SEGÍTSÉG! [régi]

2 éve 10 hónapja - 2 éve 10 hónapja #302243 Írta: monostori.noémi
Megválaszolva: monostori.noémi
Sziasztok. Valaki tudna abban segíteni, hogy mi lehet a gond a játék letöltésével? 2 gépen próbálom 6 féle böngészővel, sütiket is töröltem de nem történik semmi, ha rányomok az újra próbálásra azt írja probléma az oldallal.

Válaszokat előre is köszönöm.

Közben kiderült upc drága upc a felelős mindenért....
Téma zárolva.
2 éve 10 hónapja #302246 Írta: péter.légrády
Megválaszolva: péter.légrády
Köszönöm, egyik barátom a stabilizátort javasolta de nem érzem annyira, hogy van haszna. A fejlesztett edzés már inkább hasznosabb, a Tiger 1-emen az van és bevált. :)
Téma zárolva.
2 éve 10 hónapja - 2 éve 10 hónapja #302249 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Köszönöm, egyik barátom a stabilizátort javasolta de nem érzem annyira, hogy van haszna. A fejlesztett edzés már inkább hasznosabb, a Tiger 1-emen az van és bevált. :) 

Jelenlegi Tigris II felszerelés: Vstab/forgási mechanizmus, Venti, Töltésgyorsító - ha van akkor töltésgyorsító direktíva. Felejtsd el az optikát, meg a többit. Az optika még akkor volt menő, amikor a Tiger II off-meta volt és még 8-as tierben is második sorból snipeoltál vele. Most - hogy a buff óta legjobb tech tree 8-as nehéz tank lett belőle - van páncélja, tehát a heavy dühöngőben a helye. Az ágyú jelenleg tier 8 legjobb ágyúja éppen ezért kell kimaxolni rajta az ágyú statokat és semmi mást. Pár éve akkora katasztrófa volt a tank, hogy csak frontlineban játszottam vele, ott húztam ki a modulokat + E75-t. Buff után bevittem randomba a fenti felszerelésekkel (vstab/forgási mechanizmust cserégettem):

    
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 10 hónapja #302253 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Figyelem: Spoiler!

A vstab nélkül is jó a célzási ideje, ezért nem javasoltam. Az optika azért lehet jó, mert ha áttolod a dühöngőt, nyílt mapokon vaksin nehét tovább nyomulni, illetve akkor, ha E100-ak és IS-7-ek jönnek szembe, és távolságot kell tartanod. Nekem az első ágam volt kb. 8-9 éve, de ha megvenném, a forgási mechanizmus tenném rá.
Téma zárolva.
2 éve 10 hónapja - 2 éve 10 hónapja #302420 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Üdvözlet !
Valaki tud erről valamit?
Ma délelőtt 10 óra körül beléptem és a boltban volt egy, (ha jól emlékszem) ejtőrnyőn lógó láda és benne volt egy M18  Hellcat és egy Jagdpanzer IV..Választani lehetett,de nem tudom mi volt ez, mert rányomtam és  az M18 nincs a garázsban..
Köszi !
T
 
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 10 hónapja - 2 éve 10 hónapja #302422 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Üdvözlet !
Valaki tud erről valamit?
Ma délelőtt 10 óra körül beléptem és a boltban volt egy, (ha jól emlékszem) ejtőrnyőn lógó láda és benne volt egy M18  Hellcat és egy Jagdpanzer IV..Választani lehetett,de nem tudom mi volt ez, mert rányomtam és  az M18 nincs a garázsban..
Köszi !
T
 

Egy új eseménynél választottál oldalt.
worldoftanks.eu...-2021/


 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tommybear
Téma zárolva.
2 éve 10 hónapja #302424 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Köszönöm ! Akkor miért nem azt írja : Csapat kiválasztva , miért jutalom?
Téma zárolva.
2 éve 9 hónapja #302525 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Üdvözlet !

Elnézést ha már volt róla szó,de mire jó ez a "Meccsnap jegy" token?
Valami fogadás lesz az EB.meccsekre és azokhoz kell ?

Köszi!
 

T
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 9 hónapja #302528 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Üdvözlet !

Elnézést ha már volt róla szó,de mire jó ez a "Meccsnap jegy" token?
Valami fogadás lesz az EB.meccsekre és azokhoz kell ?

Köszi!
 

T
 

A kérdésedre a választ itt találod:
matchday.worldo...ay2021
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tommybear
Téma zárolva.
2 éve 9 hónapja #302541 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Üdvözlet !

