SEGÍTSÉG!

3 hónapja 4 órája #289537 Írta: Laczy81
Megválaszolva: Laczy81
Nincs mit :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 4 hete - 2 hónapja 4 hete #289560 Írta: szasza147
Megválaszolva: szasza147
hogy lehet vissza szerezni
Mellékletek:

2 hónapja 4 hete #289561 Írta: Sass Tamás
Megválaszolva: Sass Tamás
Örülj neki. Nem költöd hülyeségekre a pénzed. :angel.

Bocs, kicsit szarkasztikus vagyok 30+ használhatatlan prémtank vásrálása után. Annyi csak, hogy lejárt a kód felhasználási ideje. Kérni kell másikat. Azzal menni fog. Amennyiben mégsen úgy másik böngészővel kell próbálkozni. Ez mindig bejön. Mit fogsz venni ? :huh:

2 hónapja 3 hete #289629 Írta: szasza147
és úgy sem működik akkor hogy kell

2 hónapja 3 hete - 2 hónapja 3 hete #289637 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

szasza147 beküldte: és úgy sem működik akkor hogy kell

Az e-mail-ek nem kerültek a spam-ek közé? Vagy itt már SMS kell?

2 hónapja 2 hete #289875 Írta: szasza147
hitelesitő kell nem tudom a fiókomat hozzá adni mert kel a kód

2 hónapja 1 hete #289883 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

szasza147 beküldte: hitelesitő kell nem tudom a fiókomat hozzá adni mert kel a kód

Le kell tolteni a telefonodra az Authenticator nevu alkalmazast. Azt osszekotni a WoT fiokoddal es generalni fog neked egy kodot, azt kell beirni a weboldalon mikor keri.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg

1 hónapja 3 hete #290112 Írta: SharkPeet1983
Megválaszolva: SharkPeet1983
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a célkeresztem nagyon lassan mozog. Vagyis ahová húzom a pontot, több másodperc alatt ér oda a célkereszt, addig meg simán kilőnek. Mit lehet ezzel tenni??
köszi!

1 hónapja 3 hete #290115 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

SharkPeet1983 beküldte: Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a célkeresztem nagyon lassan mozog. Vagyis ahová húzom a pontot, több másodperc alatt ér oda a célkereszt, addig meg simán kilőnek. Mit lehet ezzel tenni??
köszi!

:lol: Ez jó!

Minden tanknak van egy torony forgási sebessége, biztos valami lassú tornyú valamivel játszol. Válassz gyorsabb torony forgású tankot. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Telum_2019

1 hónapja 3 hete #290141 Írta: Telum_2019
Megválaszolva: Telum_2019
Elnézést hogy ide írok (ez már a kétségbe esés miatt van) van egy world of tanks fiókom és elfelejtettem hozzá a jelszavam viszont a telefonszám ami második hitelesítési tényezőként volt megadva már nem él és oda küldik a kódot...emailra viszont nem érkezik semmi ilyenkor van még valami lehetőség helyre hozni a fiókot vagy veszett ügy??!

1 hónapja 3 hete #290142 Írta: Telum_2019
Üdv mindenkinek!! Nem tudom esetleg valaki tudna e segíteni de nagyon megköszönném ha igen körülbelül fél éve nem használtam a wot fiókom és elfelejtettem a jelszavam hozzá viszont a második hitelesítési tényező az pedig egy olyan telefonszám ami nem él már és arra küldi a kódot de emailt nem kapok a megadott email címre ilyenkor mi a teendő vagy veszett ügy az egész??! A segítséget előre is nagyon köszönöm!!

1 hónapja 3 hete #290144 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

Telum_2019 beküldte: Üdv mindenkinek!! Nem tudom esetleg valaki tudna e segíteni de nagyon megköszönném ha igen körülbelül fél éve nem használtam a wot fiókom és elfelejtettem a jelszavam hozzá viszont a második hitelesítési tényező az pedig egy olyan telefonszám ami nem él már és arra küldi a kódot de emailt nem kapok a megadott email címre ilyenkor mi a teendő vagy veszett ügy az egész??! A segítséget előre is nagyon köszönöm!!

Mindenképp a supportnak kéne írni, feléjük kell igazolnod, hogy tiéd a profil. Azt, hogy ezt hogy oldod meg... nos, sok sikert

Nem hiszek a tér létezésében...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Telum_2019

1 hónapja 3 hete #290147 Írta: Telum_2019
Elnézést kérek de egyáltalán nem értek hozzá tudsz segíteni esetleg hogy ennek mi a menete?! Maximum felsorolom nekik milyen típusú harckocsijaim vannak meg csatolok egy képet az email címemről! Mást nem nagyon tudok!! Csak hogy hogyan tudnék nekik jelezni vagy írni?!

1 hónapja 3 hete #290148 Írta: davidmix
Megválaszolva: davidmix
Sziasztok,
az mitől lehet szerintetek, hogy a játékba lépéskor a "garázs frissítése.."-nél megáll és csak forog a fogaskerék?

1 hónapja 3 hete #290153 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
https://worldoftanks.eu/https://worldoftanks.eu/ -n bal felul van a player support. Azon belul "Account Management", azon belul "I do not receive my SMS code, what now?". Itt legaul talalni fogsz egy sarga gombot, hogy Contact support. Itt tudsz nyitni egy ticketet.

Kerdezni fognak majd, hogy megbizonyosodjanak tenyleg te vagy-e az account tulaja. Peldaul helyileg hol tartozkodtal mikor nyitottad az accountot, ki volt a mobilszolgaltatod, stb.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.