Jelenleg 164 vendég és nincs tag online

SEGÍTSÉG!

1 hónapja 1 hete #302178 Írta: Saber
Megválaszolva: Saber
Szeretném megkérdezni, hogy lehet beállítani azt , hogy mutassa a tank és a játékos nevét rövidités nélkül a játékban.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #302180 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Szeretném megkérdezni, hogy lehet beállítani azt , hogy mutassa a tank és a játékos nevét rövidités nélkül a játékban.

Csata közben nyomd le a CTRL-t, majd kattints bal egérgombbal a nyíllal jelölt ikonra.Ha jól tudom, ezt a beállítást megjegyzi, így nem kell minden csatakor eljátszanod. 

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

1 hónapja 1 hete #302184 Írta: Saber
Megválaszolva: Saber
Nagyon Köszönöm.

1 hónapja 5 napja - 1 hónapja 5 napja #302210 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Ez hogy lehet?
Két amerikain orosz egyenruha  és tankosfejvédő és amerikai rendfokozat,az amerikai arty-n.

Mellékletek:

1 hónapja 5 napja #302221 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Tommybear beküldte: Ez hogy lehet?
Két amerikain orosz egyenruha  és tankosfejvédő és amerikai rendfokozat,az amerikai arty-n.

Nem a kék papiruszok beváltásáért kapott legénység? (Biztos ruszki tervrajzért ruszki egyenruha.  )  Ott tapasztaltam hasonlót.

1 hónapja 4 napja #302225 Írta: 5gmann
Megválaszolva: 5gmann
Kedves Mindenki!
Napok óta / 05.08-05.10 között/ 830 as pinggel lépekbe a játékba, csata elindulása után ez leesik 630-420-275 re változóan. Mi lehet az oka.
Nvidia GTX 750 kártya frissitve. Wot grafika a Wotban optimalizálva az ajánlott gombon.
UPC- Vodafonos coax net Pécsen, speedtest mérés13 ping, 501-270-420 letöltés és 22 feltöltés!!??
Van valakinek ötlete??
Továbbá a játékok végén kapok jutalon tokent, kis kék felkiáltó körrel, ezzel mit tudok kezdeni? Nem a baatlepastos token.... olyan sima token..:)
Köszönöm a segítő válaszokat!

1 hónapja 4 napja #302226 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

5gmann beküldte: Kedves Mindenki!
Napok óta / 05.08-05.10 között/ 830 as pinggel lépekbe a játékba, csata elindulása után ez leesik 630-420-275 re változóan. Mi lehet az oka.
Nvidia GTX 750 kártya frissitve. Wot grafika a Wotban optimalizálva az ajánlott gombon.
UPC- Vodafonos coax net Pécsen, speedtest mérés13 ping, 501-270-420 letöltés és 22 feltöltés!!??
Van valakinek ötlete??
Továbbá a játékok végén kapok jutalon tokent, kis kék felkiáltó körrel, ezzel mit tudok kezdeni? Nem a baatlepastos token.... olyan sima token..:)
Köszönöm a segítő válaszokat!

Ezekért kár volt új témát nyitni, ezeket már máshol is megkérdezték.
A ping probléma a vodafone-nál van, elég sokan kitárgyaltuk már. Ideiglenes megoldásnak jó bármelyik VPN, bár a jobbakért fizetni kell vagy próbaverziósak. Bármilyen tokennél érdemes megnézni, hogy éppen milyen időszakos küldetések mennek a játékban. Általában egy küldetést vagy jutalmat oldanak fel, ha x mennyiséget gyűjtöttél belőlük.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 5gmann

1 hónapja 4 napja #302232 Írta: Tommybear
Lehet,de akkor is érdekes,hogy orosz legénység orosz ruhában  amerikai rendfokozattal.

1 hónapja 2 napja #302241 Írta: péter.légrády
Megválaszolva: péter.légrády
Sziasztok, szeretném megkérdezni, hogy Tiger 2-re milyen felszerelést javasoltok fokozott (szellőzés és töltésgyorsító van eddig)? Illetve a legénységet illetően mit tartotok lényegesnek? Eddig 6. érzéket meg bajtársakat fejlesztettem a képzettségből.

