SEGÍTSÉG!

2 hónapja 4 hete #288905 Írta: Kherthyomehr
Megválaszolva: Kherthyomehr
Akkor lehet, hogy azt a tavaly karácsonyit nem tudták levonni rendesen, visszatudod követni a tranzakciókat?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 4 hete #288906 Írta: laci20067
Megválaszolva: laci20067
Rosszul emlékeztem idén is vásároltam! :( De nem ír semmi problémát.
Mellékletek:

2 hónapja 4 hete #288907 Írta: Kherthyomehr
Na azt a februárit keresd vissza a bankszámládon, hogy a pénz le lett-e vonva, vagy esetleg vissza lett vonva.

2 hónapja 4 hete - 2 hónapja 4 hete #288909 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Ne csak a bankszámlán nézd meg hanem ezt a tételt kéne azon az oldalon is leellenőrizni amin keresztül fizettél... ha ott akadt el akkor az is lehet a gond vagy ha ők nem tudták a számládra ráterhelni -> innen indulhatott akkor az egész.
Ha megtaláltad melyik volt aminek a kifizetése nem történt meg akkor a wg support oldalán amit linkeltem írnod kell nekik mert a kifizetés nem jelent automatikus feloldást!

Nem hiszek a tér létezésében...

2 hónapja 4 hete #288910 Írta: laci20067
Supportjuk sosem elérhető. DAo is csak nyit ír hogy rendezzem a számlám. :S

2 hónapja 4 hete #288911 Írta: Echiron
Írj nekik újra... elvileg a tranzakcióról neked kell adniuk információt. Azt kéne leellenőrizni, hogy rajtuk keresztül ment-e? Ha ők már megkapták akkor ezt a Wot-nak meg a Dao-nak kell rendezni és nem náluk akadt meg; ha ők aznap nem tudták terhelni a számlád akkor meg nálad akadt el és rendezned kell akkor a tételt.
A Dao-nak magyar supportja van vagy angol?
A Wot supportot meg nem tudod megkerülni mert az egész folyamat végén nekik minden képp jelezni kell h megtörtént a részedről az egyenlítés és oldják fel a profilt...

2 hónapja 4 hete #288913 Írta: Kherthyomehr
Itt egy minta WG supportnak, hátha írnak valami értelmeset.

Hello, I would like to get some information about my chargeback issue as I don't seem to find the transaction that caused the error, can you please tell me the exact date of the purchase and the missing amount I should pay? Also I would like some information about how can I equal the balance (premium store purchase, bank transfer or via dao).

2 hónapja 3 hete #288918 Írta: Echiron
@Kherthyomehr megosztozunk azon a 2K aranyon ;D :D

2 hónapja 3 hete #288919 Írta: Kherthyomehr
Nekem nincs rá szükségem, van 10 8-as prém tankom, a havi prém fiók meg aprópénz igazából. :)

2 hónapja 3 hete #288920 Írta: laci20067
Elküldtem az angol szöveget daonak de még nincs válasz.

2 hónapja 3 hete #288922 Írta: Echiron
Persze aki így tolja Kherthyomehr... :D
Laci, légy türelemmel... tudom szarul hangzik úgy ha közben blokkolva vagy de ezt végig kell vinni ha már így alakult.
Amúgy Kherthyomehr levelét a WG supportnak kellett volna elküldeni nem a Dao-nak :D
Bár ahogy olvasom ebből még ők is kitalálhatják mi a bajod. Majd ha kapsz rá választ dobd majd be.

2 hónapja 3 hete #288986 Írta: laci20067
Köszönöm aki eddig írt választ továbbra se nincs,kicsit emelem a tétem 3000 ARANYRA. HA kiderited ;) köszi
felhasználom: laci20067
regisztrált email Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Ezt írja ki "Fiükod felvan függesztve: Chargeback Issue,Please contact Billing Support.

2 hónapja 3 hete #288999 Írta: qudarka
Megválaszolva: qudarka
Üdv!
Segítséget kérnék. Milyen legénységi skilleket ajánlanátok első választásra egy T-50-2-re ? :)

2 hónapja 3 hete #289001 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Egy 6-os könnyű tankra én első körben biztos, hogy a parancsnoknak 6. érzéket a többieknek meg álcát raknék, aztán majd a 2. sorban lehet azon gondolkozni, hogy először a BIA, vagy az egyéb, löveget javító képességek kerüljenek kiválasztásra.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: qudarka

2 hónapja 3 hete - 2 hónapja 3 hete #289030 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
A szerver ideiglenesen nem elérhető tervezett karbantartás miatt..:trollol: 10 perc után helyreállt..:thx2:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.