SEGÍTSÉG! [régi]

3 éve 2 hónapja #300753 Írta: kocsaba
Megválaszolva: kocsaba
Hi All!

Tudja valaki hogy lehet a lakhelyet megváltoztatni ?
Németről Magyarra.
Köszi ha valaki tud rá megoldást.
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #300754 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Hi All!

Tudja valaki hogy lehet a lakhelyet megváltoztatni ?
Németről Magyarra.
Köszi ha valaki tud rá megoldást.

Írsz nekik egy ticketet itt , hogy megváltozott a lakhelyed és Mo.-on laksz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kocsaba
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300807 Írta: miklós.balázsy
Megválaszolva: miklós.balázsy
Sziasztok, most jutottam el a játékban a SU-152 kifejlesztéséi és nagyon meglepődtem hogy az 93000 XP Ez biztos hogy így van vagy csak nekem bugos?
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300808 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Sziasztok, most jutottam el a játékban a SU-152 kifejlesztéséi és nagyon meglepődtem hogy az 93000 XP Ez biztos hogy így van vagy csak nekem bugos?


A fejlesztési xp a beáldozott pénz összeg függvénye. Keveset költesz a játékra, azért kerül neked annyiba. ;)
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300809 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Sziasztok, most jutottam el a játékban a SU-152 kifejlesztéséi és nagyon meglepődtem hogy az 93000 XP Ez biztos hogy így van vagy csak nekem bugos?

Attól függ, hogy honnan nézed. Ha a KV-2 felől, akkor valóban 93k xp, ha a SU-100 felől, akkor csak 31.500.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300812 Írta: balázs.hoffer
Megválaszolva: balázs.hoffer


Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem a mellékelt hibával kapcsolatban. nem jeleníti meg a személyzetet egyetlen tankban sem és nem is tudok belehelyezni egy embert sem. mi lehet a gond. Újratelepítés után sem történt változás.
előre is köszi
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #300813 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Figyelem: Spoiler!

Hiába telepíted újra, ha nem törlöd ki a korábbi beállításokat, amik az appdata mappában vannak.
Ennek a mappának kell törölni a teljes tartalmát:
%appdata%/wargaming.net/worldoftanks
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300819 Írta: balázs.hoffer
Megválaszolva: balázs.hoffer
Sziasztok!

Ez sem hozott változást. továbbra sem elérhető a személyzet.
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #300823 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Sziasztok!

Ez sem hozott változást. továbbra sem elérhető a személyzet.

Még ezeket a Wargaming.net mappákat is töröld.
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300825 Írta: DKorte
Megválaszolva: DKorte
Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy a P.43 bis tankom most elit. Ha kiveszem a képzésgyorsítóból a pipát és free xp-t termelek, akkor az vissza váltódik normál xp-re amikor berakják a nehéz ágat? Mert ebből a típusból ágaztatják majd elvileg. Vagy feleslegesen gyűjtögetem előre?
Köszi a válaszokat!!!
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300827 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy a P.43 bis tankom most elit. Ha kiveszem a képzésgyorsítóból a pipát és free xp-t termelek, akkor az vissza váltódik normál xp-re amikor berakják a nehéz ágat? Mert ebből a típusból ágaztatják majd elvileg. Vagy feleslegesen gyűjtögetem előre?
Köszi a válaszokat!!!

Amikor kiveszed a pipát, akkor nem free xp (sárga csillag) termelődik, hanem normál xp (szürke csillag), amit más esetben aranyért lehet free-re váltani.
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300831 Írta: DKorte
Megválaszolva: DKorte
Mivel elit a jármű ezért sárga a csillag, nem szürke.Tudom,hogy csak aranyért lehet free-re váltani(rosszul fogalmaztam), de nem szürke ergo nem normál xp. A kérdésem továbbra is az. hogy szürkévé változik (csak, hogy a színeknél maradjunk) e az xp amit elitként gyűjtök vele, amikor bejön az új ág ami innen indul vagy nem?
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #300833 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Mivel elit a jármű ezért sárga a csillag, nem szürke.Tudom,hogy csak aranyért lehet free-re váltani(rosszul fogalmaztam), de nem szürke ergo nem normál xp. A kérdésem továbbra is az. hogy szürkévé változik (csak, hogy a színeknél maradjunk) e az xp amit elitként gyűjtök vele, amikor bejön az új ág ami innen indul vagy nem?

Ha egy jármű elitté válik, onnantól két út áll rendelkezésedre.
Az egyik, hogy nem csinálsz semmit, csak játszol, ezáltal tovább gyűlik az xp a tankon, amivel a következő tankot kifejlesztheted, ez esetben a tier 7-es olasz nehezet.
A másik, hogy kipipálod a legénység gyorsított képzését, innentől az xp nem a tankon gyűlik, hanem a legénység kapja.

Nincs olyan, hogy arany illetve ezüst csillag, az ettől független.
Arany csillag a free xp, amit mindig, minden alkalommal kapsz. Az ezüst csillagot tudod szabályozni, hogy tovább gyűjtöd a tankkon egy jövőbeli lehetséges fejlesztésre, vagy a legénység gyorsított képzésére fordítod, ha a jármű elitté válik. Utóbbi esetben nem kapsz ezüst xp-t, amit később felhaszálhatsz egy jövőbeli leágazáshoz, vagy átkonvertálhatnál aranyért arany xp-re.
A lényeg, hogy van-e pipa a legénység gyorsított képzésén, vagy nincs!

Kérdésedre válaszolva, vedd ki a pipát a legénység gyorsított képzéséből, és gyűjts össze 57.500 XP-t.
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300836 Írta: DKorte
Megválaszolva: DKorte
Köszönöm szépen a kimerítő választ! Így már minden tiszta! :thx2:
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300860 Írta: Turan11
Megválaszolva: Turan11
Sziasztok.
Hogy lehet toborozni ?
Ellőre is köszönöm a segítséget!
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.