SEGÍTSÉG!

7 éve 3 hónapja #1702 Írta: peticsiga
Megválaszolva: peticsiga
Hmm érdekes, mert Én mintha azt olvastam volna vmilyen fórumon, hogy ha új tank kerül a fába, akkor az a tank elveszíti az elit státuszát, míg az új tank ki nem lesz fejlesztve... talán a Churchill I. -> Churchill GC-nél merült fel ez a kérdés... de lehet rosszul emlékszem, de az biztos, hogy anno pl a kv-1 em nem lett elit mígy ki nem lett fejlesztve a belőlle szétágzó 3 tank. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #1703 Írta: necsab
Megválaszolva: necsab
Üdv
Miért menekülnek néha a vízbe és végeznek magukkal így a vesztésre álló csapat utolsó megmaradt tankjai?

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #1704 Írta: Wrathe
Megválaszolva: Wrathe

necsab beküldte: Üdv
Miért menekülnek néha a vízbe és végeznek magukkal így a vesztésre álló csapat utolsó megmaradt tankjai?

Mert amikor már rajtad kívül az összes tank meghalt mert különösen autista csapatot kaptál, már az összes complaint elhasználtad, a fél csapatot az ignore listre raktad, akkor még ezzel a tettel kiélheted a dühödet, hogy azért sem adsz ingyen xp-t és kreditet az ellenséges csapatnak.

(meg a kezdetek kezdetén a fizika patch után ezért még nem járt javítási költség mert effektíve csak a legénység halt meg de a tank sértetlen maradt)

7 éve 3 hónapja #1705 Írta: holibili
Megválaszolva: holibili
Üdv.
Lenne egy elég érdekes kérdésem. Ha felgyújtanak és a vízbe hajtok akkot elalszik a tűz?

7 éve 3 hónapja #1706 Írta: Wrathe
Nem. Sőt ha eleve víz alatt vagy úgy is feltudnak gyújtani. :lol:

7 éve 3 hónapja #1710 Írta: mystys
Megválaszolva: mystys
Sziasztok!

Lenne még egy kérdésem! :)
Sógorommal szoktunk szakaszban menni, III,IV-es tieres tankokkal, és rendszeresen összerak minket VII-VIII-asok ellen. Esélyünk sincs. Ez miért van? Illetve ezen valahogy lehet segíteni, hogy megfelelő tankokkal sorsoljon össze?

7 éve 3 hónapja #1711 Írta: Wrathe
Mert valószínűleg valamelyikőtök light tankal van, ami scoutnak számít. Az pedig jóval nagyobb meccsekbe is visz. Pl. a PzKpfw 38 nA ilyen.

7 éve 3 hónapja #1712 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Még nem is mondtad el, de én már most látom hogy ilyen kis vakegér, felderítőtankokkal mentek. pz38 -pz38na, vagy t50, vagy valamelyik hasonló. Kérlek írd meg melyikekről van szó :d

7 éve 3 hónapja #1714 Írta: mystys
igen az egyik tank amivel menni szoktam az a PzKpfw 38 nA. + vickers medium mk III, M8A1, sógorom meg SU-5 általában.
Akkor elvileg ha nem a PzKpfw 38 nA-val megyek akkor jobb lesz a sorsunk? :)

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #1715 Írta: Wrathe
Igen. Bár a SU-5 meg arti és az is nagyobb tiereket kap.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mystys

7 éve 3 hónapja #1716 Írta: mystys

Wrathe beküldte: Igen. Bár a SU-5 meg arti és az is nagyobb tiereket kap.

Akkor kipróbálunk más összeállítást :) Köszi!

7 éve 3 hónapja #1718 Írta: SzervaUr
Megválaszolva: SzervaUr
Sziasztok!

Tudna nekem valaki írni egy linket, vagy bemásolná, hogy milyen teljesítmény után lehet medált kapni a csatákban? Most könnyű tankkal mentem és 8 felfedezett játékos 2 kiosztott sebzés és semmi (jó-jó tudom ez azért nem a legeklegje, de mégis). Az xp is csak 100. Vesztes csata volt mondjuk, nem tudom mennyit nyom az a latba...

7 éve 3 hónapja #1720 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT

SzervaUr beküldte: Sziasztok!

Tudna nekem valaki írni egy linket, vagy bemásolná, hogy milyen teljesítmény után lehet medált kapni a csatákban? Most könnyű tankkal mentem és 8 felfedezett játékos 2 kiosztott sebzés és semmi (jó-jó tudom ez azért nem a legeklegje, de mégis). Az xp is csak 100. Vesztes csata volt mondjuk, nem tudom mennyit nyom az a latba...

Üdv SzervaUr.

Remélem tudsz angolul:
worldoftanks.co...ements

Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SzervaUr

7 éve 3 hónapja #1721 Írta: Huniko
Megválaszolva: Huniko
Sziasztok!
A következő a kérdésem. Az M37-et most cseréltem M7 Priestre. Alapbol ugyanaz az ágyú van rajta, mint a 37-en, egy Howitzer M3 105 mm. Sőt úgy egyébként sincs sok különbség a két Arty között. A legénységem most az M7-esen képzettebb, mint a 37-esen volt. Akkor hogy a fenébe van az, hogy a 37-essel simán belőttem 7-800 métereket és ugyanazzal a löveggel, újabb géppel az M7 nem lövi meg a 400 métert?
Egyáltalán hol írja az Arty lőtávolságát?

Elnézést ha már volt ez a kérdés, igyekszem vissza olvasgatni a forumot.

7 éve 3 hónapja #1722 Írta: SzervaUr
Megválaszolva: SzervaUr
Bagett:

Köszönöm a linket, remélem az angoltudásom nem kopott meg annyira, hogy ne értsem.

Huniko:

Nekem is ez volt, a következő löveg már belövi azt a távot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Huniko

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.