Jelenleg 525 vendég és 22 tag online

SEGÍTSÉG!

1 hete 1 napja #284863 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu

Carius1973 beküldte:

fsb beküldte: Nálam is ez van. Jacktor packkal.
Elég zavaró.

Sziasztok. Pár csata után kidob a játékból és jelentés küld valami xvm hibáról. Erről van valakinek halvány sejtése ,hogy mi lehet a probléma?
Köszi szépen

Nálam rendben működött a Jacktor mod, igaz csak 2 csatát mentem vele. Mivel páran írtátok, hogy kivág pár csata után ismét feltettem. 4 csata után engem is kidobott, majd visszalépve már simán működött. Aztán kb6-7 csata és ismét kivágott. Ezért kicsit belenéztem, s látom néhány xvm file nincs frissítve (valamiért kimaradt). Még megyek pár csatát, aztán megosztom... tesztelésre

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hete 1 napja #284865 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Feltettem a megosztott mappámba. Letöltő-link a mod csomagom leírásában (klikk a google drive logóra)

Kesumisu beküldte:

Carius1973 beküldte:

fsb beküldte: Nálam is ez van. Jacktor packkal.
Elég zavaró.

Sziasztok. Pár csata után kidob a játékból és jelentés küld valami xvm hibáról. Erről van valakinek halvány sejtése ,hogy mi lehet a probléma?
Köszi szépen

Nálam rendben működött a Jacktor mod, igaz csak 2 csatát mentem vele. Mivel páran írtátok, hogy kivág pár csata után ismét feltettem. 4 csata után engem is kidobott, majd visszalépve már simán működött. Aztán kb6-7 csata és ismét kivágott. Ezért kicsit belenéztem, s látom néhány xvm file nincs frissítve (valamiért kimaradt). Még megyek pár csatát, aztán megosztom... tesztelésre

1 hete 1 napja #284877 Írta: WoodooTom
Megválaszolva: WoodooTom
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Pár napja azzal a problémával küzdök, hogy a játék elindítása után a tankjaimmal nem tudok tüzelni. Volt bárkinek már hasonló problémája?

Kérlek segítsetek benne, hogy hogy lehet ezt a problémát orvosolni.

Köszönöm előre is!

Üdv,
WoodooTom

1 hete 1 napja #284878 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf
Ezt légyszi fejtsd ki részletesebben, mert így elég sokféle oka lehet. Vagy nem vittél lőszert magaddal (kevésbé valószínű, de előfordulhat), vagy valami játékbeli hiba (nem tudok róla, hogy mostanában lenne ilyen), vagy mod-ütközés, vagy egér hiba. Utóbbi esetében próbáld azt, hogy kihúzod a gépből az egeret, majd vissza. Esetleg próbálj ki másik egeret.

1 hete 1 napja - 1 hete 1 napja #284889 Írta: Maxy86
Megválaszolva: Maxy86
Nem kaptam semmilyen formában 10. évfordulós ajándékot. Miért lehet? 2014 óta regisztrálva vagyok...

1 hete 1 napja #284893 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Maxy86 beküldte: Nem kaptam semmilyen formában 10. évfordulós ajándékot. Miért lehet? 2014 óta regisztrálva vagyok...

Akkor nem ezen az accon, mert ezt 2018.01.16.-an 21.32-kor regisztraltad.

6 napja 17 órája #284941 Írta: WoodooTom
Megválaszolva: WoodooTom
Szia Ynnegaf!

Nem az egér lesz a hiba. Lőszert is vittem magammal. Valami más tipp ami segíthetne?

Köszi előre is!

6 napja 14 órája - 6 napja 14 órája #284945 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

WoodooTom beküldte: Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Pár napja azzal a problémával küzdök, hogy a játék elindítása után a tankjaimmal nem tudok tüzelni. Volt bárkinek már hasonló problémája?

Kérlek segítsetek benne, hogy hogy lehet ezt a problémát orvosolni.

Köszönöm előre is!

Üdv,
WoodooTom

Vagy bezavar egy másik program (valószínűbb) vagy az irányításnál van valami elállítva (kevésbé valószínű).
Szerk.:
Közben eszembe jutott, hogy nekem akkor volt ilyen, miután felraktam a Discordot, de sikerült úgy megoldani, hogy a Discordon belül kikapcsoltam a gyorsgomb funkciót.

23 órája 35 perce #285125 Írta: wilsonba
Megválaszolva: wilsonba
Üdv! Mi lehet a probléma? A célzásnál ,ha kétszeres vagy annál nagyobb közelítést(nagyítást ) állítok be egyik tankommal sem tudok tüzelni,nagyítás nélkül igen. A csatából sem enged kilépni. A segítséget előre is köszönöm!

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.