SEGÍTSÉG! [régi]

2 éve 4 napja #305587 Írta: Tetrament
Megválaszolva: Tetrament
Köszönöm szépen.. Működik :)
Téma zárolva.
2 éve 30 perce #305608 Írta: zeezoltano001
Megválaszolva: zeezoltano001
Pár napig rendesen működött illetve át pakoltam a speciális célkereszt gombot az egér egyik gombjára , azt hittem hogy megoldódott, de nem. Ma megint elkezdte, amikor a hiba fellép abban a pillanatban rögzül a torony és utána nem fordul sehova.https://photos.app.goo.gl/e9mQC3UE6r9vNsAE6 
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #305610 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Pár napig rendesen működött illetve át pakoltam a speciális célkereszt gombot az egér egyik gombjára , azt hittem hogy megoldódott, de nem. Ma megint elkezdte, amikor a hiba fellép abban a pillanatban rögzül a torony és utána nem fordul sehova.

Esetleg használsz XVM-et, vagy valamilyen modot?
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #305612 Írta: zeezoltano001
Megválaszolva: zeezoltano001
Igen használok, a Solo' easy mod packot , de azt is már több éve. Most azt próbálom meg hogy újra telepitettem és nem modositok semmit.
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #305613 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Igen használok, a Solo' easy mod packot , de azt is már több éve. Most azt próbálom meg hogy újra telepitettem és nem modositok semmit.

Nem kell újra telepítened a játékot, ellg csak a c meghajtó users/neved/appdata/roaming/wargaming mappában lévő preferences filet törölnöd, ez tartalmazza a játék beállításait. (Remélem jól írtam az elérési utat, nem vagyok gép közelben.)
Ha nem segít, akkor indítsd csökkentett módban a játékot a launcherből, ez mod nélkül indítja el. Ha úgy jó, akkor a modod kever be valamit.
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #305614 Írta: Newton_emlekirata
Megválaszolva: Newton_emlekirata
Szia Jacktor!
Nagyon nehezen tudok bejelentkezni a Wotinfo-ba, ha mégis belépek, nemsokára kidob. Történt valami változás, vagy rossz a weblap?
Előre is köszi! :)
RedFox69
u.i.: hogy a fenébe lettem én "Matu" főhadnagy??? ... én RedFox69 vagyok 2013 óta...
Téma zárolva.
1 éve 11 hónapja #305615 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Szia Jacktor!
Nagyon nehezen tudok bejelentkezni a Wotinfo-ba, ha mégis belépek, nemsokára kidob. Történt valami változás, vagy rossz a weblap?
Előre is köszi! :)
RedFox69
u.i.: hogy a fenébe lettem én "Matu" főhadnagy??? ... én RedFox69 vagyok 2013 óta...

Nem Jacktor vagyok, de hátha segít. El kell fogadni a cookie-kat.
Sokszor nézem mobilon a wotinfót, és amíg nem fogadom el a cookie-kat, nem enged bejelentkezni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, pecséri.noémi
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #306105 Írta: mbalazs81
Megválaszolva: mbalazs81
Hello
achilles utolsó emberét nem tudom átrakni challengerbe, mert rádiós nem mehet töltő helyre. Csak arannyal tudom megoldani? Jól sejtem hogy vagy rááldozok egy ajándék fullos nyeremény  legénységet, vagy egy noskilles új legényt rakok be?
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #306106 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
A foglalkozás módosítása aranyba kerül, annyira nem éri meg. Ha a másik TD ág még nincs kihúzva, de tervezed valamikor, akkor tedd félre a rádióst és toborozz egy új töltőt.
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #306108 Írta: mbalazs81
Megválaszolva: mbalazs81
Köszi!
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #306115 Írta: dionyz.soos
Megválaszolva: dionyz.soos
sziasztok.
nincs veletlen olyan app vagy oldal ahol megtudnam nezni hogy egy bizonyos tankal menyien jatszanak. koszonom
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #306118 Írta: Sixtyfeetofbridge
Megválaszolva: Sixtyfeetofbridge
Szia!

De van!

www.tomato.gg
az oldal neve, ott megnézheted tankonként, hogy mennyi csatát mentek vele. Lehet választani, hogy az elmúlt 3, 7, 14, 30, vagy 60 nap érdekel.
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #306131 Írta: dionyz.soos
Megválaszolva: dionyz.soos
szia.

koszonom megnezem a 112re nem bir ossze jonni a 2.gunmark es nem ertem akkor korbe nezek az oldalon koszonom
Téma zárolva.
1 éve 7 hónapja #306132 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

szia.

koszonom megnezem a 112re nem bir ossze jonni a 2.gunmark es nem ertem akkor korbe nezek az oldalon koszonom
 

Itt tudsz rákeresni:
www.tomato.gg/moe
Ahogy nézem, ennél a tanknál magasan van a léc, de sok sikert.
Téma zárolva.
1 éve 6 hónapja #306260 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm
Üdv! Az amd crasheléssel kapcsolatban szeretnék megosztani valamit. Friss win 10 el, maxra frissitett win 10 el, a legutolsó amd drivert felrakva crashelt a játék... Úgy oldottam meg hogy: a chipset, vga drivereket töröltem. Totalcommanderrel a rejtett temp stb mapákból / program files mappákból minden amd mappát töröltem. Restart. Az alaplapom gyártójának az oldaláról leszedtem a chipset drivert. Az amd vagy guru3d oldaláról letöltöttem az utolso amd adrenalin szoftvert. A chipset install után restart. Az adrenalin driverben az első oldalon ki lehet választani hogy teljes install - vagy csak a driver. Itt csak a drivert kell kiválasztani. Telepít, restart. És ha minden igaz nem crashel majd a játék többet. (Azért kell minden mappát törölni mert annak ellenére hogy csak a driver van fent.. a felhasználói beállításokkal fut az illesztő és ugyan úgy crashel ha ez a dolog kimarad.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.