SEGÍTSÉG! [régi]

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #304004 Írta: Baleerka
Megválaszolva: Baleerka
Sziasztok,
segítséget szeretnék kérni,
Édesapám is tolja a WOT-ot, de neki a Mirny-s csaták során a képernyő tök homályos lesz.A térkép és a kis ikonok tiszták, csak épp a csatafelület tök homály, semmit sem látni a játékból.
Normál és egyéb csatáknál nincs ez a jelenség.Találkozott már valaki ezzel a problémával? Esetleg ötletek?Grafikai beállításokkal próbálkoztam már, de semmi változást nem hozott, na meg ahogy említettem, a térkép és egyéb ikonok tisztán látszanak, nem hiszem, hogy grafikai beállítás gond lenne.Előre is köszönöm
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 4 hónapja #304006 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni twich ügyben? Sose értettem hozzá pedig ezek a havi bónuszok is tök jók lennének. Valamint sok kulcsot fog majd adni elvileg a játék, de nem tiszta hogyan.

Aki leírná nekem mit tegyek, hogy a twich dolgokat megkapjam annak hálás lennék.  Köszönöm.

Össze kell kötni a twitch és WoT felhasználót.
Már rég volt, szóval emlékezetből dolgozom, de valahogy így.
Ehhez be kell regisztrálni twitch-en és bejelentkezni és be kell jelentkezni a WoT EU-n is a felhasználódba és ott választanod az "Account management"-et. Ott jobb oldalt látni fogod a különböző közösségi médiákat, köztük a twitch-et is, amire ráklikkelve össze tudod kötni a két fiókot.
Ha ez sikeres, akkor valami ilyesmit látsz majd ott:
"Linked social networks:
Twitch    
//a csatlakozás dátuma//"

Ezután, ha valaki olyan stream-el akinél elérhető a Twich Drop (WoT esetén pl.: Mr. Scheff, Tankelit, Quickybaby, World of Tanks EU (EU és nem NA vagy másik!)), akkor a videó mellett jobb oldalt a chat panel tetején ez ki is írja (nem tudom a konkrét szöveget, de valami Twitch dropok, részletek/details megjelenítése) és ha arra ráklikkelsz, akkor megjelenik 2 fül (minden kampány és raktár).
Az 1. fülön láthatod az éppen elérhető kampányokat részletekkel (hány órát kell nézni, mit kapsz érte, stb.). Kép alján látod zölden az "Összekapcsolva" részt, na az kell.
 

2. fülön (raktár) pedig látható a folyamatban lévő dropok állapota (hány százaléknál tart).
 

Ha ez eléri a 100%-ot, akkor beváltható a cucc.
 

Ezek a dropok időlimitesek, szóval, ha már véget ért az esemény, utána már nem (vagy csak rövid ideig, nem tudom a pontos részleteket) válthatók be, de ez mondjuk a sima wot eseményeknél is így van, szóval ehhez nem nehéz alkalmazkodni.
Ha beváltod a cuccot, az akkor jelenik meg a garázsban, amikor legközelebb belépsz a játékba, tehát, ha kilépsz és belépsz, akkor jobb alul az értesítéseknél meg kell jelennie (ha nem, akkor valami nem stimmel).
Valami ilyesmi, remélem, hogy tudtam segíteni.
+1: Találtam egy ilyen leírást is:
worldoftanks.co...drops/
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankosfej27
Téma zárolva.
2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #304009 Írta: Tankosfej27
Megválaszolva: Tankosfej27
Köszi a segítséged. Remélem jó accal kötöttem össze mert volt kettő. Beléptem és utána kötöttem össze. Gondolom azzal kötötte össze bár már számolja vissza az időt. :) Így már logikus csak tudnám miért volt két accom twichre. :D