Érdeklődnék azoktól akik használták a Kínai X.-es 113-ast és a WZ 111-Model 5A  tankokat melyik érdemes megvenni. Kifejlesztttem az utóbbit a másikat pedig, mint gyűjtői járművet tudnám megvenni.Sajnos a WZ 111 5A- ról, nem olvastam még elemzést de azt érzem erősebbnek a 130 mm.-es löveg miatt ..
Ebben kérnék segítséget,hogy  melyiket vegyem meg?

Köszi előre is !
 

T
Mellékletek:
Téma zárolva.
2 éve 9 hónapja #302544 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

Üdvözlet !

Érdeklődnék azoktól akik használták a Kínai X.-es 113-ast és a WZ 111-Model 5A  tankokat melyik érdemes megvenni. Kifejlesztttem az utóbbit a másikat pedig, mint gyűjtői járművet tudnám megvenni.Sajnos a WZ 111 5A- ról, nem olvastam még elemzést de azt érzem erősebbnek a 130 mm.-es löveg miatt ..
Ebben kérnék segítséget,hogy  melyiket vegyem meg?

Köszi előre is !
 

T

Tommy, a szubjektív véleményünkre vagy kíváncsi vagy a statisztikai adatokra? Előbbi mennyire releváns számodra (értem ez alatt, hogy nekem van egy játékstílusom amihez passzol pár tank de neked mennyire lesz ez hasznos)?
Ha meg az utóbbi érdekel akkor meg a tanks.gg -n hasonlítsd össze a két tankot és megkaptad a választ. 
Téma zárolva.
2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #302545 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Üdvözlet ! Echiron köszi a hozzászólást  ! Az összehasonlítás amit a wot.-ba be lehet írni nem pontos.. Arra lennék kíváncsi pl.mennyire modulérzékeny a WZ... amit az összehasonlítás nem mutat meg.A páncélzat használhatósága is homályos , a WZ.111-nél mivel utóbbi tankról nincs elemzés.Én kb.két hete láttam egy 113-ast végigjönni a pálya szélén  folyamatosan löttük, igaz VIII-IX-esek és jött nem tudtuk megállítani.
Sajnos 113-as és WZ111 5A is kevés van.Én így látatlanban a WZ.111 5A-ra tippelnék a nagyobb löveg miatt.A 113-aről elolvastam Laci989  tankelemzését itt az oldalon és a hozzátartozó 1-2-éves hozzászólásokat is...A WZ. brutálisabbnak írják le azok akik használták..ezért is kerestem volna olyan játékost aki mostanában is használja ! Köszi és elnézést a zavarásért! Üdv! T.
Téma zárolva.
2 éve 9 hónapja #302550 Írta: rosscode84
Megválaszolva: rosscode84
Szia, a többiek írták meg a frankót, ezért szubjektív tapasztalatot tudok írni. Anno az 5A-t fejlesztettem ki először (külsőleg az tetszett), de nincsenek rá szavak, mennyire "nem éreztem" vele a játékot, kínlódtam. Azt éreztem, hogy "bárki" belövi. Aztán úgy dontöttem, hogy kifejlesztem a 113-at. Na, az viszont a stílusomhoz közelebb van, nekem játszahatóbb és jobban élvezem. Röviden, az elemzéstől (bocs, de bármennyire is alapos, vagy jó) többet ér, ha kipróbálod. Ezért, ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz :) ui.: hogy jobban összevarjalak, belinkelem a statisztikáimat (ami épp nem ezt mutatja) :D üdv, r.
 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tommybear
Téma zárolva.
2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #302552 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete

Üdvözlet !

Érdeklődnék azoktól akik használták a Kínai X.-es 113-ast és a WZ 111-Model 5A  tankokat melyik érdemes megvenni.

 

