SEGÍTSÉG! [régi]

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #300863 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Sziasztok.
Hogy lehet toborozni ?
Ellőre is köszönöm a segítséget!

Bal alul "Ajánlási program", majd szintén lent "Játékos meghívása", ugyancsak lent "Link másolása" és ezt a linket elküldöd valakinek, aki ezzel regisztrál magának egy fiókot.
Legvégül örül, hogy van toborzottja. :dancing:
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300864 Írta: Turan11
Megválaszolva: Turan11

Sziasztok.
Hogy lehet toborozni ?
Ellőre is köszönöm a segítséget!

Bal alul "Ajánlási program", majd szintén lent "Játékos meghívása", ugyancsak lent "Link másolása" és ezt a linket elküldöd valakinek, aki ezzel regisztrál magának egy fiókot.
Legvégül örül, hogy van toborzottja. :dancing:


Köszönöm a segítséget! :)
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300882 Írta: attila.zubik
Megválaszolva: attila.zubik

Tegnapi nap folyaman vasaroltam 25 magic boxot, a visszaigazolo email megerkezett a tranzakciorol az sms megerkezett, viszont egyetlen dobozt sem kaptam.
Irtam a supportnak tegnap este azt mondták megnezik es intézik.. Azota sem történt semmi és reggel 7 kor vége.
Valakivel történt már ilyen? Mit lehet csinálni?
Üdv, Attila
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300883 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis
Mi a faszért nyit az összes beltenyésztett új topikot minden lószar miatt?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: D4mn3d
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300885 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Mi a faszért nyit az összes beltenyésztett új topikot minden lószar miatt?


Write only-ban vannak, áthelyeztem a megfelelő topicba.
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300888 Írta: Shunz
Megválaszolva: Shunz

Tegnapi nap folyaman vasaroltam 25 magic boxot, a visszaigazolo email megerkezett a tranzakciorol az sms megerkezett, viszont egyetlen dobozt sem kaptam.
Irtam a supportnak tegnap este azt mondták megnezik es intézik.. Azota sem történt semmi és reggel 7 kor vége.
Valakivel történt már ilyen? Mit lehet csinálni?
Üdv, Attila


Felhívod a bankodat és kérsz Chargeback-et (visszaterhelés).
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300935 Írta: CharlieCrews
Megválaszolva: CharlieCrews
Sziasztok, Feltöltöttem egy replay-t a hivatalos oldalra, szeretnék vele nevezni, de fogalmam nincs, hogy mi az az időzítés (Description with timings is required), ami feltételként szerepel az oldalon. Le kellene írnom, hogy hányadik perc/másodpercben kit sebeztem, kit lőttem ki? Vagy valami mást?
Tudtok ebben segíteni?
Köszönöm előre is
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #300936 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Sziasztok, Feltöltöttem egy replay-t a hivatalos oldalra, szeretnék vele nevezni, de fogalmam nincs, hogy mi az az időzítés (Description with timings is required), ami feltételként szerepel az oldalon. Le kellene írnom, hogy hányadik perc/másodpercben kit sebeztem, kit lőttem ki? Vagy valami mást?
Tudtok ebben segíteni?
Köszönöm előre is

Pontosan úgy van, ahogy írtad. Meg kell jelölni a főbb eseményeket, hogy mikor mi történt, pl. 12:36 kilőttem az első tankot,12:18 2. kill, 11:42 ráugrattam az ellenségre, 10:59 spotoltam az arty-t, stb. Természetesen angolul.
Ezt azért kell, hogy megkönnyítsd a dolgát annak, aki a BRW videót szerkeszti, hisz rengeteg időt elvenne az összes beküldött replay visszanézése.
Itt egy videó, hogy mit is várnak el tőled:
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #300937 Írta: CharlieCrews
Megválaszolva: CharlieCrews
VaFec,
Köszi :thx2: a gyors és korrekt választ, remek a videó is. Így kicsit "munkásabb" lesz nevezni - vagy ezentúl jegyzetelek csata közben :dancing: -, de talán megéri.

Sziasztok, Feltöltöttem egy replay-t a hivatalos oldalra, szeretnék vele nevezni, de fogalmam nincs, hogy mi az az időzítés (Description with timings is required), ami feltételként szerepel az oldalon. Le kellene írnom, hogy hányadik perc/másodpercben kit sebeztem, kit lőttem ki? Vagy valami mást?
Tudtok ebben segíteni?
Köszönöm előre is

Pontosan úgy van, ahogy írtad. Meg kell jelölni a főbb eseményeket, hogy mikor mi történt, pl. 12:36 kilőttem az első tankot,12:18 2. kill, 11:42 ráugrattam az ellenségre, 10:59 spotoltam az arty-t, stb. Természetesen angolul.
Ezt azért kell, hogy megkönnyítsd a dolgát annak, aki a BRW videót szerkeszti, hisz rengeteg időt elvenne az összes beküldött replay visszanézése.
Itt egy videó, hogy mit is várnak el tőled:

Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300947 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
Nem akartam betenni az "Élnék a lehetőséggel" topic-ba, pedig de... :troll:
clips.twitch.tv...dation
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300959 Írta: Tripod70
Megválaszolva: Tripod70
Sziasztok!

Lassan megőrülök, mert bármit teszek, minden csata után erre az értelmetlenségre kell kattintatni, csupán azért, hogy ne takarja ki a legénységi választó gombokat.
Tud valaki erre bármi megoldást, hogy ez a sz..r "jelvény előrhető" "örökre eltűnjön?
Persze a WG a felvett ticketre nagy ívben tojt...
Kösz a tippeket előre is,
Miki
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300970 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Sziasztok!

Lassan megőrülök, mert bármit teszek, minden csata után erre az értelmetlenségre kell kattintatni, csupán azért, hogy ne takarja ki a legénységi választó gombokat.
Tud valaki erre bármi megoldást, hogy ez a sz..r "jelvény előrhető" "örökre eltűnjön?
Persze a WG a felvett ticketre nagy ívben tojt...
Kösz a tippeket előre is,
Miki

Gondoltál arra, hogy rákattintasz a nevedre, majd a neved mellett bal oldalt lévő jelvényekre és végigzongorázod őket?
Ha XVM nélkül próbálod, úgy is beadja mindig?
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300989 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Sziasztok. Szokásos őskori láma kérdésem lenne. Ez idáig, ha szükségem volt aranyra sms, vagy telefonhívás útján vásároltam. Most szerettem volna venni, de meglepődtem, mert szinte megszűnt ez az opció. Egy telefonhívásos lehetőség van, vmi 300 aranyért. Tudom, kártya meg minden, de nekem nincs. Bár most már elegem lett (igazából nem nekem) és a barátaim kérnek nekem vmi revolut kártyát vagy mit, hogy kitörjek az őskorból. A kérdésem az lenne, hogy ezt mostmár véglegesen leállították, illetve a minimálisra csökkentették a nem fizetések miatt, vagy csak fejlesztés alatt van. Köszönöm, ha tud valaki valami infót.
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300990 Írta: Tripod70
Megválaszolva: Tripod70
Kösz, ez megoldotta!
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300994 Írta: Ludverc
Megválaszolva: Ludverc
www.paysafecard...hu-hu/

Én ezt ajánlanám.

"Offline" is tudsz ilyent venni, nézd meg a honlapjukon hogy hol van hozzád közeli értékesítési hely.

Mondjuk a Revolut is tökéletes megoldás, csak ugye ahhoz kell valaki aki feltölt rá pénzt, átutalással.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Omnipadmebumm
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.