SEGÍTSÉG!

1 hónapja 1 hete #292381 Írta: ApaRaffles79
Megválaszolva: ApaRaffles79
Sziasztok, tegnap óta nem tudok szakaszt létrehozni illetve amit küldenek meghívót, nem érkeznek meg. Amit én küldök azok pedig nem mennek el a célszemélynek. Van egy ötlet mi a hiba!???

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete #292390 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

ApaRaffles79 beküldte: Sziasztok, tegnap óta nem tudok szakaszt létrehozni illetve amit küldenek meghívót, nem érkeznek meg. Amit én küldök azok pedig nem mennek el a célszemélynek. Van egy ötlet mi a hiba!???

Csak pár oldalt lapozz vissza kérlek, és megleled a hiba okát.

1 hónapja 1 hete #292391 Írta: FleiszG
Megválaszolva: FleiszG
Sziasztok!

Update óta ilyen lett de tegnap óta már el sem indul a játék.
Elkezd betölteni de utána visszadob az asztalra.
Mellékletek:

1 hónapja 1 hete #292395 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

FleiszG beküldte: Sziasztok!

Update óta ilyen lett de tegnap óta már el sem indul a játék.
Elkezd betölteni de utána visszadob az asztalra.

Ha kicsit visszaolvasol találkozol hasonlókkal.
Valószínűleg a videókártyád régi. Az előző oldalon felsorolták a lehetőségeket...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

1 hónapja 1 hete #292406 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
A fenti problémákat próbáltátok úgy javítani, hogy kitöröltétek a cache mappákat és a preferences.xml-t?

1 hónapja 1 hete #292408 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Én simán az eszközkezelőben szoktam frissíteni a vidikari drivert, rákattintasz jobb gombbal és felajánlja az illesztőprogi frissitését

1 hónapja 1 hete #292409 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Na itt van
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

1 hónapja 1 hete #292412 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Sziasztok. Nem wotos segítséget szeretnék kérni remélem nem baj. Tegnap reggel pc-n ment a twitch délután szerettem volna nézni és kidobott a login oldalra és nem tudok bejelentkezni. Állandóan összeomlik, telefonon laptopon megy win 10 van a gépen. Googlet próbáltam már de nem találtam értelmes segítséget. köszönöm előre is a segítséget. Hátha valaki járt már így és meg tudta oldani. :beer2:

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Obj430U.
3GM: Stug III Ausf.G .

1 hónapja 1 hete #292417 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri

FZRPUPU beküldte: Sziasztok. Nem wotos segítséget szeretnék kérni remélem nem baj. Tegnap reggel pc-n ment a twitch délután szerettem volna nézni és kidobott a login oldalra és nem tudok bejelentkezni. Állandóan összeomlik, telefonon laptopon megy win 10 van a gépen. Googlet próbáltam már de nem találtam értelmes segítséget. köszönöm előre is a segítséget. Hátha valaki járt már így és meg tudta oldani. :beer2:

hali. esetleg nincs megnyitva egyszerre több oldal a böngésződben ? RAM-ok mekkorák ?
RAM-takarítással próbálkoztál ?

1 hónapja 1 hete #292418 Írta: FZRPUPU

harakiri beküldte:

FZRPUPU beküldte: Sziasztok. Nem wotos segítséget szeretnék kérni remélem nem baj. Tegnap reggel pc-n ment a twitch délután szerettem volna nézni és kidobott a login oldalra és nem tudok bejelentkezni. Állandóan összeomlik, telefonon laptopon megy win 10 van a gépen. Googlet próbáltam már de nem találtam értelmes segítséget. köszönöm előre is a segítséget. Hátha valaki járt már így és meg tudta oldani. :beer2:

hali. esetleg nincs megnyitva egyszerre több oldal a böngésződben ? RAM-ok mekkorák ?

Eddig ha megvolt nyitva akár 8 oldal és ment a torrent akkor is működött. 16gb ram van.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Obj430U.

