SEGÍTSÉG! [régi]

10 éve 3 hete - 10 éve 3 hete #31026 Írta: Turul_Harcos
Megválaszolva: Turul_Harcos

Hali srácok!

Bocsánat, itt egyik kerületből a másikba rohanok dolgozni gépről-gépre, és látom fél szemmel, hogy gáz lesz a WOT-tal valami frissítés miatt???

Valaki már írt a "hiba" teljes elhárításáról? Minden mod működni fog? Vagy hogyan tovább?

Lánykámnak ígértem, hogy valamikor lövöldözhet, de ha így áll a játék előbb rendbe kell raknom... ;)

Valaki help, és írja meg tutira, hogy mi a megoldás, hogy minden ugyanúgy működjön, mint ezelőtt a frissítés előtt... :dry:


Köszönöm!!!


Aki nem tud belépni mert a belépéskor azt írja ki a játék hogy "Ez a szerver nem elérhető. Frissítsd a klienst vagy várj a tervezett karbantartásig".Ha esetleg nem tudnátok belépni a játékba.. ( elég sokan vagytok így vele ) a következő a teendő.
1. "Frissítse a WoT-ot. Ha ez megtörtént, akkor a World_of_Tanks/res könyvtárban levő scripts/entity_defs könyvtár tartalmát másoljátok át a World_of_Tanks/res_mods/0.8.11/scripts könyvtárba. Felülírva az ottani entity_defs könyvtár tartalmát. vagy csak az account.def fájlt.
Nálam kifogástalanul működik utána. Az összes MOD hibátlanul fut."

Köszönet érte nexans-nak aki vette a fáradságot és utánajárt.

2. Ha valaki letörölte a modokat és újrarakta azoknak nincs más dolga mert a scripts mappát ők már átmásolták a res_mods/0.8.11 be amennyiben követték a modok telepítési leírását..

3. Ha valaki mod csomagot telepít az másolja be újra a a account.def fájlt, mert a mod csomagok az előző fájlt tartalmazzák.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sandorati
Téma zárolva.
10 éve 3 hete #31027 Írta: LeonardoGriffin
Megválaszolva: LeonardoGriffin
Segitséget kérnék !!!
Elég kevés Fps-e játszom pedig ezekkel a beálitásokkal minimum 30 al kéne futnia..
Intel Pentium 4 CPU : 3.00 GHz
Ram : DDR2 3 Gb
Video Card : Nvidia Geforce 9800 Gt (512mb)
Ata winchester: Seagate 7200 Rpm 160 Gb particionálva, Rendszer meghajtón szabad hely 14 Gb, Játék D: -n és ott is csaptam hozzá 4Gb virtuális memót.
A játék alap grafon fut + a videó kártyán is lehuztam a 3d-s beállitásokat stb...
Fps nővelő programmal is probálkoztam Füst és tűz eltüntetése stb.. De nem dobta meg az Fps-em
Átlagba 7-8 fps-el játszom, Min 3 Max 19 , de pálya és játékos szám függő.
Win 7 Home prémium aktivált 64 bites-el futó oprendszer teljesitményre kalibrálva.
Gyenge a prockóm vagy mi a fene...
Valaki ötlet?
:)
Téma zárolva.
10 éve 3 hete - 10 éve 3 hete #31030 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
Mivel ez a játék direkt el van bacva, a procid és a videó kari is kevés hozzá. Ha kijön az új grafikai motor akkor lesz ám igazi gondok I3 proci + GTX760 az ajánlott :woohoo:
Téma zárolva.
10 éve 3 hete #31032 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari

Segitséget kérnék !!!
Elég kevés Fps-e játszom pedig ezekkel a beálitásokkal minimum 30 al kéne futnia..
Intel Pentium 4 CPU : 3.00 GHz
Ram : DDR2 3 Gb
Video Card : Nvidia Geforce 9800 Gt (512mb)
Ata winchester: Seagate 7200 Rpm 160 Gb particionálva, Rendszer meghajtón szabad hely 14 Gb, Játék D: -n és ott is csaptam hozzá 4Gb virtuális memót.
A játék alap grafon fut + a videó kártyán is lehuztam a 3d-s beállitásokat stb...
Fps nővelő programmal is probálkoztam Füst és tűz eltüntetése stb.. De nem dobta meg az Fps-em
Átlagba 7-8 fps-el játszom, Min 3 Max 19 , de pálya és játékos szám függő.
Win 7 Home prémium aktivált 64 bites-el futó oprendszer teljesitményre kalibrálva.
Gyenge a prockóm vagy mi a fene...
Valaki ötlet?
:)

Bocsi de ezzel akonfiggal pont annyival kell futnia mint neked. Sajnos.
Illetve ha a videókártyán lehúzod a 3d cuccokat akkor az nem inkább rontja a teljesítményt mint javítja?
9.0-tól felfelé lesz gondod bőven még több.
7-8 fps-el nem is lehet normálisan játszani a minimu a 25-30 kellene lennie hogy ne szaggasson. Ez nem csak neked szól hanem úgy általában.
Téma zárolva.
10 éve 3 hete #31034 Írta: lekiraly
Megválaszolva: lekiraly
Sziasztok

aranyat szeretnék vásárolni de nem sikerül.mi lehet a probléma sztetek?ezt irja ki mindig :(



