SEGÍTSÉG! [régi]

9 éve 4 hónapja #78776 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

A noobmeter megzakkant.

Nekem gondolom a Fury tank miatt nem számolja jól %-okat.
Téma zárolva.
9 éve 4 hónapja #78832 Írta: fjsblzs
Megválaszolva: fjsblzs
Üdv mindenkinek!

Tud valaki valamit a decemberi akciókról, bónuszokról és küldetésekről??

Előre is köszönöm!
Téma zárolva.
9 éve 4 hónapja #78841 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT

Üdv mindenkinek!

Tud valaki valamit a decemberi akciókról, bónuszokról és küldetésekről??

Előre is köszönöm!


Legutóbb 20-án jött ki a novemberi, remélem most is akörül elárulják.
www.wotinfo.hu/...etesek
Téma zárolva.
9 éve 4 hónapja #78861 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Acc adás-vételre hol találok megfelelő oldalt? Ami megbízható? Illetve hogyan működik egy ilyen? Ugye nem úgy hogy előre fizet az illető aztán vagy megkapja az accot vagy nem...?

Nem tudom hogy lehet-e ilyet kérdeznem, ha nem, bocsánat.


Igaz, nem mondtad ki konkrétan az eladást, de elvileg mindenhol tiltottak az általad említett tranzakciók. :) Azt hiszem, ezen az oldalon is... :dry:
Téma zárolva.
9 éve 4 hónapja #78878 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Hirdesd meg vaterán vagy e-bay -en, ott nem tiltott. A nevet vagy más azonosításra alkalmas adatot csak a vevönek adj, ha a WG megtalál akkor bannol. Pár kép a tankokról, WN8, winrate, és már mehet is. Fizetés után kapja az árut mint mindig.
Téma zárolva.
9 éve 4 hónapja #78879 Írta: OdinHUN
Megválaszolva: OdinHUN
epicnpc.com
Nyitsz egy topicot az accodnak, vagy ha venni akarsz egyet akkor megkeresed a neked megfelelőt.
Minden esetben érdemes igénybe venni a "middleman"-ek segítségét, ők az oldal szerkesztői közül kerülnek ki, a saját topicjukban megvan az elérhetőségük.
Kicsengeted a zs-t, a middlemannek és ha ő megkapta az adatokat, megkapod az accountot, ha nem visszakapod a pénzt.
Felszámolnak némi közvetítői díjat, de sokkal olcsóbb, mint belefutni egy scrammerbe, aki benyeli a teljes összeget.
Téma zárolva.
9 éve 4 hónapja - 9 éve 4 hónapja #78883 Írta: optimuszfövezér
Megválaszolva: optimuszfövezér





szi asztok az lene a kérdés hogy mért csinálja a játék eszt amit aképen látok ?
Téma zárolva.
9 éve 4 hónapja #78887 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
Este van. :cheer:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58
Téma zárolva.
9 éve 4 hónapja #78899 Írta: KlintIsztvud
Megválaszolva: KlintIsztvud




szi asztok az lene a kérdés hogy mért csinálja a játék eszt amit aképen látok ?


" Éjszakai csaták a WoT-ban? "A WoT játékosok nem tudják mik azok az éjszakai csaták." "
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DrangHun
Téma zárolva.
9 éve 4 hónapja #79145 Írta: Pitya78
Megválaszolva: Pitya78
Sziasztok! XVM-ben kérném a segítségeteket, mégpedig nincs csata közben az info panelen játékosok neve szinezve, hanem az alap info panelt látom. A tankok fölött és az alt lenyomására látom őket de jobb ha alapból mutatja.
Mod és teljes game újrahúzás megtörtént, de semmi.
Kössz
Téma zárolva.
9 éve 4 hónapja #79232 Írta: bigibagoly
Megválaszolva: bigibagoly
Sziasztok
lehet kérdezték már de én nem találtam.
hogyan / milyen programmal lehet a wot formátumát youtube-ra feltölthetővé tenni?

és esetleg alá rakni zenét, ilyesmi... (még nem szeretnék alábeszélni, viszont a videókat szeretném nézhetőként megtartani, mert ha nem kompatibilis a replay a patch-el akkor nézhetetlen)
Téma zárolva.
9 éve 4 hónapja #79300 Írta: Att1986
Megválaszolva: Att1986
Valószínű nem a legjobb témához írom, de talán nem is off teljesen:

Ts-3-mal kapcsolatban kérdezném, hogy van valami általános szerver ahova lehet egy idegennek/idegeneknek csatlakozni, vagy igazából létre kell hoznom, hogy akár bátyámmal, néhány baráttal szakaszban, akár csapathoz csatlakozva javítsak a kommunikáción?:)

Köszi előre is a választ!
Téma zárolva.
9 éve 4 hónapja #79310 Írta: e0edb7ecfae9b74163c290b0d63b2281
Megválaszolva: e0edb7ecfae9b74163c290b0d63b2281
A WoT subredditnek van ingyenes TS szervere, de nem tudom mennyire zsúfolt, lehet-e üres szobát találni, egy próbát megér.
www.reddit.com/...fTanks
EU TS3: ts.rddt.org

De 3 főig elég a Skype is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81
Téma zárolva.
9 éve 4 hónapja #79311 Írta: Att1986
Megválaszolva: Att1986
Köszi az ötletet, segítséget! :)
Téma zárolva.
9 éve 4 hónapja #79358 Írta: zsömi
Megválaszolva: zsömi
Sziasztok.A következőben kérnék segítséget. A nyáron gépet és net szolgáltatót is cseréltem mert mind kettővel gondok voltak.Most az új gép ha az automata grafikai beállításokat választom amik nagyon szépek, sajnos habár alacsony a ping 30-70 mégis akad, szaggat.A net 18 Mg-s és nincs problémám vele.Főleg hétvégéken van szaggatás.És ha visszaveszem a grafikai beállításokat megszűnik a szaggatás.Nem tudom mi lehet a probléma.Valakinek esetleg ötlete?
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.