SEGÍTSÉG!

3 hónapja 2 hete #289031 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Nekem a garázst betölti,csak csatába nem tudok belépni.

Betanított magfizikus

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 2 hete #289032 Írta: tiger730
Megválaszolva: tiger730
Nekem is inditom a csatát aztán csak pörög és azt irja hogy csatlakozás
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

3 hónapja 2 hete #289033 Írta: Feri38_HUN
Akkor megnyugodtam,nem nálam van a baj:)

Betanított magfizikus

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #289036 Írta: Feri38_HUN
Egyedül a panther8.8 nem lép be a csatába,csak csatlakozik és teker a fogaskerék.Kissé fura.
Update:Semmilyen 8-as prémiummal nem tudok csatába lépni.

Betanított magfizikus

3 hónapja 2 hete #289037 Írta: Csakapa
Megválaszolva: Csakapa
Hali. A 8 tankokkal nem tölti be a csatát..(nekem sem)

3 hónapja 2 hete #289042 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42
Bemegyek 6 os tankkal a tabella alján vagyok nyolcasok között. Indítok egy csatát nyolcas tankkal és mind két szerveren csak teker.
Vicc az egész. Mert ha túl lenne terhelve a rendszer azt mondom ejj-ejj. De így hétköznap délelőtt.....:sick:

3 hónapja 2 hete #289048 Írta: komisz
Megválaszolva: komisz
Srácok, segítségeteket kérném.

A csata nem töltődik be, minden funkció megfelelően működik, ha csatára kattintok csak tölt folyamatosan és akkor kilépni sem tudok. Újra telepítettem már a játékot, semmi nem változott.
Előre is köszönöm a segítségeteket.

Látom nem egyedül vagyok ezzel a problémával .

3 hónapja 2 hete #289049 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
@komisz nem biztos, a többieknek csak ma volt ilyen gondjuk mert a szerveren "javítanak" szóval ezért nem enged belépni időszakosan; de én nem láttam releváns fórum cikket a hivatalos oldalon szóval nem tudom megmondani meddig fog ez az állapot fennállni

Nem hiszek a tér létezésében...

3 hónapja 2 hete #289077 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Én meg a játékba sem tudok belépni,azt írja hogy a szerver nem elérhető,vagy a beállitásaim hibásak,mármost a nettel nincs baj..

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #289078 Írta: Echiron

charliefirpo_2018 beküldte: Én meg a játékba sem tudok belépni,azt írja hogy a szerver nem elérhető,vagy a beállitásaim hibásak,mármost a nettel nincs baj..

Mi lehet a baj ha azt írja a szerver nem elérhető? Hmmmm... várj... talán az hogy a szerver nem elérhető? :troll:

Am ezt úgy írta ki ,hogy "a szerver nem elérhető karbantartás miatt". Sajna a feketepiac miatt időszakosan jobban meg van terhelve a szerver és itt nem feltétlen a játékosállomány miatt hanem mert repkednek a tranzakciók

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #289114 Írta: Tutyimutyi2
Megválaszolva: Tutyimutyi2
Mégis mi a ló***** kéne azért csinálnom hogy a szaros wot honlapon mikor rákattintok a log in gombra ne irányítson át a ruszki bejelentkezéshez??? Gondoltam beaktiválom a twitch prime-ot és beszerzem a loot-ot de mikor azt kérte hogy linkeljem az accomat(ami már több mint 1 éve linkelve van a twitch-hez) akkor fogta magát és átirányított a ruszki szerver bejelentkezéséhez ahonnét visszaváltani sem enged az eu-ra csak újból betölti a ruszkit. És mindemellett azt írja hogy begyűjtöttem a loot-ot de a játékban nem kaptam meg.
Valahogy megjavult és betudtam jelentkezni sajáttal azonban azt már azt írja hogy begyűjtöttem a pack-ot de valójában nem kaptam meg belőle semmit, ezt hogyan tudnám úgy jelezni a wg-nek hogy el is higgyék hogy nem kaptam meg a csomagot?

2 hónapja 3 hete - 2 hónapja 3 hete #289508 Írta: Echiron

laci20067 beküldte: Sziasztok,Nekem a hatalmas gondom hogy gondoltam újra rakom a játékot,hogy ami nem kell az törlödjön,de ujra beléptem volna nem engedte, Blokkolták a fiokomat "Chargerback Issues" indokkal. Sehol semmi elmail hogy miért a visszafizetés,hogyan hol. Mivel nem vagyok nagy angolos rá irtam a leírásba daoplay... címre de konkrét választ tőlle se kaptam. Aki tudna segíteni megjutalmazom,sok tankom van ott. :(

@Laci20067 :whistle:

2 hónapja 3 hete #289525 Írta: mpeter58
Megválaszolva: mpeter58
Sziasztok!

Segítsetek, kérlek! Hogyan tudnám a Nick nevemet megváltoztatni a játékban? Van erre lehetőség? És ha igen, akkor megmaradnak az eredeti paramétereim?

2 hónapja 3 hete #289529 Írta: Laczy81
Megválaszolva: Laczy81
Igen lehetséges, a weboldalon belépsz az accountod-a ráklikkelsz a nickedre ott kiválasztod az Account Management opciót, majd mikor át navigál az oldalra felül a nicked mellett látsz egy (cerkát) ráklikkelsz és már meg is változtathatod a neved mindösszesen 2500 ARANY - ba fog fájni...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mpeter58

2 hónapja 3 hete #289531 Írta: mpeter58
Megválaszolva: mpeter58

Laczy81 beküldte: Igen lehetséges, a weboldalon belépsz az accountod-a ráklikkelsz a nickedre ott kiválasztod az Account Management opciót, majd mikor át navigál az oldalra felül a nicked mellett látsz egy (cerkát) ráklikkelsz és már meg is változtathatod a neved mindösszesen 2500 ARANY - ba fog fájni...

Az nem kevés... Igaziból csak szeretném bővíteni a nevemet egy HU végződéssel, hogy egyértelmű legyen a magyarságom. Akkor gyűjtök rá. Neked pedig, Köszönöm szépen a segítséget!
Üdvözlettel: Péter

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.