SEGÍTSÉG!

2 hete 1 napja #291173 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Mai napon 19 csatából 19 normál csatába osztott be. Hiába van a pipa elhelyezve az összes csata módban, csak normál csatákat sorol nekem. Másnak is van ez vagy csak én vagyok a megkülönböztetett személy :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hete 5 napja - 1 hete 5 napja #291200 Írta: kovka
Megválaszolva: kovka

Ma az új verzió után ez fogadott,
Sehogyan se akar csatlakozni a szerverhez,netem jó..
Mellékletek:

1 hete 5 napja #291204 Írta: Qdarch
Megválaszolva: Qdarch
Üdv!
Modok nélküli kliensem van, nekem simán működik minden.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kovka

1 hete 5 napja #291206 Írta: HPeter
Megválaszolva: HPeter
Sziasztok!

Pont ugyanez a hiba nálam is...üres a mods, resmods mappa, és már törölve lett a AppData%\Wargaming.net\WorldOfTanks így további tippem nincsen...

1 hete 5 napja #291208 Írta: Wall-E
Megválaszolva: Wall-E
Heló.Meg akartam nézni az egyik visszajátszásomat, de nem indult el mert új patch jött be.Eddig azt hittem, ha feltötltöm wot.record-ra akkor onnan bármikor visszanézem még a legrégebbi replay-t is, de tévedtem.Még a kompatibilis visszajátszésokat is valahogy elállítottam mert a torrentel van párosítva és nemtudom visszakapcsolni.Láttam valahol a worldoftanks.exe-vel kell párosítani de ezt meg nem találom.Ha tudja valaki,hogy mi a gond akkor az kérem írja le, és még azt is, hogy ha most elmentek egy replay-t akkor 2 év múlva is vissza tudnjam nézni.

1 hete 5 napja #291214 Írta: kovka
Megválaszolva: kovka
Na ugye,most telepítem a rendszert,a játék újra rakása nem hozott sikert!

1 hete 5 napja #291215 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Ez mi a xar?????

Melléklet:

Melléklet:

Nem én töltöttem be....magától beadja

1 hete 5 napja #291220 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Vandoren beküldte: Ez mi a xar?????

Melléklet:

Nem én töltöttem be....magától beadja

ez: worldoftanks.eu...ments/

de, hogy miért dobja fel neked ha nem iratkoztál fel, azthátnemtom.

1 hete 5 napja #291222 Írta: Süti
Megválaszolva: Süti
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! A mai nap frissítés után akadt pár problémám a játékkal. Belépek a játékba és a garázsban a tankom mögött álló tank amit meg lehet venni annak piros színű a lánctalpa és jó pár tankomnak is. Sima csata módban mikor betölt a kis sáv utána kilép a játék. Többször is próbáltam de hiába. Van Valakinek valami ötlete?
Válaszokat előre is Köszönöm!!!

1 hete 5 napja - 1 hete 5 napja #291223 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Süti beküldte: Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! A mai nap frissítés után akadt pár problémám a játékkal. Belépek a játékba és a garázsban a tankom mögött álló tank amit meg lehet venni annak piros színű a lánctalpa és jó pár tankomnak is. Sima csata módban mikor betölt a kis sáv utána kilép a játék. Többször is próbáltam de hiába. Van Valakinek valami ötlete?
Válaszokat előre is Köszönöm!!!

Modokat frissítetted?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Süti

1 hete 5 napja - 1 hete 5 napja #291224 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Wall-E beküldte: Heló.Meg akartam nézni az egyik visszajátszásomat, de nem indult el mert új patch jött be.Eddig azt hittem, ha feltötltöm wot.record-ra akkor onnan bármikor visszanézem még a legrégebbi replay-t is, de tévedtem.Még a kompatibilis visszajátszésokat is valahogy elállítottam mert a torrentel van párosítva és nemtudom visszakapcsolni.Láttam valahol a worldoftanks.exe-vel kell párosítani de ezt meg nem találom.Ha tudja valaki,hogy mi a gond akkor az kérem írja le, és még azt is, hogy ha most elmentek egy replay-t akkor 2 év múlva is vissza tudnjam nézni.

A gond csupán annyi, hogy minden egyes patch váltással szinte lejátszhatatlanok lesznek a régebbi verzió replay-ei. Vagyis onnantól kezdve nem kompatibilisek egymással.
A megoldás az, hogy az adott replay-jel azonos verziószámú klienst kell telepíteni, és azzal kell párosítani a megnézni kívánt visszajátszást. A régebbi kliens telepítésénél nagyon figyelj arra, hogy ne a friss WoT könyvtárra telepítsd, hanem egy másik, pl.: World_of_Tanks X.X mappába, ahol az X.X jelölheti az adott verziót.
Ezeket a klienseket innen tudod letölteni: wot.djgappa.com/
ui.: arra figyelj, hogy neked valószínűleg az EU-s verzió kell.

1 hete 5 napja - 1 hete 5 napja #291226 Írta: Wall-E
Megválaszolva: Wall-E
Köszönöm a segítséget,még annyi,hogy hova tudnám feltölteni a legfrissebb replayeket,hogy egy adott kliens letöltés nélkül is menjen?

1 hete 5 napja #291227 Írta: sempron3
Megválaszolva: sempron3
Sziasztok, azt hiszem megpróbálták lopni az accom, kaptam nemrég sms-t benne jelszó változtatáshoz szükséges confirmation code-al. A jelszavam megváltoztattam azonnal, az accon nem vettem észre semmi változást, érdemes ezt jelenteni a supportnak, vagy hagyjam a fenébe és elég a jelszó változtatás egyenlőre?

1 hete 5 napja #291228 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Wall-E beküldte: Köszönöm a segítséget,még annyi,hogy hova tudnám feltölteni a legfrissebb replayeket,hogy egy adott kliens letöltés nélkül is menjen?

Az egyetlen megoldás, ha rögzíted egy felvevő programmal a legfontosabbakat.

1 hete 4 napja #291239 Írta: femi978
Megválaszolva: femi978
hali játék közben kiléptet mikor 1-feladatot csináltam meg ,aztán többször kidob .A mai frissítés óta na most hogy is van ez ? Elindítottam a fogyóezközöket azokkal mi lett ,??

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.