Jelenleg 144 vendég és nincs tag online

SEGÍTSÉG!

4 hónapja 14 órája #300888 Írta: Shunz
Megválaszolva: Shunz

Tegnapi nap folyaman vasaroltam 25 magic boxot, a visszaigazolo email megerkezett a tranzakciorol az sms megerkezett, viszont egyetlen dobozt sem kaptam.
Irtam a supportnak tegnap este azt mondták megnezik es intézik.. Azota sem történt semmi és reggel 7 kor vége.
Valakivel történt már ilyen? Mit lehet csinálni?
Üdv, Attila

Felhívod a bankodat és kérsz Chargeback-et (visszaterhelés).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 3 hete #300935 Írta: CharlieCrews
Megválaszolva: CharlieCrews
Sziasztok, Feltöltöttem egy replay-t a hivatalos oldalra, szeretnék vele nevezni, de fogalmam nincs, hogy mi az az időzítés (Description with timings is required), ami feltételként szerepel az oldalon. Le kellene írnom, hogy hányadik perc/másodpercben kit sebeztem, kit lőttem ki? Vagy valami mást?
Tudtok ebben segíteni?
Köszönöm előre is

3 hónapja 3 hete - 3 hónapja 3 hete #300936 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

CharlieCrews beküldte: Sziasztok, Feltöltöttem egy replay-t a hivatalos oldalra, szeretnék vele nevezni, de fogalmam nincs, hogy mi az az időzítés (Description with timings is required), ami feltételként szerepel az oldalon. Le kellene írnom, hogy hányadik perc/másodpercben kit sebeztem, kit lőttem ki? Vagy valami mást?
Tudtok ebben segíteni?
Köszönöm előre is

Pontosan úgy van, ahogy írtad. Meg kell jelölni a főbb eseményeket, hogy mikor mi történt, pl. 12:36 kilőttem az első tankot,12:18 2. kill, 11:42 ráugrattam az ellenségre, 10:59 spotoltam az arty-t, stb. Természetesen angolul.
Ezt azért kell, hogy megkönnyítsd a dolgát annak, aki a BRW videót szerkeszti, hisz rengeteg időt elvenne az összes beküldött replay visszanézése.
Itt egy videó, hogy mit is várnak el tőled:

3 hónapja 3 hete - 3 hónapja 3 hete #300937 Írta: CharlieCrews
Megválaszolva: CharlieCrews
VaFec,
Köszi :thx2: a gyors és korrekt választ, remek a videó is. Így kicsit "munkásabb" lesz nevezni - vagy ezentúl jegyzetelek csata közben :dancing: -, de talán megéri.

VaFec beküldte:

CharlieCrews beküldte: Sziasztok, Feltöltöttem egy replay-t a hivatalos oldalra, szeretnék vele nevezni, de fogalmam nincs, hogy mi az az időzítés (Description with timings is required), ami feltételként szerepel az oldalon. Le kellene írnom, hogy hányadik perc/másodpercben kit sebeztem, kit lőttem ki? Vagy valami mást?
Tudtok ebben segíteni?
Köszönöm előre is

Pontosan úgy van, ahogy írtad. Meg kell jelölni a főbb eseményeket, hogy mikor mi történt, pl. 12:36 kilőttem az első tankot,12:18 2. kill, 11:42 ráugrattam az ellenségre, 10:59 spotoltam az arty-t, stb. Természetesen angolul.
Ezt azért kell, hogy megkönnyítsd a dolgát annak, aki a BRW videót szerkeszti, hisz rengeteg időt elvenne az összes beküldött replay visszanézése.
Itt egy videó, hogy mit is várnak el tőled:

3 hónapja 3 hete #300947 Írta: VaFec
Nem akartam betenni az "Élnék a lehetőséggel" topic-ba, pedig de... :troll:
clips.twitch.tv...dation

3 hónapja 3 hete #300959 Írta: Tripod70
Megválaszolva: Tripod70
Sziasztok!

Lassan megőrülök, mert bármit teszek, minden csata után erre az értelmetlenségre kell kattintatni, csupán azért, hogy ne takarja ki a legénységi választó gombokat.
Tud valaki erre bármi megoldást, hogy ez a sz..r "jelvény előrhető" "örökre eltűnjön?
Persze a WG a felvett ticketre nagy ívben tojt...
Kösz a tippeket előre is,
Miki

3 hónapja 3 hete #300970 Írta: VaFec

Tripod70 beküldte: Sziasztok!

