SEGÍTSÉG!

4 éve 9 hónapja #90561 Írta: bela455
Megválaszolva: bela455
- a másik ágon T6 Sherman nem rossz
Melyik Shermanra erted ezt a kifejezest Jackal?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja #90564 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

Hun_Mercenary beküldte: A Wot-life.com mennyire pontos szerintetek?
Csak mert nálam 4300+ wn8-at ír elmúlt 30 napos statisztikára.
Ez szerintem irreálisan sok. Elég jól ment a játék az igaz (ELC-vel 3 csíkot megszereztem), de kétlem, hogy ennyire jól. Ez az érték felfoghatatlanul sok 1 egész hónapos összesítésre.

Az se teljesen világos, hogy a wot-life-on az elmúlt 24 óra, az 2900 wn8 lett, míg noobmeter.com-om a most recent (az lényegében az, ami a wot-life-on az elmúlt 24 óra, nem?) 3478 wn8 lett.

Ti melyiket nézitek?

Wot-lifeos értékek
Noobmeteres értékek

wotinfo.net et:D

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect

4 éve 9 hónapja #90566 Írta: Jackal_hun
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Pedig meg mertem volna esküdni hogy a T20-nak nagyobb a gun depje. Lehet hogy flankben nagyobb a DPM-je de ritkán jutsz el addig, hogy legyen flank harc mostanában... Vagy nyílt terep vagy városi pálya, egyiket belövik a TD-k meg az autoloaderek, másikon meg nincs hely körözni. Szerintem a T20 sokkal jobb tank és ami fontos és nem említetted, hogy T8-T9-ben is életképes ami a Cometről nem mondható el, pl egy IS3/IS6 oldalát nem lehet vele stabilan átlőni stb...

A Centurion rossz tank és tartom is ehhez a véleményem. A WN8 farmolásra használt tankoknál alacsony az elvárt érték, mert az emberek nem tudnak vele játszani, én a Pattonnal 2.2K átlag dmg-vel zártam, ezt tipikusan az a tank ami messzebbre lát mindenkinél, kibukik, beken egy 400-ast elbújik, gyorsan újra tölt majd megint... Nincs páncélja, de sokan vannak még ezzel így, pl, a Type 61, Leo stb.

Mint mondtam az FV-t csak ellenfélként ismerem, máshogy nem...

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect

4 éve 9 hónapja #90567 Írta: Jackal_hun

bela455 beküldte: - a másik ágon T6 Sherman nem rossz
Melyik Shermanra erted ezt a kifejezest Jackal?

A simára, a Jumboval nem játszottam, mert a mobilitást részesítem előnyben általában. Brutál dpm, én alattomban elbújtam, majd elkezdtem oldalról kenni a lekötött tankokat. De én alapból elfogult vagyok a T67-el és az ugyanaz az ágyú:D

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bela455

4 éve 9 hónapja - 4 éve 9 hónapja #90568 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN
Nekem a noobmeter pontatlan, valamiért "elvesztett" pár csataeredményt és most le van maradva 5 WN8-al.
Én most próbálgatom a vbaddict-tot, de nekem kicsit bonyolult.
Wot-life-on nézem tankokra lebontva. Meg ott van a wotlabs is.

4 éve 9 hónapja #90573 Írta: pitzen
Megválaszolva: pitzen

Ezek persze az én észrevételeim, ha nem fekszik neked ez a játékstílus, akkor nem leszel eredményes velük és csak szidni fogod őket, de szerintem az egyik legjobb ág a tankban, én minden tankot élveztem és van közülök keeper (Comet) vagy visszavásárlásra váró (Cromwell, Cent 7/1).

Ezzel egyetértek. Szerintem nagyon élvezhető ág, nekem nagyon bejött. Nyilván ez meg az én véleményem, bár én nem igazán elemzem ki a tankokat fejlesztés/vásárlás előtt/közben/után, mint ahogy ebben Jackal szinte felülmúlhatatlan, és látszik is a statján, hogy ért hozzá. Azt vallom, hogy hiába vannak jó értékei egy adott tanknak, ha én nem tudok vele mit kezdeni. Példának az M6-ot tudom felhozni, amit sokan a sor végére tesznek tier 6ban, én a legjobb teljesítményt tudom vele felmutatni az accomon 940 csata után, de az ellenpélda szintén amerikai, a T57 heavy (vagy akár az IS7) annyira játszhatatlan számomra, hogy csak akkor veszem elő, ha felerősödik bennem a mazochista hajlam. :)

I'm a troll... problem?

