SEGÍTSÉG!

4 éve 9 hónapja #90478 Írta: demo001
Megválaszolva: demo001
sziasztok az xvm-ben a hitlogot hogy kell kikapcsolni?:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja #90489 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Hali!

Ezt látom csapat csatában!Mi lehet a gond? :blink:

4 éve 9 hónapja - 4 éve 9 hónapja #90516 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

zsolt77 beküldte: Hello javaslatokat kérnék milyen közepes tankot javasoltak orosz ágam már van (T-54 nél járok), de neki futnék egy másik ágnak is ki mit javasol, német, angol, usa, francia, esetleg még japán szóba jöhet ha sokan javasoljátok.
Köszi a segítséget.

Üdv

Szia, én elég sok meddel játszottam eddig, amiről tudok néhány infót, azt leírom:
- orosz ágon mind a három T10 med jó, szóval érdemes a T54 mellé a másikat is kipörgetni
- az amerikai ágon szinte minden autoloaderes tank jó, a T69 az egyik legdurvább a szintjén, T57 legendás
- a másik ágon T6 Sherman nem rossz T20 legjobb T7 med, Pershing jó, Patton nagyon jó (csak szarnak néz ki de majd jól megírom az elemzést aztán rájössz:D), M48 patton felett kicsit eljárt az idő, de vannak hírek buffról
- francia med ág az igazából light ág, de a Batchat az egyik legdurvább T10 med, CW-re kb. köelező
- Német ágan szerintem gyengék vagy helyettesíthetőek, de a pont a két uccsó tank a jó E50 és E50M. A leo is jó csak vannak nála jobbak (orosz medek, STB1, Batchat)
- kínaiban T5-ig klón-free XP tankok, T6-T7 jó, T8 szar, T9 jó, T10 nem túl jó (leggyengébb T10 med???) sehol nincs csőlehajlás és pontos ágyú
- angol ág HAHAHA, ugorjunk
- japán ág nem kezdőknek való az első 7 tank maximum középszerű és mielőtt jönne a jó még át kell ásnod magad a Csiri-birin, T9 T10 jó, T10-ről írtam elemzést, esetleg olvasd el, vagy a wotlabson nézelődj

Kihagytam valamit? :D

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect

4 éve 9 hónapja #90519 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
HGT HUNGARIAN GREEN TOMATOS...

CSávó freeből pattog ide oda t10be stb... pontosan jó helyen van abban a klánban...

Isten segítsen rajtatok ha ő veletek van egy csatában az oldalatokon...

érdemes rajta elcsodálkozni...hogy milyen emberek vesznek körül minket.

Miért nem számít ez BOT-nak a wg rendszerében? 150wn8 Állítólag ezért ő megküzdött...

4 éve 9 hónapja #90520 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN

Jackal_hun beküldte:

zsolt77 beküldte: Hello javaslatokat kérnék milyen közepes tankot javasoltak orosz ágam már van (T-54 nél járok), de neki futnék egy másik ágnak is ki mit javasol, német, angol, usa, francia, esetleg még japán szóba jöhet ha sokan javasoljátok.
Köszi a segítséget.

Üdv

Szia, én elég sok meddel játszottam eddig, amiről tudok néhány infót, azt leírom:
- orosz ágon mind a három T10 med jó, szóval érdemes a T54 mellé a másikat is kipörgetni
- az amerikai ágon szinte minden autoloaderes tank jó, a T69 az egyik legdurvább a szintjén, T57 legendás
- a másik ágon T6 Sherman nem rossz T20 legjobb T7 med, Pershing jó, Patton nagyon jó (csak szarnak néz ki de majd jól megírom az elemzést aztán rájössz:D), M48 patton felett kicsit eljárt az idő, de vannak hírek buffról
- francia med ág az igazából light ág, de a Batchat az egyik legdurvább T10 med, CW-re kb. köelező
- Német ágan szerintem gyengék vagy helyettesíthetőek, de a pont a két uccsó tank a jó E50 és E50M. A leo is jó csak vannak nála jobbak (orosz medek, STB1, Batchat)
- kínaiban T5-ig klón-free XP tankok, T6-T7 jó, T8 szar, T9 jó, T10 nem túl jó (leggyengébb T10 med???) sehol nincs csőlehajlás és pontos ágyú
- angol ág HAHAHA, ugorjunk
- japán ág nem kezdőknek való az első 7 tank maximum középszerű és mielőtt jönne a jó még át kell ásnod magad a Csiri-birin, T9 T10 jó, T10-ről írtam elemzést, esetleg olvasd el, vagy a wotlabson nézelődj

Kihagytam valamit? :D

Nem, csak felcserélted az angol és az eredeti amcsi ág kommentárját :cheer:

