SEGÍTSÉG! [régi]

3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #300591 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Sziasztok! Abban kérném segítségeteket, hogy hogyan tudom hozzárendelni a torony rögzítést más billentyüzethez? Az alapértelmezett RMB nekem a ráközelítés. Régebbi fórumbejegyzéseket találtam csak róla, 2017-ből:
forum.worldofta...-bind/

Ezzel nem boldogultam.


A fórumlinken is látható preferences.xml fájl a játék cache fájljai mellett foglal helyet:
Windows gomb + R, aztán beírod/másolod: "%appdata%\wargaming.net\WorldOfTanks"

Itt található, és állítható be. Szerintem egy mezei notepad++, vagy sima jegyzettömben is megnyitható minden gépen, és módosítható kedv szerint, DE nem tudom, hogy ez a játék fájljainak külső módosításának számít-e (az ugye a modokkal engedélyezett, minden más formája "tiltott" (és erről a hivatalos fórumon sem írtak).

UI: A toronylock nem is tudom micsoda... 8 év játék alatt nem hallottam erről soha (és a hasznára is kíváncsi lennék). A torony nélküli tankokat pedig lehet jelenleg is lockolni, az alapértelmezett beállításban az X billentyűvel.

10 perc delay-el: torony rögzítés alatt az autoaimre gondolsz?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: StraubZ, PZoli
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300594 Írta: StraubZ
Megválaszolva: StraubZ
Nem az autoaimre, hanem az ágyúcső rögzítésére tornyos tanknál, hogy egérrel körbe tudjak nézni.
Köszönöm a tippet, mindjárt megpróbálom és beszámolok, ha sikerül.
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300596 Írta: Laczy81
Megválaszolva: Laczy81
Szia ! Csak tartsd nyomva folyamatosan a jobb egér gombját és torony forgatása nélkül is köbe tudsz nézni (szerintem ez alap mozdulat). :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: StraubZ, Ludverc
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300598 Írta: StraubZ
Megválaszolva: StraubZ
Igen, ez az alap beállítás. Viszont, ahogy fentebb írtam én avval váltok sniper nézetbe.
Most a fenti link és Tankpeti segítségével átraktam Space-re és remekül üzemel :)

Köszönöm!
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300611 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Igen, ez az alap beállítás. Viszont, ahogy fentebb írtam én avval váltok sniper nézetbe.
Most a fenti link és Tankpeti segítségével átraktam Space-re és remekül üzemel :)

Köszönöm!

A Space a kézifék volt, ami néha remekül jön egy gyorsabb befordulásnál, célra állásnál. Értsd, menet közben kifarolsz a célpont irányába és ezzel a tornyodnak kisebb szöget kell lekövetnie, aminek következtében hamarabb kerülsz lőképes állapotba. Csak egy személyes megjegyzés.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: StraubZ, PZoli
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300650 Írta: györgy.rába
Megválaszolva: györgy.rába
Sziasztok!


Pár napja belépés után a legénység helyén piros szín van, s a játék több helyen nem azt csinálja, amit kellene. Már telepítettem újra, de nem segített. Módok nincsenek fent. Van valakinek valami ötlete, mit lehetne tenni? Köszi előre is.
Téma zárolva.
3 éve 3 hónapja #300651 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Sziasztok!


Pár napja belépés után a legénység helyén piros szín van, s a játék több helyen nem azt csinálja, amit kellene. Már telepítettem újra, de nem segített. Módok nincsenek fent. Van valakinek valami ötlete, mit lehetne tenni? Köszi előre is.


Töröld a preferences.xml-t.
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300678 Írta: kovács.jános.péter
Megválaszolva: kovács.jános.péter
sziasztok!

györgy.rába beküldte: Sziasztok!


Pár napja belépés után a legénység helyén piros szín van, s a játék több helyen nem azt csinálja, amit kellene. Már telepítettem újra, de nem segített. Módok nincsenek fent. Van valakinek valami ötlete, mit lehetne tenni? Köszi előre is.


