Jelenleg 278 vendég és nincs tag online

SEGÍTSÉG!

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #298570 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
-

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete #298571 Írta: Glagi
Megválaszolva: Glagi
Az van, hogy az alapból irányításra beállított gombokra nem reagál csak úgy, hogy ha a Space-re rányomok, elindul de csak egy irányba. Ha irányt akarok váltani, az adott gombot folyamatosan nyomva tartva rányomok a Space-re. Tehát minden irányváltásnál nyomnom kell 1 Space-t, és ez csak a fent említett 2 tanknál van.

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #298572 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Glagi beküldte: Az van, hogy az alapból irányításra beállított gombokra nem reagál csak úgy, hogy ha a Space-re rányomok, elindul de csak egy irányba. Ha irányt akarok váltani, az adott gombot folyamatosan nyomva tartva rányomok a Space-re. Tehát minden irányváltásnál nyomnom kell 1 Space-t, és ez csak a fent említett 2 tanknál van.

akkor sorban: először minden modot kapjál le és úgy próbáld.
ha nem használsz modokat, akkor törölnöd kéne a játék beállításait. azok egy rejtett mappában vannak. ezt

%appdata%\wargaming.net\WorldOfTanks

másold be winfos->futtatásba, vagy a filekezelő címsorába és az ott található összes tartalmat töröld (lehet elég csak a Preferences.xml-t törölni, de én mindig a teljes törlést javaslom). ez alapra rakja a játékot, grafika, irányítás...mindent újra be kell majd állítanod.. a jelszót is! ezért újra kérni fogja azt belépésnél.

ha egyik megoldás sem működik, akkor jelezd! ha igen, azt is! :)

leírás a fentiekről: eu.wargaming.ne...10218/

1 hónapja 1 hete #298574 Írta: Glagi
Megválaszolva: Glagi
Köszönöm a segítséget. Mindegyik variációt kipróbáltam. Csak akkor jó, ha letörlöm a modokat. Köszi.

1 hónapja 1 hete #298575 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Glagi beküldte: Köszönöm a segítséget. Mindegyik variációt kipróbáltam. Csak akkor jó, ha letörlöm a modokat. Köszi.

nm
és keress frissebb modokat=problem solved. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Glagi

6 napja 12 órája #299192 Írta: Márk91
Megválaszolva: Márk91
Sziasztok!Valaki tudna segíteni?Ma beléptem a wot-ba nem volt frissítés semmi de mikor játszom nem látni a lövést.Már próbáltam ki és visszalépni de nem segített.

6 napja 10 órája #299195 Írta: pako911
Megválaszolva: pako911
Szia én is ugyan így jártam, a ping folyamatosan ugrál és így akadozik a játék,.

6 napja 10 órája #299197 Írta: Márk91
Üdv! Nekem nem akad csak egyszerűen nincs lövés (vagyis van de nem látható maga a lövedék)Nagyon jó lenne ha valaki tudná a megoldást,mert így nem lehet normálisan játszani.

6 napja 10 órája #299199 Írta: Márk91
A lövéseim fele mellé megy és mikor lövök rá 1-2 másodpercre robban mellettem lövés a földben mintha engem lőnének(és az az én lövésem lenne azt rohadtul nem értem)De felvettem a jelenséget.

5 napja 19 órája #299208 Írta: zabos1
Megválaszolva: zabos1
a TS3 at nem hallom engem vissza jelzés szerint halkan hallanak.már letöröltem vissza raktam másik fejhallgatóval is próbáltam a teszt alatt működik a játékban nem. ha valakinek van ötlete megköszönném.

5 napja 19 órája - 5 napja 19 órája #299209 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

zabos1 beküldte: a TS3 at nem hallom engem vissza jelzés szerint halkan hallanak.már letöröltem vissza raktam másik fejhallgatóval is próbáltam a teszt alatt működik a játékban nem. ha valakinek van ötlete megköszönném.

Minden külső kommunikációs programnál lehet változtatni a társak hangerejét, egy alternatív megoldás hogy felhangosítanak téged. A játék futása nem befolyásolja ts-en a hangerőt.
A vezérlőpult > Hang > Felvétel > "aktív" Mikrofon tuljadonságok > Jelszintek-nél legyen maxra húzva a hangerő, egyes alkalmazások, internetes oldalak (amennyiben azon beszélsz valakivel) lehúzhatják a mikrofonod hangerejét.
Ha te nem hallod a társaid, de ők egymást igen, akkor a hiba minden bizonnyal a te eszközödben van, érdemes megnézni jól csatlakozik-e, nem-e sérült a kábel. Hasonlóan a hangkeverőnél a ts-nek legyen hangja, mert egyes alkalmazások lehalkíthatnak háttérben futókat (habár nem tudok olyan operációs rendszerről, ahol ezen okból egy háttéralkalmazás teljesen elnémulna alapértelmezetten, ahhoz be kell állítani ezt az opciót)

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

5 napja 19 órája #299211 Írta: zabos1
Vezeték nélküli a fejbeszélőm és a másik próba darab is az volt csak a TS3 nem hallatszik, filmek és egyéb dolgoknál nincs gond.nem tudom melyik szerverre csatlakozzak a TS nél. de ha hallanak csak jó helyen vagyok.

5 napja 19 órája #299212 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

zabos1 beküldte: Vezeték nélküli a fejbeszélőm és a másik próba darab is az volt csak a TS3 nem hallatszik, filmek és egyéb dolgoknál nincs gond.nem tudom melyik szerverre csatlakozzak a TS nél. de ha hallanak csak jó helyen vagyok.

Én személy szerint nem bízom semmilyen vezeték nélküli eszközben sem ( okozhatnak kiszámíthatatlan hibákat).
Szerverek között csak akkor lehet különbség, ha valamilyen jog vagy annak hiánya direkt lehalkítja a beszélőt/beszélőket/közbeszólókat (példa: priority speaker). Egyéb esetben a többi felhasználónak is ugyanazon hibával kell találkoznia.
A hiba nagy valószínűséggel a te eszközödben van, próbáld ki egy másikkal.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)

5 napja 19 órája #299213 Írta: zabos1
mint írtam már próbáltam.köszönöm a választ

5 napja 18 órája - 5 napja 18 órája #299215 Írta: Yan-Chi
Megválaszolva: Yan-Chi
Nálam is tegnap óta akad a játék. Mintha folyamatos lag vona. A ping romlott ugyan, de nem annyira, hogy ezt indokolja. 120-140ms ra, a szokásos 30-50-ről. Netsebesség, ping, játékon kívül rendben.
Valakinél hasonló? Esetleg megoldási javaslat?

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.