1 hónapja 2 napja #302242 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

péter.légrády beküldte: Sziasztok, szeretném megkérdezni, hogy Tiger 2-re milyen felszerelést javasoltok fokozott (szellőzés és töltésgyorsító van eddig)? Illetve a legénységet illetően mit tartotok lényegesnek? Eddig 6. érzéket meg bajtársakat fejlesztettem a képzettségből.

Játékstílustól függ. Jó lehet a venti, töltésgyorsító és fejlesztett forgási mechanizmus, de a HP növelő vagy a módosított konfig is mehet a forgási helyett az első slotba. A távcső sem rossz választás. 
A javítás heavy-nél talán a legfontosabb, utána mehet a BIA, majd a pontosság növelő skillek (snap shot, smooth ride).

1 hónapja 2 napja - 1 hónapja 2 napja #302243 Írta: monostori.noémi
Megválaszolva: monostori.noémi
Sziasztok. Valaki tudna abban segíteni, hogy mi lehet a gond a játék letöltésével? 2 gépen próbálom 6 féle böngészővel, sütiket is töröltem de nem történik semmi, ha rányomok az újra próbálásra azt írja probléma az oldallal.

Válaszokat előre is köszönöm.

Közben kiderült upc drága upc a felelős mindenért....

1 hónapja 2 napja #302246 Írta: péter.légrády
Megválaszolva: péter.légrády
Köszönöm, egyik barátom a stabilizátort javasolta de nem érzem annyira, hogy van haszna. A fejlesztett edzés már inkább hasznosabb, a Tiger 1-emen az van és bevált. :)

1 hónapja 1 napja - 1 hónapja 1 napja #302249 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Köszönöm, egyik barátom a stabilizátort javasolta de nem érzem annyira, hogy van haszna. A fejlesztett edzés már inkább hasznosabb, a Tiger 1-emen az van és bevált. :) 

Jelenlegi Tigris II felszerelés: Vstab/forgási mechanizmus, Venti, Töltésgyorsító - ha van akkor töltésgyorsító direktíva. Felejtsd el az optikát, meg a többit. Az optika még akkor volt menő, amikor a Tiger II off-meta volt és még 8-as tierben is második sorból snipeoltál vele. Most - hogy a buff óta legjobb tech tree 8-as nehéz tank lett belőle - van páncélja, tehát a heavy dühöngőben a helye. Az ágyú jelenleg tier 8 legjobb ágyúja éppen ezért kell kimaxolni rajta az ágyú statokat és semmi mást. Pár éve akkora katasztrófa volt a tank, hogy csak frontlineban játszottam vele, ott húztam ki a modulokat + E75-t. Buff után bevittem randomba a fenti felszerelésekkel (vstab/forgási mechanizmust cserégettem):

Mellékletek:

1 hónapja 1 napja #302253 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Figyelem: Spoiler!

A vstab nélkül is jó a célzási ideje, ezért nem javasoltam. Az optika azért lehet jó, mert ha áttolod a dühöngőt, nyílt mapokon vaksin nehét tovább nyomulni, illetve akkor, ha E100-ak és IS-7-ek jönnek szembe, és távolságot kell tartanod. Nekem az első ágam volt kb. 8-9 éve, de ha megvenném, a forgási mechanizmus tenném rá.

2 hete 4 napja - 2 hete 4 napja #302420 Írta: Tommybear
Üdvözlet !
Valaki tud erről valamit?
Ma délelőtt 10 óra körül beléptem és a boltban volt egy, (ha jól emlékszem) ejtőrnyőn lógó láda és benne volt egy M18  Hellcat és egy Jagdpanzer IV..Választani lehetett,de nem tudom mi volt ez, mert rányomtam és  az M18 nincs a garázsban..
Köszi !
T

Mellékletek:

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.