SEGÍTSÉG!

2 hónapja 3 hete #284863 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu

Carius1973 beküldte:

fsb beküldte: Nálam is ez van. Jacktor packkal.
Elég zavaró.

Sziasztok. Pár csata után kidob a játékból és jelentés küld valami xvm hibáról. Erről van valakinek halvány sejtése ,hogy mi lehet a probléma?
Köszi szépen

Nálam rendben működött a Jacktor mod, igaz csak 2 csatát mentem vele. Mivel páran írtátok, hogy kivág pár csata után ismét feltettem. 4 csata után engem is kidobott, majd visszalépve már simán működött. Aztán kb6-7 csata és ismét kivágott. Ezért kicsit belenéztem, s látom néhány xvm file nincs frissítve (valamiért kimaradt). Még megyek pár csatát, aztán megosztom... tesztelésre

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 3 hete #284865 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Feltettem a megosztott mappámba. Letöltő-link a mod csomagom leírásában (klikk a google drive logóra)

Kesumisu beküldte:

Carius1973 beküldte:

fsb beküldte: Nálam is ez van. Jacktor packkal.
Elég zavaró.

Sziasztok. Pár csata után kidob a játékból és jelentés küld valami xvm hibáról. Erről van valakinek halvány sejtése ,hogy mi lehet a probléma?
Köszi szépen

Nálam rendben működött a Jacktor mod, igaz csak 2 csatát mentem vele. Mivel páran írtátok, hogy kivág pár csata után ismét feltettem. 4 csata után engem is kidobott, majd visszalépve már simán működött. Aztán kb6-7 csata és ismét kivágott. Ezért kicsit belenéztem, s látom néhány xvm file nincs frissítve (valamiért kimaradt). Még megyek pár csatát, aztán megosztom... tesztelésre

2 hónapja 3 hete #284877 Írta: WoodooTom
Megválaszolva: WoodooTom
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Pár napja azzal a problémával küzdök, hogy a játék elindítása után a tankjaimmal nem tudok tüzelni. Volt bárkinek már hasonló problémája?

Kérlek segítsetek benne, hogy hogy lehet ezt a problémát orvosolni.

Köszönöm előre is!

Üdv,
WoodooTom

2 hónapja 3 hete #284878 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf
Ezt légyszi fejtsd ki részletesebben, mert így elég sokféle oka lehet. Vagy nem vittél lőszert magaddal (kevésbé valószínű, de előfordulhat), vagy valami játékbeli hiba (nem tudok róla, hogy mostanában lenne ilyen), vagy mod-ütközés, vagy egér hiba. Utóbbi esetében próbáld azt, hogy kihúzod a gépből az egeret, majd vissza. Esetleg próbálj ki másik egeret.

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #284889 Írta: Maxy86
Megválaszolva: Maxy86
Nem kaptam semmilyen formában 10. évfordulós ajándékot. Miért lehet? 2014 óta regisztrálva vagyok...

2 hónapja 2 hete #284893 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Maxy86 beküldte: Nem kaptam semmilyen formában 10. évfordulós ajándékot. Miért lehet? 2014 óta regisztrálva vagyok...

Akkor nem ezen az accon, mert ezt 2018.01.16.-an 21.32-kor regisztraltad.

2 hónapja 2 hete #284941 Írta: WoodooTom
Megválaszolva: WoodooTom
Szia Ynnegaf!

Nem az egér lesz a hiba. Lőszert is vittem magammal. Valami más tipp ami segíthetne?

Köszi előre is!

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #284945 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

WoodooTom beküldte: Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Pár napja azzal a problémával küzdök, hogy a játék elindítása után a tankjaimmal nem tudok tüzelni. Volt bárkinek már hasonló problémája?

Kérlek segítsetek benne, hogy hogy lehet ezt a problémát orvosolni.

Köszönöm előre is!

Üdv,
WoodooTom

Vagy bezavar egy másik program (valószínűbb) vagy az irányításnál van valami elállítva (kevésbé valószínű).
Szerk.:
Közben eszembe jutott, hogy nekem akkor volt ilyen, miután felraktam a Discordot, de sikerült úgy megoldani, hogy a Discordon belül kikapcsoltam a gyorsgomb funkciót.

2 hónapja 1 hete #285125 Írta: wilsonba
Megválaszolva: wilsonba
Üdv! Mi lehet a probléma? A célzásnál ,ha kétszeres vagy annál nagyobb közelítést(nagyítást ) állítok be egyik tankommal sem tudok tüzelni,nagyítás nélkül igen. A csatából sem enged kilépni. A segítséget előre is köszönöm!

2 hónapja 1 hete #285178 Írta: Latzcko
Megválaszolva: Latzcko
Sziasztok!

