SEGÍTSÉG!

1 hónapja 4 hete - 1 hónapja 4 hete #291989 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Mivel nem találtam megfelelő topicot, ide írok:
UTÓLAG IS ELNÉZÉST KÉREK MINDENKITŐL , A MÚLTKORI ALPÁRI STÍLUSÉRT !
Köszönöm,hogy újra itt lehetek !
Mindenkinek jó játékot kívánok !
Tommybear

:beer2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sezamme, Geronimo74

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 4 hete #291990 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis
TomiMacinak lejárt a 2 hét pihenő :troll:

1 hónapja 4 hete - 1 hónapja 4 hete #291991 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Volt az 3 is.. de WOT nélkül és a magyar WOT-tankközösség nélkül nehéz létezni .
.:beer2:

(Különben a halloween event elmaradása verte ki a biztosítékot.)
:scratch:

1 hónapja 4 hete #291992 Írta: tatarbeefsteak
Megválaszolva: tatarbeefsteak
Sziasztok!

Van egy olyan kérdésem, hogy ha a napi első győztes csatáért 4x szorzó van, de van 5x szorzós boosterem is, akkor a jó öreg matematika elvén számolja az xp-t a játék is vagy másképp?

pl.: 1000 xp-t szerzel a csatában x4x5 = 20000 xp-t kapsz arra a csatára?
Így értem. Köszi a választ! :)

Játékbeli nevem:
9290BAB9290

1 hónapja 4 hete #291994 Írta: Ludverc
Megválaszolva: Ludverc
Nem. Ilyen esetben +9x-et kapsz a WOT logikája szerint.

Reklamálni lehet a WG-nél...

1 hónapja 4 hete #291996 Írta: tatarbeefsteak
Köszi, sejtettem, hogy nem úgy van az, hogy 10-20 csatából csinál az ember 9-es tankból 10-est. :rofl:

Játékbeli nevem:
9290BAB9290

1 hónapja 4 hete #292002 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

tatarbeefsteak beküldte: Sziasztok!

Van egy olyan kérdésem, hogy ha a napi első győztes csatáért 4x szorzó van, de van 5x szorzós boosterem is, akkor a jó öreg matematika elvén számolja az xp-t a játék is vagy másképp?

pl.: 1000 xp-t szerzel a csatában x4x5 = 20000 xp-t kapsz arra a csatára?
Így értem. Köszi a választ! :)

Az 5x-es boosterek csak a második győztes csatára vonatkoznak, ha jól tudom. A szorzók a legtöbb esetben csak az alap értékre vonatkoznak és csak összeadódnak, de nem szorzódnak egymással.

1 hónapja 4 hete #292004 Írta: Ludverc
Megválaszolva: Ludverc
Á, értem mire gondolsz. Persze.

De ha nekem van mondjuk egy SU-122S vasam, és adtak hozzá valahány csatára szóló 5x boostert, akkor ha bemegyek egy normál csatába, akkor az olyant tud, mint ha még 4x megkapnám azt az xp-t, amit a vas az adott csatában szerzett.

Ha ez egy többszörös szorzós csata, akkor az effekt még durvább.

Nyilván SU-122S esetén a tank fejlesztéséről nem beszélhetünk ... no de a benne ücsörgő ruszki TD legénységem képződésen jót tesz hogy hullik rájuk az XP eső..

1 hónapja 4 hete #292005 Írta: tatarbeefsteak
'Namajd kiderül minden. :D
Köszi srácok!

Játékbeli nevem:
9290BAB9290

1 hónapja 2 hete #292261 Írta: Frischun
Megválaszolva: Frischun
Hali.
Egy elég bagatel problémám lenne: nem tudom letölteni a játékot. :D
Ma reggel frissült a kliens, ezt követően nem tudtam belépni a játékba. A szokásos kis ablak bejött, majd a "játék"-ra kattintva semmi sem történt, csak eltűnt a kis ablak is. Dél körül úgy gondoltam inkább újratelepítem.
Azóta az újratelepítést is már újrakezdtem, mivel alig-alig haladt. Az elmúlt 1 órában talán 2GB jött le. Sokszor kiírja, hogy "a letöltési sebesség nullára esett, csekkoljam az internetkapcsolatot". Természetesen van net (modemet is már újraindítgattam, de eleve nem volt vele gond), ha felmegy a sebesség 7MB/sec köré, akkor a felfele ívelő szakaszon még számolja, hogy egyre kevesebb letöltendő adat van hátra, viszont a sebesség tetőzése után nem sokkal ez megáll, vagyis akkor sem tölt le, mikor még azt mutatja, hogy van letöltési sebesség, majd elkezd a sebességmérő is csökkenni. Ez megy most már kb 5 órája..
Valaki esetleg találkozott hasonlóval?

