SEGÍTSÉG!

6 hónapja 3 hete #285660 Írta: WolframAlpha
Megválaszolva: WolframAlpha
Hogyan tudok képet beilleszteni?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 hónapja 3 hete - 6 hónapja 3 hete #285661 Írta: WolframAlpha
Melléklet:

Ez normális?
Ennyit írtam és tíltottak (bocs az angolomért...nem megy nekem)
Hol tudom jelenteni a moderátort?

6 hónapja 3 hete #285663 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Csupa nagybetű: Üvöltözés.
Gold ammo: Nincs gold ammo. Megszüntették. Nagyobb átütésű és sebzésű speciális lőszer van.

Ami miatt pedig -szerintem- kaphattad: Learn to aim // and thats all. Szerintem Insult-nak vagy Personal attack-nak minősítette.

Felesleges bárhova is jelentgetned a moderátort, mire megjön a -z elutasító- válasz, addigra lejár a chatban.

Trollz be flippin' out, Mon!

6 hónapja 3 hete #285664 Írta: WolframAlpha
Csak Chat bann-t kaptam 01-01-2019-ig
Elégé sovány vigasz a válaszod, általában nem reagálok le semmit, de 17 játék - 17 lost hmmmm....
Heavyt nem csípem, de küldi miatt kell, 17 csata IS 7 és mindig tier 8 light csinál ki.
1800 hp-ról szedett le német Buldog az ő 170 megmaradt hp-jával amit én szedtem le (itt gurult el a cukorka)
Nem vagyok unicum de kezdő se, 46,5k játék és minden light "goldal" szétszedi egyetlen hevimet
Az elmúlt 1 év átlaga:
Melléklet:

6 hónapja 3 hete #285669 Írta: Thothem
Tisztában voltam vele, hogy milyen játékos vagy, az 1+ évnél régebbi hozzászólásaidból. (Azért azokból, mert addig rendesen követtem a fórumot és nem feltételeztem, hogy azóta sokat változtál.)

Próbáltam a tények felsorolásával "mutatni", hogy miért kaphattad, valamint a WG hozzáállását ismerve mi lehet a végkifejlet.

Sajnálom a történteket, de nem valószínű, hogy ezen változtatni lehetne.
A sorozat, amiben vagy, pedig tényleg idegesítő. Ilyenkor jót szokott tenni, ha kicsit mással levezetsz, majd visszatérsz ehhez. (Más játék, kocsma, arty, satöbbi...)

6 hónapja 3 hete #285681 Írta: RatsNedlog
Megválaszolva: RatsNedlog
Sziasztok!
Tegnap jött egy pici frissítés ,azóta nem enged belépni. Vagyis belép,látom a garázst,majd mintha megnyomnám az x-et,kilép semmi hibaüzenet. Csak a Jacktor pack van,volt fent, mod nélkül is ugyanezt csinálja. Semmi videokártyás frissítést nem csináltam,semmit nem telepítettem a gépre. Mi lehet a megoldás? Köszönöm előre is.

6 hónapja 3 hete #285690 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

RatsNedlog beküldte: Sziasztok!
Tegnap jött egy pici frissítés ,azóta nem enged belépni. Vagyis belép,látom a garázst,majd mintha megnyomnám az x-et,kilép semmi hibaüzenet. Csak a Jacktor pack van,volt fent, mod nélkül is ugyanezt csinálja. Semmi videokártyás frissítést nem csináltam,semmit nem telepítettem a gépre. Mi lehet a megoldás? Köszönöm előre is.

Töröld ki a cache fájlok mappáját!
Talán ez az: C:/users/*név*/appdata/roaming/wargaming.net/worldoftanks

6 hónapja 3 hete #285704 Írta: WolframAlpha
A kocsma vált be nekem, köszi, azt hiszem holnap is csacsira iszom magam

6 hónapja 1 hete - 6 hónapja 1 hete #286139 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Sziasztok!Nagy problémám van.Jött egy op.rendszer frissítés reggel.Azóta nem tudok játszani,töltő képernyő közben sötétség,a következő szöveggel:out of range 95,3khz/60 hz.Elég régi a monitorom,de ilyet még nem csinált.Egyenlőre nem tudok játszani.
ablakos módban sikerült elindítani,de nagyon gagyi:(

