SEGÍTSÉG!

5 éve 6 hónapja #31051 Írta: I_M_P
Megválaszolva: I_M_P
Sziasztok!

IS-6 tulajdonosoktól kérdeznék. Nem vettétek észre hogy mintha gyengébb lenne a tank? Mindenki sokkal többször belövöldözi mint az ismeretlen frissítés előtt. Vagy csak paranoia!? Viszont észre vehető teljesítmény csökkenést lehetett észre venni rajta 8.11 után.

Mi a véleményetek?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #31063 Írta: Jacc80
Megválaszolva: Jacc80

I_M_P beküldte: Sziasztok!

IS-6 tulajdonosoktól kérdeznék. Nem vettétek észre hogy mintha gyengébb lenne a tank? Mindenki sokkal többször belövöldözi mint az ismeretlen frissítés előtt. Vagy csak paranoia!? Viszont észre vehető teljesítmény csökkenést lehetett észre venni rajta 8.11 után.

Mi a véleményetek?

Szia,

Is-6-hoz ott a Szovjet harckocsik Topik.

Célszerű lenne ott feltenned...

Mellesleg én csak a túlsó oldalról találkozom is-6-al, és
számomra ugyan olyan mint eddig volt...

Üdv.

J.

5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #31066 Írta: Syddal
Megválaszolva: Syddal

I_M_P beküldte: Sziasztok!

Mi a véleményetek?

Szerintem paranoia. Sőt én azt vettem észre, hogy mint ha a 8.11óta több minden pattanna róla. De összegségbe nem változott semmit egy nagyon jó hozamú prémtank. Én nagyon szeretem. Lehet a WG mindenható ura az MM játszik veled :D

„Hitvány tudásod nem vetekedhet a sötét oldal hatalmával!”
Palpatine

5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #31068 Írta: 48254F
Megválaszolva: 48254F
Szerintem ez a konfig többre kell hogy képes legyen. Én a 8.11 előtt váltottam XP-ről Windows 7 64-re, és látványos FPS-csökkenést tapasztaltam. Emiatt nem tudom, hogy az OS, a driver vagy a játék miatt csökkent az FPS.

Gyomláld ki a háttérben futó felesleges programokat, szolgáltatásokat, vagy inkább tedd fel a Game Boostert, ha nem vagy biztos a dolgodban.

A Windows rendszerbeállításaiban kapcsold ki az összes lapozófájlt. FIGYELEM! Lapozófájl nélkül kifogyhat a programok alól a memória, ami rossz esetben -- általában az adott programmal kapcsolatban -- adatvesztéssel járhat. Addig nincs vele gond, amíg annyi programot futtatsz, ami belefér a memóriába.

Indítsd újra a gépet.

Semmit ne indíts el, csak a Game Boostert. Állítsd be, aztán mehet a WoT, először modok nélkül.

5 éve 6 hónapja #31077 Írta: I_M_P
Megválaszolva: I_M_P
Okés köszönöm a választ mindenkinek! :)

Lehet tényleg a drága játszik velem :)

5 éve 6 hónapja #31078 Írta: Axekiller01
Megválaszolva: Axekiller01
azt nem írtad milyen neted van,és a másik kérdés alaplapi lan kártyát használsz-e?

Nem haldoklom....így élek!
Securi divido aliquem :D

5 éve 6 hónapja #31079 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Nálam nem működnek a modok hiába másolok törlök def ide oda valami hiba mindig lesz. ilyen még nem volt mióta játszom lassan 2 éve hogy nem tudok mit kezdeni a modokal!
A virits cél kereszt működik valakinél ?

5 éve 6 hónapja #31080 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
Minimális gépigény:
RAM: 1.5 GB for Windows XP, 2 GB for Windows Vista / 7
VGA:GeForce 6800GT with 256 MB of RAM / ATI X800 with 256 MB RAM,DirectX 9.0c
DX: DirectX 9.0c
HDD: 9 GB
Hang: DirectX 9.0c compatible

Ajánlott gépigény:
CPU: Intel Core 2 Duo 2.5 ghz / AMD AthlonTM 64 x2 5600+ 2.8 GHz (or better)
RAM: 4 GB or more
VGA: GeForce 260 / ATI HD4870 (or better) with 1Gb (or more) of video memory, DirectX 9.0c
DX: DirectX 9.0c
HDD: 9 GB
Hang: DirectX 9.0c compatible
Hálózat: 1024 Kbps or higher (for voice chat)

Ez volt a gépigény 2010-ben. Azóta kijött már 1 pár frissítés..
Ne mondjátok már hogy azon a gépen többet kell tudnia. A netnek meg semmi köze az FPS-hez!