Lassan megőrülök, mert bármit teszek, minden csata után erre az értelmetlenségre kell kattintatni, csupán azért, hogy ne takarja ki a legénységi választó gombokat.
Tud valaki erre bármi megoldást, hogy ez a sz..r "jelvény előrhető" "örökre eltűnjön?
Persze a WG a felvett ticketre nagy ívben tojt...
Kösz a tippeket előre is,
Miki

Gondoltál arra, hogy rákattintasz a nevedre, majd a neved mellett bal oldalt lévő jelvényekre és végigzongorázod őket?
Ha XVM nélkül próbálod, úgy is beadja mindig?

3 hónapja 2 hete #300989 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Sziasztok. Szokásos őskori láma kérdésem lenne. Ez idáig, ha szükségem volt aranyra sms, vagy telefonhívás útján vásároltam. Most szerettem volna venni, de meglepődtem, mert szinte megszűnt ez az opció. Egy telefonhívásos lehetőség van, vmi 300 aranyért. Tudom, kártya meg minden, de nekem nincs. Bár most már elegem lett (igazából nem nekem) és a barátaim kérnek nekem vmi revolut kártyát vagy mit, hogy kitörjek az őskorból. A kérdésem az lenne, hogy ezt mostmár véglegesen leállították, illetve a minimálisra csökkentették a nem fizetések miatt, vagy csak fejlesztés alatt van. Köszönöm, ha tud valaki valami infót.

3 hónapja 2 hete #300990 Írta: Tripod70
Megválaszolva: Tripod70
Kösz, ez megoldotta!

3 hónapja 2 hete #300994 Írta: Ludverc
Megválaszolva: Ludverc
www.paysafecard...hu-hu/

Én ezt ajánlanám.

"Offline" is tudsz ilyent venni, nézd meg a honlapjukon hogy hol van hozzád közeli értékesítési hely.

Mondjuk a Revolut is tökéletes megoldás, csak ugye ahhoz kell valaki aki feltölt rá pénzt, átutalással.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Omnipadmebumm

3 hónapja 2 hete #301000 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Köszönöm szépen.
Megnézem. Átutalás nem lesz gond, a "barátok" azért intézik, mert már agyf.szt kaptak tőlem a kp mániával elszámoláskor. :blondy:
Még egyszer köszi.

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #301003 Írta: M8csavar
Megválaszolva: M8csavar
Paysafecard.
OMV kúton biztos tudsz venni én is azzal veszem a ládákat stb.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Omnipadmebumm

1 hónapja 2 napja - 1 hónapja 2 napja #301984 Írta: Süti
Megválaszolva: Süti
  Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni.
Nem tudok belépni a jétákba.
A Game center után a játék ablakra kattintok és csak tölt a játék.
Bejelentkezést ír és nem megy tovább.
A C meghajtón belül a WordOfTanks mappában töröltem az almappákat.
Nem használok módokat.
A legfrissebb verziót futtatom.
Valaszokat előreis Köszönöm!

Üdv, Zoli

Mellékletek:

1 hónapja 2 napja - 1 hónapja 2 napja #301986 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Süti beküldte:  

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni.
Nem tudok belépni a jétákba.
A Game center után a játék ablakra kattintok és csak tölt a játék.
Bejelentkezést ír és nem megy tovább.
A C meghajtón belül a WordOfTanks mappában töröltem az almappákat.
Nem használok módokat.
A legfrissebb verziót futtatom.
Valaszokat előreis Köszönöm!

Üdv, Zoli

A Game Center-ben a "Játék beállítások" menüpontban futtass egy "Ellenőrzés és javítást".(eu.wargaming.ne...23175/)
Ha nem segít, akkor ajánlott egy WGCheck futtatását, és kapcsolat felvételt a supporttal. (A fenti linkről könnyen odatalálsz.)

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun, PZoli

1 hónapja 2 napja #301995 Írta: Süti
Megválaszolva: Süti
Szia!
Sikerült! 
Lefuttattam az ellenörzést és javítást.
Megoldotta a problémát.
Nagyon Szépen Köszönöm a segítséged!!!
Szia.

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.