A WoT mappájában található egy Updates mappa, ami torrent, valamint wgpkg kiterjesztésű fájlokat tartalmaz. Amennyiben a játék kiírja nekem, hogy naprakész, ebben az esetben a fájlok törölhetőek-e?
Szintén érdekes, hogy sok tárhelyet használ fel az Appdata könyvtárban is a játék local, valamint roaming mappákban. Ezekből törölhető a tartalom?

Közeleg a frissítés és szűkös a hely a meghajtón.

Segítséget előre is köszi.
L

2 hónapja 1 hete #285184 Írta: Pred
Megválaszolva: Pred
Sziasztok! A SU-130PM-et meddig tudom megvenni ha nem fejeztem be a maratont? Bocsánat ha rossz helyen kérdezek vagy volt már. Kerestem de nem találtam rá választ. Shopba pedig nincs időkorlát megjelölve. Köszönöm előre is.

2 hónapja 1 hete #285190 Írta: matyiabagoly

Pred beküldte: Sziasztok! A SU-130PM-et meddig tudom megvenni ha nem fejeztem be a maratont? Bocsánat ha rossz helyen kérdezek vagy volt már. Kerestem de nem találtam rá választ. Shopba pedig nincs időkorlát megjelölve. Köszönöm előre is.

A játékon belül írja, ha rámész a kék zászlóra.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Pred

2 hónapja 1 hete #285191 Írta: matyiabagoly

Latzcko beküldte: Sziasztok!

A WoT mappájában található egy Updates mappa, ami torrent, valamint wgpkg kiterjesztésű fájlokat tartalmaz. Amennyiben a játék kiírja nekem, hogy naprakész, ebben az esetben a fájlok törölhetőek-e?
Szintén érdekes, hogy sok tárhelyet használ fel az Appdata könyvtárban is a játék local, valamint roaming mappákban. Ezekből törölhető a tartalom?

Közeleg a frissítés és szűkös a hely a meghajtón.

Segítséget előre is köszi.
L

Az appdata mappában van egy preferences.xml fájl, azt célszerű békén hagyni, különben elvesznek a játék aktuális beállításai (mindent újra kell állítani). A többi fájl (a "wargaming.net" mappában) nyugodtan törölhető. Még azt nézheted meg, hogy a replays és a screenshots mappákban mennyi felesleg van.

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #285195 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Lehet , hogy értelmetlen dolgot kérdezek de... a hadművelet küldetéseknél a régebbi tankok tekintetében / StugIV , T28concept , T55A / eddig csak akkor tekintette teljesítettnek a küldetést ha az elsődleges és másodlagos küldetés is meg lett csinálva. Csupán megjegyezte , hogy kiválóan lett teljesítve.
De most ennél a verziónál azt vettem észre, hogy a csata közben számolja külön az elsődleges és a másodlagos küldetéseket is. Nem keverendő az Excalibur küldetéssel mert ott kezdetektől fogva így volt.
A kérdésem lényegében annyi , hogy elég most már az egyik küldetést teljesítenem , vagy kötelező az elsőt és esetleg ha kiválóra akarom akkor a másodikat is?!

Pontosítva az Excaliburnál is kell az elsődleges a teljesítéshez , csak ha ott megcsináltad a másodlagost , akkor besegített, gyorsította az elsődleges teljesítését.

Egyébként a felsorolásban ott van az is , hogy átszerkesztették a T55A és az Obj260 küldetéseit. Én nem vettem észre semmilyen változást , leszámítva ezt a küldetéseket külön is számolja dolgot.

2 hónapja 1 hete #285198 Írta: matyiabagoly

Vandoren beküldte: Lehet , hogy értelmetlen dolgot kérdezek de... a hadművelet küldetéseknél a régebbi tankok tekintetében / StugIV , T28concept , T55A / eddig csak akkor tekintette teljesítettnek a küldetést ha az elsődleges és másodlagos küldetés is meg lett csinálva. Csupán megjegyezte , hogy kiválóan lett teljesítve.
De most ennél a verziónál azt vettem észre, hogy a csata közben számolja külön az elsődleges és a másodlagos küldetéseket is. Nem keverendő az Excalibur küldetéssel mert ott kezdetektől fogva így volt.
A kérdésem lényegében annyi , hogy elég most már az egyik küldetést teljesítenem , vagy kötelező az elsőt és esetleg ha kiválóra akarom akkor a másodikat is?!

Pontosítva az Excaliburnál is kell az elsődleges a teljesítéshez , csak ha ott megcsináltad a másodlagost , akkor besegített, gyorsította az elsődleges teljesítését.

"Lehet , hogy értelmetlen dolgot kérdezek...":whistle:
A küldetés akkor már teljesül (egy pipával jelzi), amikor csak az elsődleges feltételt teljesíted, ez eddig is így volt. A másodlagos feltétel kell a kitüntetéshez (két pipa van mellette), ami extra jutalommal jár. Az első kampány (stug, htc, t55, 260) esetén csak úgy teljesül a másodlagos küldetés, ha teljesíted az elsődlegest is ugyanabban a csatában.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Vandoren

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.