SEGÍTSÉG!

4 hónapja 4 hete #287182 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
A random fekete képernyő egy időben nálam is előjött.
A hibát nálam az újonnan vett DPI kábel "megfelelő minősége" okozta :evil:
De mire erre , hála ugye a véletlenszerű meglétének rájöttem :whistle:
Mindenesetre az új kábel lecserélése után ez a jelenség megszűnt :)

Egy próbát szerintem nálad is megérhet a dolog.

Az asztalra dobálás esetében talán próbáld ki hogy keret nélküli ablakos módban futtatod a játékot.

És egy tipp , ugye új alaplapod van a rizsa miatt : Nem tudom hogy mit raktál fel a gyári lemezéről , de tapasztalataim szerint a legtöbben ami van az mind felrak üzemmódban használják ;)
Pedig bőven elég onnan az alapvető driver csomag , ha másképp nem ismeri fel a win. A különböző tuning-beállítás variáló progikra nincs szükség. A neten lévő tesztek alapján a rizsához való közepesnél már jobb alaplapok maguktól jobban vezérlik a procit mind ha belepiszkálnak. Elég a biosban eldönteni hogy milyen profil alapján működjön a cpu.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 4 hete #287195 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Na köszi! Sajna pont ezekre a feltételezésekre futotta nálam is.
A Display kábel nem épp olcsó darab (nem is a legdrágább) egy 1000Huf-os Hdmi-t váltott le. Ezért nem is értem ha azzal lenne a gond. És akkor más nagyobb hardver igényű játéknál miért nem csinálja?
Eljutottam én is a keret nélküli ablakban futtatásig. De így is kidob legalább 1x.
Na igen az új alaplap és a gyári programok. :) A lemezről semmit nem raktam fel mert már évek óta nem használok odd-t.:whistle:
Most az új proc alaplap kombó miatt nagyon sok olyan progi van fönt ami nem szükséges, de kellenek hogy kiismerjem a lehetőségeim, hogy mire van szükségem és mire nem a továbbiakban.

Visszakanyarodva a random elsötétedő képernyőre. Gondoltam már táphibára feszültség ingadozásra is. De akárhogy is számolok még mindig van legalább 100Watt erőtartalék a maximális fogyasztáshoz képest benne. Így nem indokolt a fesz, vagy áramingadozás sem.
De elgondolkodtam most egy 750-850 wattos 80+ goldos táp beszerzésén. Csak hát elég megterhelő lenne a pénztárcámra nézve.

4 hónapja 4 hete - 4 hónapja 4 hete #287199 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
Elvileg a DPI kábel esetében jobban kijön ha nem megfelelő az árnyékolása , forrasztási minősége. Ilyen esetekben könnyebben kiüti a rajta átmenő jelet ha valamilyen zavarás éri. Wi-Fi , mobil telefon stb.

Asus Prime x-370 Pro , 1600x , Asus Dual RX580-O8G , 2 SSD , 3 HDD , 6 venti : 550W-os 80+-os táp.
Simán , stabilan viszi. :)
A gépcserénél simán átraktad a futó rendszert , vagy újra húztad ?
Bár ha másik programok , illetve win esetében nem bohóckodik akkor elvileg jónak kellene lennie.

(De tekintve hogy amióta felmászott a 1809-es build azóta az én winem is véreset köhög random . . . . . :evil: Csak éppen lusta voltam szűzíesíteni egy nullás telepítést - eddig . . . )

4 hónapja 4 hete - 4 hónapja 4 hete #287201 Írta: Chaos_42
Na talán megvan az asztalra dobálás gyanúsítottja.
Ami nem más ......tra-tra-tra-tra......
...mint....(dobpergés)
a Wargaming Game center!!!!
Ha fut a háttérben és frissíti a kis cikkeit link-eit. Akkor kiugrik fullscreenből. Keret nélküli ablakos módban pedig homokórázik egyet a csata közepén. (de legalább nem ugrik ki belőle)

Szeretnélek kijavítani, mert módszeresen DPI -izel :evil: A Display Port max DP lehet röviditve a DPI az valami egészen más ;)

A wintelepítés annyi volt hogy m.2 SSD ki => SSD be. Örülünk hogy nem Oem a Win licenc, hanem retail így nem kell az aktiválással kínlódni. Majd egy hard reset win10 módra.