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jackal_hun

4 éve 9 hónapja #90576 Írta: Jackal_hun

pitzen beküldte:

Ezek persze az én észrevételeim, ha nem fekszik neked ez a játékstílus, akkor nem leszel eredményes velük és csak szidni fogod őket, de szerintem az egyik legjobb ág a tankban, én minden tankot élveztem és van közülök keeper (Comet) vagy visszavásárlásra váró (Cromwell, Cent 7/1).

Ezzel egyetértek. Szerintem nagyon élvezhető ág, nekem nagyon bejött. Nyilván ez meg az én véleményem, bár én nem igazán elemzem ki a tankokat fejlesztés/vásárlás előtt/közben/után, mint ahogy ebben Jackal szinte felülmúlhatatlan, és látszik is a statján, hogy ért hozzá. Azt vallom, hogy hiába vannak jó értékei egy adott tanknak, ha én nem tudok vele mit kezdeni. Példának az M6-ot tudom felhozni, amit sokan a sor végére tesznek tier 6ban, én a legjobb teljesítményt tudom vele felmutatni az accomon 940 csata után, de az ellenpélda szintén amerikai, a T57 heavy (vagy akár az IS7) annyira játszhatatlan számomra, hogy csak akkor veszem elő, ha felerősödik bennem a mazochista hajlam. :)

A generál vélemény minden egyedi esetben eltér, mert mindenki máshogy játszik. Szerintem a Centurion nem jó tank:D

4 éve 9 hónapja - 4 éve 9 hónapja #90578 Írta: pitzen
Megválaszolva: pitzen
nyilván mindenki a saját álláspontját védi (a tapasztalatok alapján)! Egyébként hadat üzentem neked a "Melyik tankról legyen a következő bemutató videó?" topikban, amolyan ice bucket challenge feelinggel :) :evil:

I'm a troll... problem?

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: setelekot 1

4 éve 9 hónapja #90581 Írta: Dodge94HUN
Na inkább külön hozzászólásként:

Pedig meg mertem volna esküdni hogy a T20-nak nagyobb a gun depje. Lehet hogy flankben nagyobb a DPM-je de ritkán jutsz el addig, hogy legyen flank harc mostanában... Vagy nyílt terep vagy városi pálya, egyiket belövik a TD-k meg az autoloaderek, másikon meg nincs hely körözni. Szerintem a T20 sokkal jobb tank és ami fontos és nem említetted, hogy T8-T9-ben is életképes ami a Cometről nem mondható el, pl egy IS3/IS6 oldalát nem lehet vele stabilan átlőni stb...

A Centurion rossz tank és tartom is ehhez a véleményem. A WN8 farmolásra használt tankoknál alacsony az elvárt érték, mert az emberek nem tudnak vele játszani, én a Pattonnal 2.2K átlag dmg-vel zártam, ezt tipikusan az a tank ami messzebbre lát mindenkinél, kibukik, beken egy 400-ast elbújik, gyorsan újra tölt majd megint... Nincs páncélja, de sokan vannak még ezzel így, pl, a Type 61, Leo stb.

Mint mondtam az FV-t csak ellenfélként ismerem, máshogy nem...

IS3/6 oldalára ott van a gold, ha nem tudod stabilan átlőni, szóval ezek nem indokolják, hogy miért rosszabb. Az persze igaz, hogy ha szemből vagy szükségs támadni egy-egy tankra, akkor jól jönne a T20 jobb átütése, de amint oldalba tudsz kerülni, már el is szállt ez az előny.
T9 valóban nem a Comet terepe, de ott már a T20 sem érzi jól magát. T8-ban pedig szerintem még elvannak ezek a tankok.
A pályák nagy részén azért lehet flankelni vagy ha elfoglalsz egy-egy magaslati pozíciót, akkor onnan szépen lehet dolgozni (elég nyilvávaló pl Mines-on a domb, legutóbb Comettel ott 3400 dmg-el zártam(persze ez hozható akár T20-al is)).

