SEGÍTSÉG!

8 hónapja 3 hete #287195 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Na köszi! Sajna pont ezekre a feltételezésekre futotta nálam is.
A Display kábel nem épp olcsó darab (nem is a legdrágább) egy 1000Huf-os Hdmi-t váltott le. Ezért nem is értem ha azzal lenne a gond. És akkor más nagyobb hardver igényű játéknál miért nem csinálja?
Eljutottam én is a keret nélküli ablakban futtatásig. De így is kidob legalább 1x.
Na igen az új alaplap és a gyári programok. :) A lemezről semmit nem raktam fel mert már évek óta nem használok odd-t.:whistle:
Most az új proc alaplap kombó miatt nagyon sok olyan progi van fönt ami nem szükséges, de kellenek hogy kiismerjem a lehetőségeim, hogy mire van szükségem és mire nem a továbbiakban.

Visszakanyarodva a random elsötétedő képernyőre. Gondoltam már táphibára feszültség ingadozásra is. De akárhogy is számolok még mindig van legalább 100Watt erőtartalék a maximális fogyasztáshoz képest benne. Így nem indokolt a fesz, vagy áramingadozás sem.
De elgondolkodtam most egy 750-850 wattos 80+ goldos táp beszerzésén. Csak hát elég megterhelő lenne a pénztárcámra nézve.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 hónapja 3 hete - 8 hónapja 3 hete #287199 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
Elvileg a DPI kábel esetében jobban kijön ha nem megfelelő az árnyékolása , forrasztási minősége. Ilyen esetekben könnyebben kiüti a rajta átmenő jelet ha valamilyen zavarás éri. Wi-Fi , mobil telefon stb.

Asus Prime x-370 Pro , 1600x , Asus Dual RX580-O8G , 2 SSD , 3 HDD , 6 venti : 550W-os 80+-os táp.
Simán , stabilan viszi. :)
A gépcserénél simán átraktad a futó rendszert , vagy újra húztad ?
Bár ha másik programok , illetve win esetében nem bohóckodik akkor elvileg jónak kellene lennie.

(De tekintve hogy amióta felmászott a 1809-es build azóta az én winem is véreset köhög random . . . . . :evil: Csak éppen lusta voltam szűzíesíteni egy nullás telepítést - eddig . . . )

8 hónapja 3 hete - 8 hónapja 3 hete #287201 Írta: Chaos_42
Na talán megvan az asztalra dobálás gyanúsítottja.
Ami nem más ......tra-tra-tra-tra......
...mint....(dobpergés)
a Wargaming Game center!!!!
Ha fut a háttérben és frissíti a kis cikkeit link-eit. Akkor kiugrik fullscreenből. Keret nélküli ablakos módban pedig homokórázik egyet a csata közepén. (de legalább nem ugrik ki belőle)

Szeretnélek kijavítani, mert módszeresen DPI -izel :evil: A Display Port max DP lehet röviditve a DPI az valami egészen más ;)

A wintelepítés annyi volt hogy m.2 SSD ki => SSD be. Örülünk hogy nem Oem a Win licenc, hanem retail így nem kell az aktiválással kínlódni. Majd egy hard reset win10 módra.

A ha kábeles a másik dolog az még mindig bosszant. Azt még ki kell valahogy vizsgálni. Csere darab nem nagyon van, venni meg nem akarok másikat.

8 hónapja 3 hete #287204 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Szia!

Nalam akkor ugrik ki az asztalra ha a fiam valami mas jatekot jatszott (fortnite) elotte es csak siman kikapcsolta de ertesitesek meg erkeznek. Ha a feladat kezeloben lelovom a jatekait v mielott leulok jatszani kikapcsolom es bekapcsolom a gepet (nem ujrainditas) akkor nincsennek ilyenek.
A game centert nem tudom mert ha elinditom rola a jatekeot mindig automatikusan kikapcsolom mar nincs ra szukseg.

8 hónapja 3 hete #287209 Írta: Krissz1999
Megválaszolva: Krissz1999
Üdv!

