SEGÍTSÉG! [régi]

1 éve 6 hónapja #306331 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm
Egy kis update. Az alaplapommal kapcsolatban gig b550 ds3h r.1) néztem youtube on videókat. Hogy miért fail a ram oc 3933mhz re.. A kommentekben olvasva találtam 2 dolgot amit érdemes biosban kikapcsolni. Amd tsme az egyik. "People also askWhat is AMD TSME?A subset of SME, Transparent SME (TSME), is a more limited form of SME used to transparently encrypt the full physical memory. Secure Encrypted Virtualization (SEV) extends SME to AMD-V, allowing individual VMs to run SME using their own secure keys. On its Ryzen Pro processor families, AMD brands TSME as Memory Guard."

A másik:  CSM support. Ennek a kikapcsolásával  ryzen G nél a videó memóriát pl 16gb ramnál 8gb ra be lehet állitani.

Valószínűleg az elsö kikapcsolása segitett abban hogy a pc nem crashel 3933as ramokkal. De ha valaki amd vel tolja és küszködik a fekete képpel, hogy úgy lefagy a cucc hogy a táp offolásával lehet a pc t kikapcsolni csak, esetleg a kép megfagy, vagy amd driver hibát ir ki a gép ez a 2 dolog segithet. Oh, és az utolsó amd drivert használom adrenalin software rel. Több napja. Nem crashel a game. Pedig átlag 30 csatám van naponta.
Téma zárolva.
1 éve 6 hónapja #306335 Írta: gomoriz
Megválaszolva: gomoriz
Sziasztok, segítséget szeretnék kérni. Három napja futott a játék, most indítás után a töltőképernyőn félúton elakad a progress bar és se előre, se hátra. Nem tudom mihez kötni, egyszer csak elromlott. 2x újratettem a játékot (revo uninstallerrel takarítottam le). Hozzáadtam a tűzfalhoz, integritás vizsgálat 100x volt, eredmény nélkül. Mod nem volt telepítve, appdata mappát kitakarítottam, admin módban futtattam. Nem érem el a klienst, de vajon miért? Valaki tapasztalt hasonlót? Mi a megoldás? Köszi előre is.
Téma zárolva.
1 éve 6 hónapja #306336 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni. Három napja futott a játék, most indítás után a töltőképernyőn félúton elakad a progress bar és se előre, se hátra. Nem tudom mihez kötni, egyszer csak elromlott. 2x újratettem a játékot (revo uninstallerrel takarítottam le). Hozzáadtam a tűzfalhoz, integritás vizsgálat 100x volt, eredmény nélkül. Mod nem volt telepítve, appdata mappát kitakarítottam, admin módban futtattam. Nem érem el a klienst, de vajon miért? Valaki tapasztalt hasonlót? Mi a megoldás? Köszi előre is.

Szia! Itt írnak a dologról: www.wotinfo.hu/...-09-22
 

Téma zárolva.
1 éve 4 hónapja #306502 Írta: mihály.vígh
Megválaszolva: mihály.vígh
Sziasztok!
Két problémám is van:
1. Folyamatosan játék közben megszakad a kapcsolat, úgy kb percenként vagy még annyi se kell. A tűzfalat kikapcsoltam végigmentem a protokol beállításokon de semmi sem változott...
2. Játék közben eltünek az ellenfél tankjai. A kistérképen se látom őket. Még neki is megyek a tankommal, de nem látom, közben megy a csata a csapattársak harcolnak, még rám is lőnek, sőt ki is lőnek egy idő után, én meg nem látom az ellenséget egyáltalán még akkor sem ha éppen nekik megyek.
A játékot újra telepítettem, de semmi sem változott. 
Kérem valaki ha tud segítsen! Köszönöm!
Téma zárolva.
1 éve 4 hónapja #306562 Írta: Mustang4244
Megválaszolva: Mustang4244
Hali minden kedves tank parancsnoknak!Nagyjából 1-1.5 év után újra elővettem a játékot,nulláról fel is lett telepítve pár napja.Működött is egy darabig de ma valami hibakódot dobott ki,amit a fájlok átnézésével orvosolni is tudtam,igen ám,viszont helyette csinál egy olyat hogy  a járgányok 50-150m megtétele után megállnak.Biztos nem a billenytű a ludas,ugyan is más játékokban (WoWs,Genshin,GTA) simám működik a WDAS irányítás.

