SEGÍTSÉG!

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #290155 Írta: BeteG_gun
Megválaszolva: BeteG_gun
hali érdeklődnék tervrajzot már nem lehet szerezni csata utáni infó panelből is eltűnt a haladás jelző

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 hete #290156 Írta: Telum_2019
Megválaszolva: Telum_2019
Sikerült és le a kalappal nagyon segítőkészek voltak vissza kaptam a fiókom,részemről csillagos 5-ös a munkájuk!!

1 hónapja 2 hete #290157 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

BeteG_gun beküldte: hali érdeklődnék tervrajzot már nem lehet szerezni csata utáni infó panelből is eltűnt a haladás jelző

De lehet

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B.
3GM: Stug III Ausf.G .

Mellékletek:

1 hónapja 2 hete #290158 Írta: BeteG_gun
köszi akkor érdekes a dolog mert nekem nem adja egyáltalán de nem is mutatja pedig szűz a játék 2 napja szedtem le újra semmi mod na mindegy WG n már nem csodálkozom semmin sem

1 hónapja 2 hete #290159 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

BeteG_gun beküldte: köszi akkor érdekes a dolog mert nekem nem adja egyáltalán de nem is mutatja pedig szűz a játék 2 napja szedtem le újra semmi mod na mindegy WG n már nem csodálkozom semmin sem

Én úgy tudom, hogy megadott csatánként (ha ott top 10 voltál exp-re) dobálja vagy ilyesmi... ha bot vagy vagy nem mész "eleget" akkor nem is fog dobni
Bocs am semmi személyes csak egy tipp

Nem hiszek a tér létezésében...

1 hónapja 2 hete #290161 Írta: BeteG_gun
nem vagyok bot :) csak az az érdekes a csata vége utáni panelről is eltünt nem jelzi a kis dobozokat újra inditottam a játékot ugyan ugy nem mutataa ha vége a csatának eltolható xp ket mutatja amit lehet duplázni és ennyi

1 hónapja 2 hete #290162 Írta: Echiron

BeteG_gun beküldte: nem vagyok bot :) csak az az érdekes a csata vége utáni panelről is eltünt nem jelzi a kis dobozokat újra inditottam a játékot ugyan ugy nem mutataa ha vége a csatának eltolható xp ket mutatja amit lehet duplázni és ennyi

Csata összegzése panelnél bal alul nem jelzi? Még úgy se ha "jó" csatát mész? Dobj egy screenshotot

1 hónapja 2 hete #290163 Írta: BeteG_gun
ennyit mutat minden csata után mindegy 1 vagy 15 vagyok itt momentán 4ik lettem
Mellékletek:

1 hónapja 2 hete #290164 Írta: Echiron

BeteG_gun beküldte: ennyit mutat minden csata után mindegy 1 vagy 15 vagyok itt momentán 4ik lettem

Hát az a fura, hogy neked semelyik küldetést sem méri... nekem legalább 1-5 fut párhuzamosan. Viszont láttam h be vagy "kékülve" nem tudom az hatással van-e erre? Ha nem akkor megérne egy supportot a dolog.

1 hónapja 2 hete #290165 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
igen érdekes nekem 11 fut neki semmi.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B.
3GM: Stug III Ausf.G .

1 hónapja 2 hete #290166 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Próbáld meg kitörölni a cache fájlokat.
eu.wargaming.ne...10218/

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #290167 Írta: Balog
Megválaszolva: Balog
Sziasztok

Prem fiokal rendelkezek,igy 2 palyat is ki lehet zarni Normal modban.
A gond az,hogy a megadott palya elougrik meg akkor is,ha normal csataban jatszok.A "Nagy Csata" es az "Utkozet" be van kapcsolva.Hol lehet a gond?Bug lehet?
Elore is kosz a valaszt.

szerk:hiba megvan.Feluletesen klikkeltem a megadott terkepre,a terkep nevet nem neztem,igy nem azt a palyat zartam ki,amelyiket kellett volna......

1 hónapja 2 hete #290175 Írta: BeteG_gun
köszi a segítséget kitöröltem mindent semmi ugyan úgy nem adja terveket nah majd kiderül ha kék szín lemegy nem levelezgetek a fa fejű WG vel úgy is az lesz nálam a hiba igaz semmi modot nem használok

1 hónapja 2 hete #290176 Írta: Echiron

BeteG_gun beküldte: köszi a segítséget kitöröltem mindent semmi ugyan úgy nem adja terveket nah majd kiderül ha kék szín lemegy nem levelezgetek a fa fejű WG vel úgy is az lesz nálam a hiba igaz semmi modot nem használok

Én azért nem zárnám ki ilyen gyorsan a supportot. A kék szín miatt gondoltam h lehet ez a büntetés része vagy ilyesmi.

Nekem eddig mindig segítettek a supporton am, 1 napon belül kaptam választ eddig bármivel mentem...
De persze én a szappanért is lehajolok nekik szóval biztos csak azért... :troll:

1 hónapja 2 hete #290177 Írta: BeteG_gun
te kis perverz majd remélem megoldódik ha kiveszik az uj modot :)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.