Töröld a preferences.xml-t.

én is ezzel a problémával küzdök de ezt a fájl-t nem találom. Melyik mappában kéne lennie?
előre is köszi.
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300680 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu

sziasztok!

györgy.rába beküldte: Sziasztok!


Pár napja belépés után a legénység helyén piros szín van, s a játék több helyen nem azt csinálja, amit kellene. Már telepítettem újra, de nem segített. Módok nincsenek fent. Van valakinek valami ötlete, mit lehetne tenni? Köszi előre is.


Töröld a preferences.xml-t.

én is ezzel a problémával küzdök de ezt a fájl-t nem találom. Melyik mappában kéne lennie?
előre is köszi.


Hali!

Az intéző címsorába illeszd be ezt:
%AppData%\Wargaming.net\WorldOfTanks
Nyomj egy entert és megnyílik a wot cache mappája...
Ebben lesz a preferences.xml fájl. (Néha nem árt ezt a megnyíló mappát kiüríteni, persze ilyenkor minden wotos játék beállítást visszaáll alapra)
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300685 Írta: györgy.rába
Megválaszolva: györgy.rába
Köszi az infókat!! Műkszik!
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300688 Írta: Bobeni95
Megválaszolva: Bobeni95
Sziasztok! Egy kérdéssel fordulnék hozzátok: Hogy tudok szerezni Jutalom szellőzést és Jutalom töltésgyorsítót?
A mellékelt képen mutatom mikre gondolok.
Nagyon köszönöm a segítséget!
BUÉK a WOTINFO tagjainak!
Mellékletek:
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300689 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Sziasztok! Egy kérdéssel fordulnék hozzátok: Hogy tudok szerezni Jutalom szellőzést és Jutalom töltésgyorsítót?
A mellékelt képen mutatom mikre gondolok.
Nagyon köszönöm a segítséget!
BUÉK a WOTINFO tagjainak!

A battlepass-nál egy bizonyos szintnél adta, meg talán más küldetéseknél is lehetett szerezni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bobeni95
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300701 Írta: bazsikatoma
Megválaszolva: bazsikatoma
Üdv. A toborzó program nem tölt be. Azt írja ki, hogy nem érhető el a funkció. Ez valami központi hiba vagy csak nálam áll fent ? Talán ez is olyan, mint valami szezon, hogy csak időszakosan lehet elérni ? Előre köszönöm a fáradságot aki válaszol a kérdésemre. Boldog új évet mindenkinek !
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300703 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Üdv. A toborzó program nem tölt be. Azt írja ki, hogy nem érhető el a funkció. Ez valami központi hiba vagy csak nálam áll fent ? Talán ez is olyan, mint valami szezon, hogy csak időszakosan lehet elérni ? Előre köszönöm a fáradságot aki válaszol a kérdésemre. Boldog új évet mindenkinek !

Ha jól sejtem, nemsokára indul a következő szezon, addig türelem.
B.Ú.É.K!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bazsikatoma
Téma zárolva.
3 éve 2 hónapja #300706 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Üdv. A toborzó program nem tölt be. Azt írja ki, hogy nem érhető el a funkció. Ez valami központi hiba vagy csak nálam áll fent ? Talán ez is olyan, mint valami szezon, hogy csak időszakosan lehet elérni ? Előre köszönöm a fáradságot aki válaszol a kérdésemre. Boldog új évet mindenkinek !

Mármint arra a "kézfogós" ikonra gondolsz bal alul, ami megjeleníti az eddigi toborzói eredményeket? Nálam gyorsan és jól betölt, szóval nincs vele gond. Lehet, hogy azóta már megoldódott a gondod vagy egy szerverváltás segít, de ha nagyon nem akarja és van modod is, akkor azok nélkül próbáld elindítani a játékot és ha annak ellenére sem jelenik meg, akkor nincs több tippem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bazsikatoma
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.