Payment processing error
We were unable to process your payment at this time. Please try using another payment method or you can contact customer support at
Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Téma zárolva.
10 éve 3 hete - 10 éve 3 hete #31035 Írta: Fosmester
Megválaszolva: Fosmester
Segitséget kérnék !!!
Elég kevés Fps-e játszom pedig ezekkel a beálitásokkal minimum 30 al kéne futnia..
Intel Pentium 4 CPU : 3.00 GHz
Ram : DDR2 3 Gb
Video Card : Nvidia Geforce 9800 Gt (512mb)
Ata winchester: Seagate 7200 Rpm 160 Gb particionálva, Rendszer meghajtón szabad hely 14 Gb, Játék D: -n és ott is csaptam hozzá 4Gb virtuális memót.
A játék alap grafon fut + a videó kártyán is lehuztam a 3d-s beállitásokat stb...
Fps nővelő programmal is probálkoztam Füst és tűz eltüntetése stb.. De nem dobta meg az Fps-em
Átlagba 7-8 fps-el játszom, Min 3 Max 19 , de pálya és játékos szám függő.
Win 7 Home prémium aktivált 64 bites-el futó oprendszer teljesitményre kalibrálva.
Gyenge a prockóm vagy mi a fene...
Valaki ötlet?
:)

Aproci lesz a ludas. Ne használj xvm-et, a grafikát vedd le minimumra. Esetleg a processzor órajelét rakd feljebb 10-15%-al Meg használdd a Game Booster-t
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: LeonardoGriffin
Téma zárolva.
10 éve 3 hete - 10 éve 3 hete #31038 Írta: Tiger205_Bp
Megválaszolva: Tiger205_Bp

Sziasztok

aranyat szeretnék vásárolni de nem sikerül.mi lehet a probléma sztetek?ezt irja ki mindig :(

Payment processing error
We were unable to process your payment at this time. Please try using another payment method or you can contact customer support at
Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.


Nekem egyszer volt ilyen: 3 dolgot vettem egy napon belül, és letiltott egy hétre!
Áttértem: PayPal-ra
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lekiraly
Téma zárolva.
10 éve 3 hete #31041 Írta: lekiraly
Megválaszolva: lekiraly
de ott kérdez e-mail cimet meg plypal kodot azt honnan tudom meg?
Téma zárolva.
10 éve 3 hete #31051 Írta: I_M_P
Megválaszolva: I_M_P
Sziasztok!

IS-6 tulajdonosoktól kérdeznék. Nem vettétek észre hogy mintha gyengébb lenne a tank? Mindenki sokkal többször belövöldözi mint az ismeretlen frissítés előtt. Vagy csak paranoia!? Viszont észre vehető teljesítmény csökkenést lehetett észre venni rajta 8.11 után.

Mi a véleményetek?
Téma zárolva.
10 éve 3 hete - 10 éve 3 hete #31063 Írta: Jacc80
Megválaszolva: Jacc80

Sziasztok!

IS-6 tulajdonosoktól kérdeznék. Nem vettétek észre hogy mintha gyengébb lenne a tank? Mindenki sokkal többször belövöldözi mint az ismeretlen frissítés előtt. Vagy csak paranoia!? Viszont észre vehető teljesítmény csökkenést lehetett észre venni rajta 8.11 után.

Mi a véleményetek?


Szia,

Is-6-hoz ott a Szovjet harckocsik Topik.

Célszerű lenne ott feltenned...

Mellesleg én csak a túlsó oldalról találkozom is-6-al, és
számomra ugyan olyan mint eddig volt...

Üdv.

J.
Téma zárolva.
10 éve 3 hete - 10 éve 3 hete #31066 Írta: Syddal
Megválaszolva: Syddal

Sziasztok!

IS-6 tulajdonosoktól kérdeznék. Nem vettétek észre hogy mintha gyengébb lenne a tank? Mindenki sokkal többször belövöldözi mint az ismeretlen frissítés előtt. Vagy csak paranoia!? Viszont észre vehető teljesítmény csökkenést lehetett észre venni rajta 8.11 után.

Mi a véleményetek?


Szerintem paranoia. Sőt én azt vettem észre, hogy mint ha a 8.11óta több minden pattanna róla. De összegségbe nem változott semmit egy nagyon jó hozamú prémtank. Én nagyon szeretem. Lehet a WG mindenható ura az MM játszik veled :D
Téma zárolva.
10 éve 3 hete - 10 éve 3 hete #31068 Írta: 48254F
Megválaszolva: 48254F
Szerintem ez a konfig többre kell hogy képes legyen. Én a 8.11 előtt váltottam XP-ről Windows 7 64-re, és látványos FPS-csökkenést tapasztaltam. Emiatt nem tudom, hogy az OS, a driver vagy a játék miatt csökkent az FPS.

Gyomláld ki a háttérben futó felesleges programokat, szolgáltatásokat, vagy inkább tedd fel a Game Boostert, ha nem vagy biztos a dolgodban.

A Windows rendszerbeállításaiban kapcsold ki az összes lapozófájlt. FIGYELEM! Lapozófájl nélkül kifogyhat a programok alól a memória, ami rossz esetben -- általában az adott programmal kapcsolatban -- adatvesztéssel járhat. Addig nincs vele gond, amíg annyi programot futtatsz, ami belefér a memóriába.

Indítsd újra a gépet.

Semmit ne indíts el, csak a Game Boostert. Állítsd be, aztán mehet a WoT, először modok nélkül.
Téma zárolva.
10 éve 3 hete #31077 Írta: I_M_P
Megválaszolva: I_M_P
Okés köszönöm a választ mindenkinek! :)

Lehet tényleg a drága játszik velem :)
Téma zárolva.
10 éve 3 hete #31078 Írta: Axekiller01
Megválaszolva: Axekiller01
azt nem írtad milyen neted van,és a másik kérdés alaplapi lan kártyát használsz-e?
Téma zárolva.
10 éve 3 hete #31079 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Nálam nem működnek a modok hiába másolok törlök def ide oda valami hiba mindig lesz. ilyen még nem volt mióta játszom lassan 2 éve hogy nem tudok mit kezdeni a modokal!
A virits cél kereszt működik valakinél ?
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.