4 éve 9 hónapja #90522 Írta: Jackal_hun
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Az angol ág az ilyen hogy az első négy szintre még csak ne is emlékszem, T5-re azért mert volt róla elemzés, de szerintem nem nagy szám (de sokan szeretik), a cromwell jó, a comet a harmadik legjobb (sajna a T20 agyon veri, a T-34-1 meg csak simán jó:D), a T8 Centurion az egy AKKORA SZAR, a legrosszabb T8 amivel valaha játszottam (pedig a T44-et is utáltam pl.), itt tartok a másik kettő meg olyan, hogy ha meglátom T9-ben már megyek is rá, mert papír, de ha nem majd megöli az arty, a T10 FV meg az egyik legszarabb med...Szal HAHAHA, menjünk tovább:P

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect

4 éve 9 hónapja #90525 Írta: demo001
Megválaszolva: demo001
dozer a wotinfo.net szeerint 825 WN8-a van sztem ez egy botnal azert jobb:Daz hogy 10-sekkel nem jatszik az nem nagyon baj:D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dozer00

4 éve 9 hónapja #90529 Írta: Dodge94HUN

Jackal_hun beküldte:
Az angol ág az ilyen hogy az első négy szintre még csak ne is emlékszem, T5-re azért mert volt róla elemzés, de szerintem nem nagy szám (de sokan szeretik), a cromwell jó, a comet a harmadik legjobb (sajna a T20 agyon veri, a T-34-1 meg csak simán jó:D), a T8 Centurion az egy AKKORA SZAR, a legrosszabb T8 amivel valaha játszottam (pedig a T44-et is utáltam pl.), itt tartok a másik kettő meg olyan, hogy ha meglátom T9-ben már megyek is rá, mert papír, de ha nem majd megöli az arty, a T10 FV meg az egyik legszarabb med...Szal HAHAHA, menjünk tovább:P

T2 Cruiseren a Pom-Pom baromi jó, általában egy tárazza a T2 tankokat, T3-n is csak keveset hagy.
T3 Cruiser ugyanazt az ágyút kapja jobb reloaddal, még mindig simán jó a tiérjében.
Covenanterre a 2 pndr és a Pom-Pom ugyanúgy jó választás.
Crusader egy lightnak álcázott medium tank, szerintem az is fun.
Cromwell tényleg nagyon jó.
Comet szerintem jobb a T20-nál (T-34-1-em nem volt): a T20 ágyújának jobb a penetration-e és minimálisan a karakterisztikája, de DPM-ben nagyon durván alul marad. Mobilitásuk durván megegyezik, a T20-nak csak a végsebessége jobb. Páncélja egyiknek sincs igazán, de a Cometnek van egy egész nagy lövegpajzsa.
Centurionok egyike sem rendelkezik nagy DPM-el (de a 8-as hasonlóval rendelkezik, mint a Pershing), de az ágyúik pontosak, jó penetrationük van. A 8-as tornya van olyan jó, mint a Pershingnek, bár a mantlet kisebb, így könnyebb belőni. A 9-es Centurion tornya fényévekkel jobb, mint a Patton-é, csak úgy, mint az ágyú, de ennek valóban rettenetes a DPM-e (jó legénységgel is 10 sec a töltés).
Az FV és a Patton kb, mint két tojás. Patton gyorsabb valamivel, de az FV-nek jobb a talajellenállása és a P/W. Az FV ágyúja pontosabb, gyorsabban tölt. A Patton ágyú téren egyedül célzásban jobb és a soft statekben valamennyire. A páncélja mindkettőnek durván ugyanaz: semmi, kivéve a felső páncéllemezt. A Pattonnak van ugyan egy jó gun mantlet, de egy valamire való ellenfél úgyis a mantlet mellé fog lőni, vagy a gigantikus kupolára. Az FV tornya papíron jól néz ki és alakjából ítélve is pattogós lenne, de sajnos nem így van. T8 tankok ellen tornyozás közben még beválhat, de nem szabad erre építeni (T8 felett főleg nem).
Mindenki lenézi az FV-t (a heavyt is), pedig nekem az egyik kedvenc tankom. Vannak nála jobbak, de a legszarabbnak kikiáltani badarság.
There you have it, Jackal :D

4 éve 9 hónapja #90543 Írta: zsolt77
Megválaszolva: zsolt77
Köszi Jackal és mindenkinek aki megosztotta a tapasztalatait, oroszból van obj 416 de még alap löveggel de így is szinpi kis tank, igaz még szoknom kell, hogy a kupola nem fordul körbe. Akkor rá beszéltetek az USA vonalra, igaz ott még majd el döntöm M4 v M7 ágat vállaszam, de szerintem az M7 lesz a befutó nálam.

Köszi még egyszer a segítséget.

