SEGÍTSÉG!

5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #38705 Írta: rejkov
Megválaszolva: rejkov

KlintIsztvud beküldte: Szerintem ezt nem tudják kiküszöbölni, ráadásul a pingedhez hozzáadódik a túloldali játékosé is, tehát ő méginkább a régi helyzetedet látja, lenyomja a tűz gombot (reakció idő), majd pingnyi idő múlva a szerver ezt nyugtázza ...
Ha Neked van 200ms, neki legyen 40, akkor 280ms múlva +reakcióidő ér a szerverhez hogy itten lőttek kérem szépen (hápi kacsa pozijához viszonyítunk) ... egy gyorsan száguldó célpontnál ... hát ... és akkor csomagvesztés még nem is történt :D

Nem teljesen igy működik.

A szerver tudja a tankod helyét. Ha megnyomod az előre gombot, akkor a szeró érzékeli, hogy lenyomtad, és előre mozgatja a tankot. És neked visszaküldi, hogy mennyivel mozogott előre, valamint mindenki másnak elküldi, aki lát téged.

HA lag van, akkor a tankod sokkal később reagál, mert idő kell, mire eljut a parancs a szeróra, és mire visszajön a jel, hogy mennyit ment. Ezt nem szoktam még meg. Ha kicsit akarok fordulni a géppel, de lag van, akkor nyilván nyomom, mig el nem kezd forogni. Ha elfordult ameddig akartam, elengedem. De ha lag miatt késik a visszajelzés a szeró felől, és a tank végig fordul, de én nem látom. ÉS ilyenkor fordul 10 fok helyett 100-at 1 tizedmásodperc alatt.

Lövés ugyanez. Mindenkit ugyanott mutat a szerver, és ha feltételezzük, hogy mindenkinek ugyanannyi a pingje, és ugyanolyan gyors a netje, akkor mindenki ugyanott lát mindenkit. (pontosabban nem, mert a szervernek is kell idő gondolkodni, meg egyenként adatot küldeni, de ez nem sok :)) Ha egy álló tankba belelősz, akkor a célpont nem lesz máshol, max akkor, ha előtte egy pingnél kevesebb idővel a szerver elmozgatta. Ha mozgó vasra lősz, akkor csak annyival látod hátrébb, mint amennyit késik a neted. A célpont netkapcsolata, számítógépe, és más egyéb kütyüje nem számít semmit.

Szerk1:

Bocs, közben leesett, hogy mire is irtad!

Hát franc tudja, egyszer ki kell próbálni :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #38706 Írta: mrlajos
Megválaszolva: mrlajos

norbi215 beküldte: Azt hiszem, hogy sokan gratulálhatnánk a WG-nek, amiért egy páratlan grafikai élménnyt nyujtó 9.0 adott a játékosoknak.
Egy nagy lóf...t!
8.8 óta nem fordítanak semmi időt vagy nem tudják megoldani a szerver stabilitást. Ugy olvastam a napokban, hogy jelenleg a wot rendelkezik a leginstabilabb szerverrel. Tehát prémes vagy-vagy nem, le vagyunk szarva.
Na ehhez lehet gratulálni!

Gondolom ez úgy van mint a reklámokban:
"50 kilométeres körzetet néztek", ott nekik volt a legstabilabb, tehát nekik van a legstabilabb... :angry:

Meg nem Hajol! Meg nem Rogy! Meg nem Törik!!!

5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #38707 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Az egyyik oldalon olvastam a neten, ahol sorban megnézték az online játékokat! Mindenhol meg tudák oldani a stabilitást, itt meg a grafika a fontos!
Egyébként én is prémes vok már rég ota, kicsit meg érthetnéd, hogy felhuztam magam! Belevertem egy csomo pénzt és nem tudok játszani mert, nem elég,hogy szar az fps-em, de folyamatosan lagolok is.

Egyébként nem arrol van szo, hogy kinek a legstabilabb, hanem arrol, hogy a wot-é szar és nem tudja vagy nem akarja ezt a problémát már rég ota megoldani!

5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #38708 Írta: KlintIsztvud
Megválaszolva: KlintIsztvud

norbi215 beküldte: Ugy olvastam a napokban, hogy jelenleg a wot rendelkezik a leginstabilabb szerverrel. Tehát prémes vagy-vagy nem, le vagyunk szarva.
Na ehhez lehet gratulálni!

Az EU1 már stabil, mióta kötegelőkkel rögzítették az állapotát.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, mrlajos, geritango

5 éve 3 hónapja #38710 Írta: KlintIsztvud
Megválaszolva: KlintIsztvud

rejkov beküldte: Nem teljesen igy működik.

