SEGÍTSÉG! [régi]

9 éve 8 hónapja #53730 Írta: kharon00
Megválaszolva: kharon00
Én egyre-jobban megkedvelem a SU-101-et. Ugyan értő kezeim nincsenek, de azért összejött már néhány jó kör (top gun, tank ász). Engem bőven kárpótól a kiemelkedő álca (majdnem mint a Borsig), a kitűnő mozgékonyság, a pontos és gyors (ruszkihoz képest), jó DPM-ű ágyú a tier-jében alacsony átütésért. A gun depression...hááát meccsek mentek el, mert rágurultam egy kavicsra... Ha csak a Sturer Emil csősüllyedésének a fele az övé volna, nem adnám el, amint a SU-122-54-et megszerzem.
Téma zárolva.
9 éve 8 hónapja #53738 Írta: TivadarToth
Megválaszolva: TivadarToth
nos, a 122-54 olyan érzés a szintjén kb. mint a StuG a sajátján
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kharon00
Téma zárolva.
9 éve 8 hónapja #53879 Írta: lekiraly
Megválaszolva: lekiraly
Sziasztok.

Az lenne a kérdésem,van e rá lehetőség az acc nullázásra.És meg e maradnak a gold tankjaim?Mi a menete mit kéne tennem?

Üdv:Levente
Téma zárolva.
9 éve 8 hónapja #53881 Írta: VodkaJoe
Megválaszolva: VodkaJoe
Ebben a topicban olvas vissza, 526-527 oldalon megtalálsz minden információt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lekiraly
Téma zárolva.
9 éve 8 hónapja #53922 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Hali

Object 263 újratöltési ideje érdekelne,100% os legénységgel,BIAval töltésgyorsítóval.szóval fullosan,köszi.
Téma zárolva.
9 éve 8 hónapja #53935 Írta: kharon00
Megválaszolva: kharon00

Hali

Object 263 újratöltési ideje érdekelne,100% os legénységgel,BIAval töltésgyorsítóval.szóval fullosan,köszi.


Hali!

100%-os legényekkel, töltésgyorsítóval, BIA-val 9.283 sec. Ha hozzácsapsz egy "csokiropikólát", 8,89 sec.
Téma zárolva.
9 éve 8 hónapja #53942 Írta: Red_Darth_Wader
Megválaszolva: Red_Darth_Wader
Sziasztok!

Pár héttel ezelőtt valaki írta ezen a honlapon, de nem emlékszem melyik fórum topic-ban, ezért esélyem sincs megkeresni... hogy ha MOD-ot teszel fel és nem működik (nem az XVM-el volt kapcsolatban)..., akkor töröld ki ezt a fájlt:... (vagy a fájlon belül ezt a sort?)...

Nem tudja valaki ezt a választ "elővarázsolni" nekem... vagy ismét megválaszolni ezt a kérdést?

Köszönöm...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kharon00
Téma zárolva.
9 éve 8 hónapja #53964 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Szerencsére van fórum keresőnk. Itt az összes kérdésed, valahol utána lesz a válasz:
wotinfo.hu/inde...rums=1
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Red_Darth_Wader
Téma zárolva.
9 éve 8 hónapja #53966 Írta: Red_Darth_Wader
Megválaszolva: Red_Darth_Wader
Sziasztok!

Szerencsére van fórum keresőnk. Itt az összes kérdésed, valahol utána lesz a válasz:
wotinfo.hu/inde...rums=1


Helló Bagett! :-)

Virágszál a virágnak a segítőkészségéért... húúúúúúúúúú bassz.s, ez nem az a honlap... Köszi Bagett Bajtárs! :-)

Félreértettél... :-)
Nem én tettem fel azt a kérdést, ezért én nem kaphattam rá választ... valaki tette fel és a fórumozók válaszoltak rá... ezért nincs támpontom, merre induljak a keresésben... tehát az én kérdéseim és kapott válaszaim között nem lehet visszakeresni... :-)

Hátha ha valaki "ráismer", mit keresek...
Téma zárolva.
9 éve 8 hónapja #53982 Írta: 48254F
Megválaszolva: 48254F
Keress rá a "töröld", "töröljétek", "törölje" szó valamelyikére.
Téma zárolva.
9 éve 8 hónapja #53994 Írta: Get200
Megválaszolva: Get200

Sziasztok!

Szerencsére van fórum keresőnk. Itt az összes kérdésed, valahol utána lesz a válasz:
wotinfo.hu/inde...rums=1


Helló Bagett! :-)

Virágszál a virágnak a segítőkészségéért... húúúúúúúúúú bassz.s, ez nem az a honlap... Köszi Bagett Bajtárs! :-)

Félreértettél... :-)
Nem én tettem fel azt a kérdést, ezért én nem kaphattam rá választ... valaki tette fel és a fórumozók válaszoltak rá... ezért nincs támpontom, merre induljak a keresésben... tehát az én kérdéseim és kapott válaszaim között nem lehet visszakeresni... :-)

Hátha ha valaki "ráismer", mit keresek...


Töröld ki a res_mods/0.9.1/scripts/entity_defs mappából az account.def filet
erre gondolsz? :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Red_Darth_Wader
Téma zárolva.
9 éve 8 hónapja #54003 Írta: Chef15
Megválaszolva: Chef15
Sziasztok!
Szerintetek én vagyok a hibás amiért ennyire veszítek mostanság? :/
stat: www.noobmeter.c...22679/
Téma zárolva.
9 éve 8 hónapja #54015 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad
Pénzt vagy mit? Mert mindened zöld,ami javulást mutat,nézd meg az enyémet ebben a hónapban,aztán sírj :)
Téma zárolva.
9 éve 8 hónapja #54018 Írta: Chef15
Megválaszolva: Chef15
Én a win rate-t nem értem azt a legnehezebb felvinni :s
Téma zárolva.
9 éve 8 hónapja #54020 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Ennyi kilengés belefér. Sajnos rövidtávon nagyon erősen befolyásolja a leosztás. Hosszútávon kiegyenlítődik. Addig is próbálj meg többet taktikázni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Chef15
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.