Szia! Nekem csak a WZ-111-5A van meg, szóval a félkövér betűs részek tanks.gg-n alapulnak. Elég jól gurul (nem Obj. 277, de a legtöbb tier 10 nehéztanknál gyorsabb), brutál a DPM (ebben mondjuk a 113 leelőzi). Kifejezetten jó a csőlehajlás (113-nak is ennyi, de az középső tornyos, ez meg első tornyos). Az ágyú gyorsabban céloz, mint a 113-é (de kicsit nagyobb a szórása), és szeret 490-től felfele dobni sebzést. (Gyakorlatban egész jól el lehet eregetni nem teljesen becélzott lövéseket rövidtávon és majdnem középtávon.)
Páncélzat: csak az a biztos, ha a tornyodon kívül mást nem látnak; ekkor csak a mesterlövészek meg a mázlisták lövik be a kupoláidat (a toronyfront masszív). Ha full szemből látják a tankot, akkor már sokan átlövik a váll-lemezeket is (kb. 245-260 mm effektív páncél). Sidescrape főleg noobok ellen (váll-lemezt ekkor játszva belövik). Beforgatva kijönni az ellenfél elé kicsit jobb, de ekkor is merőlegesebben lát rá az egyik váll-lemezedre (és be is lövi), szóval ezt is csak úgy, hogy egy törmelékkupaccal kitakarod a felépítmény nagy részét. Fordított sidescrape esetén a görgők és a lánctalp teteje közti csíkon lőhető be a tank erőlködés nélkül (kb. 180-190 mm effektív páncél). Alsó lemezt minden viszi. Az ellenfél sidescrape-elő 113-ain én eléggé nehezen szoktam fogást találni amúgy, szóval páncélzatilag az valószínűleg jobb (frontből legalábbis mindenképp).
Modulérzékenység: made in China. Nagyjavítót mindenképp ajánlok, elsősegélycsomag szerintem kicsi is elég. Én (több közelharcosabb 10-es tankomhoz hasonlóan) ezt is kisjavító - nagyjavító - elsősegély - tűzoltás direktíva stílusban szereltem fel (biztonságos elhelyezés + megelőző karbantartás van a legénységen), annyira sokat nem szoktam égni ezzel a felállással. Super Conqerort kicsit modulérzékenyebbnek érzem (vagy csak azzal nehezebb a baj elől elszaladni, fene tudja).
Összegzés: a WZ-111-5A-val jól el lehet lenni, ha van törmelékkupac vagy mérsékelten dombos rész a pályán, és nem kezd el mindenki téged lőni. A buffolt E100 stílus ("kiállok sidescrape-be, forgatom a tornyom, aztán röhögök a 340 penes HEAT-en") meg az Obj. 279e stílus ("nyomulok föl, mint a talajvíz és 340 pen alatt csak az RNG segítségével ütnek be szemből") ezzel a tankkal garázsmenet. Talán a leginkább egy keményfejű, csőlehajlós, kicsit elhízott, de rendesen odacsapkodó közepes tankhoz áll közel (jobb adni vele a sebzést, mint kapni).
Megjegyzés: full kötvényes felszereléssel nyomom (venti - vertstab - töltésgyorsító) és 4. skilles legénységgel (8,9 mp újratöltés), ez "némileg" befolyásolhatja az elért eredményeimet...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tommybear
Téma zárolva.
2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #302554 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Üdvözlet !

Érdeklődnék azoktól akik használták a Kínai X.-es 113-ast és a WZ 111-Model 5A  tankokat melyik érdemes megvenni.
Ebben kérnék segítséget,hogy  melyiket vegyem meg?
T

 

Szia! Nekem is csak a WZ-111-5A van meg. Meglepődnék, ha sokaknak lenne meg párhuzamosan a garázsban a WZ-111-5A és a 113, annyira hasonló képességűek. A WZ-111-5A-nak csukaorros páncélja van, a 113-nak meg sima, ill. hallomás szerint a WZ-111-5A páncélja picit megbízhatóbb átlagban, míg a 113 sidescape-ben jobb. A viszony kb. olyan, mint a WZ-111 ill. 112 a TierVIII prémiumok között.

Miért a WZ-111-5A van meg? Eleve picit a WZ-111-5A felé hajlottam, de a döntő az volt, hogy közvetlenül az előtt jutottam el a fejlesztésben a 2 tank közötti választáshoz, hogy a Brawl-t behozták úgy 1-1,5 éve és az Brawl-ban az egyik kipróbálható tank a WZ-111-5A volt (ill. azóta is otttartják a Brawl-ban). Nekem a kipróbálás alatt nagyon bejött és semmi kedvem nem volt csakazértis alapon kísérletezgetni a 113-al.

Modulérzékenység, mint részletkérdésed: Igen, a WZ-111-5A modulérzékeny (és a legénység is szeret beteget jelenteni). Nekem úgy 5-6 meccsenként van robbanós ammorack-em. Nem is ez a bosszantó, hanem az, hogy az egyszerű ammorack mellé másik modulok is betársulnak, és 2-3 néha 4 modult kell egyszerre javítani. Úgyhogy a nagy javító nem mellőzhető és a 2-javítós felállás is megfontolandó. Ezért a járgányt nem olcsó üzemeltetni.

Amit még érdemesnek tartok megjegyezni, hogy a löveg átütése a TierX alsó harmadában van, így sok gold javallott – én randomban 18-18-4 kiosztással használom.

Többit Tank_személyzete leírta, azokkal egyetértek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tommybear
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.