SEGÍTSÉG! [régi]

11 éve 3 napja #1723 Írta: Wrathe
Megválaszolva: Wrathe

Sziasztok!
A következő a kérdésem. Az M37-et most cseréltem M7 Priestre. Alapbol ugyanaz az ágyú van rajta, mint a 37-en, egy Howitzer M3 105 mm. Sőt úgy egyébként sincs sok különbség a két Arty között. A legénységem most az M7-esen képzettebb, mint a 37-esen volt. Akkor hogy a fenébe van az, hogy a 37-essel simán belőttem 7-800 métereket és ugyanazzal a löveggel, újabb géppel az M7 nem lövi meg a 400 métert?
Egyáltalán hol írja az Arty lőtávolságát?

Elnézést ha már volt ez a kérdés, igyekszem vissza olvasgatni a forumot.


Nem tudok olyan helyről ami kiírja. Az eltérés meg ott lehet, hogy te az M37esnél biztos az M3 105 mmre emlékszel ami belövi a pályát? Mert azon van egy jobb ágyú, az M4 105 mm, ami viszont a M7 Priestre nem megy tovább. Emlékeim szerint M37nek is szar a hatótávja az M3al.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Huniko
Téma zárolva.
11 éve 3 napja #1724 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Létezhet olyan hogy csalnak a játékban és most itt nem az addonokra modokra gondolok!
cheat vagy társai !
Ha igen a wot kibírja ezeket szűrni ???
Téma zárolva.
11 éve 3 napja - 11 éve 3 napja #1725 Írta: Wrathe
Megválaszolva: Wrathe
Lévén elég sok minden szerver oldalon működik, igen kitudják szűrni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RAZERXX
Téma zárolva.
11 éve 3 napja #1726 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
És milyen csalási modok vannak? Nem azért kérdem mert használni akarom hanem hogyan tudom beazonosítani hogy valami nem stimmel???
Votl párszor olyan hogy kv1s tankal lötem hátúról kv1s tankot vagy 4x és semmi és nem is érdekelte hogy lövöm majd megfordult és egy lövésel kilóte a ful hp szemböl!!! :huh:
Téma zárolva.
11 éve 3 napja - 11 éve 3 napja #1727 Írta: Wrathe
Megválaszolva: Wrathe
Ööö nincsenek csalások csak előbb már csak a második kiszűrős kérdésedre válaszoltam. :lol: A te esetedről pl. biztos nem lehet, mert a scoutolás, penelés stb. ezeket nem a te vagy akárki más játéka dönti el, hanem a WoT server. Ezért van az, hogy néha ha rosszkor laggolsz nem tudsz spotolni valakit, mert a te játékod csak azt küldi el, hogy te hol vagy és milyen észlelési távolságod van, a másiké hogy szintén hol van milyen camo értékkel és a szerver dönti el, hogy végülis meglátod-e. Csak ha lagg miatt ez késik, akkor maga a spotolás is. A szerveren futó dolgokba meg nem igazán tud senkise belepiszkálni. Szintén ezért van az amikor hirtelen rántás miatt a célző körön kívülre is tudsz lőni és ezért van értelme a szerver oldali célkeresztnek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RAZERXX
Téma zárolva.
11 éve 3 napja #1728 Írta: vascső
Megválaszolva: vascső
Sziasztok.

Kettő felhasználói fiókom van. Össze lehet vonni őket?
Az egyikből átpakoltatni az összes járművet a másikba?

Üdv.: vascső
Téma zárolva.
11 éve 3 napja #1729 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
:P :P :P jó lenne de tuti nem
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: vascső
Téma zárolva.
11 éve 3 napja #1730 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT

Sziasztok.

Kettő felhasználói fiókom van. Össze lehet vonni őket?
Az egyikből átpakoltatni az összes járművet a másikba?

Üdv.: vascső


Ne reménykedj. A WG amúgy is szabálytannak ítélte a multiaccountosokat, miért segítenének?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: vascső
Téma zárolva.
11 éve 3 napja - 11 éve 3 napja #1731 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
"Nekem azt mondták hogy a cw-n kifagyott tankot ha eladom, és visszaveszem akkor nem lesz kifagyva... de ki volt. Most akkor kártérítést kérhetek a wargamingtől? "


Vagy variáció a böszme kérdésekre :

"Véletlenül a második acc-omra fizettem be 30.000 goldot , most azt én át tudom küldeni a másik , igazi acc-omra? "


"Lőhetek ki 16 tankot egy csatában ?"


