangHun
Téma zárolva.
9 éve 2 hónapja #94105 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun
Figyelem: Spoiler!


Ez totál így van. De azért van néhány eset, pl.: amikor 14:5 van és az utolsó arti pl. El Hallufon elbújik valami istenverte szakadékban és 8 ember keresi a pályán már 5 perce, na ilyenkor pl. simán lehúzom a bázist. De a sebzés egyértelműen elsődleges.
Téma zárolva.
9 éve 2 hónapja #94106 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Én is akkor szoktam foglalni:
- ha nincs esélyem odaérni a maradékhoz sebezni,
- vesztesre álló csata (ha kell, a foglalókörből ki lehet lépni, de sokszor jól jött a foglalás ha borul a bili)
- jól elbújt ellenfél (ne feledjük az "elvesztegetett" időt. Jó hogy megölni mind, csak éppen pár kergetőzős meccs holtideje alatt már le lehetne nyomni egy új csatát, ami tp-ben (is) simán behozza a kiesettet)
- szét kell kicsit zilálni az ellenfeleket. Időnként jól jön (főleg ha együtt nagy tömegben robognak), hogy pár ellent rákényszeríteni, hogy visszaforduljanak bázist védeni, gyengítve ezzel is a támadó éküket.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1, DrangHun, Jackal_hun
Téma zárolva.
9 éve 2 hónapja #94113 Írta: rosszpenz
Megválaszolva: rosszpenz
Amikor T10-ben a csata első felénél már bőven 4k sebzés felett járok és valami idióták behúzzák a zászlót 8:4-nél (vagy valami hasonló), attól azé hajlamos vagyok agybajt kapni. A 121-et nem tudom leászolni, mert minden alkalommal, mikor lenne esélyem 5-6k sebzésre is, valami idióta befoglal a buzi küldetések miatt. A falra mászok tőle komolyan. És ez már így is fog maradni, mert szerintem sokan képesek lesznek a játékukat teljesen a jutalomtankoknak alárendelni.
Téma zárolva.
9 éve 2 hónapja #94120 Írta: bulbasaur55
Megválaszolva: bulbasaur55
Valaki megtudja mondani, hogy miért nem tudok eladni tankot?

miután rákattintok az eladásra kb 2-3 sec és rám zárja az ablakot...........
Téma zárolva.
9 éve 2 hónapja - 9 éve 2 hónapja #94121 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58
Van elég üres helyed a barakkban?

P. S.: Ha nem ez a gond, nézz majd rá a Segítség fórumra, ott harassin futott bele hasonló problémába. Előbb-utóbb csak rálel a megoldásra, s akkor tuti közreadja.
Téma zárolva.
9 éve 2 hónapja #94124 Írta: Red_Darth_Wader
Megválaszolva: Red_Darth_Wader
Sziasztok!

Ma (2015. január 26-án), egy másik W.o.T.-os honlap fórumán azt olvastam, hogy ismét él az a lehetőség, hogy jelszót lehet cserélni úgy, hogy 300 aranyat adnak érte a Wargaming-től.

Kérdéseim:
1.
Igaz ez a hír, kipróbálta már valaki?

2.
Ha igaz a hír, meddig "él" a lehetőség (pl. 1 hét, 1 hónap stb.)?

3.
Én is akartam jelszót cserélni, be is léptem gond nélkül az Account-omra (adminisztrációs kezelőfelületemre), de amikor a "Jelszócsere" piros téglalapra kattintottam, aminek hatására meg kellene nyílnia egy ablaknak ahová beírhatom az új jelszót... nem történik semmi (az új jelszó beírásának ablaka nem jelenik meg).
Tapasztalta ezt a hibát más is, vagy ez csak nálam jelentkezik?
Mi a megoldás erre a hibára?

