SEGÍTSÉG!

2 hónapja 1 hete #296318 Írta: makkos.sandor2@freemail.hu
Megválaszolva: makkos.sandor2@freemail.hu
Valamit elrontottam a beállításoknál. Ezek után a mesterlövész módban nem képes a gépem normális, nagyításra, azaz nem tudja eléggé megközelíteni a becserkészett célpontot. Jelenleg kb. a felét látom annak, amit eddig láttam, nem hozza be a távolságot.
Szeretném, ha a maximális közelhozásra tudnám beállítani a mesterlövész nézetet.
Így jó lenne tudnom, mi az optimális gépbeállítás (játékbeállítás), ha valaki tudna segíteni ebben?
Köszönettel!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 1 hete #296320 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

makkos.sandor2@freemail.hu beküldte: Valamit elrontottam a beállításoknál. Ezek után a mesterlövész módban nem képes a gépem normális, nagyításra, azaz nem tudja eléggé megközelíteni a becserkészett célpontot. Jelenleg kb. a felét látom annak, amit eddig láttam, nem hozza be a távolságot.
Szeretném, ha a maximális közelhozásra tudnám beállítani a mesterlövész nézetet.
Így jó lenne tudnom, mi az optimális gépbeállítás (játékbeállítás), ha valaki tudna segíteni ebben?
Köszönettel!

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Mellékletek:

2 hónapja 1 hete #296342 Írta: Tankos1
Megválaszolva: Tankos1
sziasztok !

Nemtudom jó helyre teszem-e fel a kérdésem , de azt szeretném megtudni ,hogy ez az account reset ,hogy megy mi marad meg mi veszik el ?pl az eladott prém tankok amit vissza lehet venni végtelen ideig azok megmaradnak vagy elvesznek? Ha jól értelmeztem a prém tank megmarad meg az arany meg a prém nap ,de,hogy az eladott vissza vásárolható prémtank meg marad e azt nem tudom. nem vagyok nagy andolos :)

Kösz a válaszokat előre is

2 hónapja 1 hete #296343 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Tankos1 beküldte: sziasztok !

Nemtudom jó helyre teszem-e fel a kérdésem , de azt szeretném megtudni ,hogy ez az account reset ,hogy megy mi marad meg mi veszik el ?pl az eladott prém tankok amit vissza lehet venni végtelen ideig azok megmaradnak vagy elvesznek? Ha jól értelmeztem a prém tank megmarad meg az arany meg a prém nap ,de,hogy az eladott vissza vásárolható prémtank meg marad e azt nem tudom. nem vagyok nagy andolos :)

Kösz a válaszokat előre is

A reset több hátránnyal jár, mint előnnyel. Ha a stat miatt szeretnéd, akkor csak magadat csapod be, aki szemfüles, az úgyis rájön, hogy resetelve volt a fiók. Többet ér az, hogy vannak már tapasztalt legénységi tagok és gondolom eljutottál már valameddig a tankok fejlesztésével, azt is kár lenne veszni hagyni.

2 hónapja 1 hete #296346 Írta: Tankos1
32k csata kijavítani uniqumra a statot nagyon sok időlenne ezért kell a reset mert már uniqum szinten játszom . De a stat összesítet még 800wn8 at mutat :) de már jóideje pl utolsó 30 nap meg 3000-3100wn8 teljesítek .

2 hónapja 1 hete #296349 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Tankos1 beküldte: 32k csata kijavítani uniqumra a statot nagyon sok időlenne ezért kell a reset mert már uniqum szinten játszom . De a stat összesítet még 800wn8 at mutat :) de már jóideje pl utolsó 30 nap meg 3000-3100wn8 teljesítek .

És ezért tényleg megéri újra 1-es szintű tankkal kezdeni 0 skilles legényekkel?

2 hónapja 1 hete #296351 Írta: Tankos1
Nekem meg :) csak nem akarok rerolt kérni amig nem vagyok tájékozott .

2 hónapja 1 hete #296352 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Tankos1 beküldte: Nekem meg :) csak nem akarok rerolt kérni amig nem vagyok tájékozott .

Gyanús vagy te nekem.
Ha valóban unikum szinten játszol, akkor nem lehetne 800 wn8ad.
Mert ugye a fejlődéskor folyamatosan nő.
Tehát vagy vett account (de minek venne egy jó játékos szart? ), vagy nem vagy unikum, csak a reset érdekel, vagy valamilyen "segédprogrammal" lettél unikum.

Mindegy nem rám tartozik.
A resetkor a nem garászban lévő éppen eladott prémiumtankok sztem nem maradnak meg.
így lenne logikus.
Viszont lehet kérni ticketben a visszaállítást. (nem a simában speckó ticket kell)

De a legegyszerűbbnek azt tartanám, ha kiváltanád az összeset, és utána resetelnél.
Azt a pár milkát egy unikum összeszedi hamar nem?

Klán: ROTON
A legjobb hely

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #296354 Írta: Tankos1
nőnő ,de nagy a csataszám és az összetetben nem látszik meg érted nem ?

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #296355 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Tankos1 beküldte: 32k csata kijavítani uniqumra a statot nagyon sok időlenne ezért kell a reset mert már uniqum szinten játszom . De a stat összesítet még 800wn8 at mutat :) de már jóideje pl utolsó 30 nap meg 3000-3100wn8 teljesítek .

Klánozáshoz kell a jobb wn8?
Mert másképp nincs értelme, és ott is az értelmesebb klánoknál a 3000+ az elvárás T10-es tankokkal.Bár sok klán már inkább az átlag sebzést és a 3 gunmarkokat nézi.
Ha meg csak simán randomhoz kell, akkor nem tudom minek akarod szívatni magad, sokan rád fogják tolni 1-1 lövésért is, folyamatos arty fókuszt kapsz, és mindenki téged akar először kilőni.Hidd el nem lesz olyan jó a teljesítményed mint most, mert egy "teljesen más játék" fog elkezdődni.Az anonymizer meg nem fog megvédeni ezektől, hisz elég kevesen használják, nem nehéz kikövetkeztetni, hogy ki miért rejtegeti magát.Már elég lecsengett dolog ez a WN8 hajhászás, felesleges mindent eldobni érte.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Szazados_

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #296356 Írta: Tankos1
Átkénne nevezni ezt a topicot erre okoskodók

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #296358 Írta: Tankos1
m

2 hónapja 1 hete #296359 Írta: Tankos1
GYenge a proci ehez a kártyához felesleges meg veni ahoz a cpu hoz azt a kártyát pc-builds.com/c...o28/8/

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #296361 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Tankos1 beküldte: GYenge a proci ehez a kártyához felesleges meg veni ahoz a cpu hoz azt a kártyát pc-builds.com/c...o28/8/

Úgy van ahogy mondod. Lehet hogy nem ide szántad, de teljesen igazad van. :huh: :dry: :blink: :pinch: :whistle:
A pisztácia egyébként meg finomabb, mint a mogyoró.

2 hónapja 1 hete #296365 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

bandras32 beküldte:

Tankos1 beküldte: GYenge a proci ehez a kártyához felesleges meg veni ahoz a cpu hoz azt a kártyát pc-builds.com/c...o28/8/

Úgy van ahogy mondod. Lehet hogy nem ide szántad, de teljesen igazad van. :huh: :dry: :blink: :pinch: :whistle:
A pisztácia egyébként meg finomabb, mint a mogyoró.

Nálam a rumos-dió, mert a pisztácia elfogyott.:troll:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.