Ötlete valakinek?
Téma zárolva.
1 éve 4 hónapja #306565 Írta: tamas.gyócsi
Megválaszolva: tamas.gyócsi
Sziasztok!

Olyan problémám lett, hogy egy frissítés után elment a hang a játékról. Illetve a hangszórón nincs hang, a számítőgép saját hangszóróján duruzsol valami. A you tube, illetve más hangok szólnak rendesen a hangfalon, csak a játéké adta meg magát. Ha lenne ötletetek, kérlek osszátok meg velem. 
Köszönöm
Téma zárolva.
1 éve 4 hónapja #306570 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Sziasztok!

Olyan problémám lett, hogy egy frissítés után elment a hang a játékról. Illetve a hangszórón nincs hang, a számítőgép saját hangszóróján duruzsol valami. A you tube, illetve más hangok szólnak rendesen a hangfalon, csak a játéké adta meg magát. Ha lenne ötletetek, kérlek osszátok meg velem. 
Köszönöm

Hátha:
Csak egy kérdés - Fórum - oldal: 182 - World of Tanks Fórum (wotinfo.hu)

ui.: ha valaki segítséget kér és megoldódik a problémája, legyen oly kedves és írja már le ide, hogy mi volt a megoldás.
Köszönöm!
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #306584 Írta: szalickán.pantallin
Megválaszolva: szalickán.pantallin
Üdvözletem mindenkinek!

Szeretnék segítségeteket kérni. A kliens -miután letöltötte és telepítette ma reggel a frissítéseket - a játék elindításakor a következő üzenetet írja ki: "Belépési pont nem található
Az eljárás belépési pontja (EventSetInformation) nem található a DLL-ben (ADVAPI32.dll)"
Valakinek van ötlete mi lehet a bibi? Tegnap még semmi baja nem volt a játéknak, és nem használok semmilyen mod-ot.
Próbálkoztam a játék törlésével és újratelepítésével, az sem lett eredményes.
A válaszokat előre is köszönöm szépen.
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #306587 Írta: vader.darth
Megválaszolva: vader.darth
ADAVPI32.dll hiányzik!!!Ugyanez a probléma, találtam ugyan egy "PC repair" softwaret de ez fizetős úgyhogy húzzon a francba. Szóval kerestem mást, Youtube, találtam, ugyanúgy csináltam. Nem műxik. Itt már kifogytam az ötletekből, játék nincs, gyerek vonyít. Win7 pro van fent ,ha ez talán jelent valamit.Én is szívesen várom a bárgyú ötleteket.
 
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #306589 Írta: Hunter77_sb
Megválaszolva: Hunter77_sb
Sziasztok,
Tegnap mentettem el visszajátszást és ma jött a frissítés, már nem akarja lejátszani verzió probléma miatt. Van rá megoldás, hogy meg tudjam nézni vagy már buktam?
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #306590 Írta: vader.darth
Megválaszolva: vader.darth
Sajnos bukta, én is így jártam múltkor...
 
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #306591 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziasztok,
Tegnap mentettem el visszajátszást és ma jött a frissítés, már nem akarja lejátszani verzió probléma miatt. Van rá megoldás, hogy meg tudjam nézni vagy már buktam?

Hát ha ide felteszik az előző klienst (1.18.1.2), akkor azt leszedve meg tudod nézni, amúgy nem.
wot.djgappa.com/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunter77_sb
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #306597 Írta: Tiger7373
Megválaszolva: Tiger7373
Maga a win 7 miatt van
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #306598 Írta: Tiger7373
Megválaszolva: Tiger7373

ADAVPI32.dll hiányzik!!!Ugyanez a probléma, találtam ugyan egy "PC repair" softwaret de ez fizetős úgyhogy húzzon a francba. Szóval kerestem mást, Youtube, találtam, ugyanúgy csináltam. Nem műxik. Itt már kifogytam az ötletekből, játék nincs, gyerek vonyít. Win7 pro van fent ,ha ez talán jelent valamit.Én is szívesen várom a bárgyú ötleteket.
A win7 miatt nem megy,nekem se jó elvileg holnap oön valami micropath,ha azzal se akk nem tudom

Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #306599 Írta: vader.darth
Megválaszolva: vader.darth
Köszönöm szépen az információt, lehet hogy muszáj lesz váltani win10re
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.