Jelenleg 579 vendég és 12 tag online

SEGÍTSÉG!

2 hete 22 órája - 2 hete 22 órája #284028 Írta: M_E_T_A_T_R_O_N
Megválaszolva: M_E_T_A_T_R_O_N

Kesumisu beküldte: Sziasztok!

Kellene egy kis útbaigazítás monitor vásárlás miatt:

Lehet, hogy lecserélem a monitorom. Unokaöcsém monitora döglődik, arra gondoltam, hogy megkapja az enyémet, én meg veszek egy másikat magamnak...,

A mostani: Samsung S24A350H, a kijelző aktív led mátrixos TFT , full hd, 24" és 60Hz-s, a válaszidő 1-2 ms között állítható.(nem mostani darab, kb. 6-7 éves)
Mindenképpen nagyobbat szeretnék ennél, 27"-os még elférne, talán maradnék a Samsung márkánál, külső táposakat jobban szeretem. Nem szükséges nekem, hogy többet tudjon 60Hz-nél, s még a full hd is rendben van. Azt viszont nem tudom, hogy milyen legyen a kijelző benne, TN, IPS, LPS, VA..., persze tudom, hogy a megjelenítő típusa (többek között) nagyban befolyásolja a válaszidőt. Nem tudom, hogy a 4ms milyen lenne..., valószínűleg a wot sima ügy vele, de egy pörgősebb játék mennyire mosódna el...

Jó lenne, ha kb 80e-be beleférne...
A gépem paraméterei, ha kellene:Asus Z170 Pro Gaming, i7-6700k, 16Gb 2400MHz DDR4, GTX 1060 6Gb, ssd...

Előre is köszi az infókat!

Szia!

Azt mondják az okosok, hogy játékra még mindig inkább a TN panel a jó.(Van IPS is alacsony válaszidővel csak nem annyiba kerül :-))

Én ezeket találtam 80 guriga alatt.

Samsung S27E330H
LG 27MK400H-B
Asus VS278Q

üdv

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hete 6 napja #284053 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42
Hali.
Én Tn panelról (igaz nem gamer) váltottam IPS-re. LG 24MP59G. En tökéletesen megvagyok elégedve az 5ms valaszidejével. Szep elénkek a szinek. 75 hz freesync. Minden tipusu jatékban jol szerepel nálam. Egy parasztvakitas van benne az 1ms os mód. Van belőle 27 es. Es az ára sem vág földhöz.

1 hete 6 napja #284057 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Köszönöm a válaszokat!

Még agyalok kicsit, meg biztosan várok még a vásárlással.
Jó lenne, ha lenne még néhány IPS, LPS, VA kijelzős vélemény. Alapvetően én is a szebb látvány irányában mennék...

1 hete 4 napja - 1 hete 4 napja #284160 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Segítséget kérek ! Hol tudom beállítani a klánjátékosok számát a wargaming.net-en , azon azon belül a klánoldalon?
Jelentkezne még egy tag , most 12-en vagyunk és neki azt írja ki, hogy nem tud jelentkezni hozzánk.Mit kell beállítani hogy a létszám több legyen ? Előre is Köszi !
Tommybear VADS

1 hete 4 napja #284162 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Tommybear beküldte: Segítséget kérek ! Hol tudom beállítani a klánjátékosok számát a wargaming.net-en , azon azon belül a klánoldalon?
Jelentkezne még egy tag , most 12-en vagyunk és neki azt írja ki, hogy nem tud jelentkezni hozzánk.Mit kell beállítani hogy a létszám több legyen ? Előre is Köszi !
Tommybear VADS

Tudtommal a felső limit 100. De nem lehet egy régiből kilépve egyből másikba belépni.

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tommybear

1 hete 4 napja #284163 Írta: JackassJana
Megválaszolva: JackassJana

Tommybear beküldte: Segítséget kérek ! Hol tudom beállítani a klánjátékosok számát a wargaming.net-en , azon azon belül a klánoldalon?
Tommybear VADS

Ahogy Fillér is írta. Felső határ a 100 fő de alsó nincs. Kilépéstől számított 48h leteltével tudja a klánmeghívót elfogadni!

1 hete 4 napja #284164 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Köszi ! Én nem küldtem neki meghívót hanem ajánlotta egy haverja és Ő nem tud jelentkezni, Hozzánk .Azt nem tudom kilépett-e másik klánból és azért nem tud, azt hittem én állítottam be valami limitet a klánoldalon.

1 hete 4 napja #284165 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Kesumisu beküldte: Köszönöm a válaszokat!

Jó lenne, ha lenne még néhány IPS, LPS, VA kijelzős vélemény. Alapvetően én is a szebb látvány irányában mennék...

A helyedben IPS-t vennék. Az 5 ms késleltetés észrevehetetlen. Kár, hogy Nvidia kártyád van, mert a g-sync-es monitorok rohadt drágák, a freesync-et pedig nem támogatja a kártyád.

1 hete 3 napja #284166 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Kesumisu beküldte: Köszönöm a válaszokat!

Az IPS-nél szebb színeket és tisztább képminőséget egy VA vagy TN panel sem tud. (Max az OLED rúgna labdába mellette, de olyat meg ebben az ársávban nem kapsz).
Egyedül az IPS glowing és a válaszidő szól ellenük, de ez is típusfüggő.

Én az LG 27MP59G-P ajánlanám, nekem a 24"-es kis tesója van. Külső táppal, 75 hz képfrissítés, Freesync, 5 ms válaszidő, WoT-hoz és RPG játékokhoz (ahol számít a szép látvány) is tökéletes. IPS glowing-ot szemből nem tapasztalni, féloldalról is csak minimális.
Ha nem játszol magas szinten komoly fps shooterekkel, nem lesz gond válaszidővel és a képfrissítéssel, plusz ott a FreeSync, ami igaz hogy Geforce kártyákkal nem kompatibilis, de az adaptív sync-ként Display porton át működik és megakadályozza a képtörést.

Más típusokat direkt nem írok, ezzel van tapasztalatom.

1 hete 3 napja #284168 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Köszönöm ismét a válaszokat (Nortonor, Black_Sheep).
Nem jellemző már az fps játék nálam. Néha még haverokkal cod-ot nyomunk egy kicsit (vén fa**ok), de komolynak már nem lehet nevezni, már nem bírnánk a pörgést :P
Wot van, tomb raider és hasonló játékok, ill zombizni még szoktunk a co5-el... A Forza Horizon 4 még szóba jöhet.
Én is az IPS és LPS monitorok irányába mennék. Még nézelődőm, de 27" felé kacsintgatok...

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.