Köszönettel.
Téma zárolva.
9 éve 2 hónapja #94125 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Én két esetben szoktam foglalni:
1, ha az a bizonyos utolsó ellenfél a pálya másik részén van és van a csapatban minimum 2 játékos aki közelebb van hozzá és ki tudja lőni, ekkor nincs esélyem újabb lövés leadására, marad a foglalás :(

2, ha a győzelem egyedüli esélye, hogy befoglalunk és én is tudok foglalni :P

Minden más esetben a sebzést támogatom. Azon kívül, hogy több az xp* és mivel még mindig leginkább valamit farmolok, minden xp számít, na meg még egy dolog miatt:

több sebzés = több kredit



Oooooohhhh yeaaaahhh baaaaby B)

Mellesleg általános tapasztalat, hogy azok szoktak befoglalni, akik nem csináltak semmit, csak sunnyogtak a többiek után és nulla közeli sebzéssel foglaló medált kapnak. :sick:

*igen több. Lehet csak 10-20, de 10000 csata után ez már százezres nagyságrend. Na meg sokszor akkor foglalnak be a társak, amikor 5:1 közeli állás van és elég nagy esély van a sima győzelemre, de még alig van sebzés. Ilyenkor jelentős az xp és kredit veszteség foglalás esetén. Illetve amit már írtam, hogy a kicsi is számít nekem.
Aki meg a kicsit nem becsüli...


Felsoroltál két esetet. Kérdezem én mi van akkor, amikor t44 stock tankkal betesz tier 10-be. Megyek a lemming tarin után. Azt ezek elnyomják az oldalt úgy hogy nem is látok ellenfelet, és mennek tovább. Hát én mivel sebezni nem tudtam maradtam a foglalni, (kaptak erre vagy 100 mp mert egyedül tettem ezt). Azt szidtak össze vissza.
Sebezni tudok => Nem
Mihamarabb túl akarok jutni a csatán=> Igen
Tudom, tudom van egy két embernek nyomora, hogy én még nem sebeztem le ezt meg azt, de ilyen alapon az ellenek is van nyomora, hogy legyen már vége ennek, mert 12-3 mennek…
Téma zárolva.
9 éve 2 hónapja #94126 Írta: JackassJana
Megválaszolva: JackassJana

Amikor T10-ben a csata első felénél már bőven 4k sebzés felett járok és valami idióták behúzzák a zászlót 8:4-nél (vagy valami hasonló), attól azé hajlamos vagyok agybajt kapni. A 121-et nem tudom leászolni, mert minden alkalommal, mikor lenne esélyem 5-6k sebzésre is, valami idióta befoglal a buzi küldetések miatt. A falra mászok tőle komolyan. És ez már így is fog maradni, mert szerintem sokan képesek lesznek a játékukat teljesen a jutalomtankoknak alárendelni.


Ez így van...
Egyetértek.
Azt a bizonyos idiótát nem zavarja, hogy te meg akarod szerezni a tank ászt egy adott járművel!
Téma zárolva.
9 éve 2 hónapja #94131 Írta: Vivaldi
Megválaszolva: Vivaldi

Hali,
Arra mi a magyarázat, hogy a játékban vagyok, rákattintok jobb egér után az eladás gombra, és miután megjelent a tank eladás ablak, 1-2 másodperc és be is záródik MAGÁTÓL, és akárhányszor próbálkozok ezt csinálja.
NEM MOD MIATT van, ezt már kipróbáltam...
Valaki ötlet?????????


Srácok barakk sem megoldás, beküldtem a 6 embert a T30-ból a barakkba és még úgy maradt 8 helyem.
Mondom, szó szerint az a helyzet, bejön az eladás ablak, ha kiválasztok valamit, ha nem 1-2 vagy 3 másodperc és bezáródik magától ha nem nyomok semmit csak várok akkor is.
Még azt megpróbálom, átmegyek barátomhoz bejelentkezek ott hátha a kliensem bebugolt.


és töröltem a res mods mappát és újra telepítettem az összest modot ....stb. nekem ez megoldotta a hasonló problémámat.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.