Valamit tuti elbénáztam mert igényeltem a festést, de semmit se kaptam. Összevan a fiók kapcsolva szóval érdekes. Közben megjött a sütőtök. Csak azt hittem a 2018-as stílus fog jönni, na de sok kicsi sokra megy. :)
Téma zárolva.
2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #304013 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Sziasztok,
segítséget szeretnék kérni,
Édesapám is tolja a WOT-ot, de neki a Mirny-s csaták során a képernyő tök homályos lesz.A térkép és a kis ikonok tiszták, csak épp a csatafelület tök homály, semmit sem látni a játékból.
Normál és egyéb csatáknál nincs ez a jelenség.Találkozott már valaki ezzel a problémával? Esetleg ötletek?Grafikai beállításokkal próbálkoztam már, de semmi változást nem hozott, na meg ahogy említettem, a térkép és egyéb ikonok tisztán látszanak, nem hiszem, hogy grafikai beállítás gond lenne.Előre is köszönöm

Vertikális szinkronizáció és tripla pufferelés állítgatásával próbálkoztál? Videókártya driver frissítése? Milyen videókártya van a gépben, és mikori driver van fenn?
Szerk.: Ma kijött egy patch, ami az elmosódott képet is javítja.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Baleerka
Téma zárolva.
2 éve 4 hónapja #304028 Írta: Baleerka
Megválaszolva: Baleerka
Köszönöm valóban megjavult.
Téma zárolva.
2 éve 4 hónapja #304033 Írta: Tankosfej27
Megválaszolva: Tankosfej27
Sziasztok!

Lehet amatőr kérdés, de improved passt elég ha decemberben veszek? Vagyis a második szakaszra megvehetem azután is, hogy már teljesítettem? Vagy muszáj a harmadik szakasz megkezdése előtt megvenni?

Köszönöm a segítséget!
Téma zárolva.
2 éve 4 hónapja #304034 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Sziasztok!

Lehet amatőr kérdés, de improved passt elég ha decemberben veszek? Vagyis a második szakaszra megvehetem azután is, hogy már teljesítettem? Vagy muszáj a harmadik szakasz megkezdése előtt megvenni?

Köszönöm a segítséget!

Bármikor megveheted, amíg megy az aktuális Battle Pass.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankosfej27
Téma zárolva.
2 éve 4 hónapja #304035 Írta: Tankosfej27
Megválaszolva: Tankosfej27
Köszi. A prém napok jobban jönnek majd nekem decemberben.
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja - 2 éve 3 hónapja #304287 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Üdvözlet !
Ma dél körül megszereztem a 2. napi dropot.(lila láda)
Kiváltottam a ládát, ami a twitch drop-raktárban  látható is, de a Wot.játékban azóta sem láttam, hogy átjött volna.
Már többször újraindítottam a Wot-ot de sehol sincs,pedig kiírás szerint a játékfiók össze van kapcsolva.Várni kell még rá vagy elveszett.
Köszi !
T.
 
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja - 2 éve 3 hónapja #304289 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

...

A szabályzat tiltja az accountok eladását és vételét!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Tank_szemelyzete, bisckmarck, System
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #304292 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

VaFec Bocsi te valamilyen hivatalos szerv vagy? Igen az ÁSZF mentén haladva igaz, amúgy meg ki nem sz.... az ászf-et, itt mi felhasználói közösség vagyunk egymás segítésére vagy nem? Az Ebayen és egy csomó helyen is el lehet adni az accocat bár persze 50% valódi érték vesztés arányban általában. Én is eladtam az EU accomat két éve bizony a játék tiltja azóta is "furdal a lelkiismeret"...))

Wotinfo Általános Szolgáltatási Feltételek:
www.wotinfo.hu/...ows-hu

"11.Szigorúan tilos a következő termékek, szolgáltatások hirdetése:
...Számítógépes játékok accountja (hozzáférés, regisztráció, felhasználói fiók) és az azokhoz kapcsolódó játékok, melyek nem használhatóak a fiók nélkül, illetve (tipikusan az ún. MMORPG) játékokban használatos virtuális tárgyak (karakter, pénz, egyéb)."