"Ha kilőtték a tankom mért nem megy?"


Kilőttem hat tankot, de a társaim azt mondták ha kék vagyok azért nem jár a topgun, ez tényleg így van? "
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BAGETT
Téma zárolva.
11 éve 3 napja #1732 Írta: Huniko
Megválaszolva: Huniko

...Az eltérés meg ott lehet, hogy te az M37esnél biztos az M3 105 mmre emlékszel ami belövi a pályát? Mert azon van egy jobb ágyú, az M4 105 mm, ami viszont a M7 Priestre nem megy tovább. Emlékeim szerint M37nek is szar a hatótávja az M3al.


Igaz. Én voltam a hülye. :whistle: M4-es van a 37-esen. Akkor szenvedek vele, hogy meg legyen az új ágyú. De ezt hülyeségnek tartom, hogy az arty-nál nem ír lőtávolságot. Szerintem az igen fontos lenne.
Téma zárolva.
11 éve 3 napja #1733 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Hát dozer00, én megvártam volna április elsejét ezekkel. Jók. :lol:

"Nekem azt mondták hogy a cw-n kifagyott tankot ha eladom, és visszaveszem akkor nem lesz kifagyva... de ki volt. Most akkor kártérítést kérhetek a wargamingtől? "

Persze. Kérni lehet...

"Véletlenül a második acc-omra fizettem be 30.000 goldot , most azt én át tudom küldeni a másik , igazi acc-omra? "

LOL... fizesd be az enyémre, én majd átküldöm.

"Lőhetek ki 16 tankot egy csatában ?"

Magaddal együtt 30 tankot lőhetsz ki egy csatában, szóval elméletileg igen. Magaddal kezdd.

"Ha kilőtték a tankom mért nem megy?"

:) Kérj meg valakit, hogy tolja meg.

Kilőttem hat tankot, de a társaim azt mondták ha kék vagyok azért nem jár a topgun, ez tényleg így van? "

Nem. Ha kilőttél hat ellenséges tankot akkor mindegy hányat von le a sajátokért. A saját csapatból 6 kilövéséért pedig be kéne vezetni a topnoob kitüntetést.
Téma zárolva.
11 éve 3 napja #1734 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Wohoo , köszi most már 1000 ponttal nőni fog az effi, amiért ezt mind megtudtam, A topnoob medálból még nincs, de törekszek. Mindenkit megbüntetek aki megmeri mondani nekem hova álljak, ahol tudok is segíteni. Meg azt is aki beszól hogy ne bújjak el K0-ba .
Megy a 30.ezer gold :D
Téma zárolva.
11 éve 1 napja #1781 Írta: tanuló
Megválaszolva: tanuló
Hali!
Olvasgattam a commenteket a saját tankok véletlen és direkt kilövéséről-sebzésről. Nos talán egy automata ezen segítene ami kikapcsolná azt,hogy lőni tudjál ha saját társad kerül a célkeresztbe / utadba /. Tuti ,hogy meglehet csinálni! A sziklán se tudsz átlőni pl. csak csalással ha létezik. A játék ötlet gazdái erre fordíthatnának egy kis energiát.
A játékon nem rontana. A sok idétlen hozzászólás is megszűnne. A sok elmeháborodott nagyképű / sajnos van elég!! /, megtanulna a gyengébbekkel is normálisan kommunikálni,/ talán együtt harcolni /. Ők is játszani akarnak.
Téma zárolva.
11 éve 1 napja - 11 éve 1 napja #1782 Írta: Wrathe
Megválaszolva: Wrathe

A sok elmeháborodott nagyképű / sajnos van elég!! /, megtanulna a gyengébbekkel is normálisan kommunikálni,/ talán együtt harcolni /. Ők is játszani akarnak.


Most ebből eszembe jutattad a tegnapi egyik meccsemet, ahol 3 fős superpershing platoon elment az ellenség bázisára, már csak a 2 arty élt. A mi csapatunkból ők 3man (mindegyik kb 50%os HPval) és a mi egyik artynk. Erre a 3 superpershing beállt foglalni az ellenség bázisát úgy beállva egymásnak, hogy 2en egymásnak háttal a két oldalra figyelt, míg a harmadik szintén nekik háttal a saját bázisunk irányába.