A ha kábeles a másik dolog az még mindig bosszant. Azt még ki kell valahogy vizsgálni. Csere darab nem nagyon van, venni meg nem akarok másikat.

4 hónapja 4 hete #287204 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Szia!

Nalam akkor ugrik ki az asztalra ha a fiam valami mas jatekot jatszott (fortnite) elotte es csak siman kikapcsolta de ertesitesek meg erkeznek. Ha a feladat kezeloben lelovom a jatekait v mielott leulok jatszani kikapcsolom es bekapcsolom a gepet (nem ujrainditas) akkor nincsennek ilyenek.
A game centert nem tudom mert ha elinditom rola a jatekeot mindig automatikusan kikapcsolom mar nincs ra szukseg.

4 hónapja 4 hete #287209 Írta: Krissz1999
Megválaszolva: Krissz1999
Üdv!

Valaki tudna választ adni arra, hogy miért nem tudom feltelepíteni a játékot ? Letöltés után hibát ír ki a telepítésnél. Nem engedi sem a D sem pedig a C meghajtóra rakni a játékot.

4 hónapja 4 hete - 4 hónapja 4 hete #287211 Írta: Laczy81
Megválaszolva: Laczy81
@Krissz1999.
Készíts képet a hibaüzenetről, vagy írd le a hibakódot ,ebből amit írtál nem tud segíteni senki.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Krissz1999

4 hónapja 2 hete #287384 Írta: Chaos_42
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Jelentem a random elsötétülő képernyő nem kábel, hanem Driver hiba volt. Amit a legújabb radeon 19.2.3 -as frissítés javított. Sok más hibával egyetemben.

4 hónapja 2 hete #287399 Írta: Galacsin
Megválaszolva: Galacsin
Miért állnak a szerverek? Pontban 01:00-kor disconnect.

Ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz!

4 hónapja 2 hete #287402 Írta: gombolu105
Megválaszolva: gombolu105
Sziasztok! Nagyon szeretem az oldalt, főleg a tech tree-nek örültem, de legtöbbször ios telefonról tudom nézni az oldalt, és ezen sajnos nem lehet megnézni mivel a kijelzőn csak kb 1-3 tier látszik és nimcs mód oldalra léptetni! Két böngészővel is próbáltam! Tud valaki megoldást? Előre is köszi!

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #287406 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Szia!
Probaltad, h rakoppin5tassz a mellette levo tierre. A kiirasat annak latod amalyik ala van huzva.
Én is mobilrol nézem nekem mukodik.

Kuldtem privat.

4 hónapja 2 hete #287407 Írta: gombolu105
Megválaszolva: gombolu105
Köszi hogy ilyen gyorsan válaszoltál, de sajnos nálam a tierek nincsenek aláhúzva! A nemzetek között simán váltok de csak az első 3 tier tankjai férnek a kijelzőre ha rányomok a tankra kiadja a jellemzőit csak az oldal scroll hiányzik:sick:

4 hónapja 2 hete #287417 Írta: csiga73
Megválaszolva: csiga73
Sziasztok! Kérdésem lenne.Mielőtt újra telepítem a windows-t el szeretném menteni a wot beállításaimat. Hol találom azt a windowsban. Előre is köszönöm.

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #287424 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

csiga73 beküldte: Sziasztok! Kérdésem lenne.Mielőtt újra telepítem a windows-t el szeretném menteni a wot beállításaimat. Hol találom azt a windowsban. Előre is köszönöm.

Ez lehet az elérési útja: c:/users/*a saját neved*/appdata/roaming/wargaming.net/worldoftanks

Vagy egyszerűbben:
A win+R megnyomása után beírod ezt:
%appdata%/wargaming.net/worldoftanks

4 hónapja 2 hete #287430 Írta: csiga73
Megválaszolva: csiga73
Köszönöm. Meg találtam.shaking

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.