1 hónapja 2 hete #292262 Írta: prime1977
Megválaszolva: prime1977
Srácok!

Tudja valaki, hogy miért nem működik a "Szakaszolás" lehetősége?
Most akartunk játszani haverommal, de hiába küldjük el egymásnak a meghívót, semmi nem történik!
Vagy netán vége a "Szakaszolás" lehetőségének?
Köszönöm szépen előre is a válaszokat!

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #292273 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

prime1977 beküldte: Srácok!

Tudja valaki, hogy miért nem működik a "Szakaszolás" lehetősége?
Most akartunk játszani haverommal, de hiába küldjük el egymásnak a meghívót, semmi nem történik!
Vagy netán vége a "Szakaszolás" lehetőségének?
Köszönöm szépen előre is a válaszokat!

Használsz modokat? Ha igen, lehet, hogy összeakad vele. Ha nem, akkor találtál egy bugot, viszont én nemrég játszottam szakaszban mindenféle gond nélkül.
Szerk.: Most olvastam az oldalon, hogy sokan másoknak is van szakaszmeghívós problémája. Türelem, a kövi javítófolttal valószínűleg javítani fogják.
eu.wargaming.ne...31854/

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #292274 Írta: VaFec
Megjött az új patch, és vele együtt a hibák tömkelege. Mivel friss minden, ezért nem is használhatnék modokat, amit egyébként sem teszek. Lejátszottam szakaszban 7 csatát ma este, és ezt produkálta a kliens. Kilépni sem tudtam, csak a jól megszokott CTRL+ALT+DELETE segített. Valakinek van ötlete? Ismétlem, nincsenek fent modok! Hol tudok ticket-tet küldeni a WG-nek?
Mellékletek:

1 hónapja 2 hete #292279 Írta: ScreaminGoose
Megválaszolva: ScreaminGoose
Sziasztok!
Az új patch hatására egy csomó minden nem jelenik meg a képernyőmön...pontosabban a talaj nagy fekete foltokban hiányzik....
Túl vagyok két újratelepítésen...egy csomó beállítások változtatásán...és szintem mindent kipróbáltam ami egy átlag (nem informatikus) usernek eszébe juthat.
Ha valakinek van tippje...kérem ,hogy ne tartsa magában.
Köszönöm!
Jahh Win 7 /64 az op-om.

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #292282 Írta: VaFec

ScreaminGoose beküldte: Sziasztok!
Az új patch hatására egy csomó minden nem jelenik meg a képernyőmön...pontosabban a talaj nagy fekete foltokban hiányzik....
Túl vagyok két újratelepítésen...egy csomó beállítások változtatásán...és szintem mindent kipróbáltam ami egy átlag (nem informatikus) usernek eszébe juthat.
Ha valakinek van tippje...kérem ,hogy ne tartsa magában.
Köszönöm!
Jahh Win 7 /64 az op-om.

Szia!
Ez egyértelműen videókártya problémára utal. Telepítsd újra a DirectX-et, és nézd meg, hogy van-e elérhető újabb videókártya driver. Ha ez a legfrissebb, akkor talán próbálj meg egy régebbit, hátha azzal megszűnnek a problémák, ha nem, akkor kb. 1-2 héten belül biztosan fog kijönni újabb verzió.
Nem írtad, hogy milyen videókártyád van, és hogy ahhoz melyik driver van feltelepítve, mert ez esetben nem az oprendszer milyensége a legfontosabb információ.

Frissítés: Ma jelent meg az NVidia és az AMD legújabb illesztőprogramja, ami nagy valószínűséggel megoldja a problémádat.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.