Itt jött az a rész, amikor a csapatból 12 ember jelzett a minimapon, hogy csak azt az irányt nem nézik, ahol valószínűleg az ellenség van. A minimap továbbra is fáklyaként égett a sok jelzéstől miközbe a chat is pörgött oldalakat, ahogy 6 féle nyelven ordibálták, hogy forduljanak meg.

Ekkor jött elő a két ellenséges arty. Hőseink továbbra is erősen a rossz irányba meredtek. Majd ami ezután jött, ha nem a saját szememmel látom el sem hiszem. Az ellenséges 2 arty gyakorlatilag rezzenéstelen arcal odagurult és közvetlen közelről tarkón lőtték az első 2 hülyét, akik még akkor is a rossz irányba pásztáztak a toronnyal mikor az arty már a sárvédőjével kaparta le a festéket a tankjukról. Ekkor ébredt fel a 3madik, aki a lehető legésszerűbb döntést hozta. Mindkettőnek hátat fordítva elkezdett menekülni a superpershing hatalmas csúcssebességével.

Természetesen legalább nyerni sikerült, mert míg a két ellenséges arty az ingyen xpt hajkurászta, addig a mienk szerencsére nem aludt.

Viszont a történet lényege, hogy még mindig várom a javaslatot, hogy az ilyenekkel, akik nem figyelik a chatet, a minimappot, meg úgy a monitorukat általában miközbe még a hangfal is kivan kapcsolva hogy nem hallják a 15ezer pinget, azokkal mégis hogy kéne komunikálni?

Még mindig nem a gyengébekkel meg azokkal van a baj, akik játszani akarnak hanem azokkal akik nem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Chima3ra
Téma zárolva.
11 éve 1 napja - 11 éve 1 napja #1783 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar

Hali!
Olvasgattam a commenteket a saját tankok véletlen és direkt kilövéséről-sebzésről. Nos talán egy automata ezen segítene ami kikapcsolná azt,hogy lőni tudjál ha saját társad kerül a célkeresztbe / utadba /. Tuti ,hogy meglehet csinálni! A sziklán se tudsz átlőni pl. csak csalással ha létezik. A játék ötlet gazdái erre fordíthatnának egy kis energiát.
A játékon nem rontana. A sok idétlen hozzászólás is megszűnne. A sok elmeháborodott nagyképű / sajnos van elég!! /, megtanulna a gyengébbekkel is normálisan kommunikálni,/ talán együtt harcolni /. Ők is játszani akarnak.


Ezzel egy baj van, valószínűleg megakadályozná, hogy el tudj lőni a csapattársad mellett/felett, vagy akár hogy a közvetlen közelébe lőjj. Ötletnek nem rossz, de lehetetlenné tenné, hogy például a csapattársammal párzani próbáló IS-7-et egy jól irányzott lövéssel kiszedjem a csapattársam oldala fölött...

Ami a gyengéket illeti... ez egy nagyon nehéz téma. Van aki eredendően ügyetlen, van aki még friss és tanulnia kell, és vannak a menthetetlen idióták. Vannak persze olyanok is, akik k***a jónak hiszik magukat, közben meg gyökerek, és eszeveszett pingeléssel próbálják rávenni a másikat iszonyatos marhaságokra. Az a baj, hogy egy idő után szakad a cérna, és én se tudok normálisan hozzászólni a 200. idiótához, aki miatt megint loss van. A csapat nagyon egymásra van utalva általában, és ha valaki nem tudja, hogy mi a dolga és hol a helye, ÉS a finom kérésre sem hallgat, az gyakran kiveri a biztosítékot.

Megmondom őszintén, sokszor van olyan, hogy el kell mennem egy irányba, amit utálok, és tudom, hogy meg fogom szívni ott. Annyira szívesen sunnyognék el a pálya másik végében, de tudom, hogy top tier heavyként fel kell tartanom az ellenséget, amíg a medek meg a lightok sunnyognak. Vagy le kell őket rohannom, kockáztatva, hogy fél perc alatt kiszednek a tankomból, de legalább a csapat győz. Vagy hiába vagyok campelős hangulatban, TD-vel is mennem kell támadni, mert nem spotolnak nekem/elhalnak a gyökszik.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Chima3ra, Gaurgana
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.