Betanított magfizikus

6 hónapja 1 hete #286149 Írta: Dariusz
Megválaszolva: Dariusz
Szia! Nem tudom, hogy ez segít-e... Nem tudom azt sem, hogy milyen OP. rendszered van.... Amennyiben pl. Windows 10, akkor megpróbálhatod ezt: baloldalon a Start ikon mellett kattints a nagyító ikonra ( Kereső ) és beírod, hogy %appdata%, majd Entert nyomsz... Ott katt. erre a mappára... keresd meg a Wargamin.net mappát... azon belül pedig a WorldOfTanks mappát... itt keresd meg a preferences.xml fájlt... ha ez megvan, nyisd meg mondjuk a Notepad ++-al és írd be a keresőjébe, hogy monitor, ekkor ilyesmit fog kidobni: <fullscreenMonitorIndex> 0 </fullscreenMonitorIndex>
<fullscreenWidth> 1440 </fullscreenWidth>
<fullscreenHeight> 900 </fullscreenHeight>
<fullscreenRefresh> 60 </fullscreenRefresh>

Ezeket a számokat tudod módosítani a monitorodon... nyilván ezek a számok az én monitorom beállításai, mely: 1440x900 és 60 hertz. Nem tudom, hogy milyen monitorod van, de annak az optimális beállítási értékeit kellene megadnod... DE, mielőtt bármit is állítgatsz ebben a fájlban, előtte MENTSD le valahová, hogy BÁRMIKOR vissza tudd állítani az EREDETI fájlt...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

6 hónapja 1 hete - 6 hónapja 1 hete #286195 Írta: Feri38_HUN

Dariusz beküldte: Szia! Nem tudom, hogy ez segít-e... Nem tudom azt sem, hogy milyen OP. rendszered van.... Amennyiben pl. Windows 10, akkor megpróbálhatod ezt: baloldalon a Start ikon mellett kattints a nagyító ikonra ( Kereső ) és beírod, hogy %appdata%, majd Entert nyomsz... Ott katt. erre a mappára... keresd meg a Wargamin.net mappát... azon belül pedig a WorldOfTanks mappát... itt keresd meg a preferences.xml fájlt... ha ez megvan, nyisd meg mondjuk a Notepad ++-al és írd be a keresőjébe, hogy monitor, ekkor ilyesmit fog kidobni: <fullscreenMonitorIndex> 0 </fullscreenMonitorIndex>
<fullscreenWidth> 1440 </fullscreenWidth>
<fullscreenHeight> 900 </fullscreenHeight>
<fullscreenRefresh> 60 </fullscreenRefresh>

Ezeket a számokat tudod módosítani a monitorodon... nyilván ezek a számok az én monitorom beállításai, mely: 1440x900 és 60 hertz. Nem tudom, hogy milyen monitorod van, de annak az optimális beállítási értékeit kellene megadnod... DE, mielőtt bármit is állítgatsz ebben a fájlban, előtte MENTSD le valahová, hogy BÁRMIKOR vissza tudd állítani az EREDETI fájlt...

Köszi,megoldottam.Egy kb 8 éves LG monitorom van.A total commandert használom mindenre,rejtett ikonok megjelenítése,megkerestem a preferences xml-t,és ott sikerült megadni neki.Örök hálám cimbi shaking :beer2:

Betanított magfizikus

6 hónapja 6 napja #286311 Írta: KiralyPapa
Megválaszolva: KiralyPapa
Sziasztok!

Van egy furcsaság a játékban, ami meglehetősen zavaró, különösen közelharcban okoz nekem problémákat. Ha mondjuk többen közvetlenül egymás mellett sarokharcolunk, vagy van valami közvetlenül a tank mellett, és erre az objektumra esik éppen a célzókör, kizoomoláskor a tankot a kép szinte 90 fokban pont felülről (???) mutatja. Ha bezoomolsz, megint OK, ha kizoomolsz, megint fölülről látod magad. Persze rögtön kezdek kapkodni, de leginkább hirtelen azt sem tudja az ember, merre van az előre. Nem lehet ezt valahogy kikapcsolni, ha egyáltalán egy beállítás ez?

Köszönöm.

6 hónapja 6 napja #286315 Írta: Thothem
Ezt a hibát legutóbb Nortonor írta, az 1.3.3 micropatch cikke alatt. (Legalábbis én tőle láttam utoljára...)
Sajnos nem lehet kikapcsolni, ez egy hiba.

6 hónapja 6 napja #286334 Írta: pcjani11
Megválaszolva: pcjani11
Hali mindenkinek!
Hol lehet beállitani az online vásárlásban azt hogy mivel szeretnék fizetni.Felmegyek vásárolni kiválasztom mit szeretnék majd vásárlás és ekkor csak 4 opcionális fizetési modot ajánl fel a többi nem látható,lehet azt valahol beállitani
Mellékletek:

6 hónapja 6 napja #286337 Írta: Feri38_HUN
Itt nem tudsz választani?Hogy akarsz fizetni?

Betanított magfizikus

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.