SEGÍTSÉG!

1 hónapja 4 napja #291350 Írta: genyokapitany79
Megválaszolva: genyokapitany79
Sziasztok, szeretnék érdeklődni, csalás gyanú esetén replay fájlt hova érdemes beküldeni, ha van egyáltalán ilyen lehetőség?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 napja #291395 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

genyokapitany79 beküldte: Sziasztok, szeretnék érdeklődni, csalás gyanú esetén replay fájlt hova érdemes beküldeni, ha van egyáltalán ilyen lehetőség?

A Wargaming oldalán a Player support-on belül van rá lehetőség (azon belül a "Rule violations & Penalty appeals" menüpont). Ez az általam ismert egyetlen lehetőség -- de arról, hogy érdemes, erősen megoszlanak a vélemények.

1 hónapja 1 napja #291405 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Szia ha csatolni szeretnél videót sajnos ki kell hogy ábrándítsalak, mert nem érdekli őket!
egyebként tikettet kell nyitni, leírod a problémád és vársz!

Az én szitum annyi volt hogy td előttem valahol, rajtam periszkop várok egy bokorban... csata vége felé páran voltunk már csak és hopp egy lövés....gondoltam random, hát oké, hátra mentem...sem 6.érzék sem semmi...nincs szpotolás az enemytől semmi...

vártam kb 1 percet aztán vissza a bokorba, abban a pillanatban kaptam még egyet, na ez gyanus, vártam és megint lövés...mai napig sem értem hogyan lehet random ugy lőni, hogy alapból rejtbe a tank hasa, szemben állok és csak akkor kapok ráadásul 3 lövést amikor a bokorba előrébb helyezkedek...egyértelmű, hogy valami nem stimmel...

mit kaptam választ??? A wg már nem foglalkozik egyéni bejelentésekkel, sem videók nézegetésével, kifejlesztettek egy programot, mely figyeli a csalókat!!!! Ami sajnos rosszul működik mert akkor nem lennének csalók!!!
ennyi....sajnálom

1 hónapja 17 órája #291410 Írta: ARMATA_T14_HU
Megválaszolva: ARMATA_T14_HU
szia, nekem tegnapelőtt kezte csinálni, csak xvm van, nálad megoldódott?

1 hónapja 11 órája #291415 Írta: tofi0118
Megválaszolva: tofi0118
Kb 1 hete vettem észre , hogy egyszerűen nem engedi a játék eladni egyik tankomat sem. mindig hibát jelez ill. felhívja a figyelmemet arra hogy ellenőrizzem hogy nincs -e a jármű valamilyen taktikai egységben vagy próbáljam később. Ha valakinek van ötlete akkor ne tartsa magába. Köszi.:)

1 hónapja 7 órája #291416 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

tofi0118 beküldte: Kb 1 hete vettem észre , hogy egyszerűen nem engedi a játék eladni egyik tankomat sem. mindig hibát jelez ill. felhívja a figyelmemet arra hogy ellenőrizzem hogy nincs -e a jármű valamilyen taktikai egységben vagy próbáljam később. Ha valakinek van ötlete akkor ne tartsa magába. Köszi.:)

Valaki írta valahol, hogy a fejlesztési fából működött neki. Esetleg váltsál szervert, ha az előbbi nem válik be.

4 hete 2 napja #291419 Írta: geekt hing
Megválaszolva: geekt hing
Szia,
Megnézted, hogy a legénységnek van elég helye a barakkban? Mert eladásnál automatikusan odapakolná őket. Ha nincs hely, nem engedi eladni a járművet. De az is előfordulhat, hogy az ellenőrző ablakban, ahova az eladási árat kell bepötyögnöd, benne maradt egy rejtett karakter (pl. szóköz). Érdemes egy az egyben törölni, és újraírni.

4 hete 21 órája #291445 Írta: Milan11111111
Megválaszolva: Milan11111111
Szia

Én sem tudom eladni a tankot, pedig mindent jól csinálok. Biztos, hogy nem nálunk van a probléma.

4 hete 20 órája #291448 Írta: geekt hing
Megválaszolva: geekt hing
Szia,

több ötletem sajnos nincs, mit amit fentebb leírtam. Esetleg annyi, hogy naponta egy tankeladás engedélyezett. Ha több járműről van szó, akkor várni kell.

4 hete 16 órája #291450 Írta: Milan11111111
Megválaszolva: Milan11111111
Szia

Egyetlen járművet akarok több napja eladni és nem engedi.

3 hete 4 napja #291492 Írta: Cortez31
Megválaszolva: Cortez31
Sziasztok!

Tudnátok segíteni?
Le szerettem volna újra tölteni a játékot, de minden böngészőben azt a végeredményt kapom, hogy
wds.gcdn.co ip címe nem elérhető. Azt hittem valami átmeneti szerver probléma, de tegnap óta ez megy. Nem tudom letölteni a játékot.

3 hete 4 napja #291499 Írta: Boleny
Megválaszolva: Boleny
Nektek működik a weboldaljuk?
Prémium shopba nem tudok belépni, mert szétesik az oldal. Fehér háttér és csak a kék linkes szövegek.
Vagy ez csak nálam van?

3 hete 4 napja #291500 Írta: Cortez31
Nálam is ez van.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Boleny

3 hete 4 napja #291501 Írta: Cortez31

Cortez31 beküldte: Sziasztok!

Tudnátok segíteni?
Le szerettem volna újra tölteni a játékot, de minden böngészőben azt a végeredményt kapom, hogy
wds.gcdn.co ip címe nem elérhető. Azt hittem valami átmeneti szerver probléma, de tegnap óta ez megy. Nem tudom letölteni a játékot.

Úgy tűnik megoldottam a problémát, bár a telepítő klienst nem tudtam letölteni, viszont a gépen a letöltések között találtam egy régebbi telepítőt. Frissítette magát, most tölti a játékot.
Alighanem összefügghet az alább írt probléma az enyémmel. Az viszont ritka, hogy ilyesmit nem orvosolnak pár órán belül.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Boleny

3 hete 4 napja #291513 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Sziasztok mindenkinek!

valaki nem tudja, hogy játékban a tank fölött hogyan láthatnám a játékos neveket?
Régen valami editorban kellett, de már nem tudom hogy most mit is kell varálni...

Hol és mit kell átírni, melyik fájlban? Feltételezem ezt minden egyes frissitésnél meg kell majd csinálni....köszönöm!

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.