SEGÍTSÉG! [régi]

4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #290954 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

üdv! a játékba a plusz barázdát milyen tipusu tankra lehet felszerelni?
mert a játékba nincs infó róla.
válaszokat elöre is kösz.


Itt van róla leírás:
wiki.wargaming....ipment
Ezekre a német (+2 orosz) tankokra jó:
MKA, Pz.Kpfw. III Ausf. E, Pz.Kpfw. III Ausf. J, Pz.Kpfw. IV Ausf. A, Pz.Kpfw. IV Ausf. D, Pz.Kpfw. IV Ausf. H, Pz.Kpfw. III/IV, Pz.Kpfw. IV Schmalturm, Durchbruchswagen 2, VK 30.01 (H), StuG III Ausf. B, StuG III Ausf. G, Jagdpanzer IV, Nashorn, Sturmpanzer II, Pz.Sfl. IVb, Hummel, SU-76I, SU-85I
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: csont76
Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja #290957 Írta: Sok Papp
Megválaszolva: Sok Papp
Sziasztok!

Segítsetek légyszi: Frontlineban megvan a 7. szint plusz megcsináltam a 30at is, de nem tudom növelni a tekintélyt...
Csak pörög az inicializálás...
Nincsenek modok, többször újraindítottam, mentem még csatát, semmi eredmény.
Téma zárolva.
4 éve 6 hónapja #290972 Írta: vitya1976
Megválaszolva: vitya1976
Sziasztok ezt az üzit kaptam és nem tudok belépni milyen megoldások vannak ?
game center cannot recover from an error please reinstall the application from the support center
Google fordító::
A játékközpont nem tud helyreállni egy hiba miatt. Kérjük, telepítse újra az alkalmazást a támogatási központból
A válaszokat előre is köszönöm jó csatákat addig is
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #291072 Írta: szecsi01
Megválaszolva: szecsi01
Üdv mindenkinek!!
Lenne egy nagy problémám, vettem SMS- BEN goldot és valószínűleg rosszul írtam be a kódot hól lehetne ezt a kódot újból beírni mert sehol nem találom?
Segítségeteket előre is köszönöm!!
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #291078 Írta: 48d8ecb985ac4f88b1151b5be817af5a
Megválaszolva: 48d8ecb985ac4f88b1151b5be817af5a
Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #291104 Írta: csont76
Megválaszolva: csont76
üdv! a mai frissitésel a játék kezdö felülete angol lett,ezekszerint az eu szerveren megszünt
a magyar nyelvü felület?
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #291144 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

üdv! a mai frissitésel a játék kezdö felülete angol lett,ezekszerint az eu szerveren megszünt
a magyar nyelvü felület?

Nem, valami nálad állítódhatott félre. Nézd meg a game center-ben (vagy a launcherben, ha még az van).
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #291157 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Igaz nem WOT, de kéne egy kis segítség. A WINDOWS.OLD mappát hogy a bánatban tudom törölni? Ha jól sejtem erre nincs szükségem, viszont majdnem 40GB!
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #291158 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

Igaz nem WOT, de kéne egy kis segítség. A WINDOWS.OLD mappát hogy a bánatban tudom törölni? Ha jól sejtem erre nincs szükségem, viszont majdnem 40GB!


Ha jól emlékszem, akkor megnyitod annak a merevlemeznek a tulajdonságait amin a .OLD mappa van. Ott kiválasztod a karbantartást. ÉS valahol ott van. Egyébként tudtommal automatikusan törli majd a rendszer néhány nap elteltével.

Esetleg talán Win 10 ben. Gépház>> Frissítés és biztonság>>Helyreállítás. Erre felé kéne egy opciónak lenni rá, hogy pl.: előző verziók törlése
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #291163 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Igaz nem WOT, de kéne egy kis segítség. A WINDOWS.OLD mappát hogy a bánatban tudom törölni? Ha jól sejtem erre nincs szükségem, viszont majdnem 40GB!

A google csodákra képes:troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #291164 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Köszönöm Chaos_42/Feri38_HUN! :)
A gépház/tárterületnél van egy olyan, hogy "hely felszabadítása most", na azzal oldottam meg. :cheer: Eltartott vagy 3 óráig mire befejezte, de megérte.
Az alap problémám az volt, hogy a 100GB-os SSD-n nem volt csak 1GB hely, pedig a windows-on kívül nem volt rajta semmi, legalábbis én azt gondoltam. Csináltam a napokban egy javítást, vagy mi a nyavaját, ami újrarakta a windows-t és egyből lett 30GB szabad helyem, csak ez az OLD mappa zavart, ami 40GB-ot írt, most úgy hogy csak a WIN van a C-n lett 70GB szabadom. :banana:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #291168 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
Szia!
Próbáltad csökkentett módban indítani?
Modokat törölni.
Ha nem megy akkor reinstall.
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #291171 Írta: emi00924
Megválaszolva: emi00924
tankot megjelöltem tartalék ként hogy tudom visszavonni vagy láthatóvá tenni a garazsamba
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja - 4 éve 5 hónapja #291172 Írta: Franci
Megválaszolva: Franci
Garázsban van olyan gomb, hogy szűrés paraméterek szerint./ többi ne legyen kijelölve/
Ott megtalálod a tartalék járművek mutatása elrejtése. Jobb egér gombbal tudod kivenni tartalékból.
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #291173 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Mai napon 19 csatából 19 normál csatába osztott be. Hiába van a pipa elhelyezve az összes csata módban, csak normál csatákat sorol nekem. Másnak is van ez vagy csak én vagyok a megkülönböztetett személy :)
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.