SEGÍTSÉG!

3 hónapja 1 hete #292997 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Hűtés esetleg, vagy ha az jó akkor próbálj több feszt adni a procinak.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Obj430U.
3GM: Stug III Ausf.G .

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #293006 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
Ha 4 maggal jó , de 6 mag esetén befagy akkor két eset lehetséges.
- Hibás proci , de erre elég kicsi az esély :(
- Kevés áramot - nem megfelelő , azaz alacsony feszültséget kap.
Ezt okozhatja a "vargáné-táp" , ami egyszerűen nem képes stabil feszt -áramot adni (legtöbbször ez a tipikus hibajelenségük) , illetve az alaplapi vrm gyenge minősége (ez viszont terheléskor jelentkezik , gyakorlatilag forró a vrm rész).
- Mivel az alaplapod elvileg 95W-os procikig jó , az FX-ed pedig ez a kategória lehet rá esély.

Javaslom első körben próbáld ki egy normálisabb - megbízható táppal , majd ha ez nem segített akkor egy másik alaplappal. Nem muszáj megvenni , elég ha valamelyik ismerős kölcsönöz egyet a próba idejére.

(Megjegyzés , ha valaha gépet veszel-újítasz sose sajnáld a pénzt normális - minőségi tápegységre. Az xxx W-ot tud semmit nem jelent. Minőségi gyártó minimum 85+ -os tápja alá ne add soha. Ezek már stabilan adják az előírt értékeket és a bennük lévő védelem vigyáz gép többi elemére is. Alaplap esetében pedig a több vrm ág komoly stabilitást add a proci részére is. )

3 hónapja 1 hete #293007 Írta: Laczy81
Megválaszolva: Laczy81
Igazából az alaplap is lehet a probléma forrása , sajnos a 760G-s chipset-el szerelt lapok még nem igazán FX széria alá készültek habár a gyártó adott ki hozzá megfelelő biost de ami a legnagyobb probléma a processzor tápellátottsága.
Az erre alkalmasabb chipset-el készült lapok a 990/970 (8+2) processzor tápellátását jól biztosítja,
ezt tapasztalatból írom nekem is volt 760G-s alaplapom + FX6300 - al ment,de már a TC-1. fokozatánál megállt 3.8ghz 2. 4.1ghz-t nem tudta,utána beszereztem egy Gigabyte GA-990FXA-t
na annál már ment rendesen a TC + jó léghűtéssel TC off ment 4.3ghz-n stabilan.

3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #293008 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem

Feri38_HUN beküldte: Sziasztok!AMD FX-6300 procim van.Az 5.-6. mag ha nincs kikapcsolva,indítás után 1-2 percel lefagy a gép.Valakinek valami tip?

Nekem Asrock 990FX Extreme3 alaplap - AMD FX-6300 Black ed. processzor - 16GB RAM - Radeon RX580 VGA-val szépen megy, egy FSP Raider 650-es táp van alatta. Tökéletesen megy 6 maggal.

Próbáld felrakni a Remote System Monitor-t és a telefonodról monitorozd, hátha kiderül belőle, mi miatt hal be a géped.

.Trollz be flippin' out, Mon!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

3 hónapja 1 hete #293028 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Na,úgy néz ki jó lett.A BIOS-ban a proci áramellátása(vagy mifene)autora volt állítva,átnyomtam maxra,azóta,kb 9 órája stabilan gyilkolta a lányom a gépet.Köszönöm a tippeket,kb 4 éve toltam 4 maggal:applause: :rofl:

Betanított magfizikus
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU

1 hónapja 4 hete #294275 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Sziasztok!

Kellene egy kis segítség, más játékkal kapcsolatban.
A Epic Games Launcher-nél tudja valaki, hogy hogyan kell rávenni, hogy le is töltse a megvásárolt dlc-t.
A metro exodus-hoz megvettem az Expansion Pass-t. De hiába kapcsolom be a Manage DLC menü alatt a The Two Colonels kiegészítőt, nem töltődik le.

Valami Ötlet?

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"

2 hete 1 napja #295247 Írta: Gepard77
Megválaszolva: Gepard77
Sziasztok!

A következő problémára keresem a választ:

A tankkal mozgok a billentyűzet segítségével, amint megmozdítom az egeret a torony megmozdul és a tank megáll. Találkozott valaki hasonló hibával?

Köszönöm!

2 hete 20 órája #295264 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa
Logikusan az egér mozgással forog a torony is :rofl:
Nem engeded el a W gombot?

A testem egy templom a téglák anyaga akarat
A lélek építette és a hit tartja a falakat
wotlabs.net/sig...re.png

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.