Aki a wotinfo.hu-ra regisztrált, az elfogadta a weboldal szabályzatát. Ha ezt a szabályt nem tartja be valaki, akkor miért tartson be másikat? Amennyiben segíteni akarsz (nyilván erről van szó) és tudod, hogy csomó helyen el lehet adni, akkor írjál neki privát üzenetet, de ne azt hirdesd, hogy "ki nem sz*rja le" az ÁSZF-et.! (zárójelben jegyzem meg, hogy ha tudsz a sorok között olvasni, akkor észreveheted, hogy a kérdés nem lett (még) törölve, de hivatalos választ nem is kéne megfogalmazni nyilvánvaló okokból /wargamings ne cseszegesse már ezt a rajongói oldalt/, aki akar segíteni egy ilyen témában, az tud privát üzenetet írni).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: System
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja - 2 éve 3 hónapja #304298 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
[Frissítések kakszi.lajostól beépítve.]
A mostani Holiday Ops kapcsán egy hasznos apróság!
Ugyebár többünknek vannak "elfekvő" accountjai különböző okokból (toborzó program, elfelejtett jelszó stb.). Mivel a mostani Holiday Ops keretében kapunk bélyegeket is, amelyekért barátlistán levő egyéneknek küldhetünk kis ládát, így érdemes ezeket az accokat "beélesíteni", összebarátkoztatni őket a fő accal, és így valamennyi kisacc napi 1 ládával tudja támogatni a fő accot. (Ehhez persze játszani is kell velük kicsit. De nem sokat.)
Nem állítom, hogy a maximális ünnepi hangulat szint elérése pont ezen fog múlni, de akinek van rá lehetősége, éljen vele.
Hasonló okokból érdemes lehet barátokkal összefogni (pl. klántagokat barátnak jelölni), és a fő accon teljes mértékben élni a napi 10 ládás küldési limittel. [Frissítés: nincs ilyen limit. 10 ládaküldés kell naponta, hogy előrehaladj a "Barátság mindenekfelett" matricák és álca felé, de amíg van bélyeged, addig ez után is folytathatod a csomagküldést. Szóval 11-nél nagyobb létszámú társaságra is működnek az alábbiak.] Egy 11 fős társaságban, ahol mindenki megküldi a másik 10 embert, ez napi 10 ajándék dobozt jelent mindenkinek. Küldetésekből tegnap talán 14 dobozt szedtem össze, szóval ehhez képest a +10 doboz érdemi előrelépés (és ha amúgy is mind a 11-en aktív játékosok vagytok, akkor alig kell "extra" energiát ölni bele).
U.I. Jól látom, hogy ládaküldésre van napi limit, de ládafogadásra nem? [Frissítés: ládaküldésre sincs napi limit (csak a bélyegeid száma korlátoz).]

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 21 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Celebúr, PZoli, Tommybear, kakszi.lajos
Téma zárolva.
2 éve 3 hónapja #304313 Írta: kakszi.lajos
Megválaszolva: kakszi.lajos
egyikre sincs limit, illetve küldeni annyit tudsz, amennyi bélyeged van.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #304374 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Egy újabb Holiday Ops-os hozzászólás...
A korábbi eseményeken (aholjöttek a ládákból a díszek rendesen) a leggazdaságosabb stratégia az volt, hogy szó szerint az utolsó napokban kezdtél csak el díszeket készíteni. Idén teljesen más a helyzet! Egy átlag játékos megbízható haverokkal kb. napi 10-25 kis dobozból gazdálkodhat (kb. 14 db elérhető napi küldikből + ajándékcsomagok; néha jön plusz WG kóddal vagy random csomagszaporodási ajándékkal) , amiből talán napi átlag egy(!) dísz esik ki. Szóval nem érdemes tartogatni a töredékeket, barkácsolni kell! Kezdetben főleg 6 hangulatpontot fogsz kapni (új dísz + helykiolvasztás), később a kiolvasztható helyek fogytával egy egyre inkább 4 pontra esik (új dísz + aktív hely), végül a díszgyűjtemény bővülése miatt megnő az 1 pontos esetek (meglevő dísz + aktív hely) száma. Emiatt nehéz jól megtippelni, meddig fogsz jutni. Tapasztalataim full random barkácsolással (1000 töredék/dísz):
Kisacc 1: 55 ezer töredék felhasználásával kezdő 6-os hangulatról kezdő 9-es hangulatra jutott.
Kisacc 2: 43 ezer töredék felhasználásával kezdő 5-ös hangulatról kezdő 8-as hangulatra jutott.
Fő acc: 77 ezer töredék felhasználásával 6-os hangulat 25 pontról 10-es hangulatra jutott.
Fun fact: a WG honlapján levő pontszámok az egyes ünnepi hangulatokhoz az 1-es(!!!) szintről addig jutáshoz szükséges pontok. Szóval 9-es szintről 10-es szintre jutni nem 450 pont kell, hanem csak 450 - 350 = 100 pont.
Kiegészítés: VaFec tollából további optimalizálási lehetőségek olvashatóak lejjebb!