1 hónapja 1 hete #292419 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri

FZRPUPU beküldte:

harakiri beküldte:

Eddig ha megvolt nyitva akár 8 oldal és ment a torrent akkor is működött. 16gb ram van.

értem . nálam ha ( ha nem ilyen , de ) hasonló próbléma jelentkezik akkor én automatikusan takarítom a RAM-okat. ( Mármint nehogy valaki félreértse , nem kiveszem és berakom a mosógépbe ) nálam mindig bevállik. de ilyennel mint a te eseted még nem volt gondom , csak gondoltam hátha hasonló a probléma forrása . hozzáteszem nalam a böngészőkben , bizonyos okok miatt 50 + oldal van nyitva egyszerre :)

1 hónapja 1 hete #292425 Írta: FZRPUPU

harakiri beküldte:

FZRPUPU beküldte:

harakiri beküldte:

értem . nálam ha ( ha nem ilyen , de ) hasonló próbléma jelentkezik akkor én automatikusan takarítom a RAM-okat. ( Mármint nehogy valaki félreértse , nem kiveszem és berakom a mosógépbe ) nálam mindig bevállik. de ilyennel mint a te eseted még nem volt gondom , csak gondoltam hátha hasonló a probléma forrása . hozzáteszem nalam a böngészőkben , bizonyos okok miatt 50 + oldal van nyitva egyszerre :)

Sikerült elvileg. Egy sütitakarítás megoldotta a helyzetet. Szoftveresen nem nagyon értek hozzá. :D
Köszönöm a segítséget. :beer2:

1 hónapja 6 napja - 1 hónapja 6 napja #292449 Írta: MysteryMan2602
Megválaszolva: MysteryMan2602
Sziasztok lenne egy olyan kérdésem, hogy elszeretném adni 2 tankomat akkor miért írja ki azt hogy: ,,Győződj meg arról, hogy ez a jármű nincs-e benne egy taktikai egységben vagy próbáld újra később." Ezt már 1 hónapja csinálja és egyik tankomat sem engedi eladni. Valaki tudja hogy lehetne ezt orvosolni?

Válaszokat előre is köszönöm!

1 hónapja 6 napja #292452 Írta: H_Szabi_007
Megválaszolva: H_Szabi_007
Sziasztok!

Nem tudom eladni egyik tankomat sem. Hiába küldöm el (barakban nincs hely) a legénységet a következő hibaüzenet van 'győződjön meg róla, hogy a jármű nincs e benne valamilyen taktikai egységben vagy próbálja újra'
Wargaming-nek írtam, nem tudtak segíteni. valakinek volt ilyen hibája?
Tud valaki segíteni?
Előre is köszönöm
üdv
H_Szabi_007

1 hónapja 6 napja - 1 hónapja 6 napja #292454 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

H_Szabi_007 beküldte: Sziasztok!

Nem tudom eladni egyik tankomat sem. Hiába küldöm el (barakban nincs hely) a legénységet a következő hibaüzenet van 'győződjön meg róla, hogy a jármű nincs e benne valamilyen taktikai egységben vagy próbálja újra'
Wargaming-nek írtam, nem tudtak segíteni. valakinek volt ilyen hibája?
Tud valaki segíteni?
Előre is köszönöm
üdv
H_Szabi_007

A válasz benne van a kérdésedben (barakkban nincs hely). Csinálj helyet a barakkban, legalább annyit, amennyi az adott tank legénysége, és utána menni fog. Ha eladsz valamit, mindenhogyan a barakkba kerül a legénység, és utána onnan fog automatikusan menesztődni.
Ugyanez a gond MysteryMan2602-nél is.
Egy jótanács, ha nem akarsz a meglévő legénységtől megválni. Ha van szabad garázshelyed, akkor vegyél Tier 1-es tankot legénység nélkül.
Ezek a tankok ingyenesek. Lehetőleg olyat, amely nemzetből csücsül legénység a barakkodban. Ezután tedd át a legénységet a tier 1-es tankba, és máris lesz szabad helyed a barakkban. Mindezt annyi nemzettel megteheted, ahánnyal akarod.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.