SEGÍTSÉG!

1 éve 1 hete - 1 éve 1 hete #284823 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
:thx:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 1 hete - 1 éve 1 hete #284824 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Nem értem a problémád...

41 694 615 526 bájt = 40717397.9746 kilobájt = 39763.08396 megabájt = 38.83114 gigabyte

Megvan ott minden. A géped tudja a matekot, csak te nem. :D

.Trollz be flippin' out, Mon!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tommybear

1 éve 1 hete - 1 éve 1 hete #284825 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

Tommybear beküldte: Hogyan lehet az, hogy a WOT. 39 GB.-ot telepített fel a kijelölt, teljesen üres meghajtóra?
Ahogy korábban írtam egymás után többször is végigfutott (kb. 5X) a WOT.-telepítő ,a játék komponensei és a szerverfrissítés is mire kiírta,hogy " A legfrissebb verziót futtatod ".
Más nincsen ezen a meghajtón csak a WOT.

38,8 GB (41 694 615 526 bájt)
698 fájl, 67 mappa

3 Napja nézem itt a vergődésedet. Komolyan mondom Nem értem hogy voltál képes egyáltalán egy Windows telepítést végigcsinálni. De üsse kő próbálok minimális szarkazmussal írni.
39 GB = WoT HD Kliens
A szerinted 5x végigfutott telepítő:
1x alapjáték letöltés majd telepítés =>> kezdő szintek elérhetők.
2 SD grafika csomag letöltése majd telepítése
3 HD grafikai csomag letöltése majd telepítése
4 Lokalizációs fájlok frissítése.
Tehát nem 5x futott végig hanem minimum 5 különböző dolgot csinált atelepítő!!

De egyébként ott van az orrod előtt minden csak el kéne olvasni telepítés közben . ( ez az olvasás dolog amúgy sokat segít a világ megértésében)

1 éve 1 hete #284826 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo

De egyébként ott van az orrod előtt minden csak el kéne olvasni telepítés közben . ( ez az olvasás dolog amúgy sokat segít a világ megértésében)

Ezek szerint "Chaos_42" fórumtársunk még igencsak kiskorú :-)
Elvégre hisz a mesékben ;)
A mai "vérpofik" ugyanis nem olvasnak , soha , semmit. Az nem menő :evil:
Csak a klikk-klikk-klikk , lehetőleg minél gyorsabban hadd ámuldozzon a sok lúzer :whistle:

1 éve 1 hete - 1 éve 1 hete #284827 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
:thx2:

1 éve 1 hete #284829 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

AzertsemJo beküldte:

Ezek szerint "Chaos_42" fórumtársunk még igencsak kiskorú :-)
Elvégre hisz a mesékben ;)
A mai "vérpofik" ugyanis nem olvasnak , soha , semmit. Az nem menő :evil:
Csak a klikk-klikk-klikk , lehetőleg minél gyorsabban hadd ámuldozzon a sok lúzer :whistle:

Köszi! Igen fiatalabbak nézek ki kortársaimnál.:blondy: , talán még a gondolkodásmódom is minimum egy tízessel el van maradva a valódi koromtól. De sajnos nem vagyok annyira fiatal mint amennyire szeretnék.
És igen fenntartom, hogy az értelmező olvasás sokaknak továbbra is csak álom. (És ez nem feltétlen TommyBearnak szánom)
Továbbra sem értem hogy egy telepítési folyamat értelmezése miért okoz problémát. És azt végképp hogy 38.8Gb értelmezése sem.
De már megint futom a tök fölösleges köröket.
És csak a miheztartás végett::side: :whistle:
Mellékletek:

1 éve 1 hete #284831 Írta: Wendel17
Megválaszolva: Wendel17
Sziasztok!
Tudja valaki hogy miért van az hogy amikor rányomok a csata gombra és bedob egy csatába, akkor nem látom a csapat összeállítást addig, amíg be nem tölt a csatába. Game újratelepítés nem él mert megtörtént a reggel. Tanácstalan vagyok már ezzel kapcsolatban.

1 éve 1 hete #284832 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Valami MOD probléma lehet, használsz modot?
Szerintem összeakadt .

Klán: ROTON
A legjobb hely

1 éve 1 hete #284833 Írta: Wendel17
Megválaszolva: Wendel17
Nem használok semmit mert újraraktam a játékot, de előtte sem használtam.

1 éve 1 hete #284834 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Akkor nemtudom, nekem akkor volt ilyen amikor összeakadt az XVM a modokkal.

Klán: ROTON
A legjobb hely

1 éve 1 hete #284835 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Wendel17 beküldte: Sziasztok!
Tudja valaki hogy miért van az hogy amikor rányomok a csata gombra és bedob egy csatába, akkor nem látom a csapat összeállítást addig, amíg be nem tölt a csatába. Game újratelepítés nem él mert megtörtént a reggel. Tanácstalan vagyok már ezzel kapcsolatban.

nálam is ez van (semmi mod) és klántársaim egy részénél szintén (van köztük semmi modos és karácsonyfára moddolt képernyős is).

vmi új bug lehet.

1 éve 6 napja #284852 Írta: fsb
Megválaszolva: fsb
Nálam is ez van. Jacktor packkal.
Elég zavaró.

1 éve 6 napja #284853 Írta: Carius1973
Megválaszolva: Carius1973

fsb beküldte: Nálam is ez van. Jacktor packkal.
Elég zavaró.

Sziasztok. Pár csata után kidob a játékból és jelentés küld valami xvm hibáról. Erről van valakinek halvány sejtése ,hogy mi lehet a probléma?
Köszi szépen

Az egyenesség kifizetendő főleg ha valakiről az a hír járja ,hogy körmönfont.A sikerhez nem elegendõ a tervezés. Rögtönzésre is szükség van.Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben!
Jó fegyver az atompisztoly, csak mindkét irányba el tud sülni.

1 éve 6 napja #284863 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu

Carius1973 beküldte:

Elég zavaró.

Sziasztok. Pár csata után kidob a játékból és jelentés küld valami xvm hibáról. Erről van valakinek halvány sejtése ,hogy mi lehet a probléma?
Köszi szépen

Nálam rendben működött a Jacktor mod, igaz csak 2 csatát mentem vele. Mivel páran írtátok, hogy kivág pár csata után ismét feltettem. 4 csata után engem is kidobott, majd visszalépve már simán működött. Aztán kb6-7 csata és ismét kivágott. Ezért kicsit belenéztem, s látom néhány xvm file nincs frissítve (valamiért kimaradt). Még megyek pár csatát, aztán megosztom... tesztelésre

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"

1 éve 6 napja #284865 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Feltettem a megosztott mappámba. Letöltő-link a mod csomagom leírásában (klikk a google drive logóra)

Kesumisu beküldte:

Carius1973 beküldte:

Elég zavaró.

Köszi szépen

Nálam rendben működött a Jacktor mod, igaz csak 2 csatát mentem vele. Mivel páran írtátok, hogy kivág pár csata után ismét feltettem. 4 csata után engem is kidobott, majd visszalépve már simán működött. Aztán kb6-7 csata és ismét kivágott. Ezért kicsit belenéztem, s látom néhány xvm file nincs frissítve (valamiért kimaradt). Még megyek pár csatát, aztán megosztom... tesztelésre

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.