Valaki tudna választ adni arra, hogy miért nem tudom feltelepíteni a játékot ? Letöltés után hibát ír ki a telepítésnél. Nem engedi sem a D sem pedig a C meghajtóra rakni a játékot.

8 hónapja 3 hete - 8 hónapja 3 hete #287211 Írta: Laczy81
Megválaszolva: Laczy81
@Krissz1999.
Készíts képet a hibaüzenetről, vagy írd le a hibakódot ,ebből amit írtál nem tud segíteni senki.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Krissz1999

8 hónapja 2 hete #287384 Írta: Chaos_42
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Jelentem a random elsötétülő képernyő nem kábel, hanem Driver hiba volt. Amit a legújabb radeon 19.2.3 -as frissítés javított. Sok más hibával egyetemben.

8 hónapja 1 hete #287399 Írta: Galacsin
Megválaszolva: Galacsin
Miért állnak a szerverek? Pontban 01:00-kor disconnect.

Ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz!

8 hónapja 1 hete #287402 Írta: gombolu105
Megválaszolva: gombolu105
Sziasztok! Nagyon szeretem az oldalt, főleg a tech tree-nek örültem, de legtöbbször ios telefonról tudom nézni az oldalt, és ezen sajnos nem lehet megnézni mivel a kijelzőn csak kb 1-3 tier látszik és nimcs mód oldalra léptetni! Két böngészővel is próbáltam! Tud valaki megoldást? Előre is köszi!

8 hónapja 1 hete - 8 hónapja 1 hete #287406 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Szia!
Probaltad, h rakoppin5tassz a mellette levo tierre. A kiirasat annak latod amalyik ala van huzva.
Én is mobilrol nézem nekem mukodik.

Kuldtem privat.

8 hónapja 1 hete #287407 Írta: gombolu105
Megválaszolva: gombolu105
Köszi hogy ilyen gyorsan válaszoltál, de sajnos nálam a tierek nincsenek aláhúzva! A nemzetek között simán váltok de csak az első 3 tier tankjai férnek a kijelzőre ha rányomok a tankra kiadja a jellemzőit csak az oldal scroll hiányzik:sick:

8 hónapja 1 hete #287417 Írta: csiga73
Megválaszolva: csiga73
Sziasztok! Kérdésem lenne.Mielőtt újra telepítem a windows-t el szeretném menteni a wot beállításaimat. Hol találom azt a windowsban. Előre is köszönöm.

8 hónapja 1 hete - 8 hónapja 1 hete #287424 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

csiga73 beküldte: Sziasztok! Kérdésem lenne.Mielőtt újra telepítem a windows-t el szeretném menteni a wot beállításaimat. Hol találom azt a windowsban. Előre is köszönöm.

Ez lehet az elérési útja: c:/users/*a saját neved*/appdata/roaming/wargaming.net/worldoftanks

Vagy egyszerűbben:
A win+R megnyomása után beírod ezt:
%appdata%/wargaming.net/worldoftanks

8 hónapja 1 hete #287430 Írta: csiga73
Megválaszolva: csiga73
Köszönöm. Meg találtam.shaking

8 hónapja 1 hete #287431 Írta: STALLONE PAPA
Megválaszolva: STALLONE PAPA
Sziasztok srácok!

Egy kis segítséget szeretnék, ezt történt velem, volt-e valaki ilyen helyzetben, illetve mit csináljak.
Ma azt tapasztaltam, hogy az 5500 db kötvényem "eltűnt, elfogyott", 740 maradt belőle.

Nem emlékszem, hogy költöttem volna belőle bármennyit is, de több mint 4500 at BIZTOS HOGY NEM.
Gondolom van valahol valamilyen nyilvántartás, hogy mit ,mire költött az ember...
Persze előfordulhat, hogy "véletlenül félrenyom az ember", de így 15 000 csata után emlékeznék, ha így történt volna.
Mit csináljak srácok???
Köszi a válaszotokat.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.