5 éve 6 hónapja #31084 Írta: Lurenkill
Megválaszolva: Lurenkill

Mir4g3 beküldte: Mivel ez a játék direkt el van bacva, a procid és a videó kari is kevés hozzá. Ha kijön az új grafikai motor akkor lesz ám igazi gondok I3 proci + GTX760 az ajánlott :woohoo:

Szerintem a tomatok gyorsabban és hatásosabban dolgoznak mint a fejlesztők! :lol: Mire kijön az új grafikai motor jópár embernek el is megy a kedve valószínűleg. :P

5 éve 6 hónapja #31087 Írta: Lurenkill
Megválaszolva: Lurenkill

LeonardoGriffin beküldte: Segitséget kérnék !!!
Elég kevés Fps-e játszom pedig ezekkel a beálitásokkal minimum 30 al kéne futnia..
Intel Pentium 4 CPU : 3.00 GHz
Ram : DDR2 3 Gb
Video Card : Nvidia Geforce 9800 Gt (512mb)
Ata winchester: Seagate 7200 Rpm 160 Gb particionálva, Rendszer meghajtón szabad hely 14 Gb, Játék D: -n és ott is csaptam hozzá 4Gb virtuális memót.
A játék alap grafon fut + a videó kártyán is lehuztam a 3d-s beállitásokat stb...
Fps nővelő programmal is probálkoztam Füst és tűz eltüntetése stb.. De nem dobta meg az Fps-em
Átlagba 7-8 fps-el játszom, Min 3 Max 19 , de pálya és játékos szám függő.
Win 7 Home prémium aktivált 64 bites-el futó oprendszer teljesitményre kalibrálva.
Gyenge a prockóm vagy mi a fene...
Valaki ötlet?
:)

Nekem is valami hasonló...olyan öreg a vasam,hogy reggelente régészek tárják fel a szemeit.Pontos adatot nem tudok mondani,most nem otthon vagyok.Talán csak a ram a több az 4Gb.Viszont mint ahogy az előző kommentekben írták sacperköbö 30fps az amit folyamatosnak érzékelsz alatta nem érdemes játszani,talán Ruinberg volt az ahol a fák bokrok kicsesztek velem és ez alá ment.Ott irány a körforgalom és csak szerényen puffogtatni. :) Az a vicces,hogy a legutóbbi patch óta viszont jelentős fps növekedést tapasztaltam.Az igazsághoz tartozik,hogy most nincs fent csak a max camera mod,de nem hinném,hogy ez az ok,elég rapszódikus,hogy használok e addont vagy sem,máskor nem észleltem ilyet.Ha több óra után elkezd esni az fps nálam olyankor a hűtés volt az ok,ha szépen akarok fogalmazni...ha kevésbé akkor a Góbi sivatag a gépemben.Mindenképp érdemes odafigyelni rá.
Ezen a linken meg tudod nézni,hogy melyik játékhoz mi a gépigény,mennyire optimális a géped:
www.systemrequi.../cyri/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: LeonardoGriffin

5 éve 6 hónapja #31089 Írta: Tiger205_Bp
Megválaszolva: Tiger205_Bp
VIRTIS nálam tökéletesen működik, minden egyéb moddal együtt..

A gyorsaság szükséges, a sietség káros. (Szuvorov)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RAZERXX

5 éve 6 hónapja #31090 Írta: RAZERXX
Honnan töltötted le a virtist ? link ?

5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #31091 Írta: Tiger205_Bp
Megválaszolva: Tiger205_Bp

RAZERXX beküldte: Honnan töltötted le a virtist ? link ?

nem emlékszem! :(
erre keress rá!

vit_mod_deggies_melty_hybrid_811_V1.zip

Ha rám írsz (Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.) megpróbálom elküldeni!

A gyorsaság szükséges, a sietség káros. (Szuvorov)

5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #31096 Írta: RAZERXX
Köszönöm!
de valamiért jó lett !
de viszont a mostani patch után ismét ki kellet kapcsolnom a server cél kersztett mert megint úszik a mézben a cél kereszt és akad.

Ismét jó lett a server oldal cél kereszt de most már tudom mitől!
Többször is ki próbáltam .

wothungary.hu/n...nd.693

Ha ezt telepíted megszűnik a lag !!!
dehogy miért azt majd módos emberek megmondják :P

5 éve 6 hónapja #31118 Írta: Vikesz69
Megválaszolva: Vikesz69
Sziasztok. Azt szeretném megkérdezni, hátha valaki tudja, az IS-3 most meddig akciós? Mert nagyon furdal a kiváncsiság... Köszönöm szépen. Szép napot! Üdv Vikesz

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.