Persze, hogy a WN8 farmtankoknak kicsi az elvárt értéke, de ez gondolom nem véletlen. Ha a nagy többség nem tud játszani vele, abból levonhatók a következtetése. A Centurion 7/1 szörnyű DPM-ével is több sebzést osztanak ki a játékosok, mint a Patton nagy DPM-ével.
A Patton pl lehet, hogy messze ellát a 410 méteres látótávjával, ugyanakkor a 0,4-es pontosságú ágyú kötve hiszem, hogy megbízhatóan találja el azokat a célokat. (Itt a Centurion 10m-el kisebb látótáv mellé kapja a halálpontos ágyút).
A Type 61 egy érdekes állatfaj :D Semmi páncélja mellé kap rettenetes camo értéket és standardnek mondható 400m-es látótávot egy papíron pontos, a valóságban azonban rohadt troll ágyúval és mégis működik. Távolsági harcra teljesen alkalmatlan, kb 350 méterre még megbízható. Az ászt nehéz volt vele összehozni, gondolom amiatt, mert legfőképp a jó játékosok játszottak ezzel az ággal még csak, azonban a WN8-am 3000 felett van vele.
(Ezek alapján a Patton is működhet jó kezekben, mert a leírtak alapján hasonlít a Type-ra)

4 éve 9 hónapja #90582 Írta: Jackal_hun
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Na jó most már tényleg megírom a cikket és akkor látni fogjátok miért működik:D

4 éve 9 hónapja #90583 Írta: Dodge94HUN

Jackal_hun beküldte: Na jó most már tényleg megírom a cikket és akkor látni fogjátok miért működik:D

Nem mondtam, hogy nem működik :D Amit én gondolok róla: hiába van átlagtól jobb látótávod, ha az ágyúd rosszabb az átlagtól és így kisebb távolságra kényszerülsz (valamelyest Type 61 esete), ugyanakkor ha ki tudod használni a DPM-t, akkor az jó. Az nagyon jó :D
A játékosok nagy része viszont úgy látszik, hogy nem tudja, gondolom a páncél teljes hiánya és a pontatlan ágyú miatt. (Vannak akik ki tudják! :D )

4 éve 9 hónapja #90585 Írta: Jackal_hun

Dodge94HUN beküldte:

Jackal_hun beküldte: Na jó most már tényleg megírom a cikket és akkor látni fogjátok miért működik:D

Nem mondtam, hogy nem működik :D Amit én gondolok róla: hiába van átlagtól jobb látótávod, ha az ágyúd rosszabb az átlagtól és így kisebb távolságra kényszerülsz (valamelyest Type 61 esete), ugyanakkor ha ki tudod használni a DPM-t, akkor az jó. Az nagyon jó :D
A játékosok nagy része viszont úgy látszik, hogy nem tudja, gondolom a páncél teljes hiánya és a pontatlan ágyú miatt. (Vannak akik ki tudják! :D )

Más jó tulajdonságai is vannak, pl a legjobb mozgásból lövő tank ami teljesen érthetetlen

4 éve 9 hónapja #90586 Írta: Dodge94HUN

Jackal_hun beküldte:

Dodge94HUN beküldte:

Más jó tulajdonságai is vannak, pl a legjobb mozgásból lövő tank ami teljesen érthetetlen

Ezekről nem tudok, nem használtam még. Amint kifejlesztem az újabb három skilles legénységet, akkor haladok majd tovább az amcsi mediumokon, utána elmondom a tapasztalataimat :D

4 éve 9 hónapja - 4 éve 9 hónapja #90692 Írta: PanzerPitykeTM
Megválaszolva: PanzerPitykeTM

Ez a mai statisztikám, szerény, de a sajátom. :) A kérdés az lenne, hogy mit lenne érdemes megtenni a javítása érdekében? Nem akarok alacsonyabb tierben játszani, mivel amúgy sincs sok időm a játékra. Látszik, hogy markánsabb javulást csak az utolsó 1k csata mutat, ennek az az oka, hogy addig nemigen érdekelt a stat.

ui: Mondjuk ezt a szintet mindig tudom hozni átlagban, szóval lehetséges, hogy elértem a saját határaim :D
Mellékletek:

4 éve 9 hónapja #90701 Írta: Aken83
Megválaszolva: Aken83
Sziasztok. Mit ajánlotok az Amx1390-re? A kis tesóján (Venti+álca+optika)-van. Maradhatnak ezek? Vagy van jobb kombó is? Köszi. Ja és hol lehet megnézni milyen a tankonkénti statisztikám?

"Bízzál Istenben, de tartsd szárazon a puskaport!" Oliver Cromwell

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.