Nem akartam bonyolítani :)

HA lag van, akkor a tankod sokkal később reagál, mert idő kell, mire eljut a parancs a szeróra, és mire visszajön a jel, hogy mennyit ment. Ezt nem szoktam még meg. Ha kicsit akarok fordulni a géppel, de lag van, akkor nyilván nyomom, mig el nem kezd forogni. Ha elfordult ameddig akartam, elengedem. De ha lag miatt késik a visszajelzés a szeró felől, és a tank végig fordul, de én nem látom. ÉS ilyenkor fordul 10 fok helyett 100-at 1 tizedmásodperc alatt.

A csomagvesztés a legszarabb ... pl. quake-ben 50-70% packet loss-nál egy ajtón nem bírtál átmenni, mert a kliensben ugyan úgy láttad, hogy átmentél rajta, de akkor egy kóbor csomag eljutott a szervertől a kliensig, amiben a szerver azt közölte, hogy te barátom még mindig az ajtó előtt állsz. A kliens pedig azonnal visszateleportált ...
Ez sajnos ugyanígy működik itt is és mindenhol, a magas lag játszhatatlanná teszi a játékokat.

5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #38711 Írta: rejkov
Megválaszolva: rejkov
Közben leesett, hogy a direkt belagoltatott száguldozó lelövése kapcsán irtad.

Olvastam valahol, ha jól értelmeztem, akkor valalhogy ugy megy, hogy a kliens időben szinkronizálva van a szerverrel. HA 5 másodpercnyi folyamatos gombnyomkodást 3 csomagban kap meg a szerver, akkor lehet, hogy teleportál a vas. Két csomag között kell kilőni. :)

5 éve 3 hónapja #38716 Írta: Colonel_Fox1984
Megválaszolva: Colonel_Fox1984
Azt mondták nem fog, mert nem tudják úgy kiegyensúlyozni h mindenkinek jó legyen..SerB varázspálcájával csak nerfelni lehet, ilyenekhez nem ért.

Pitya78 beküldte: Sziasztok!

Tudtok valamit a PORT mapról?
Vissza kerül-e?

köszi mindenkinek.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tiger205_Bp

5 éve 3 hónapja #38761 Írta: skytone
Megválaszolva: skytone
Sziasztok!

Most vettem egy IS3-ast. Kérdésem a következő:
Ha az IS 100%-os legénységét átteszem IS3-ba és átképzem, akkor a képességeiket elvesztik, vagy megtartják?
Köszi.

5 éve 3 hónapja #38762 Írta: Iranyzo
Megválaszolva: Iranyzo
Megtartják, a 100% ból buksz 10%ot ha ezüstért teszed át.
Ha aranyért akkor pedig semmit sem.

5 éve 3 hónapja #38767 Írta: Udidra
Megválaszolva: Udidra
Lövegpajzsot ért lövésből hogy lesz azonnali engine breka? :ohmy:

5 éve 3 hónapja #38778 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo
Ó-val növeled a méretét, ü-vel csökkented. (vagy fordítva) ;)

5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #38782 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Valaki nem tud adni egy full torent fájlt letöltéshez mert a wot oldalán hibás ráadásul a wg fiuk szarnak rá !!!

És megint hu de fukiz serbike és wg!
Tegnap újra húztam a gépet win 8.1 fel mert beszereztem 4 magos procit 3000hz + ocz hiper memóriákat 8giga + AMD 650X UJ VIDEÓ KARIT A wot tiszteletére mondjuk a 4 magból hármat kicsukhatok mert mindegy mindegy!
Játék leszed mert ugye a torennt kliensük nem elérhető a módokal pöcsölltem hajnal 1 ig mentem egy csatát mondom minde fasza majd holnap játszok+
erre a kibaszot pizgyecc WG nem ki ad egy micro patchot hogy húzzák a valagukba az egész gamest !PERSZE HOGY NEM MÜKÖDIK A MÓDOK MIATT kezdhetem előröl c!

5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #38788 Írta: kollmannpeti
Megválaszolva: kollmannpeti
Én meguntam a levelezést velük, már olyan javaslatok jöttek, amelyeknek sok közük nincs a játékhoz...
Mérgemben uninstall, majd újratelepít.
Videokártya beállít ahogy a fejlesztők leírták. Szűz jűték, mod egy darab sem.

Ugyanúgy jellemzően 12-14 fps-sel megy a játék GeForce 750M 4GB-os kártyával.
Volt olyan, hogy 50 fps-ig felment, majd pár másodperc után meggondolta magát és visszaállt 7-re... Nagyon gyorsan és ok nélkül változik ennyire az fps.
Csak azt tudnám, az előző miért ment faszán ugyanolyan beállításokkal...

5 éve 3 hónapja #38808 Írta: István19
Megválaszolva: István19
Sziasztok meddig tart ez a karbantartás,mert engem még most se enged be a játékba mot nállam van a probléma,vagy karbantartás folyik?

5 éve 3 hónapja #38809 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
Nincs karban tartás.

A modok miatt nem enged be, vedd ki és menni fog. Valahol itt a forumon írták mit kell kiszedni pontosan hogy jó legyen.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.