Üdv

4 éve 9 hónapja - 4 éve 9 hónapja #90545 Írta: eddi11
Megválaszolva: eddi11
Sziasztok!Nem tudom hogy jó helyen teszem-e fel a kérdésemet, ezért ha nem akkor bocsi. :)

Sikerült össze vadásznom egy kevés kreditet és nem tudom melyik tankot válasszam AT7 vagy T25/2

Nagyon szeretem az AT8 at is és a Hellcat-et is.

Szerintetek?

Csak szórakozásból játszom,nem azért hogy hú de nagy játékos legyek. :cheer:

Nos,vettem egy harmadik variációt.Meg vettem a Caernavront(remélem jól írom a nevét)
Roszabb nem lehet mint a BlackPrince.

4 éve 9 hónapja #90548 Írta: Jackal_hun

Az első 4 szinttel mindig az a baj, hogy 10 meccs alatt mindenki átszalad rajta, ezért kb. mind1 is, milyen, hiszen az ember nem ezekért játszik nem?

Crusadert elhiszem, Cromwellt szerettem. A T20 sokkal jobb tank mint a Comet, mert bár papíron valóban nagy a DPM, DE, ez az egyik leglényegtelenebb érték a WOT-ban, olyan mint a HP/tonna érték, nem jelent semmit, mert a gyakorlati játék közben az ellenfelek nem egymással szemben állnak és tunkolják egymást, sokkal inkább az alábbi harci események játszódnak le:
- sark harc és peek-a-boo, tipikus heavy harc városban vagy domboknál
- med harc, domb mászás nagy gundeppel, amolyan hit and run stílus
- flankelés, tipikus med és light harc, általában a lassabb tankokra
- nagy boom, majd elbújás, tipikus TD harc
- autoloaderes harc, a gyenge ellenfelek kitárazása 0 HP-ra, majd elbújás a töltési időig

Ezekből a flankelésre jó a Comet, de ennyi, ellenben a T20-nak nagyobb az alfája, penje, jobban mászik dombra mert jobb a csőlehajlása, nagyon jó a prémium penje ezért T9-ben is hasznos és gyorsabb, tehát odaér a dombra ahonnan lődözni kell.

A T-34-1 ugyanez csak nagyobb alfát és pent cserél lassabb töltésre és kisebb csőlehajlást kemény toronyra. És akkor még nem említettük az olyan dolgokat, mint az ellenfelek jobban félnek a nagy alfától, könnyebb befejezni tankokat stb.

Szóval jó tank a Comet de a másik kettő szerintem jobb.

A Centurion 1 most is megvan, mert a WZ küldi miatt kellet. A DPM-je szar, 7.5 MP 230 alfára, ez nem jó DPM, 1840, ez az egyik legszarabb DPM amivel valaha játszottam. Lassú, nincs páncélja, nem mozgékony, a tornya néha jó, néha nem, de elég idegesítő hogy nem lehet rá igazán számítani, nagy a penje és nagy a látótávja, de ezt nem igazán lehet kihasználni mozgékonyság nélkül. Szvsz. szerintem a leggyengébb T8.

A Pattont ne hasonlítsuk a többi T9 medhez, mert a rejtett értékei annyira más tankot adnak mint amit mindenki vár hogy az elképesztő. Brutál dpm és sebzés jó csőlehajlás, messzir elát, mozgékony. Én imádtam és nem csak én vagyok így vele, renegeteg top klán használja WN8 faromolásra, vagy csak funból, majd figyeld meg mennyire sok a jó játékosok aránya a PAtton driverek között. A Cent 7/1-ről nem akarok véleményt megfogalmazni, mert nincsen, ugyan ez igaz az FV-re is, csak ellenfélként ismerem őket, amit észrevettem, hogy lassúak, viszont pl. sidescrapben az FV meglepően jó, már többször megszívatott így, a tornya viszont ugyan olyan megbízhatatlan mint a Cent I-nek.

SZvsz. szerintem a legrosszabb Med ág itt van, de a kínai 121 is pocsék med, szóval lehet az a T10 rosszabb (nem tudom, nincsen, csak ellenfélként találkoztam ezzel is).

Ez persze csak az én véleményem, de én viszonylag elfogulatlan vagyok, mert sem a történelmi hűség sem a realitás cseppet sem érdekel, szóval pl. nem vagyok indokolatlanul belebuzulva pl. a német tankokba, ahogy egyesek.

4 éve 9 hónapja #90551 Írta: Get200
Megválaszolva: Get200
Ezek szerint nem vágyod annyira a sebességet :)
Mit szeretnél a végén? Csillagrombolót vagy egy TD/Heavy hibridet?

