SEGÍTSÉG! [régi]

9 éve 2 hónapja #90760 Írta: vonkurz
Megválaszolva: vonkurz



Látszik, hogy markánsabb javulást csak az utolsó 1k csata mutat, ennek az az oka, hogy addig nemigen érdekelt a stat.

ui: Mondjuk ezt a szintet mindig tudom hozni átlagban, szóval lehetséges, hogy elértem a saját határaim :D


aki javul, az folyamatosan javul sztem. jatszani kell, aztan alakul.
erre a mondatodra viszont, hogy az elso 11k csataban nem erdekelt a stat, es emiatt rossz.
sokan szeretnek forditva ulni a lora, azaz nem a statod nem erdekelt, es emiatt gyenge, hanem ezt tudtad nyujtani jatek kozben, amit szepen megmutat... aztan hogy azert volt, mert nem tudtal jatszani, vagy mint legutobb mikor belefulladt az idiota top tank elso fel percben, kerdezten kifagytal ? aszondja nem, csak kozben facebook fontosabb volt... :S
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PanzerPitykeTM
Téma zárolva.
9 éve 2 hónapja #90771 Írta: hm1994
Megválaszolva: hm1994
Üdv mindenkinek,
hol lehet megnézni, higy egy adott tankkal milyen a teljesítményem?
Gondolok itt wn8-ra és társaira.
Téma zárolva.
9 éve 2 hónapja - 9 éve 2 hónapja #90772 Írta: smok3_hun
Megválaszolva: smok3_hun
www.wotinfo.net...-stats

Én itt szoktam nézni, Search player, majd extended vehicle stats
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hm1994
Téma zárolva.
9 éve 2 hónapja #90778 Írta: hm1994
Megválaszolva: hm1994
Köszönöm a gyors választ!
Téma zárolva.
9 éve 2 hónapja - 9 éve 2 hónapja #90803 Írta: attila19
Megválaszolva: attila19
Nem tudom, hogy a magyar fórumnak van-e valami hatása a játék menetére de, marhára érdekelne mit is jelent ez az "MM" mert ha van, xvm-ed akkor tudod nyersz-e, vagy nem. Ha nincs akkor meg megtudod csata közben a többitől.......Én régebbről nem emlékezem ilyen 13-2-es csatákra. Ez vicc. A lényege az egésznek, Pl: valamelyik nap, a csapatomban volt "top gann"+ "nagy kaliber" 2000 körüli sebzéssel, mindkettő esetében. csirkének számító 6-os kategóriában. Tehát gyakorlatilag senki más nem sebezett semmit. Nem emlékezem arra hogy amikor kezdtem a játékot akkor lett volna ezek után vesztes csata. Ebből lettek a rekord pusztítások. Ma meg előre el van döntve hogy egy csatában menyit sebezhetek?
Mert megfigyeléseim alapján: ha a csapatomban kiírják az xvm-esek :"fuck mm" akkor kampó. 2 perc alatt vége a játéknak. És ha máskor sebez a csúzli, akkor most tuti pattogni fog......Mostanában mennyi a max pusztítás?
Téma zárolva.
9 éve 2 hónapja #90810 Írta: Krisoberst
Megválaszolva: Krisoberst
T. attila19

Megpróbáltam értelmezni a hozzászólásodat és megpróbálok a lehetőségekhez képest a legjobban válaszolni.

Az első kérdésedre a válaszom: nincs eldöntve előre, hogy mennyit sebezhetsz.

A másodikra a válasz: maximum 15 killed lehet egy csatában.

Amennyiben félreértettem a kérdéseidet, akkor azért elnézést, de sajnos a hozzászólásod teljes körű értelmezése meghaladta a képességeimet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor, Toydolls2, Szete58, DrangHun
Téma zárolva.
9 éve 2 hónapja #90812 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Üdv mindenkinek,
hol lehet megnézni, higy egy adott tankkal milyen a teljesítményem?
Gondolok itt wn8-ra és társaira.


És itt van egy másik, ami ráadásul magyar is: wot-life.com/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hm1994
Téma zárolva.
9 éve 2 hónapja #90815 Írta: DrangHun
Megválaszolva: DrangHun
Mit patc-eltek már megint :dry: ?
Téma zárolva.
9 éve 2 hónapja #90818 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Mit patc-eltek már megint :dry: ?


Ez így elég tág kérdés. :) Mi az, amit tapasztalsz?
Téma zárolva.
9 éve 2 hónapja #90820 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

T. attila19
A másodikra a válasz: maximum 15 killed lehet egy csatában.


Ez a kijelentés nem felel meg a valóságnak, az elméleti maximum 29. Azért csak elméleti, mert nem tudom, hogy hányadik TK után kapod a bant.
Figyelem: Spoiler!
Téma zárolva.
9 éve 2 hónapja #90821 Írta: tigris0430
Megválaszolva: tigris0430
A 3 dik után automatikusan ki dob
Téma zárolva.
9 éve 2 hónapja #90822 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

A 3 dik után automatikusan ki dob


Tapasztalat? :P
Téma zárolva.
9 éve 2 hónapja #90823 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01
Hm... Akkor 14 kill után 2 TK, majd a maradék csapattársakat és a megmaradt ellenfelet egy szűk helyre terelve T92-vel közéjük vágni egy csomagot. Még a 29 killre is van esély. Más kérdés, hogy a fenti körülményekre mekkora.
Téma zárolva.
9 éve 2 hónapja #90825 Írta: goli11
Megválaszolva: goli11

Hm... Akkor 14 kill után 2 TK, majd a maradék csapattársakat és a megmaradt ellenfelet egy szűk helyre terelve T92-vel közéjük vágni egy csomagot. Még a 29 killre is van esély. Más kérdés, hogy a fenti körülményekre mekkora.


És akkor lesz 1 kill-ed a végére. :)
Mert ugye a TK-t negatívként számolja.
Téma zárolva.
9 éve 2 hónapja #90838 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Hm... Akkor 14 kill után 2 TK, majd a maradék csapattársakat és a megmaradt ellenfelet egy szűk helyre terelve T92-vel közéjük vágni egy csomagot. Még a 29 killre is van esély. Más kérdés, hogy a fenti körülményekre mekkora.


És akkor lesz 1 kill-ed a végére. :)
Mert ugye a TK-t negatívként számolja.


Nem az volt a kérdés, hogy a játék mennyit számol, hanem a killek száma. De jobban átgondolva 30 is lehet, ha mondjuk hegyről zuhanás közben lövöd ki a maradékot...
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.