SEGÍTSÉG! [régi]

9 éve 11 hónapja #38503 Írta: tibi144
Megválaszolva: tibi144
Téma zárolva.
9 éve 11 hónapja #38510 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Sziasztok!

Azt szeretném megtudni,hogy a "Szolgálati feljegyzés" fülnél és azon belül a "Járművek" résznél sem látom a kilőtt tankjaim számát,valaki tudja,hogy miért van?9.0-ás patch miatt?
Téma zárolva.
9 éve 11 hónapja #38512 Írta: EddieCivic4g
Megválaszolva: EddieCivic4g

Sziasztok!

Azt szeretném megtudni,hogy a "Szolgálati feljegyzés" fülnél és azon belül a "Járművek" résznél sem látom a kilőtt tankjaim számát,valaki tudja,hogy miért van?9.0-ás patch miatt?


Megkeresed a "megsemmisítési átlag" sort, ráviszed az egeret, és kiírja egy felugró ablakban, hogy hány tankot lőttél ki, és téged hányszor lőttek ki.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Artyom1986
Téma zárolva.
9 éve 11 hónapja #38514 Írta: Bese73
Megválaszolva: Bese73
Bocs,de nem értem a célzást.
Téma zárolva.
9 éve 11 hónapja - 9 éve 11 hónapja #38515 Írta: rejkov
Megválaszolva: rejkov

Még lenne egy olyan kérdésem,hogy mi az anyám tyúkjáért van az ,hogy a 9-10 szintű csatáknál a töketlen 9-10 tankok szart sem csinálnak .....



Elvileg a top tier tankoknak az lenne a dolguk, hogy kinyirják az ellen top tierjeit. Viszont sokszor előfordul, hogy az ellen top tier tankjainak ez jobban megy.
Téma zárolva.
9 éve 11 hónapja #38518 Írta: tibi144
Megválaszolva: tibi144
Katt a linkre..,ott is ez volt a téma!
Téma zárolva.
9 éve 11 hónapja #38519 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986

Sziasztok!

Azt szeretném megtudni,hogy a "Szolgálati feljegyzés" fülnél és azon belül a "Járművek" résznél sem látom a kilőtt tankjaim számát,valaki tudja,hogy miért van?9.0-ás patch miatt?


Megkeresed a "megsemmisítési átlag" sort, ráviszed az egeret, és kiírja egy felugró ablakban, hogy hány tankot lőttél ki, és téged hányszor lőttek ki.


Köszönöm!!!
Téma zárolva.
9 éve 11 hónapja #38520 Írta: Bese73
Megválaszolva: Bese73
Köszi most már értem és igazad van.
Téma zárolva.
9 éve 11 hónapja #38539 Írta: Tusy
Megválaszolva: Tusy
- próbálom érthetően megfogalmazni amit írtam ... kinek van nvidia VGA kártyával problémája (és akkor az milyen típus, mennyi RAMmal)? Eddig akiket olvastam egyiküknek sem nvidia VGA-juk volt
Téma zárolva.
9 éve 11 hónapja #38547 Írta: attka08
Megválaszolva: attka08
Sziasztok! A következő lenne a kérdésem, hogy tudom Prémiumot vagy tankot venni Raiffeissen E-Banking használatával? melyik fizetési opcióval lehet átutalással fizetni
Téma zárolva.
9 éve 11 hónapja #38548 Írta: kipeti
Megválaszolva: kipeti
Kicsit vicces. Ma vettem még 2gb ramot a gépbe így van 4gb benne. Az eddigi átlag 30fps helyett 3-6fps-el mentem egy csatát annyi változott még hogy felraktam jimbot az xvm és a zoom mellé. Off a 150ping helyett viszont 60 lett aminek tudtommal semmi köze se kellene hozzá lennie. Ki érti ezt?(költői kérdés)
Téma zárolva.
9 éve 11 hónapja - 9 éve 11 hónapja #38552 Írta: rejkov
Megválaszolva: rejkov
Nekem összesen van 2 giga a gépemben, és megy 30-40 fps-el. Igaz, hogy a fejlesztett grafika nincs bekapcsolva. Túlságosan megszoktam a quake-t annak idején, és már hülyén érzem magam, ha mindennek árnyéka van, ha mindenen megcsillan a fény és ha látom a tank tükörképét a pocsolyákban XD
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58
Téma zárolva.
9 éve 11 hónapja #38556 Írta: KlintIsztvud
Megválaszolva: KlintIsztvud

Nekem összesen van 2 giga a gépemben, és megy 30-40 fps-el. Igaz, hogy a fejlesztett grafika nincs bekapcsolva. Túlságosan megszoktam a quake-t annak idején, és már hülyén érzem magam, ha mindennek árnyéka van, ha mindenen megcsillan a fény és ha látom a tank tükörképét a pocsolyákban XD


d_mipcap és d_mipscale :D
Téma zárolva.
9 éve 11 hónapja #38558 Írta: Get200
Megválaszolva: Get200

Kicsit vicces. Ma vettem még 2gb ramot a gépbe így van 4gb benne. Az eddigi átlag 30fps helyett 3-6fps-el mentem egy csatát annyi változott még hogy felraktam jimbot az xvm és a zoom mellé. Off a 150ping helyett viszont 60 lett aminek tudtommal semmi köze se kellene hozzá lennie. Ki érti ezt?(költői kérdés)


Nekem 2GB van összesen. A szűz WOT 50 fps de Karlos megjelenítés.. felraktam a Jacktor-os packot és 40 fps 8.11-es megjelenítés.. ennek aztán végképp semmi értelme :)
Téma zárolva.
9 éve 11 hónapja - 9 éve 11 hónapja #38561 Írta: geritango
Megválaszolva: geritango

- próbálom érthetően megfogalmazni amit írtam ... kinek van nvidia VGA kártyával problémája (és akkor az milyen típus, mennyi RAMmal)? Eddig akiket olvastam egyiküknek sem nvidia VGA-juk volt


nVidia kártyám van és van gondom nem is kevés...
GeForce GT 630-as chipset 128 bit / 2 GB DDR3 memóriás
ehhez rendszermemóriának jön:
1+2 GB DDR2-800

110 variációt próbáltam legalább, tiszta WoT, köd eltávolító MOD, kompatibilitás állítás XP-re, hátraszaltó, kutyacerka, mindent. mintha a skynet irányítaná, mert van, amikor semmi gond és van, amikor meg diavetítős hangulat van. sniper nézetbe lépéskor mindig megugrik a latency és pirosra vált a lámpa (direkt megfigyeltem) én meg bemerevedek 1-4 sec időtartamra.

viszont a legkomolyabb grafikai élmény

World of Tanks TEREP2 edition (megelőzöm a kérdéseket: nem, nem állítottam/töröltem/telepítettem/módosítottam semmit. ez így ilyen lett egyszercsak - jó, volt 42 az FPS, de hát azért na nemár...):



illetve mellé még egyszer a tesztszerveren készült kép(ugyan az a PC, grafikai beállítások eltérőek, természetesen, de csak azért, hogy a fentebbi konfiguráció tud ilyet is):





várom a pénteket, mint a messiást, mert baromi kíváncsi leszek, mi lesz ennek a vége :))
Mellékletek:
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.