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 21 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.
Téma zárolva.
2 éve 2 hónapja #304389 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Egy újabb Holiday Ops-os hozzászólás...
A korábbi eseményeken (aholjöttek a ládákból a díszek rendesen) a leggazdaságosabb stratégia az volt, hogy szó szerint az utolsó napokban kezdtél csak el díszeket készíteni. Idén teljesen más a helyzet! Egy átlag játékos megbízható haverokkal kb. napi 10-25 kis dobozból gazdálkodhat (kb. 14 db elérhető napi küldikből + ajándékcsomagok; néha jön plusz WG kóddal vagy random csomagszaporodási ajándékkal) , amiből talán napi átlag egy(!) dísz esik ki. Szóval nem érdemes tartogatni a töredékeket, barkácsolni kell! Kezdetben főleg 6 hangulatpontot fogsz kapni (új dísz + helykiolvasztás), később a kiolvasztható helyek fogytával egy egyre inkább 4 pontra esik (új dísz + aktív hely), végül a díszgyűjtemény bővülése miatt megnő az 1 pontos esetek (meglevő dísz + aktív hely) száma. Emiatt nehéz jól megtippelni, meddig fogsz jutni. Tapasztalataim full random barkácsolással (1000 töredék/dísz):
Kisacc 1: 55 ezer töredék felhasználásával kezdő 6-os hangulatról kezdő 9-es hangulatra jutott.
Kisacc 2: 43 ezer töredék felhasználásával kezdő 5-ös hangulatról kezdő 8-as hangulatra jutott.
Fő acc: 77 ezer töredék felhasználásával 6-os hangulat 25 pontról 10-es hangulatra jutott.
Fun fact: a WG honlapján levő pontszámok az egyes ünnepi hangulatokhoz az 1-es(!!!) szintről addig jutáshoz szükséges pontok. Szóval 9-es szintről 10-es szintre jutni nem 450 pont kell, hanem csak 450 - 350 = 100 pont.

Nekem tegnap lett meg a 10-es szint úgy, hogy kezdésnek vettem 11 nagy ládát, és nem játszottam minden nap, amikor meg igen, akkor sem csináltam meg mindig az összes napi küldetéseket. Természetesen kaptam a "postán" keresztül is csomagokat, de még így is viszonylag hamar sikerült kimaxolni a hangulatot. Ja, és én nem a véletlen díszeket készítettem, hanem konkrét típusokat (1250 töredék).
Mint ahogy írtad, nem éri meg töredéket gyűjtögetni.
Egy jótanács: végig néztem az albumokat, hogy melyik díszekből hiányzik sok, és azt választottam a készítéskor, így nagyobb eséllyel kaptam olyan díszt [(+3 pontos és még 1 a felrakásért (összesen 4 pont)], ami még nem volt. Így gyorsabban lehet haladni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.