SEGÍTSÉG!

6 hónapja 5 napja - 6 hónapja 5 napja #286338 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Ez a négy lehetőség van.

Bal felső: A képen látható bankkártya típusok (Visa, MasterCard, Maestro. Felénk főleg ezek a jellemzőek),
Jobb felső: PayPal,
Bal alsó: PaySafe kártya,
Jobb alsó: American Express kártya.

Ezek közül csak a PayPal az, ami nem rendelkezik valódi fizikai kártyával. Mindegyik biztonságos, amennyiben te magad is biztonságosan használod. Mindegyik átirányít a kibocsájtó szerv honlapjára, ahol azonosítod magad (PP esetén user+pass. Kártyák esetén Név, kártyaszám, lejárati idő, biztonsági kód.), majd fizetsz. Utána a WG oldalon gratulálnak a vásárláshoz.

Ha esetleg arra gondoltál, hogy a számládon lévő goldból finanszíroznád a vásárlást: Nem lehetséges.

Trollz be flippin' out, Mon!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 hónapja 5 napja #286341 Írta: pcjani11
Megválaszolva: pcjani11
A WOT-ban szeretnék vásárolni de csak a képen látható feltételek vannak,pl:azonnali fizetési mod nekem nem jelenik meg.

6 hónapja 5 napja #286342 Írta: pcjani11
Megválaszolva: pcjani11
Van azonnali fizetési mod is,söt még sokkal több is.ezeket én nem tudom használni.ez van

6 hónapja 4 napja #286362 Írta: popey46
Megválaszolva: popey46
sziasztok. kis segitség kellene. készen lett a kinai kollekcióm, ezt az üzenetet kaptam:
Teljessé tetted a kollekciót!

Hold kollekció teljesítéséért a következő jutalmakat kapod:
Feliratok: Érj el új győzelmeket!
Stílusok: Csillogó éj
Emblémák: Maneki-neko

a gondom az, hogy a csillógó éj stilus nincs a garázsban. a felirat és az embléma megvan, a stilus hiányzik.

mit lehetne tenni? köszi elöre is.

6 hónapja 4 napja #286364 Írta: egojani
Megválaszolva: egojani
Többeknek felmerült ez a probléma, első tipp: nem jó tankra próbáltad. Csak 8-as prém vagy tier X-es tankra jó.

6 hónapja 4 napja #286365 Írta: Thothem

pcjani11 beküldte: Van azonnali fizetési mod is,söt még sokkal több is.ezeket én nem tudom használni.ez van

Nem tudom, mire gondolsz az azonnali fizetési móddal, de nekem is csak azok vannak, amit neked megjelenít.

Halkan megjegyzem, hogy bármely bankkártyás vagy PayPal-es fizetési mód azonnal leveszi a számládról a pénzt.

Mellékletek:

6 hónapja 4 napja #286370 Írta: kammogo
Megválaszolva: kammogo
Sziasztok.
Találkoztatok már ezzel a problémával ?
Tegnap játszottam. Ma be akarok jelentkezni azt írta hibás jelszó ,PEDIG ÉVEK ÓTA UGYANAZ A JELSZAVAM ÉS A GÉPEM IS MEGJEGYEZTE.
No sebaj gondoltam belépek a neten a wotba és rendbe hozom.De ott sem enged be.
Akartam uj jelszót kérni telón de a régi számom van megadva :( ez az én saram mert nem frissítettem. írtam a supportnak ezt az üzenetet kaptam:

Your ticket ID: xxxxxxxxxx has been received
Hello,
Thank you for contacting Wargaming Player Support.
You will receive an answer to your ticket “ I lost my login information” by email.
Best Regards,
Wargaming Player Support

Ez mit is jelent pontosan ?

6 hónapja 4 napja #286381 Írta: Vadkakasok
Megválaszolva: Vadkakasok
Azt, hogy majd fognak válaszolni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kammogo

6 hónapja 3 napja - 6 hónapja 3 napja #286426 Írta: kammogo
Megválaszolva: kammogo
Vissza kaptam :)
:banana: :applause:

5 hónapja 4 hete #286519 Írta: Drotosa
Megválaszolva: Drotosa
Sziasztok,

Találkozott már más is azzal a hibával, hogy csata indítás után a töltőképernyőn nem indul el a betöltést jelző narancssárga csík? Azt látom, ahogy a két csapat játékosai egyesével betöltenek (kifehéredik a nevük), de nálam itt megakad. Ilyenkor hiába indítom újra a játékot ugyan ide dob vissza és meg kell várnom amíg véget ér az adott meccs, addig nem tudok csinálni semmit...

5 hónapja 4 hete #286524 Írta: Thothem
A WoT Launcherben nyomj fent a Beállítások gombra, majd utána az Ügyfélszolgálat fülre. Azon lesz egy Ellenőrzés gomb. Nyomd meg, majd várd végig, hogy a kliens hibakeresése végigfusson.

Ha ezzel megvagy próbáld ki, hogy működik-e.

Ha nem, akkor - ha nem SSD-n van a WoT - futass egy lemeztöredezettség mentesítőt a WoT meghajtóján.

5 hónapja 3 hete - 5 hónapja 3 hete #286554 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Sziasztok, olyan problémám van, hogy a játék elindulásakor beírom a nevemet, jelszavamat, majd pár másodperc után azt írja, hogy egy másik szerveren már be vagyok jelentkezve, utána pár másodperc múlva indul a játék, de mindig csak a kiképzőtábor, onnan ki kell lépnem és akkor rak be a normál garázsomba. Több csata után kilépek és a legközelebbi indításkor megint ez a probléma. Ez a probléma 3 napja jelentkezett először, de azóta minden nap ezt csinálja, Egyetlen modot használok, a napi statisztikát. Valaki már találkozott hasonlóval, van ötlet, hogy mi lehet a gond?

5 hónapja 3 hete #286555 Írta: MammonKZ
Megválaszolva: MammonKZ
Sziasztok!

Az egyik első szintű tankommal csak 4szer játszottam, de valahogy még is van rajta 65000 harci tapasztalat, hogyan lehetséges ez szerintetek?

5 hónapja 3 hete #286556 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

MammonKZ beküldte: Sziasztok!

Az egyik első szintű tankommal csak 4szer játszottam, de valahogy még is van rajta 65000 harci tapasztalat, hogyan lehetséges ez szerintetek?

Azt a tapasztalatot kapta meg az MS-1, amit a zöld izé gyűjtős eventen szereztél.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MammonKZ

5 hónapja 3 hete #286557 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

simron78 beküldte: Sziasztok, olyan problémám van, hogy a játék elindulásakor beírom a nevemet, jelszavamat, majd pár másodperc után azt írja, hogy egy másik szerveren már be vagyok jelentkezve, utána pár másodperc múlva indul a játék, de mindig csak a kiképzőtábor, onnan ki kell lépnem és akkor rak be a normál garázsomba. Több csata után kilépek és a legközelebbi indításkor megint ez a probléma. Ez a probléma 3 napja jelentkezett először, de azóta minden nap ezt csinálja, Egyetlen modot használok, a napi statisztikát. Valaki már találkozott hasonlóval, van ötlet, hogy mi lehet a gond?

Feladatkezelőben nézd meg, hogy megy-e még a wot (vagy bármely másik WG játék), amikor kilépsz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: simron78

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.