SEGÍTSÉG! [régi]

9 éve 11 hónapja #37878 Írta: RockKatona
Megválaszolva: RockKatona
Kicsit még várjon azzal. :) 7 éves.
Téma zárolva.
9 éve 11 hónapja #37916 Írta: CrossMetal1
Megválaszolva: CrossMetal1
A pénteki Morning show-ban hangzott el. "árok partján csíp a bögöly,meglocsollak meg ne dögölj" :ohmy: Bocs az off-ért.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: resek
Téma zárolva.
9 éve 11 hónapja - 9 éve 11 hónapja #37950 Írta: FarekP
Megválaszolva: FarekP
Sziasztok!
Először is Boldog Nyulat kívánok minden Kedves Fórumtársnak! Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy az oldalon található XVM modban beállítható e, hogy a minimapon látható legyen az, hogy merre is áll éppen a lövegcső, merre néz? Ha beállítható, akkor kérném, hogy valaki magyarázza el nekem, hogy mit is kellene tennem. A régebbi XVM-ben volt ilyen, hogy mutatta, külön map modot sosem használtam.
A segítséget előre is köszönöm. Tisztelettel: FarekP

UI: Azóta már ráakadtam a válaszra az XVM cikk hozzászólásaiban, kérdésemet kérlek tekintsétek tárgytalannak. Üdv :)
Téma zárolva.
9 éve 11 hónapja #37982 Írta: RockKatona
Megválaszolva: RockKatona
Valaki nem tudna összedobni egy Fekete Pákó hangmodot? Feldobná a hangulatot az tuti! :)
Téma zárolva.
9 éve 11 hónapja #38066 Írta: zozo1982
Megválaszolva: zozo1982
Egy olyan kérdésem lenne, hogy az vajon miért lehet, hogy ma 18 csatát játszottam, de a noobméter és a wotinfo.net is 23 csatát jelez??? :blink: :blink:
Téma zárolva.
9 éve 11 hónapja #38069 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Egy olyan kérdésem lenne, hogy az vajon miért lehet, hogy ma 18 csatát játszottam, de a noobméter és a wotinfo.net is 23 csatát jelez??? :blink: :blink:


A noobmeter nem naprakész, fene tudja milyen időközönként frissül.
Téma zárolva.
9 éve 11 hónapja #38084 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Mutatja mikor frissített utoljára, illetve hogy a legutóbbi frissítés mely időtartamot tartalmazza, arra figyelj.
Téma zárolva.
9 éve 11 hónapja #38095 Írta: zozo1982
Megválaszolva: zozo1982

Mutatja mikor frissített utoljára, illetve hogy a legutóbbi frissítés mely időtartamot tartalmazza, arra figyelj.


A tegnap estétől mutatja mostanáig! De tegnap csak délelőtt játszottam, ma meg dél körül. De csak 18-at. Na mindegy!
Téma zárolva.
9 éve 11 hónapja #38248 Írta: Bese73
Megválaszolva: Bese73
Szeretnék választ kapni arra ,hogy lehet-e olyat csinálni,hogy az amerikai szerveren vagyok,de szeretnék az európai szerven lenni,hogy a játék magyar nyelvű lenne?Lehet -e egyszerre kétféle játékom.
Téma zárolva.
9 éve 11 hónapja #38250 Írta: resek
Megválaszolva: resek
Nem hallottam még ilyenről.
Téma zárolva.
9 éve 11 hónapja #38265 Írta: Tiger205_Bp
Megválaszolva: Tiger205_Bp

Szeretnék választ kapni arra ,hogy lehet-e olyat csinálni,hogy az amerikai szerveren vagyok,de szeretnék az európai szerven lenni,hogy a játék magyar nyelvű lenne?Lehet -e egyszerre kétféle játékom.


Ez több kérdésnek tűnik :)

1/ NA szerveren nincs magyar nyelv választási lehetőség, ha jól tudom.
2/ roaming - nem lehetséges: bár olvasd el a legutolsó fejlesztői hírcsokrot, abban azt irják, hogy tervezik.
3/ külön account-od miért ne lehetne (csak akkor semmi sem közös, illetve átjárható)
Téma zárolva.
9 éve 11 hónapja #38276 Írta: tankaranka69
Megválaszolva: tankaranka69
"2/ roaming - nem lehetséges: bár olvasd el a legutolsó fejlesztői hírcsokrot, abban azt irják, hogy tervezik."

Csak úgy, mint a realisztikus, működőképes játékot.

A fejlesztői hírcsokrokban megjelenő dolgoknak a felét nem valósítják meg, a másik felét meg elrontják. Ha nem lennék ennyire lusta, kikeresném, hogy az elmúlt időszak ígéreteiből mennyit valósítottak meg, úgy hogy az üzemeljen is és ne kapjanak a felhasználók sírógörcsöt az idegtől.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58
Téma zárolva.
9 éve 11 hónapja #38291 Írta: Bese73
Megválaszolva: Bese73
Akkor ha újra letöltöm az eu-s játékot akkor azzal is játszhatok meg az amerikaival is?Mert először a keresztfiam által kerültem a amerikaira de ő kiszállt ezért az eusra is szeretnék átmenni.Az nem baj hogy nincs átjárás,de ne vesszen el amit már elértem az amcsin.És ha két accontod van azért nem jár kitiltás?
Téma zárolva.
9 éve 11 hónapja #38294 Írta: tapuah
Megválaszolva: tapuah
az lenne a kérdésem, hogy a kilőtt tankok statja hova lett? eddig mindig kiírta egybe és tankonként is a feljegyzéseknél, viszont a 9.0-as frissítés óta ez hiányzik. (modok, amik fent vannak: vitris zoom, vitris fullstat, hangáróra és xvm)
Téma zárolva.
9 éve 11 hónapja #38305 Írta: pitzen
Megválaszolva: pitzen
Üdv!

Tudja valaki esetleg, hogy mi lehet az oka a hirtelen fps csökkenésnek? Tgenap még minden rendben volt, 30-50 fps között ment a játék, ma meg 20-szal, vagy még annyival sem... :/ (8GB ddr3, radeon HD 6570 2GB) 3,2 GHz-es proci)

Előre is köszi.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.