"Ezért sírni kezd, hogy őt elnyomják, mert nem akarja a saját - egyébként hamisan felállított - önképét és szobrát lerombolni, mert akkor kiderülne, milyen pocsék játékos. Helyette inkább jön a rinya, meg a kifogástenger." - Canes Hungaricus I.sz.: MMXV

4 éve 9 hónapja #90552 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary
A Wot-life.com mennyire pontos szerintetek?
Csak mert nálam 4300+ wn8-at ír elmúlt 30 napos statisztikára.
Ez szerintem irreálisan sok. Elég jól ment a játék az igaz (ELC-vel 3 csíkot megszereztem), de kétlem, hogy ennyire jól. Ez az érték felfoghatatlanul sok 1 egész hónapos összesítésre.

Az se teljesen világos, hogy a wot-life-on az elmúlt 24 óra, az 2900 wn8 lett, míg noobmeter.com-om a most recent (az lényegében az, ami a wot-life-on az elmúlt 24 óra, nem?) 3478 wn8 lett.

Ti melyiket nézitek?

Wot-lifeos értékek
Noobmeteres értékek

4 éve 9 hónapja #90554 Írta: MrColossal
Megválaszolva: MrColossal
Sziasztok
Hogy tudom ki kapcsolni a a többsoros-hangárt xwm módban?

4 éve 9 hónapja - 4 éve 9 hónapja #90559 Írta: Dodge94HUN

Jackal_hun beküldte:

Az első 4 szinteset aláírom, hiába élveztem nagyon azokat a tankokat, talán mindegyikkel nevetséges WR-m van, mert csak gyorsan kihúztam őket meg megcsináltam az ászt rájuk.

A HP/tonna valóban nem érdekes a soft-statek nélkül. Ez azonban a T20-nak és a Cometnek megegyezik, viszont a Cometnek jobb a HP/tonna aránya, így minimálisan jobban gyorsul.

A Cometnek éppenséggel nagyobb a gun depressionje, -12 fok(!), a T20-nak "csak" -10, szóval dombon harcolni a Comet sokkal jobb, a már említett lövegpajzs miatt is, ami képes lövedékeket megfogni. A T20 ágyúja valóban nagyobb penetrationnel rendelkezik és jobb alfával, ami peek-a-boo esetén jobb, hiszen a Cometnek két lövést kell leadnia, amíg a T20-nak csak egyet. Amint azonban flankelni kell, a pen már nem is számít annyira, hiszen oldal/hátsó páncélja kevés tanknak ~150+, így a Comet is át tudja ütni oldalról és ekkor jól jön a 30%-al (!) nagyobb DPM.

A Centurion és a Pershing szintén "testvérek". A Centurion 7,67 másodperceként lő 230-t, a Pershing 7,86-onként 240-t, így a DPM-je minimálisan jobb. A torony valóban nem annyira megbízható, mint a Pershing-é (pedig azt is be lehet lőni szemből). A Centurion valóban nem gyors, de az nem mondható el róla, hogy nem mozgékony. Mindenhova odaér, ahova kell neki (ami nem az első sor, ahol a testpáncél és a DPM hiánya miatt szar, hanem a második, ahonnan támogathat/snipeolhat).
Szerintem pont, hogy az egyik legjobb T8 medium az STA mellett. Egyike a kevés T8 mediumnak, ami 9 és 10 csatában sem jön zavarba.

Az M46 Pattont lehet, hogy WN8 farmolásra használják, de ez lehet, hogy sok mindent elmond a tankról (pl, hogy alacsony az elvárt sebzés).
Jó játékosnak tartom magam, imádtam a Centurion 7/1-t, átlegsebzésem 2075 vele ~58% WR-el, de a WN8-am így is csak 2255. Ez arra utal, hogy a játékosok baromi jól teljesítenek a Centurion 7/1-el (az egész ágon egyedül erre a tankra nem sikerült (még) megszerezni a tankászt, pedig nem egyszer sebeztem vele 5-6k-t).

Az FV végsebbessége tényleg alacsony, de ezt sem nevezném nem mobilnak. Lőerő/tonna aránya csak a két tízes "lightnak" (Bat, Leo) jobb, e mellé társul jó talajellenállás, így a tank baromi jól gyorsul és forog, csak hát a sebességváltót szabták egy rövidre :( Ha ezt is ugyanúgy használod, mint a Centurionokat (csak a toronnyal óvatosabban bánsz), akkor baj nem lehet.
(Engem pont a Patton szívatott meg sidescrappel :lol: )

Ezek persze az én észrevételeim, ha nem fekszik neked ez a játékstílus, akkor nem leszel eredményes velük és csak szidni fogod őket, de szerintem az egyik legjobb ág a tankban, én minden tankot élveztem és van közülök keeper (Comet) vagy visszavásárlásra váró (Cromwell, Cent 7/1).

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.